Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΤΟΡΘΩΜΑΤΑ ΜΩΡΩΝ 7-12 ΜΗΝΩΝ


Recommended Posts

Δεν χορταίνω να διαβάζω...

Ελευθερία η έρμη η γάτα...Τί της έμελλε...! :laugh:

Γιώτα μην αναφέρεις για μέση...Παλαιότερα πονούσε από άλλο λόγο... :laugh: Τώρα από κούραση... :(

''

το γήρας ουκ μόνο καταφθάνει''!!! :silly: :blink:

Juliana έχουμε πολλά κοινά... :);)

Λένα και εμείς με όπισθεν και ίδια και απαράλλακτη ο μπαμπάς μας...! :laugh:

Αφροδίτη έτοιμος για φευγιό ο μικρούλης... :)

Πρόσεξε μην ανοίξει πόρτα με κλειδιά και τον ψάχνεις...! :laugh:

Και ΄΄τσατίλας΄΄΄! :laugh:

Εμείς λοιπόν παίζουμε πιάνο...με πόδια και με χέρια, σαν τον τρελό πιανίστα! :laugh: Μάλλον υπό κατάρρευση το όργανο... :woohoo:

Ακόμη ξεκαρδίζομαστε όταν η μαμά ξεκαρδίζεται!!! :lol: Είμαστε γελαστές...

Αρπάζει το ακουστικό του τηλεφώνου και μου το βάζει στο αυτί...

Έχω πάθει τελευταίως μία εξάρτηση...μόλις λέω ναι, η Άλεξ τσουπ στο αυτί το ακουστικό...! :laugh:

Πού είναι το φως και κοιτά ψηλά, όπως και για τον πινγκουίνο και έπειτα χαιρετούρα...! :laugh:

Γεια-κουπεπέ-έλα-παλαμάκια πλέον διαχωρίστηκαν απόλυτα...

Από ξαπλωτή σηκώνεται καθιστή και διαρκώς θέλει να στέκεται...

Πιάνεται από τον καναπέ και τα κάγκελα κούνιας...

Την ρωτάω πόσα παιδάκια έχει η μαμά και πού και που σηκώνει 1 δακτυλάκι...είναι ακόμη στα σκαριά αυτό...στο άσχετο όμως το επαναλαμβάνει! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 131
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

:laugh: Μεγαλωνουν τα παιδακια μας!

Εμεις οπως εχω ξαναπει μενει για λιγο ορθια χωρις να κραταει!

Φωναζει μαμα, χωρευει οταν ακουει μουσικη, προσπαθει να βαλει γυαλια στο προσωπο, καπελο στο κεφαλι και ρουχα!

Ξερει οτι τα φωραμε!Τι εξυπνο μωρο! :laugh: :P

Παταει κουμπακια απο τα ηλεκτικα της παιχνιδια και τσατιζεται σε βαθμο που πεφτει κατω, κλαιει και χτυπαει και τα ποδια στο πατωμα! :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aχου!!! κοριτσια!!!! Τα ζουζουνια μας μεγαλωνουν!!!!!! :silly: :silly: :silly: Δεν ξερω εσεις, αλλα εγω καθε φορα που κανει κατι καινουριο, απο την πολυ χαρα, με παιρνουν τα ζουμια!!! :blush::blush:

Λοιπον να πω κι εγω.... :P:P

Εμεις εχουμε 6 δοντακια (το πρωτο το βγαλαμε 7,5 μηνων και τα υπολοιπα 8,5)

Απο 7,5 μηνων περιπου σηκωνομασταν ορθιες και σιγα σιγα πηγαιναμε περα δοθε πιανοντας επιπλα! Απο 9,5 ριχναμε βηματακια χωρις να πιανομαστε.....και τωρα τρεχουμε και γινετε χαμος!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: (θελω να στολισω το ερμο το δεντρακι, αλλα μαλλον εγω θα στολιζω και η Αντωνιτα θα ξεστολιζει....) :lol::lol:

Λεμε ΜΑΜΑ, μπαμπα, παππου,παπι,νανι,νινι, ουνιου (νερο), ατα, παει, αντε, μαμ, μη, ντα και μπαπ (οταν θυμωνουμε :P ) ανια (Γιαννα) οταν δειχνουμε κατι λεμε "ΝΑ" λεμε και κατι αλαμπουρνεζικα με κυριαρχο το "μινιου μινιου"!!! :P:P

Κανουμε κουπεπε, ζηλια, παλαμακια,μια ωραια πεταλουδα κτλ χορευουμε και τον υφαντη και οτιδηποτε αλλο χορευεται!!! ;):P

Εδω και 20 μερες ανεβαινουμε μονες μας στο σαλονι και στο τραπεζακι του σαλονιου και προχθες μπηκαμε και στην περπατουρα (μονες μας)

πιανουμε τις καρεκλες και τις σπρωχνουμε απο δω κι απο κει και γενικα ολη μερα δεν καθομαστε στον κ..ο μας!!! :woohoo: :woohoo: ΑΑΑΑ!!!επισης, ανοιγουμε οτι ντουλαπι βρουμε μπροστα μας και απο χθες ανοιγουμε και την καταψυξη..... :woohoo: :woohoo:

Κοριτσια ειναι τοοοοοσο ζωηρη η Αντωνιτα που δεν παλευεται με τιποτα...και δεν το λεω για μενα..."για τη φουκαριαρα τη μανα μου" :P:P που την κραταει μονη της, τις ωρες που δουλευω!!!!

Ο αντρουλης μου λεει "αλλο ενα τετοιο να κανουμε και την εκανα για το "Σπιναρη" :woohoo: :woohoo: :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mata έγραψε:

[Κοριτσια ειναι τοοοοοσο ζωηρη η Αντωνιτα που δεν παλευεται με τιποτα...και δεν το λεω για μενα..."για τη φουκαριαρα τη μανα μου" :P:P που την κραταει μονη της, τις ωρες που δουλευω!!!!

:laugh: :laugh: :laugh:

Η κορούλα σου όντως όλα τα λεφτά!!! :cheer:

Μέχρι και την κατάψυξη;;; :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αστα να πανε katrina μου!!! :woohoo: :woohoo: :P:P

Αλλα κι εσυ μη γελας και πολυ γιατι σε λιγακι και η δικη σου η ζωηρουλα τα ιδια θα κανει!!!! :woohoo: :silly: :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΑΤΕ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ...ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ 7 ΜΗΝΩΝ...

ΤΟ ΤΙΚΕΡΑΚΙ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΑΛΛΑΞΕ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 12 ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΕΤΑΞΥ ΑΠΟΡΡΟΦΗΘΗΚΑ ΜΕ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΑΝ ΩΩΩΡΕΣ. ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΛΙΣΤΑ...

ΑΥΡΙΟ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΩ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ ;) ΘΑ ΣΑΣ ΤΑ ΓΡΑΨΩ, ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ Η ΥΠΟΘΕΣΗ ΓΙΑΤΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΑΤΟΡΘΩΜΑΤΑ, ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΠΟΥ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΙ ΑΚΟΥΕΙ ΜΟΝΟ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΟΥ ΚΑΙ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ... ΑΝ ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΒΩ ΚΑΙ ΑΥΤΑ, ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΑΠΛΑ Η ΝΑΣΑ, ΜΙΛΑΜΕ ΟΤΙ ΕΧΩ ΦΕΡΕΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟ ΝΕΟ ΑΙΝΣΤΑΙΝ!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα Αγγελική γράψες μας αναλυτικά...εξάλλου κουκοβαγιοθέμα είναι...

