Μετάβαση σε περιεχόμενο

Είμαι έγκυος! Τελικά πάντα υπάρχει ελπίδα!


Recommended Posts

και ΝΑΙ, μετά από τόση στενοχώρια έμεινα ΕΓΚΥΟΣ!Είναι βέβαια πολύ νωρίς, αλλά άσχετα με την κατάληξη θέλω να δώσω ένα αισιόδοξο μήνυμα για τις κοπέλες με διαφορες δυσκολίες, όπως η ενδομητρίωση! :dry: μετά το πρώτο μου παιδί προς μεγάλη μου κατάπληξη ανακάλυψα μια τεράστια κύστη στην ωοθήκη, με αποτέλεσμα να πρέπει να αφαιρεθεί μεγάλο μέρος της! Μετά ακολούθησε θεραπεία με ορμόνες και από κει και πέρα ήξερα πως πλέον δε θα έχω κάθε μήνα ωορρηξία! Τον τελευταίο μήνα είχα αποφασίσει σθεναρα να τα γράψω όλα στα παλιά μου τα παπούτσια και τσουπ! Έφτασε το μπεμπέ! Ό,τι και να γίνει, σημασία έχει ότι συνέλαβα στον 3ο μήνα προσπαθειών αναπάντεχα! Άρα κορίτσια τελικά λειτουργεί! Αγνοήστε το και αυτό θα έρθει :P;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια!!

Με το καλο το δευτερο παιδακι σου!!

Και εγω ειχα ενδομητριωση και περασα απο χειρουργιο κα ενεσεις με ορμονες και τελικα καταφερα και εμεινα εγκυος φυσιολογικα στον 3 μηνα προσπαθειων. Τωρα εχω ενα αγορακι σχεδον 2 μηνων!!

Καλη συνεχεια! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβπ νατασακι μου συγχαρητηριααααααααααααααααααααα

ευχομαι μια τεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεελεια εγκυμοσνη

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια!! Με το καλό και το δεύτερο μπεμπάκι!!

(έχω περάσει κι εγώ απο ενδομητρίωση και λαπαροσκόπηση και ενέσεις, αλλά εμείς είχαμε και πρόβλημα με το σπέρμα και κάναμε εξωσωματική)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΤΑΣΑ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ.ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ 9 ΥΓΙΗΣ ΜΗΝΕΣ!ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΕΥΤΥΧΙΑ!ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΘΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΜΕ ΟΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΕΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ.ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΘΕΣΗ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ!ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥ ΤΩΡΑ...:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητήρια Νατάσα!!με το καλό να έρθει και το δεύτερο παιδάκι σου στον κόσμο!!να έχεις μια ομαλή εγκυμοσύνη σου εύχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παρε το πρωτο σου καρματακι για διπλα επιβραβευση πρωτο για το φασολακι σου και δευτερον που απεβαλλες το αγχος...Με το καλο το νεο μπεμπιτομαμμυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασσα και παλι συγχαρητηρια!!! Πολυ σημαντικο το μυνημα που δινεις!! Με το καλο να συνεχισουμε και οι δυο μας και να φερουμε στον κοσμο τα μωρα μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια και με το καλο!!

να εχεις μια πολυ ομορφη εγκυμοσυνη και να εισαι παντα χαρουμενη και αισιοδοξη

το μικρο σπορακι σου θα μεγαλωσει και γινει ενα νινι μα τι νινι!!!!

να προσεχεις φιλακια πολλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kai episima apo edwww!!!!!!!

sigxaritiria filenada mouuuu!!!

TELEIA EISAI EGKIOULAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :woohoo:

dwse euxoula kai egw se ligo na sas anakoinwnw ta neakia mou!!!!!!!! ;);)

EUXOMAI MIA TELIA EGKIMOSINI KAI NA KRATHSEIS STHN AGKALITSA SOU ENA GERO MPEMPEEE :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...