Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΝΟΝΟΣ ΑΔΕΡΦΟΣ Η ΦΙΛΟΙ?


RUBELA

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΒΑΦΤΙΣΗΣ ΓΙΑΤΙ ΘΕΩΡΩ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΤΟ ΡΟΛΟ ΤΟΥ ΝΟΝΟΥ....ΕΜΕΝΑ Η ΝΟΝΑ ΜΟΥ ΜΕ ΠΑΡΑΤΗΣΕ ΣΤΑ 4 ΚΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΜΕ ΠΕΙΡΑΞΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ....

ΕΧΩ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΕΙΔΗ ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΑΠΟ ΦΙΛΟΥΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΜΟΥ....ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΠΡΟΤΙΜΑΩ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΜΟΥ ΜΕ ΧΙΛΙΑ....ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω λεω να τους λες να σε αφησουν να γενησεις με το καλο πρωτα και μετα αποφασιζεις.Ετσι θα χετε τον χρονο να σκεφτειτε.Και οποιος ειναι πιο κοντα σας συναισθηματικα,θα ναι και πιο κοντα στο παιδι σας.Μονο να εχει καταλαβει τι θα πει νονος,οχι μονο λαμπαδα και αυγο αλλα επαφη με το παιδι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RUBELA μου με το καλο το μωρακι σου!!!!Εγω αποφασισα παντως να το βαφτισει ο αδερφος μου και η κολλητη μου μαζι,γιατι καμια φορα δεν ξερεις με τους φιλους τι γινεται και εξαλλου ο αδερφος μου το θελει πολυ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πες μου οτι ειναι δικό σου το σκυλάκι στην φωτο σου να ζουρλαθω!!!!

ΜΜΜΜΜουρλιαααααααα ειναι μωλε μωλε!!!!

ΑΣΧΕΤΟ!!!!!!

Στο θεμα μας:

ειναι πολυ σημαντικό πράγμα ο ΝΟΝΟΣ...οχι μια παρουσια την μέρα της βάπτισης! Τωρα μωρε αναλογα τι σχεση εχεις με αυτους που στο ζητησαν! Δεν ξερω...ή μπορεις κιολας να το ζητησεις κι εσυ απο αγαπημενο προσωπο!!!

ε? τι λες?

Καλα με τον αδερφο θα ειναι σουπερ συγκινητικο δεν το συζητω!!!!

Με το καλο ολα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΒΑΦΤΙΣΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΗΣ ΑΔΕΡΦΗΣ ΜΟΥ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΣΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΨΩ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΣΟΥ. :P ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΤ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΑΝ 2 ΦΙΛΟΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ ΝΟΝΟΙ.ΧΑΛΙΑ.ΟΠΟΤΕ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΟΙΠΟΝ ΑΚΟΥ ....

Κ ΓΩ ΕΙΜΑΙ ΥΠΕΡ ΤΟΥ ΑΔΕΡΦΟΥ ΣΟΥ....ΣΥΦΩΝΩ ΜΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΕ ΟΣΑ ΕΙΠΑΝΕ

ΑΚΟΥ ΕΜΑΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΩΡΑ ΧΑΧΑΧΧΑ

Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΑΔΕΡΦΗ ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ

Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΟΥ ΤΗΣ ΒΑΦΤΗΣΕ ΤΟΝ ΓΙΟ ΤΗΣ(ΞΑΔΕΡΦΟ ΜΟΥ)

ΕΚΑΝΕ ΟΜΩΣ Κ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΤΗΝ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΙΝ

ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΤΗΝ ΒΑΦΤΗΣΑ ΕΓΩ....ΧΑΧΑΧΑ

ΟΟΟΟΟΟΟΤΑΝ ΘΑ ΚΑΝΩ ΠΑΙΔΙΑ ΕΓΩ ...(ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ ΧΑΧΑΧΧΑ)

ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΘΑ ΜΟΥ ΤΟ ΒΑΦΤΗΣΕΙ Ο (ΠΑΡΑΠΑΝΩ) ΞΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ

Κ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ Η Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ Η Η ΑΔΕΡΦΗ ΤΟΥ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥ

ΧΑΧΧΑΧΑΧΑ

ΑΥΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΟΙ ΝΟΝΟΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ

Κ ΟΧΙ ΣΑΝ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΜΕΡΙΚΟΥΣ.....

ΑΛΛΑ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΣΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ

Δ ΠΑΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΦΙΛΟΣ Η ΑΔΕΡΦΟΣ....