Εμείς στα νεότερα μας...

Καταρχάς πιανόμενη από το αυτοκινητάκι (κοριτσίστικο ε;;;) βηματίζει...

Στέκεται μόνη λίγο...

Δείχνει όταν ρωτάω που είναι ο ΑΗ-Βασίλης, μεγάλος έρωτας...

με το δακτυλάκι επίσης φρύδια-μάτια-μύτη!Καιρό της τα έλεγα...

μιλάει πολύ ακαταλαβίστικα πια, προσπαθεί να μιλήσει...

κάνει όπα, σφίγγει τα δακτυλάκια και αμέσως μπράβο!!!

χορεύει, δηλαδή κουνάει τον κωλαράκο της στο παριζάκι...

κάνει αλογάκι και το κορυφαίο ασταμάτητα γελάει με την χοροπηδηχτή μπαλίτσα...όλα τα λεφτά!!!

ΕΙΝΑΙ Η ΛΑΤΡΕΙΑ ΜΑΣ!!! :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΥΤΟΘΑΥΜΑΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΓΚΡΙΜΑΤΣΕΣ ΟΠΟΥ ΠΕΥΧΕΙ ΚΑΘΡΕΦΤΗ... ΑΠΟ ΚΑΙΡΟ. ΕΙΝΑΙ ΒΕΒΑΙΟ ΠΛΕΟΝ ΟΤΙ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ!!!

ΦΥΣΙΚΑ ΑΚΟΥΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΙ ΚΕΦΙ ΓΥΡΙΖΕΙ ΝΑ ΣΕ ΚΟΙΤΑΞΕΙ, ΣΗΝΥΘΩΣ ΚΑΝΕΙ ΚΕΦΙ ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΘΑ ΠΑΙΖΕΤΑΙ!!!

ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΕΙ ΝΑ ΚΡΑΤΑΣ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΤΟΥ, ΣΤΗΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ,(ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΜΗΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ), ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ ΤΟ ΨΩΝΙΟ, ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ ΤΟΥ Η ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ...

ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΑΤΟ ΠΛΕΟΝ ΝΑ ΤΡΑΒΗΞΩ ΒΙΝΤΕΑΚΙ... ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ 10ΡΙΑ ΑΠΟΘΗΚΕΥΜΕΝΑ ΠΟΥ ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΜΕ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ. ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ... ΓΙΝΕΤΑΙ, ΔΙΟΤΙ ΜΕΝΕΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΚΙΝΗΤΟΣ, ΑΝΤΕ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΓΚΡΙΜΑΤΣΑ!!!

ΚΙ ΕΤΣΙ, ΕΝΩ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ... ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ, ΠΑΙΖΕΙ ΜΟΥΣΙΚΗ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΑΕΙ... (ΧΤΥΠΑΕΙ ΜΕΤΑ ΜΑΝΙΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΚΟΥΤΑΛΙ, ΠΟΤΕ ΤΟ ΞΥΛΟΦΩΝΟ, ΠΟΤΕ ΤΟ ΔΙΣΚΟ ΤΟΥ ΚΑΘΙΣΜΑΤΟΣ ΦΑΓΗΤΟΥ, ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΑΑΑΑ ΙΙΙΙΙ ΜΕ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΟ!!!), ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΠΟΔΕΙΚΤΙΚΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ!!!

ΑΠΟ ΚΙΝΗΤΙΚΟΤΗΤΑ, ΔΕΝ ΓΥΡΙΖΕΙ ΑΠΟ ΑΝΑΣΚΕΛΑ ΜΡΟΥΜΥΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ, ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ... ΑΜΑ ΓΟΥΣΤΡΑΕΙ ΟΜΩΣ, ΓΥΡΙΖΕΙ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΑ ΒΑΡΕΛΑΚΙ (ΧΩΡΙΣ ΒΟΗΘΕΙΑ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ) ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΔΙΠΛΟΥ ΜΑΣ ΚΡΕΒΑΤΙΟΥ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ, ΜΕ ΚΙΝΔΥΝΟ ΝΑ ΒΡΕΘΕΙ ΣΤΟ ΠΑΤΩΜΑ, ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΓΚΕΛΑ Ή ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΤΟΝ ΣΥΓΚΡΑΤΗΣΕΙ... (ΠΡΟΣΦΑΤΟ ΚΑΤΟΡΘΩΜΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ - ΑΝΑΚΑΛΥΨΗ ΤΡΟΜΟΣ ΓΙΑ ΕΜΑΣ)

ΚΑΘΕΤΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΤΗΡΙΖΕΤΑΙ Η ΠΛΑΤΗ ΤΟΥ ΚΑΠΟΥ, ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΛΙΓΟ... ΜΕΤΑ ΠΕΦΤΕΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΞΕΚΑΡΔΙΖΕΤΑΙ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ... ΣΤΟ ΠΛΑΙ ΔΕΝ ΠΕΦΤΕΙ ΠΙΑ, ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΓΕΡΝΕΙ ΒΑΖΕΙ ΤΟ ΑΝΑΛΟΓΟ ΧΕΡΙ ΓΙΑ ΣΤΗΡΙΓΜΑ!

ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΟΡΘΙΟ ΝΑ ΚΡΑΤΙΕΤΑΙ ΣΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑ ΤΗΣ ΚΟΥΝΙΑΣ ΤΟΥ, ΜΕΝΕΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΛΙΓΑ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ!!! ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΚΡΑΤΑΜΕ, ΧΟΡΟΠΗΔΑΕΙ!

ΔΕΝ ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ. ΑΝ ΤΟΝ ΒΑΛΕΙΣ ΜΠΡΟΥΜΥΤΑ, ΣΕΡΝΕΤΑΙ ΣΑΝ ΕΡΠΕΤΟ, ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΕΣ ΑΠΟΣΤΑΣΕΙΣ... ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΤΥΧΗΜΑ. ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ-ΔΥΟ ΛΕΠΤΑ ΤΣΑΝΤΙΖΕΤΑΙ!!!

ΘΥΜΩΝΕΙ ΚΑΙ ΒΡΙΖΕΙ ΣΕ ΑΠΤΑΙΣΤΑ ΜΩΡΟΥΔΙΣΤΙΚΑ ΤΑ... ΠΟΔΙΑ ΤΟΥ! ΣΗΝΥΘΩΣ ΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΓΙΑΤΙ ΑΦΟΥ ΕΧΕΙ ΓΡΑΠΩΣΕΙ ΤΟ ΔΕΞΙ ΠΡΩΤΑ, ΓΕΡΝΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙ ΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΜΕΤΑ! ΟΤΑΝ ΤΟ ΒΟΥΤΗΞΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ, ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΝΑ ΒΡΙΖΕΙ! ΝΟΜΙΖΩ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΒΡΙΖΕΙ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΜΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΡΕΥΤΕΙ ΣΤΟ ΑΣΧΕΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΣΗΚΩΣΩ ΑΜΕΣΩΣ...

ΕΠΙΣΗΣ ΤΡΩΕΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΟΥ, ΣΕ ΟΠΟΙΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΤΑ ΠΕΤΥΧΕΙ ΞΕΚΑΛΤΣΩΤΑ... ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΔΑΧΤΥΛΑ... ΠΡΟΤΙΜΑΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ, ΑΛΛΑ ΒΟΛΕΥΕΤΑΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΕΝΑ ΜΟΝΟ!!!

