Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΤΕΓΝΩΤΗΡΙΟ...ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!


yolanda

Recommended Posts

τα ρουχα δεν παθαινουν τιποτα αρκει να βαλεις το σωστο προγραμμα. υπαρχει και κυκλος για ευαισθητα ρουχα. εγω βαζω τα παντα, και μεταξωτα, εκτος απο μαλινα

η μυρωδια του μαλακτικου δεν πολυ μενει - εγω εχω κατι χαρτακια απο την αμερικη ειδικα για το στεγνωτηριο για να μυριζουν ωραια τα ρουχα, αλλα εδω δεν κυκλοφορουν

θα το βαζεις σε νυχτερινο ρευμα και θα σαι ενταξει

το στεγνωτηριο αφου τελειωσει εχει μια περιοδο περιπου 15 λεπτων που ο καδος ριχνει μια στροφη περιστασιακα... αν βγαλεις μεσα σ αυτο το διαστημα τα ρουχα, τα στρωσεις με τα χερια και τα διπλωσεις ειναι ετοιμα για το συρταρι (πχ πετσετες κλπ)

εγω τα βαζω ολα - και τα εσωρουχα- και επειδη ήδη ψηνονται εκει μεσα δεν μπαινω στον κοπο να τα σιδερωσω μετα.

το συστηνω ανεπιφυλακτα! θα σου λυσει τα χερια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

yolanda έγραψε:

Από πού μπορούμε να προμηθευτούμε την ειδική βάση?

θα πας στον κωστοβολο πχ και θα την παραγγειλεις

επισης μπορεις αφοβα να βαζεις ΚΑΙ τα ρουχα του μωρου - ξεχωριστα εννοειται απο τα δικα σας ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 9 months later...

κορίτσια καλησπερα!!

Θέλω να αγοράσω και εγώ, αλλά δε θέλω να δώσω πανω απο 400 ευρω!!! Εχετε να μου προτεινετε κατι;;; Θελω κυριως κατι που να τα βγαζει ''σιδερωμενα'', γι αυτο θα το αγορασω αλλωστε!

Ευχαριστω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ki egw edw kai 5 xronia pou to xrisimopoiw eimai upereuxaristimeni!!ki egw Bosch exw kai einai energeiakis klasis A! uparxoun arketa pou einai A klasis...apo sidero exw glitwsei arketa...an ta bgaleis otan teleiwsei kai ta diplwseis einai ok!kai oson afora to reuma, egw prosopika den eida kai megali diafora...ante sto dimino pou erxetai i DEH na einai kana 50euro parapanw!bebaia to 90% to bazw ki egw bradi pou exoume nixterino!kai na simeiwsw oti xrisimopoiw to stegnwthrio mera para mera!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 6 years later...

Αν δεν έχετε χρόνο να πλένετε, να περιμένετε να στεγνώσουν τα ρούχα και μετά να σιδερώνετε, τότε το στεγνωτήριο ρούχων είναι μια πολύ καλή λύση! Είχα στο σπίτι ένα παλιό της μητέρας μου και με μια μικρή επισκεύη στεγνωτηρίου λειτουργεί σαν καινούργιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

×
×
  • Προσθήκη...