ΑΝ Δ ΤΟ ΚΑΤΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΜΙΑ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Κ ΟΛΑ ΤΑ ΠΛΗΡΩΝΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ Δ ΦΤΑΙΕΙ ΚΙΟΛΑΣ

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΡΟΥΜΠΑΚΙ ΜΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia έγραψε:

πες μου οτι ειναι δικό σου το σκυλάκι στην φωτο σου να ζουρλαθω!!!!

ΜΜΜΜΜουρλιαααααααα ειναι μωλε μωλε!!!!

ΑΣΧΕΤΟ!!!!!!

ΑΧ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΤΙ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕΣ.....ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΣΤΗΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΗΤΑΝ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ!!!

ΤΟΝ ΕΧΑΣΑ 27 ΜΑΡΤΙΟΥ 2009 ΣΤΑ 17,5 ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΥ...

ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΑΠΟ 2 ΜΗΝΩΝ ΚΟΥΤΑΒΑΚΙ....

ΤΕΣΠΑ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΑ ΠΟΥ ΝΑ ΞΕΡΕΣ ΚΑΙ ΣΥ.....ΜΕ ΠΙΑΣΑΝΕ ΞΑΝΑ ΤΑ ΚΛΑΜΜΑΤΑ!!

ΤΟΝ ΛΑΤΡΕΥΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΣΥΓΝΩΜΗ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙ....

ΟΜΩΣ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΞΕΧΑΣΩ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΜΑΖΙ...

ΗΤΑΝ ΤΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΜΟΥ,ΤΟ ΠΑΚΕΤΑΚΙ ΜΟΥ(ΕΤΣΙ ΤΟΝ ΕΛΕΓΑ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ),ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΙΑ ΤΟ ΑΓΓΕΛΑΚΙ ΜΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωχ 1000 συγνώμη κοριτσάκι!! ΠΩ πω καλυτερα να μασαω παρα να μιλαω!!!

Κι εγω εχω χασει σκυλάκι- παιδάκι! Ετσι το ειχα...αφου το εκανα μπανιο και με την πετσετα τυλιγμενο βλεπαμε τιβι μαζι!!!

Του καναμε ευθανασια...ειχε ογκο! Ημουν στην γεννα της μεσα...εκανε καισαρικη!!

Μην στεναχωριεσαι...σε βλεπει το πακετακι σου!!!!

και για να ελαφρυνουμε λιγο το κλιμα....εχω να πω το εξης:

rubela ξεχυλωσεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς την σελιιιιιιιιιιδααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα με το ΛΑΤΡΕΥΥΥΥΥΥΥΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΟΥΜΠΕΛΑ ΜΟΥ

ΠΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΟΤΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ Κ ΜΕΤΑ

ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΤΑΙ Κ ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΟΝΟ

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΘΑ ΕΧΕΙΣ Κ ΕΣΥ ΤΗΝ ΕΥΧΕΡΙΑ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙΣ Κ

ΝΑ ΔΕΙΣ ΑΝ ΟΙ ΕΠΙΔΟΞΟΙ ΝΟΝΟΙ ΤΟ ΘΕΛΟΥΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ

ΑΝ ΠΑΛΙ ΕΙΣΑΙ Κ ΕΣΥ Κ Ο ΚΑΛΟΣ ΣΟΥ ΜΕ 1000 ΣΙΓΟΥΡΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΔΕΛΦΟΣ

ΣΟΥ ΠΕΣ ΤΟ ΝΑΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia έγραψε:

ωχ 1000 συγνώμη κοριτσάκι!! ΠΩ πω καλυτερα να μασαω παρα να μιλαω!!!

Κι εγω εχω χασει σκυλάκι- παιδάκι! Ετσι το ειχα...αφου το εκανα μπανιο και με την πετσετα τυλιγμενο βλεπαμε τιβι μαζι!!!

Του καναμε ευθανασια...ειχε ογκο! Ημουν στην γεννα της μεσα...εκανε καισαρικη!!

Μην στεναχωριεσαι...σε βλεπει το πακετακι σου!!!!

και για να ελαφρυνουμε λιγο το κλιμα....εχω να πω το εξης:

rubela ξεχυλωσεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς την σελιιιιιιιιιιδααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα με το ΛΑΤΡΕΥΥΥΥΥΥΥΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΥΘΑΝΑΣΙΑ ΤΟΥ ΕΚΑΝΑ ΕΠΑΘΕ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΑ 15 ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΕ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΤΑΙΖΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΒΡΕΦΙΚΕΣ ΤΡΟΦΕΣ ΝΕΣΤΛΕ ΤΑ ΒΑΖΑΚΙΑ ΜΕ ΕΞΤΡΑ ΛΙΩΜΕΝΟ ΚΡΕΑΣ ΜΕΣΑ...