ΠΡΟΣΠΟΙΕΙΤΑΙ:

ΟΤΙ ΒΗΧΕΙ-ΑΝ ΒΗΞΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ ΣΕ ΑΠΑΝΤΗΣΗ, ΓΕΛΑΕΙ ΠΟΝΗΡΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΕΡΝΑΕΙ Η ΑΡΡΩΣΤΙΑ...

ΟΤΙ ΠΝΙΓΕΤΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΣΤΑΓΟΝΕΣ ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΠΟΥ ΠΕΦΤΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ, ΚΑΤΑ ΤΟ ΛΟΥΣΙΜΟ, ΕΝΩ ΟΤΑΝ ΤΕΧΟΥΝ ΟΙ ΚΑΤΑΡΡΑΧΤΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΟΥ ΝΤΟΥΣ ΑΠΟ ΜΕΓΑΛΟ ΥΨΟΣ ΚΑΤ'ΕΥΘΕΙΑΝ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ, ΓΕΛΑΕΙ, ΚΑΙ ΚΑΤΑΠΙΝΕΙ ΝΕΡΑ, ΑΝΕΥ ΠΝΙΓΜΟΥ!!!

ΕΧΕΙ ΕΙΣΑΓΩΓΙΚΟ ΗΧΟ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΑΡΕΣΤΗΜΕΝΟΣ, ΒΑΡΙΕΤΑΙ ΚΑΙ ΘΑ... ΚΛΑΨΕΙ!

ΜΙΛΑΕΙ.. ΤΑ ΓΝΩΣΤΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΑΡΑΒΟ-ΓΕΡΜΑΝΟ-ΚΙΝΕΖΟ-ΜΩΡΟΥΔΙΣΤΙΚΑ! ΠΑΝΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΙ ΔΙΑΦΩΝΙΕΣ ΤΟΥ ΚΟΙΝΟΥ, ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΑΠΟΚΛΕΙΩ ΤΟ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ ΝΑ ΛΕΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΕΣ ΛΕΞΕΙΣ ΣΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ, ΣΤΗ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΣΤΟ ΜΠΑΜΠΑ ΤΟΥ (ΦΡΑΣΕΙΣ ΟΛΟΚΛΗΡΕΣ), ΑΛΛΑ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΝΑ ΝΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΕΙ...

ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΕΤΥΧΗΜΕΝΟ (ΣΧΕΔΟΝ) ΚΑΤΟΡΘΩΜΑ ΤΟΥ: ΕΒΓΑΛΕ TO ΜΑΤΙ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ ΤΟΥ!!! ΜΟΝΟ ΡΗΞΗ ΤΟΥ ΕΠΙΘΗΛΙΟΥ ΕΠΑΘΕ, ΠΟΝΑΓΕ ΦΡΙΚΤΑ ΚΑΙ ΕΒΑΖΕ ΤΡΙΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΚΟΛΥΡΙΑ ΓΙΑ ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΞΑΝΑΔΕΙ ΤΟ ΦΩΣ ΑΠΟ ΤΟ ΔΕΞΙ ΜΑΤΙ!!! ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ, ΓΙΑΤΙ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΠΟΠΕΙΡΑ...

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΞΕΜΑΛΛΙΑΖΕΙ ΣΕ ΚΑΘΕ ΕΥΚΑΙΡΙΑ, ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΣΤΥΛ! ΜΕ ΠΡΟΤΙΜΑΕΙ ΜΕ ΠΑΝΚ ΛΟΥΚ...

ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΞΕΧΝΑΩ ΠΟΛΛΑ, ΚΑΤΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΕ ΤΟ ΓΑΤΟ, ΜΕ ΤΙΣ ΓΙΑΓΙΑΔΕΣ... ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΗ ΒΑΡΕΘΕΙΤΕ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΕΤΕ ΚΑΙ ΧΑΣΕΤΕ ΤΟ ΓΕΛΙΟ!!!

ΥΣΤΕΡΟΓΡΑΦΟ: ΔΥΣΤΥΧΩΣ, ΓΙΑ ΟΛΟ ΤΟ ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΟ ΤΕΡΤΡΑΓΩΝΟ, ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΝΕΝΑ ΔΟΝΤΙ... ΟΤΑΝ ΒΓΑΛΕΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΙΟΒΟΛΙΣΜΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟ ΛΥΚΑΒΗΤΟ ΚΑΙ ΤΗ ΦΩΤΑΓΩΓΗΣΗ ΤΗΣ ΑΚΡΟΠΟΛΗΣ, ΤΟΥ ΛΕΥΚΟΥ ΠΥΡΓΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΓΕΦΥΡΑΣ ΡΙΟΥ-ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aggeliki 30 έγραψε:

ΑΥΤΟΘΑΥΜΑΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΓΚΡΙΜΑΤΣΕΣ ΟΠΟΥ ΠΕΥΧΕΙ ΚΑΘΡΕΦΤΗ... ΑΠΟ ΚΑΙΡΟ. ΕΙΝΑΙ ΒΕΒΑΙΟ ΠΛΕΟΝ ΟΤΙ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ!!!

ΦΥΣΙΚΑ ΑΚΟΥΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΙ ΚΕΦΙ ΓΥΡΙΖΕΙ ΝΑ ΣΕ ΚΟΙΤΑΞΕΙ, ΣΗΝΥΘΩΣ ΚΑΝΕΙ ΚΕΦΙ ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΘΑ ΠΑΙΖΕΤΑΙ!!!

ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΕΙ ΝΑ ΚΡΑΤΑΣ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΤΟΥ, ΣΤΗΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ,(ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΜΗΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ), ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ ΤΟ ΨΩΝΙΟ, ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ ΤΟΥ Η ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ...

ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΑΤΟ ΠΛΕΟΝ ΝΑ ΤΡΑΒΗΞΩ ΒΙΝΤΕΑΚΙ... ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ 10ΡΙΑ ΑΠΟΘΗΚΕΥΜΕΝΑ ΠΟΥ ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΜΕ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ. ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ... ΓΙΝΕΤΑΙ, ΔΙΟΤΙ ΜΕΝΕΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΚΙΝΗΤΟΣ, ΑΝΤΕ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΓΚΡΙΜΑΤΣΑ!!!

ΚΙ ΕΤΣΙ, ΕΝΩ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ... ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ, ΠΑΙΖΕΙ ΜΟΥΣΙΚΗ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΑΕΙ... (ΧΤΥΠΑΕΙ ΜΕΤΑ ΜΑΝΙΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΚΟΥΤΑΛΙ, ΠΟΤΕ ΤΟ ΞΥΛΟΦΩΝΟ, ΠΟΤΕ ΤΟ ΔΙΣΚΟ ΤΟΥ ΚΑΘΙΣΜΑΤΟΣ ΦΑΓΗΤΟΥ, ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΑΑΑΑ ΙΙΙΙΙ ΜΕ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΟ!!!), ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΠΟΔΕΙΚΤΙΚΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ!!!

