Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΒΑΛΤΕ ΣΚΑΙ ΤΩΡΑΑΑΑΑ


RUBELA

Recommended Posts

VENI έγραψε:

πρεπει να παραδεκτω πως ο μικρος και αχωνευτος τα εκανε ολα σουπερ..... :(

αν κερδισει τελικα το αξιζει...

:dry::dry::dry::dry::dry::dry::dry:

τι εννοεις βενι μου? :huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VENI έγραψε:

τι καλε?? για το κατι ψηνεται δεν λεμε?????? :silly: :silly: :blink::blush:
:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

καλα!!!!!!!!!! παλια τον αλφα δεν τον λεγανε σκαι????????? ε,εκει εμεινα μαλλον!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

τωρα το ειδα!!!!!! :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thouli έγραψε:

VENI έγραψε:

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!1[/quote:3g3tc2nt]

μην κοροιδευεις καλε!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

το μυαλο μιας εργαζομενης μανας νοικοκυρας δεν αντεχει πολλα πολλα!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

τα τριδυμακια τελεια!! παω να το δω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απλα μοναδικο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αχ λετε να συμβαινει και στη δικη μου κοιλιτσα το θαυμα αυτο?????

Μιαμιση μερουλα εμεινε!!!!!!!!

Μακαρι Παναγια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φιλακιααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΛΑΜΑ ΕΡΙΞΑ ΟΤΑΝ ΤΑ ΕΙΔΑ Κ ΒΓΗΚΑΝΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΤΑ ΤΡΙΔΥΜΑ..

,ΘΕΟΥΛΗ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΕ ΕΥΛΟΓΗΣΕΣ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΟΥΛΑ....

ΤΙ ΘΑΥΜΑ!!!!!!!

ΤΙ ΕΥΛΟΓΙΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ήταν τέεεεελειο αν και δεν πρόλαβα να το δω όλο...αλήθεια θαύμα η εγκυμοσύνη και η γέννα...πιστεύω ότι είναι πραγματική ευλογία το να ζήσεις αυτή την εμπειρία...μακάρι να το ζήσουμε όλες και σύντομα...τα κοριτσάκια που είναι ήδη εγκυούλες χαιδέψτε την κοιλίτσα pleaseeeeeeeeeee :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηταν οτι καλυτερο θα μπορουσα να δω τις τελευταιες μερες της αναμονης!!!!!!!!!!!!!Γεμισα αισιοδοξια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Και Χαραααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια κι εγώ λίγο το πρόλαβα αλλά κατασυγκινήθηκα..θα προσπαθήσω να βρώ κανένα παρόμοιο DVD στο internet και θα σας ενημερώσω..αν εν τω μεταξύ βρείτε εσείς κάτι, πείτε το και στις υπόλοιπες! ΧΧΧ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

×
×
  • Προσθήκη...