ΤΟΝ ΤΑΙΖΑ ΜΕ ΒΡΕΦΙΚΟ ΚΟΥΤΑΛΑΚΙ ΑΝΑ 3-4 ΩΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΦΑΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟΝ ΕΧΑΝΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΤΡΩΓΕ....ΣΕ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΧΕ ΣΥΝΕΡΘΕΙ ΤΟ ΠΑΚΕΤΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕ ΠΑΛΥ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΟΥΝΑΕΙ ΤΗΝ ΟΥΡΙΤΣΑ ΤΟΥ....ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΧΑΣΑ ΔΥΟΜΙΣΙ ΧΡΟΝΙΑ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΞΑΝΑ ΑΠΟ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΠΟΛΥ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΥ ΒΑΘΜΟΥ...ΠΑΡΕΛΥΣΕ ΤΟ ΚΟΡΜΑΚΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΘΕΜΑ ΛΙΓΗΣ ΩΡΑΣ ΝΑ ΦΥΓΕΙ...ΕΤΣΙ ΤΟΝ ΦΙΛΙΣΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΔΩΣΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΤΟΝ ΚΟΙΜΗΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΠΟΝΟΥΣΕ ΚΑΙ ΦΩΝΑΖΕ Η ΨΥΧΟΥΛΑ ΜΟΥ!!! ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΗΦΑΝΗ ΠΟΥ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΣΩΣΤΟ ΝΑ ΠΟΝΑΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΦΩΝΑΖΕΙ...ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ΚΗΠΟ ΤΩΝ ΓΩΝΙΩΝ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΔΙΛΙΑ ΤΟΥ ΓΟΝΙΤΣΑ...ΠΑΩ ΚΑΙ ΤΟΥ ΒΑΖΩ ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΤΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΦΥΤΕΨΕΙ ΕΝΑ ΑΣΠΡΟ ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΙ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΗΤΑ ΑΣΠΡΟΥΛΗΣ!!

ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΠΑΛΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΚΑΝΑΤΕ ΝΑ ΚΛΑΨΩ ΓΙΑΤΙ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΠΕΘΑΝΕ Κ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ

ΣΚΥΛΟΣ Κ ΜΕ ΠΟΝΕΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ

ΤΟΝ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΗΠΟ ΤΗΣ ΓΙΑΓΙΑΣ ΜΟΥ Κ ΟΤΑΝ ΠΑΜΕ ΤΟΥ ΠΑΩ ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια εγώ γενικά είμαι κατά του να γίνονται νονοί θείοι-θείες.Ίσως γιατί δεν έχω καλή εμπειρία απο το θέμα.Βέβαια αυτό είναι σχετικό για τον καθένα.Όσον αφορά τώρα πάλι τα αδέλφια και αυτό σχετικό είναι(βέβαια σαφώς τα προτιμώ απο θείους και άλλους συγγενείς)αλλά γενικά προτιμώ τους φίλους τους οποίους και τους διαλέγεις εσύ ο ίδιος με τους συγγενείς δυστυχώς δεν μπορείς να κάνεις κάτι.Και σε εμάς έχουν προτείνει συγγενείς να το βαφτίσουν αλλά πρώτον είναι πολύ νωρίς και δεύτερον θα προτιμήσουμε ένα ζευγάρι φίλων μας με τους οποίους έχουμε πολύ καλές σχέσεις. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιτα... ολα ειναι σχετικα... εγω βαφτισα της αδερφης μου αλλα δε το χαιρομαι οσο θελω γιατι ειναι στην αμερικη, επισης βαφτισα και της κουμπαρας μου αλλα κι αυτο ειναι στη γερμανια.

Το 3ο που βαφτισα οσο ημουν στη θεσσαλονικη ημουν μαζι της σχεδον καθε βδομαδα, τωρα που ηρθα αθηνα την βλεπω σπανια .... εννοειται οτι με ολα μιλαω στο τηλ και στα υπολοιπα ειμαι τυπικοτατη...

τωρα το θεμα ειναι τι περιμενεις εσυ απο τον νουνο.... ο αδερφος σου πχ και να μην το βαφτισει εννοειται οτι θα το αγαπαει και θα το προσεχει... απο τους φιλους σου τι περιμενεις?

αν ψαχνεις για πχ εκκλησιαστικη καθοδηση θα πρεπει να δεις αν αυτοι οι ανθρωποι εχουν αυτη τη λογικη

αν απλα σ ενδιαφερει να αγαπανε το μπουζουκακι σου, παλι θα πρεπει να το κοιταξεις ετσι

εμενα πχ οι κουμπαροι μου δεν θελουν να χουν καμια σχεση με βαφτιστηρια, παιδια , υποχρεωσεις κλπ και γιαυτο και δεν βαφτισαν τη μαργαριτα...