ΑΠΟ ΚΙΝΗΤΙΚΟΤΗΤΑ, ΔΕΝ ΓΥΡΙΖΕΙ ΑΠΟ ΑΝΑΣΚΕΛΑ ΜΡΟΥΜΥΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ, ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ... ΑΜΑ ΓΟΥΣΤΡΑΕΙ ΟΜΩΣ, ΓΥΡΙΖΕΙ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΑ ΒΑΡΕΛΑΚΙ (ΧΩΡΙΣ ΒΟΗΘΕΙΑ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ) ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΔΙΠΛΟΥ ΜΑΣ ΚΡΕΒΑΤΙΟΥ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ, ΜΕ ΚΙΝΔΥΝΟ ΝΑ ΒΡΕΘΕΙ ΣΤΟ ΠΑΤΩΜΑ, ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΓΚΕΛΑ Ή ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΤΟΝ ΣΥΓΚΡΑΤΗΣΕΙ... (ΠΡΟΣΦΑΤΟ ΚΑΤΟΡΘΩΜΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ - ΑΝΑΚΑΛΥΨΗ ΤΡΟΜΟΣ ΓΙΑ ΕΜΑΣ)

ΚΑΘΕΤΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΤΗΡΙΖΕΤΑΙ Η ΠΛΑΤΗ ΤΟΥ ΚΑΠΟΥ, ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΛΙΓΟ... ΜΕΤΑ ΠΕΦΤΕΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΞΕΚΑΡΔΙΖΕΤΑΙ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ... ΣΤΟ ΠΛΑΙ ΔΕΝ ΠΕΦΤΕΙ ΠΙΑ, ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΓΕΡΝΕΙ ΒΑΖΕΙ ΤΟ ΑΝΑΛΟΓΟ ΧΕΡΙ ΓΙΑ ΣΤΗΡΙΓΜΑ!

ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΟΡΘΙΟ ΝΑ ΚΡΑΤΙΕΤΑΙ ΣΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑ ΤΗΣ ΚΟΥΝΙΑΣ ΤΟΥ, ΜΕΝΕΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΛΙΓΑ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ!!! ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΚΡΑΤΑΜΕ, ΧΟΡΟΠΗΔΑΕΙ!

ΔΕΝ ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ. ΑΝ ΤΟΝ ΒΑΛΕΙΣ ΜΠΡΟΥΜΥΤΑ, ΣΕΡΝΕΤΑΙ ΣΑΝ ΕΡΠΕΤΟ, ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΕΣ ΑΠΟΣΤΑΣΕΙΣ... ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΤΥΧΗΜΑ. ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ-ΔΥΟ ΛΕΠΤΑ ΤΣΑΝΤΙΖΕΤΑΙ!!!

ΘΥΜΩΝΕΙ ΚΑΙ ΒΡΙΖΕΙ ΣΕ ΑΠΤΑΙΣΤΑ ΜΩΡΟΥΔΙΣΤΙΚΑ ΤΑ... ΠΟΔΙΑ ΤΟΥ! ΣΗΝΥΘΩΣ ΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΓΙΑΤΙ ΑΦΟΥ ΕΧΕΙ ΓΡΑΠΩΣΕΙ ΤΟ ΔΕΞΙ ΠΡΩΤΑ, ΓΕΡΝΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙ ΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΜΕΤΑ! ΟΤΑΝ ΤΟ ΒΟΥΤΗΞΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ, ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΝΑ ΒΡΙΖΕΙ! ΝΟΜΙΖΩ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΒΡΙΖΕΙ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΜΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΡΕΥΤΕΙ ΣΤΟ ΑΣΧΕΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΣΗΚΩΣΩ ΑΜΕΣΩΣ...

ΕΠΙΣΗΣ ΤΡΩΕΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΟΥ, ΣΕ ΟΠΟΙΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΤΑ ΠΕΤΥΧΕΙ ΞΕΚΑΛΤΣΩΤΑ... ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΔΑΧΤΥΛΑ... ΠΡΟΤΙΜΑΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ, ΑΛΛΑ ΒΟΛΕΥΕΤΑΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΕΝΑ ΜΟΝΟ!!!

ΠΡΟΣΠΟΙΕΙΤΑΙ:

ΟΤΙ ΒΗΧΕΙ-ΑΝ ΒΗΞΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ ΣΕ ΑΠΑΝΤΗΣΗ, ΓΕΛΑΕΙ ΠΟΝΗΡΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΕΡΝΑΕΙ Η ΑΡΡΩΣΤΙΑ...

ΟΤΙ ΠΝΙΓΕΤΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΣΤΑΓΟΝΕΣ ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΠΟΥ ΠΕΦΤΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ, ΚΑΤΑ ΤΟ ΛΟΥΣΙΜΟ, ΕΝΩ ΟΤΑΝ ΤΕΧΟΥΝ ΟΙ ΚΑΤΑΡΡΑΧΤΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΟΥ ΝΤΟΥΣ ΑΠΟ ΜΕΓΑΛΟ ΥΨΟΣ ΚΑΤ'ΕΥΘΕΙΑΝ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ, ΓΕΛΑΕΙ, ΚΑΙ ΚΑΤΑΠΙΝΕΙ ΝΕΡΑ, ΑΝΕΥ ΠΝΙΓΜΟΥ!!!

ΕΧΕΙ ΕΙΣΑΓΩΓΙΚΟ ΗΧΟ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΑΡΕΣΤΗΜΕΝΟΣ, ΒΑΡΙΕΤΑΙ ΚΑΙ ΘΑ... ΚΛΑΨΕΙ!

ΜΙΛΑΕΙ.. ΤΑ ΓΝΩΣΤΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΑΡΑΒΟ-ΓΕΡΜΑΝΟ-ΚΙΝΕΖΟ-ΜΩΡΟΥΔΙΣΤΙΚΑ! ΠΑΝΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΙ ΔΙΑΦΩΝΙΕΣ ΤΟΥ ΚΟΙΝΟΥ, ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΑΠΟΚΛΕΙΩ ΤΟ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ ΝΑ ΛΕΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΕΣ ΛΕΞΕΙΣ ΣΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ, ΣΤΗ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΣΤΟ ΜΠΑΜΠΑ ΤΟΥ (ΦΡΑΣΕΙΣ ΟΛΟΚΛΗΡΕΣ), ΑΛΛΑ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΝΑ ΝΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΕΙ...

ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΕΤΥΧΗΜΕΝΟ (ΣΧΕΔΟΝ) ΚΑΤΟΡΘΩΜΑ ΤΟΥ: ΕΒΓΑΛΕ TO ΜΑΤΙ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ ΤΟΥ!!! ΜΟΝΟ ΡΗΞΗ ΤΟΥ ΕΠΙΘΗΛΙΟΥ ΕΠΑΘΕ, ΠΟΝΑΓΕ ΦΡΙΚΤΑ ΚΑΙ ΕΒΑΖΕ ΤΡΙΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΚΟΛΥΡΙΑ ΓΙΑ ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΞΑΝΑΔΕΙ ΤΟ ΦΩΣ ΑΠΟ ΤΟ ΔΕΞΙ ΜΑΤΙ!!! ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ, ΓΙΑΤΙ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΠΟΠΕΙΡΑ...

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΞΕΜΑΛΛΙΑΖΕΙ ΣΕ ΚΑΘΕ ΕΥΚΑΙΡΙΑ, ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΣΤΥΛ! ΜΕ ΠΡΟΤΙΜΑΕΙ ΜΕ ΠΑΝΚ ΛΟΥΚ...

ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΞΕΧΝΑΩ ΠΟΛΛΑ, ΚΑΤΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΕ ΤΟ ΓΑΤΟ, ΜΕ ΤΙΣ ΓΙΑΓΙΑΔΕΣ... ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΗ ΒΑΡΕΘΕΙΤΕ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΕΤΕ ΚΑΙ ΧΑΣΕΤΕ ΤΟ ΓΕΛΙΟ!!!

