Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΒΑΦΤΙΣΑΜΕ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΑΣ!


Ανθη

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ! ΒΑΦΤΙΣΑΜΕ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΑΣ. ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ..ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ. ΤΟΝ ΦΩΝΑΖΟΥΜΕ ΠΑΝΟ. ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΝΑ ΞΕΚΟΛΛΗΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΕΜΠΗΣ. ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ Ο ΠΑΝΟΥΛΗΣ ΚΥΡΙΟΣ. ΔΕΝ ΕΚΛΑΨΕ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΣ ΜΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ! ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ! ΟΜΩΣ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΟΟΟΣΕΣ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΚΑΙ ΠΕΡΝΟΥΝ ΟΛΑ ΤΟΟΟΟΟΟΣΟ ΓΡΗΓΟΡΑ..ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΟΜΩΣ. ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΗ. Ο ΠΑΠΑΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΠΛΥΝΩ 3 ΜΕΡΕΣ. ΤΟΣΗ ΛΑΔΙΛΑ ΠΑΝΩ ΤΟΥ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΜΟΣΧΟΒΟΛΑ;;; ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ Ε;; ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΘΗ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑς ΖΗΣΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟΣ Κ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ

ΤΟ ΛΑΔΑΚΙ ΛΕΝΕ Δ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΟΡΜΑΚΙ ΤΟΥ ΓΙΑ 3 ΗΜΕΡΕς

Κ ΜΕΤΑ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙ ΜΠΑΝΙΟ Η ΝΟΝΑ-Ο ΝΟΝΟΣ

ΤΟ ΝΕΡΟ ΤΟ ΡΙΧΝΕΙΣ ΣΕ ΓΛΑΣΤΡΑ....

Κ ΤΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΤΟΥ ΤΑ ΞΕΠΛΕΝΕΙΣ ΣΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ

ΜΗΝ ΡΩΤΑΣ ΤΟ ΓΙΑΤΙ ΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧ ΟΥΤΕ Κ ΓΩ ΞΕΡΩ :P :p :P

:D :D :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aνθη να σας ζησει ο νεοφωτιστος!!!Να ειναι παντα τυχερος κ ευτυχισμενος...Αυτο που λες με τα λαδια οντως ετσι ειναι.κ γω οταν βαπτισα τον μικρο μου πριν λιγο καιρο 3 μερες τον αφησα μετα λαδια κ ηρθε ο νονος κ τον εκανε μπανιο.Οντως καθολου λαδιλα δεν μυριζει!!!Ειναι διαβασμενα γι αυτο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σας ζησει ο νεοφωτιστος ειναι φυσικο να μοσχοβολαει ειναι και το μυρο που του βαζουν γιαυτο δεν θα ξεχασω ποτε αυτην την υπεροχη μυρωδια

η πλακα ηταν με το μαλι του που ηταν σαν να του ειχαμε βαλει ζελε χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανθή μου, να σου ζήσει ο γιόκας σου!!!! Καλά μου είσαι? Έχουμε καιρό να τα πούμε..... αφού έχω εξαφανιστεί.... Καλημέρα χρυσό μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζησει!!! Καλοφωτιστος!!!!

Το λαδι βρε ειναι αρωματικο...οταν λεμε τρεις ημερες εννωουν μεχρι την Τριτη που ερχετε ο νονοσ και πλενει το μωρο να το βγαλει απο το Λαδι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανθή έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ! ΒΑΦΤΙΣΑΜΕ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΑΣ. ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ..ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ. ΤΟΝ ΦΩΝΑΖΟΥΜΕ ΠΑΝΟ. ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΝΑ ΞΕΚΟΛΛΗΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΕΜΠΗΣ. ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ Ο ΠΑΝΟΥΛΗΣ ΚΥΡΙΟΣ. ΔΕΝ ΕΚΛΑΨΕ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΣ ΜΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ! ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ! ΟΜΩΣ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΟΟΟΣΕΣ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΚΑΙ ΠΕΡΝΟΥΝ ΟΛΑ ΤΟΟΟΟΟΟΣΟ ΓΡΗΓΟΡΑ..ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΟΜΩΣ. ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΗ. Ο ΠΑΠΑΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΠΛΥΝΩ 3 ΜΕΡΕΣ. ΤΟΣΗ ΛΑΔΙΛΑ ΠΑΝΩ ΤΟΥ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΜΟΣΧΟΒΟΛΑ;;; ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ Ε;; ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

να σου ζησει ανθη το αντρακι...

πολθ ωραιο ονομα το πανος....

καλοφωτιστο κ με υγεια :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερούλα μου καλή να ζήσει ο Πανούλης σας!!! :):):)

Υγεία, χαρά, καλό φωτισμό και πάντοτε ευτυχισμένος με την πανέμορφη οικογένειά του!!! :):cheer:

Να τον χαίρεστε και να σας χαρίζει τα πιο ευτυχισμένα χαμόγελα!!! :cheer:

Φυσικά κύριος ο γαμπρούλης μου! ;)

Εντυπωσίασε τους πάντες φαντάζομαι!!! :)

ΥΣ.προσοχή στην κοινωνικότητα γιατί επίδοξες νύφες κυκλοφορούν! :lol:;)

Φιλιάάά!!! :kiss:

ΥΥΣ. πάντοτε χρώμα ε;;; ;)

''Ο κόσμος είναι χρωματιστός, είναι πολύ καλός''!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aνθη μου να σας ζήσει το όνομα!!!Ετσι ειναι τα ομορφα πραγματα τελειωνουν και γρήγορα!!!να τον χαιρεστε τον Πανούλη σας...Πάντως και Παναγιώτη να τον φωναζετε ωραιο ειναι..!!

φιλακια!!!

αντε να ετοιμαζομαστε και μεις σιγα σιγα...!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδα μου,να σου ευχηθω κ απο εδω..

να σας ζησει ο νεοφωτιστος Πανουλης. :)

Φανταζομαι ποσο ομορφος θα ηταν!!! :kiss::kiss:

Γνωριζω οτι ολα πηγαν τελεια κ οτι το καταχαρηκες!!! ;)

φιλακια πολλα κ στου δυο σας!!!

:kiss::kiss::kiss:

Y.Γ.AXX AYTH H AΙΣΘΗΤΙΚΟΣ :laugh: :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζησει Ανθη!!Να τον καμαρωνετε παντα οπως αυτη τη μερα!! :cheer:

Κι ενα μπραβο στο Πανουλη που σταθηκε κυριος των περιστασεων κι εβγαλε ασπροπροσωπους τη μαμα καιτο μπαμπα!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ζήσει λοιπόν ο Παναγιώτης-Αύγουστος!!! (μα τι ωραία ονόματα και τα 2 - συγχαρητήρια για την επιλογή Ανθή μου)

Γερός και καλοφώτιστος να είναι στη ζωούλα του! Να τον χαίρεστε και να τον καμαρώνετε πάντα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ! ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΑΣ. ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΜΠΑΝΙΟ Η ΝΟΝΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανθη μου να σας ζησει ο μικρος Παναγιωτης :) κ εγω τον γιο μου ετσι τον εχω βαπτισει ειναι συνονοματοι ;) :laugh:

οσο για το μπανιο που λες εγω τον καναμε τεταρτη βραδυ μαζι με τη νονα του κ τα νερα τα εριξα σε μια γλαστρα ειναι διαβασμενα κ δεν πρεπει να τα ριχνουμε οπουδηπουτε :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...