Γεννα πρωτα με το καλο και μεχρι τοτε θα χεις απλετο χρονο να το αποφασισεις!!!!!

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: :laugh: :laugh: ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΛΙΣ ΕΙΠΑ ΤΟ ΝΑΙ ΣΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΜΟΥ!!!!

ΚΑΤΑΧΑΡΗΚΕ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΤΕΙ ΟΤΑΝ ΑΚΟΥΣΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΟΥ...

ΕΙΧΕ ΕΡΘΕΙ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ 250 ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΤΟΥ ΜΙΣΘΟ

ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΠΙΑΣΕ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ 25 ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΑΠΟ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΑ ΚΑΙ ΣΤΡΑΤΟ...

ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗΗΗΗ.... :silly: :woohoo: :silly: :woohoo: ;)

ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΙΧΑΝ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΑ 2 ΒΑΦΤΙΣΤΗΡΙΑ

ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΙΣΩΣ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΟΥΝ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ

ΓΙΑΤΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ... :huh:

ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΣΩΣΤΗ ΕΠΙΛΟΓΗ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΠΙΛΕΓΕΙ

ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΒΑΛΕΙ ΤΟΝ ΚΟΛΛΗΤΟ ΤΟΥ ΓΙΑ ΚΟΥΜΠΑΡΟ

ΚΑΙ ΕΙΧΑΜΕ ΣΥΜΦΩΝΗΣΕΙ ΟΤΙ ΕΓΩ ΘΑ ΔΙΑΛΕΓΑ ΝΟΝΟ... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΠΗΡΕΣ ΤΗΝ ΠΙΟ ΣΩΣΤΗ ΑΠΟΦΑΣΗ ΓΙΑ ΕΣΑΣ ΑΛΛΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Κ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οταν γεννηθει με το καλο το μωγιακι σου θα δεις γιατι τοτε θα καταλαβεις ποιος εχει καλυτερη σχεση και επαφη με το μωρο ειτε αδερφος ειτε φιλοι αρκει να αγαπανε το μωρο και να ειναι παντα κοντα του και οχι καθε πασχα και χριστουγεννα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ma kala den to exete ethimo aftos pou se pantreuei na vaftisei k to proto paidi?pos tha luthoun ta xeria tou?etsi leme edo pano xixi ,pantos se afto me tin apostasi den exeis dikio , i nona mou menei stin Ameriki k mou exei stathei pio polu k apo mana,na min po g ta dora ta apeira ,k ta paixnidia pou edo den upirxan ,episis g to taksidi pou mou plirose kai piga k me gurise se 3 politeies ....k tora pou ekana nini tis exei steilei mesa sto telefteo dimino 4 demata me royxa!!!afou tis leo ase kale k kanena allo na psonisei....pantos eimai sigouri oti k o aderfos sou tha einai uperoxos nonos...thelei polu skepsi paidia,emena i proti mou vaftistikia einai 20 xronon k tin exo dei olo kolo 5 fores sti zoi mou gt emene makria k ego imoun moro (8 xronon),me to deftero pou vaftisa fetos den exoume k polles sxeseis gt oi goneis mas evlepan os tsepi,to antilifthikame arga,parola afta exo skopo se giortes kai genethlia na kano auto pou prepei

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ..Ο ΕΝΑΣ ΗΤΑΝ ΨΕΥΤΗΣ Ο ΑΛΛΟΣ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕ Ο ΑΛΛΟΣ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΣΕ...ΟΠΟΤΕ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΘΑΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΘΑ ΧΑΙΡΕΤΑΙ ΤΗ ΝΟΝΑ ΤΟΥ ....ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΧΑΝΟΝΤΑΙ ΣΤΡΑΒΩΝΟΥΝ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ,...ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΠΛΕΟΝ ΝΑ ΠΕΤΥΧΕΙΣ ΚΑΛΟ ΦΙΛΟ ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΤΟΝ ΞΕΡΕΙΣ ΑΠΟ ΠΑΙΔΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

savropinguinos έγραψε:

paidia,emena i proti mou vaftistikia einai 20 xronon k tin exo dei olo kolo 5 fores sti zoi mou gt emene makria k ego imoun moro (8 xronon),me to deftero pou vaftisa fetos den exoume k polles sxeseis gt oi goneis mas evlepan os tsepi,to antilifthikame arga,parola afta exo skopo se giortes kai genethlia na kano auto pou prepei

ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ ΤΙΠΟΤΑ...ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΩΣΤΗ ΝΟΝΑ ΣΤΟ ΜΩΡΑΚΙ.... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

×
×
  • Προσθήκη...