ΥΣΤΕΡΟΓΡΑΦΟ: ΔΥΣΤΥΧΩΣ, ΓΙΑ ΟΛΟ ΤΟ ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΟ ΤΕΡΤΡΑΓΩΝΟ, ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΝΕΝΑ ΔΟΝΤΙ... ΟΤΑΝ ΒΓΑΛΕΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΙΟΒΟΛΙΣΜΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟ ΛΥΚΑΒΗΤΟ ΚΑΙ ΤΗ ΦΩΤΑΓΩΓΗΣΗ ΤΗΣ ΑΚΡΟΠΟΛΗΣ, ΤΟΥ ΛΕΥΚΟΥ ΠΥΡΓΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΓΕΦΥΡΑΣ ΡΙΟΥ-ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ...

Πόσο γέλασα Αγγελικούλα μου, μπράβο κοριτσάκι μου, τι ωραία που τα λες!!!

Κι εμείς πάνω κατω τα ίδια κάνουμε, ειδικά αυτό με τα αποδεικτικά στοιχεία στο βίντεο, μιλάμε πρέπει να το κάνουν όλα τα μωρά. Καταλαβαίνουν τη λήψη και το παίζουν αγάλματα.... :lol::lol::lol:

Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΕ ΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΟΡΑΙΟΠΑΘΕΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΦΩΤΟ ΓΡΑΦΙΑΣ..ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΟ ΨΑΧΝΟΥΝ ΚΑΘΡΕΦΤΕΣ ΚΑΙ ΚΑΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΚΙΝΗΤΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝΟΝΤΑΙ.

Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΝΟΥΡΕΓΙΕΦ ΔΕΝ ΕΞΗΓΕΙΤΕ...ΑΠΟ 2 ΜΗΝΩΝ ΠΟΥ ΣΤΗΡΙΞΕ ΤΟ ΚΕΕΦΑΛΑΚΙ ΤΟΥ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΚΡΑΤΑΣ ΟΡΘΙΟ ΧΟΡΕΥΕΙ...ΛΥΓΙΖΕΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΚΑΝΕΙ ΤΣΑΛΙΜΙΑ ΚΑΙ ΚΟΥΝΑ ΤΑ ΧΕΡΙΑ....ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ.ΚΑΙ ΓΕΛΑΕΙ ΚΙΟΛΑΣ.ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ.ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΧΟΡΟ.ΚΛΑΙΕΙ ΚΑΙ ΧΟΡΕΥΕΙ ΜΑΖΙ....ΑΦΗΣΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΡΙΖΑΚΙ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΠΙΑ....

ΧΤΕΣ ΞΥΠΝΗΣΕ ΜΕ ΤΗΝ ΠΙΠΙΛΑ ΚΡΕΜΑΣΜΕΝΗ ΣΤΟ ΑΥΤΗ...ΠΟΛΥ ΓΕΛΟΙΟ ΣΚΗΝΙΚΟ ΟΡΜΑΕΙ ΣΤΑ ΠΙΑΤΑ..ΟΤΑΝ ΔΕ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΧΑΤΗΡΙ ΝΕΥΡΙΑΖΕΙ ΣΦΙΓΓΕΙ ΤΙΣ ΓΡΟΘΙΕΣ ΤΙΣ ΤΙΝΑΖΕΙ ΚΑΙ ΣΦΙΓΓΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΦΟΥΤΙΚΟ ΣΤΟΜΑ ΚΑΙ ΛΕΕΙ...ΝΤΕΙ ΝΤΕΙ ΝΤΕΙ ΝΤΕΙ....ΦΩΝΑΖΟΝΤΑΣ...ΟΛΟ ΚΟΛΟΤΟΘΥΜΠΕΣ ΚΑΝΕΙ ΤΡΑΒΑΕΙ ΜΑΛΙΑ ΟΤΙ ΠΡΟΕΞΕΧΕΙ ΓΕΝΙΚΑ.....ΚΑΙΙ ΟΡΜΑΕΙ ΣΤΑ ΠΙΑΤΑ ΜΕ ΜΑΝΙΑ.....ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΤΤΤΟΟΟΟΣΣΣΟΟΟ ΗΣΥΧΟ :cheer::cheer: ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΤΡΑΒΗΞΩ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕ ΤΟ ΧΟΡΟ ΝΑ ΣΑΣ ΤΟ ΒΑΛΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΑΞΙΖΕΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

antroula έγραψε:

ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΕ ΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΟΡΑΙΟΠΑΘΕΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΦΩΤΟ ΓΡΑΦΙΑΣ..ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΟ ΨΑΧΝΟΥΝ ΚΑΘΡΕΦΤΕΣ ΚΑΙ ΚΑΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΚΙΝΗΤΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝΟΝΤΑΙ.

Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΝΟΥΡΕΓΙΕΦ ΔΕΝ ΕΞΗΓΕΙΤΕ...ΑΠΟ 2 ΜΗΝΩΝ ΠΟΥ ΣΤΗΡΙΞΕ ΤΟ ΚΕΕΦΑΛΑΚΙ ΤΟΥ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΚΡΑΤΑΣ ΟΡΘΙΟ ΧΟΡΕΥΕΙ...ΛΥΓΙΖΕΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΚΑΝΕΙ ΤΣΑΛΙΜΙΑ ΚΑΙ ΚΟΥΝΑ ΤΑ ΧΕΡΙΑ....ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ.ΚΑΙ ΓΕΛΑΕΙ ΚΙΟΛΑΣ.ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ.ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΧΟΡΟ.ΚΛΑΙΕΙ ΚΑΙ ΧΟΡΕΥΕΙ ΜΑΖΙ....ΑΦΗΣΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΡΙΖΑΚΙ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΠΙΑ....

ΧΤΕΣ ΞΥΠΝΗΣΕ ΜΕ ΤΗΝ ΠΙΠΙΛΑ ΚΡΕΜΑΣΜΕΝΗ ΣΤΟ ΑΥΤΗ...ΠΟΛΥ ΓΕΛΟΙΟ ΣΚΗΝΙΚΟ ΟΡΜΑΕΙ ΣΤΑ ΠΙΑΤΑ..ΟΤΑΝ ΔΕ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΧΑΤΗΡΙ ΝΕΥΡΙΑΖΕΙ ΣΦΙΓΓΕΙ ΤΙΣ ΓΡΟΘΙΕΣ ΤΙΣ ΤΙΝΑΖΕΙ ΚΑΙ ΣΦΙΓΓΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΦΟΥΤΙΚΟ ΣΤΟΜΑ ΚΑΙ ΛΕΕΙ...ΝΤΕΙ ΝΤΕΙ ΝΤΕΙ ΝΤΕΙ....ΦΩΝΑΖΟΝΤΑΣ...ΟΛΟ ΚΟΛΟΤΟΘΥΜΠΕΣ ΚΑΝΕΙ ΤΡΑΒΑΕΙ ΜΑΛΙΑ ΟΤΙ ΠΡΟΕΞΕΧΕΙ ΓΕΝΙΚΑ.....ΚΑΙΙ ΟΡΜΑΕΙ ΣΤΑ ΠΙΑΤΑ ΜΕ ΜΑΝΙΑ.....ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΤΤΤΟΟΟΟΣΣΣΟΟΟ ΗΣΥΧΟ :cheer::cheer: ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΤΡΑΒΗΞΩ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕ ΤΟ ΧΟΡΟ ΝΑ ΣΑΣ ΤΟ ΒΑΛΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΑΞΙΖΕΙ

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

ΑΥΤΟ ΤΟ ΟΡΜΑΕΙ ΠΟΣΑ ΜΟΥ ΘΥΜΙΣΕ, ΠΟΥ ΠΑΡΕΛΕΙΨΑ, ΠΡΙΝ... ΘΑ ΤΑ ΓΡΑΨΩ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΜΑΖΕΥΤΕΙ ΚΙ ΑΛΛΑ!!! :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ !

ΑΠ' ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΤΑ ΚΑΜΑΡΙΑ ΜΑΣ

ΕΧΟΥΝ ΣΚΟΥΛΙΚΑΚΙΑ ΣΤΟΝ ΚΩΛΑΡΑΚΟ

ΤΟΥΣ ... ΖΩΗΡΟΥΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ !

ΕΜΕΙΣ ΛΟΙΠΟΝ ΠΛΕΟΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΒΟΥΡΕΣ

ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΠΑΤΩΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΑΣ

ΑΛΛΑ ΓΥΡΝΑΜΕ ΜΟΝΟ ΔΕΞΙΟΣΤΡΟΦΑ -

ΤΟ ΠΑΛΕΥΟΥΜΕ ΝΑ ΓΥΡΙΖΟΥΜΕ ΚΙ ΑΠΟ

ΤΗΝ ΑΛΛΗ- ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ, ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΤΣΙ

ΒΟΛΕΥΕΤΑΙ ! :laugh:

ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΑΝ ΑΚΟΥΜΕ ΜΟΥΣΙΚΗ Ή ΟΤΑΝ

ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΧΟΡΕΥΟΥΜΕ ΟΠΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ

ΜΠΡΟΥΜΥΤΑ ΚΟΥΝΟΝΤΑΣ ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΙ ΠΟΠΟ !

ΕΠΙΣΗΣ ΑΠΟ ΤΗ ΧΑΡΑ ΜΑΣ ΤΣΙΡΙΖΟΥΜΕ ΚΑΙ

ΣΗΚΩΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ ΣΤΟ ΠΟΔΙ :silly:

ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ

ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΜΠΑΜΠΑ (ΜΕ ΜΙΑ ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ

ΠΡΟΤΗΜΙΣΗ ΣΤΟ ΜΠΑΜΠΑ :P ) ΣΟΥΦΡΩΝΩΝΤΑΣ

ΤΑ ΧΕΙΛΗ ... ΟΤΑΝ ΜΙΛΑΕΙ ΣΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ

ΤΟΥ, ΣΟΥΦΡΩΝΕΙ ΠΑΛΙ ΤΑ ΧΕΙΛΗ ΚΑΙ

ΣΦΥΡΙΖΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ (ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ)!!! :laugh: :laugh: :laugh:

ΟΤΑΝ ΒΗΧΕΙ ΚΑΝΩ ΩΧ ΩΧ ΚΑΙ ΞΕΚΑΡΔΙΖΕΤΑΙ

ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΝΕΙ ΨΕΥΤΙΚΟ ΒΗΧΑ Ο ΠΟΝΗΡΟΣ !!! :woohoo:

ΒΑΖΕΙ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΤΟΥ ΓΥΡΩ ΑΠ' ΤΟΝ

ΛΑΙΜΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΦΙΛΑΚΙΑ

(ΒΑΣΙΚΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΜΟΥΣΚΕΜΑ ΑΠ'ΤΑ

ΣΑΛΙΑ, ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΙ ΣΛΟΥΡΠ ΣΛΟΥΡΠ)! :P

ΟΤΑΝ ΛΕΙΠΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΟΝ ΨΑΧΝΟΥΜΕ

ΦΩΝΑΖΟΝΤΑΣ ΜΠΟΥ ΜΠΟΥ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑΖΟΥΜΕ ΠΡΩΤΑ

ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΠΟΥ ΚΑΘΕΤΑΙ ΣΥΝΗΘΩΣ (ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ)

ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΑΛΛΟΥ

ΜΕ ΚΑΤΕΒΑΣΜΕΝΑ ΜΟΥΤΡΑ ΑΠ΄ΤΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑ

ΜΑΣ ! :laugh:

ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΑΛΛΟ ΦΑΓΗΤΟ ΣΦΡΑΓΙΖΕΙ ΤΑ

ΧΕΙΛΗ ΚΑΙ ΓΥΡΝΑΕΙ ΑΛΛΟΥ ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΤΟΥ

ΚΟΙΤΑΖΟΝΤΑΣ ΜΕ ΛΟΞΑ ΣΑΝ ΝΑ ΛΕΕΙ ΦΤΑΝΕΙ !

ΚΑΙ ΤΟ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΜΕ ΤΟ ΓΑΛΑ ΤΟ ΣΠΡΩΧΝΕΙ ΚΑΙ

ΕΠΙΣΗΣ ΣΦΡΑΓΙΖΕΙ ΤΑ ΧΕΙΛΗ ΤΟΥ ... Α ΚΑΙ

ΤΟ ΚΡΑΤΑΜΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ (ΤΟ ΜΠΙΜΠΕΡΟ) ΑΛΛΑ

ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΓΕΜΑΤΟ ΜΑΣ ΠΕΦΤΕΙ ! :silly:

ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ (ΓΙΑΤΙ ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ Η ΚΟΥΚΟΥΒΑΓΙΑ :blush: )

ΟΤΑΝ ΘΥΜΩΝΟΥΜΕ ΣΦΙΓΓΟΥΜΕ ΟΛΟ ΤΟ ΚΟΡΜΙ ΚΑΙ

ΧΤΥΠΑΜΕ ΧΕΡΙΑ - ΠΟΔΙΑ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΚΡΡΡΡΡΡΡ

ΣΥΝΗΘΩΣ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΤΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΑ ΧΑΤΗΡΙΑ Ή

ΑΝ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΟΥ !

ΕΙΝΑΙ ΚΙ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΔΙΑΦΕΥΓΟΥΝ

ΣΙΓΟΥΡΑ !!!

ΘΑ ΕΠΑΝΕΛΘΩ ΜΕ ΝΕΟΤΕΡΑ ! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

ΕΠΑΝΗΛΘΑ ΓΡΗΓΟΡΑ !!! :laugh:

ΠΛΕΟΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΑΛΑΜΑΚΙΑ ! :woohoo:

ΤΟΥ ΛΕΩ ΚΑΝΕ ΠΑΛΑΜΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΟ

ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ! :woohoo:

ΒΕΒΑΙΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΘΟΡΥΒΟ

ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΑΡΓΗΣΕΙ ΧΕΧΕΧΕ!!! :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mprabo sas !!!

poli noris mou fenete!!

emena den ta simpathi kai toso ta palamakia ...genika den thelei na tou pianoun ta xeria :dry:

ante na pw kai ta dika mas kenourgia pragmata .

stekete ligo monos tou

perpatame kamia fora kai tou krataw to ena xeri

zhleuei enan megalo arkoudo kai den thelei na ton pernw agalia ,alla paizei mazi tou kai xerete .

paei bolta me thn strata ...apeksw !!!

otan einai mesa sthn strata (spanio pia ton enoxlei)exei megalh eueliksia kai paei pantou!!!

anigoklinei ton upologisth mou 1!1!!

apetei na grapsei sto pliktrologio!!!11

den mporw na sinexisw tora ....gia unoitous logous

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

epaniltha ..oso prolabenw giati ton kobo na erxete pali .

xthes epaize me mia mpalitsa kai thn edine apo to na sto alo xeri pisw apo ton ayxena!!!!

ton kitousa kai tou elega oti tha ton paw gia enorganh!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

(hrthe pali ,ma na mhn me dei na pliktrologw kati pathenei !!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

to agoraki mou έγραψε:

ΕΠΑΝΗΛΘΑ ΓΡΗΓΟΡΑ !!! :laugh:

ΠΛΕΟΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΑΛΑΜΑΚΙΑ ! :woohoo:

ΤΟΥ ΛΕΩ ΚΑΝΕ ΠΑΛΑΜΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΟ

ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ! :woohoo:

ΒΕΒΑΙΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΘΟΡΥΒΟ

ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΑΡΓΗΣΕΙ ΧΕΧΕΧΕ!!! :silly:

ΜΠΡΑΒΟ!!! - ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ... ;)

ΕΜΕΙΣ 1 ΜΗΝΑ ΤΩΡΑ ΠΑΛΕΥΟΥΜΕ ΜΕ ΤΑ ΠΑΛΑΜΑΚΙΑ, ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΛΑΤΑΦΕΡΑΜΕ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΤΑ ΧΤΥΠΑΩ ΕΓΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΚΡΑΤΑΕΙ ΑΝΟΙΚΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟΝ ΗΧΟ... :P

ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΚΑΙ 10 ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΚΡΑΤΑΜΕ ΤΟ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ... ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΚΙ ΑΠΟ ΠΡΙΝ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΑΜΕ, ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΚΟΥΝΗΘΕΙ 1 ΒΗΜΑ ΜΑΚΡΙΑ Η ΜΑΜΑ... :huh::P:huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τί ωραία πραγματάκια...

Εμείς χορεύουμε πολύ-πολύ, ξεβιδωνόμαστε!!!

Κάνουμε το αλογάκι, δείχνουμε με το χεράκι πραγματάκια,

φωνάζουμε όλο νάζι μπαμπά και απλώνουμε χεράκια για αγκαλιά,

τη μαμά τη φιλάμε μα, την σφίγγουμε πολύ, έχουμε πάθει εξάρτηση...

παίζουμε ανελλιπώς πιάνο-μεθυσμένος πιανίστας,έχει το γέλιο...

κάνουμε στράτα-στρατούλα με τη μαμά, δείχνουμε τη μύτη-μάτια-φρύδια συνεχώς...

θέλουμε να τρώμε μόνες μας, πιάνουμε το κουταλάκι και με τη βοήθεια της μαμάς τρώμε...

λέμε νάνι και τραβάμε την κουβερτούλα μας...θέλουμε τραγουδάκια συγκεκριμένα αλλιώς γκρινιάζουμε...

και το αγαπημένο μας παιχνίδι να σκίζουμε περιοδικά σε κομματάκια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΙ ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ ΕΙΝΑΙ

ΡΑΓΔΑΙΕΣ !!! :woohoo:

ΤΩΡΑ ΚΑΘΕΤΑΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΓΙΑ ΑΡΚΕΤΗ ΩΡΑ :woohoo:

ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ

ΠΑΡΕΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΥΑ ΤΟΥ

ΝΤΟΥΚ ΠΕΦΤΕΙ ... ΧΑΧΑΧΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΝΑΙ

ΜΑΛΑΚΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΦΗΝΩ ... ;)

ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΕΙΧΑΜΕ ΓΕΜΙΣΕΙ ΚΑΡΟΥΜΠΑΛΑ ! :blink:

ΑΧ ΚΑΤΡΙΝΑ ΤΙ ΓΛΥΚΟ ! ΦΙΛΑΚΙΑ !

ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙ

ΝΑ ΜΑΣ ΤΑ ΔΙΝΕΙ ... ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ

ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΚΑΤΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ

ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΑΣ ΛΟΥΖΕΙ ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΟΛΕΞΙΑ

ΑΠΟ ΤΑ ΣΑΛΙΑ ΧΑΧΑΧΑ :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

to agoraki mou έγραψε:

Α ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΙ ΕΠΙΣΗΜΩΣ

Σ'ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ !!!

ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΤΑ 7 ΧΑΧΑΧΑ !

Έγραφα και... :angry:

Τέλος πάντων...

Ωραία, θα μας λέτε στο εξής και επισίμως τα νέα σας...!!! :);)

Εμείς συνειδητοποιώ ότι σε λιγουλάκι θα εξέλθουμε του ηλικιακού ορίου...

Αφροδίτη και εσείς!Νέο θέμα λοιπόν...Τί κουκουβάγιες είμαστε!!! :);)

Δεν έγραψα ένα νεότερο πολύ αστείο...

Οδηγεί με ένα τιμόνι και μάλιστα παίρνει και στροφές!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Όλα τα λεφτά!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι τέλειο κουκουβαγιοθέμα!!! Ο Φοιβάκος, λοιπόν, κάθεται στον ποπό του από 6,5 μηνών (αργήσαμε λίγο λόγω βάρους) και τώρα πλέον του αρέσει να στέκεται στα πόδια του όρθιος ενώ κρατιέται μόνος του από το παρκο, από το τραπέζι, από το κρεβάτι του. Του βάζω το μεγάλο το μαξιλάρι του θηλασμού πάντα γυρω του και κάθε φορά που πέφτει του φωνάζω μπράβο και κανω παλαμάκια για να μάθει να μη φοβάται να πέφτει. Αυτός φυσικά βάζει τα γέλια. Κάνει στρατα στρατουλα με τη μαμα και τον μπαμπα και ρίχνει βήματα κανονικά και τρελαίνεται να πιάνει/χτυπάει/γλείφει τα τζάμια! Ξετρελαίνεται στο γέλιο όταν του κάνω επίθεση και μικρές δαγκωματίτσες στα πλευράκια και στην κοιλίτσα. Μπαίνει σε νιρβάνα με το βραδυνό μασαζ με ενυδατική στις γάμπες και στα μπουτάκια (θέλω κι εγώωωωωωωωωωωωωω) και τώρα πλέον γυρνά με άνεση ανασκελα-μπρουμυτα προς όλες τις κατευθύνσεις. Έχει τρελή πόρωση με το laptop μου και φυσικά με το gummy bear και το happy hippo. Ειδικά όταν εμφανίζεται ο σκύλος, του φωνάζει και χτυπάει με μανία το πληκτρολόγιο (τι άνθρωπος, Θεε μου). Ανάβει και σβήνει το φως από το διακόπτη και επειδή είναι έξω από το δωμάτιο οι διακόπτες, κάθε φορά που ακούει κλικ, σκύβει μέσα να δει αν αναψε/έσβησε το φως και γελάει πονηρά (και εγένετο φως! :P ). Παλαμάκια δεν κάνει αλλά κάνει "κολλα το" οταν του δείχνω την ανοιχτή μου παλάμη. Αχ κορίτσια, καθε φορά που κάνει κάτι καινούριο τρελαινόμαστε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΚΑΘΗΣΑΜΕ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΚΑΙ

ΤΙΣ ΒΟΥΤΙΕΣ :(

ΜΕΣΑ ΣΕ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΧΤΥΠΗΣΕ ΔΥΟ

ΦΟΡΕΣ :ohmy: ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΛΙΣΤΑ

ΕΚΑΝΕ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΚΑΡΟΥΜΠΑΛΑΚΙ ΣΤΟ

ΦΡΥΔΙ :( ΑΠΟ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ... ΤΟ

ΠΩΣ ΓΛΥΤΩΣΕ ΤΟ ΜΑΤΙ (ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ)

ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ... ΚΑΙ

ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΥΟ

ΦΟΡΕΣ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ ...

ΤΩΡΑ ΠΛΕΟΝ ΕΡΠΕΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ

ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΟΣ ... ΓΙΑ ΠΟΤΕ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ

ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΑΚΡΗ ... ΧΑΜΠΑΡΙ

ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ... :laugh:

ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΩΣ ΤΟ ΧΑΛΙ ΠΟΥ

ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΛΙΑΡΟ :P ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΛΕΩ ΟΥΠΣ

ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΚΕΙ ? ΚΑΝΕΙ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΚΑΝΕ

ΖΑΒΟΛΙΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΣΑΚΩΣΑ ΧΑΧΑΧΑ ! :laugh:

ΑΥΤΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ... Η ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ ΕΙΝΑΙ

ΡΑΓΔΑΙΕΣ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ;)

ΕΠΕΤΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη ναι-ναι αυτό!!!Το είχα στα αζήτητα και ξάφνου το άρπαξε...μπαταρίες όχι...άρχισα να οδηγώ και εγώ και με μιμήθηκε όπως συνήθως!Σκάμε από τα γέλια...Εσείς στο αληθινό;;;Πατάτε και κόρνα;;; :laugh: ;)

Αγοράκι ο γλυκοζούζουνος ζωηρούλης ε;;;έχει όμως επίγνωση της ζαβολιάς!θα έχει πολύ γέλιο όταν τον τσακώνετε φαντάζομαι!!! :cheer: :laugh:

Μάμα ο Φοιβάκος σου με το τέλειο όνομα όπως περιγράφεις είναι αφασία!!!

Σκανδαλιάρης με τα όλα του!!!Το κόλλα το είναι αφασία!!! :cheer:

Άντε και σε νέα μας κατορθώματα!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα!!  Αυτό με το στήθος συνέχεια το έχω στο νου μου αν πονάει κάθε μέρα το ίδιο αλλα νομίζω όπως σου είπε και ο γιατρός σου δεν είναι ένδειξη ότι κάτι δεν πάει καλά. Τα συμπτώματα έρχονται και φεύγουν (τα λέω για να τ’ ακούω κι εγώ 😄) Όσον αφορά την ανακοίνωση της εγκυμοσύνης, εγώ αποφάσισα να το πω σε όποιον και οποτε νιωσω εγώ την ανάγκη μα το κάνω. Το ξέρουν λίγες φίλες για την ώρα που ξέρω ότι χαίρονται οντως και έχω υποστήριξη. Στους γονείς ακομα δεν το είπαμε, δεν ξέρω ίσως περιμένω να δω ότι όλα πάνε καλα και δεν θέλω να τους βαλω ακομα στη διαδικασια, ασε που ίσως να με αγχωσει παλι η μαμα μου, η οποια παιζει και να το εχει καταλαβει.   Την προηγούμενη εγκυμοσύνη που δεν κατέληξε καλα δεν είχα προλάβει να την πω σε πολλα ατομα γιατι εξ αρχης δεν πηγαινε καλα. Οταν λοιπον μετα απο λιγους μηνες το ειπα σε μια «φιλη», σταθηκε στο γιατι το ειπα σε αλλους και οχι σε εκεινη. Μου κακοφανηκε τοσο πολυ, και πλεον αποφασισα πως οποιος θελει να παρεξηγηθεί ειναι δικο του θεμα. Δεν ζητας τα ρεστα για τετοιες καταστασεις ποσο μαλλον αν δεν εχεις τοσο στεχνη σχεση με τον αλλον πια. 
    • @Θέτις Κ. κορίτσι μ τα συμπτώματα πανε κ ερχονται. Μην σκεφτεσαι χαζα. Καλα εκανες κ τ ειπες. Ξέρεις απο μονη σου οτι αν ειναι να παει κατι στραβα θα παει. Εγω στην 3η μ εγκυμοσυνη π δ πηγε καλα ηξερα εξ αρχης οτι μπορει να στραβωσει κ δ τ ειπα για να μην έχουν και αλλοι τ αγχος μου. Αφου εγινε οτ εγινε ομως τ ειπα και το λέω οτι ναι τοτε ημουν εγκυος. Ειδικα οταν περασα οτι πέρασα. Δεν ημουν καλα, δεν το έκρυβα. Ημουν μονιμα κλαμμενη εχασα πολλα κιλα. Και απο τη δουλειά πηρα αναρρωτικη αδεια 15 μερες. Δυστυχως συμβαίνουν αυτα.  Ολα καλα θα πανε θα το δεις! 
    • Καλημέρα κορίτσια! Εγώ σήμερα ξύπνησα πολύ καλά αλλά παρατήρησα ότι το στήθος μου κάπως ξεπρηστηκε - εξακολουθεί να είναι γεμάτο και να πονάει στην αφή αλλά δεν είναι πρησμένο όπως τις προηγούμενες μέρες. Οπότε κάπως άρχισα ν ανησυχώ, έκανα και τη μ*****α να γκουγκλαρω και με κυρίευσε το άγχος. Οπότε έστειλα μνμ στο γιατρό ο οποίος με πήρε πίσω κατευθείαν και μου Μ έβαλε στη θέση μου 😅😅 μου είπε πως αν δεν υπάρχει αίμα ή καφέ εκκρίσεις να μη τρελαίνομαι, αλλά καλά έκανα και τον ενημέρωσα για την ηρεμία μου περισσότερο 🙏 είπα να το γράψω κι εδώ για οποία χρειαστεί να το ακούσει ❤️ Κατα τ αλλά μίλησα και με την άλλη κολλητή μου η οποία κατενθουσιαστηκε και η χαρά της μου έδωσε πολύ θετική ενέργεια και αισιοδοξία! Το μικρό μπιζελακι είναι ήδη τόσο αγαπητό σκέφτομαι και χαϊδεύω την κοιλίτσα μου 🤰🏼 ξέρω ότι κάποιοι δε συμφωνούν με τις ανακοινώσεις τόσο νωρίς, κι εγώ έτσι έκανα πέρυσι στην παλινδρόμη, αλλά δ αυτή την εγκυμοσύνη που το ξέρουν οικογένεια και κολλητές πραγματικά παρατηρώ ότι με βοηθάει να γεμίζω με θετική ενέργεια και κατευνάζεται το άγχος 🙏 είναι κάπως λυτρωτικό να έχω όλη αυτή τη στήριξη κι αγάπη ❤️
    • Ευτυχώς δεν έχω πολλά πάνω κάτω ακόμα και θα κανονίζω να γίνουν σε μέρες και ώρες που δε θα έχει πολύ κόσμο! Δεν ξέρω. Μου είπε να τα ξανά πούμε μετά τις 28 εβδομάδες. Αλλά τότε θα είμαι Αθήνα. Τεσπά δεν πειράζει... Ότι χρειαστεί θα κάνω για την μπεμπούλα μου! Θα δω τι θα μου πει και η καινούρια γιατρός όταν με δει αλλά τον γιατρό μου τον εμπιστεύομαι με κλειστά τα μάτια είναι η αλήθεια! Και μάλλον επειδή είναι το 1ο μου παιδάκι και σε προχωρημένη ηλικία είναι λίγο υπερπεοστατευτικός!!! 
    • Καλά αποτελέσματα το ξέρω ότι δεν θα έχω τουλάχιστον να μην έχει ξεφύγει πολύ😅 δεν ξέρω ποτε θα βγουν τα αποτελέσματα γιατί έχω και άλλες εξετάσεις όποτε λογικά θα μου τα στείλουν όλα μαζί 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...