Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ


Χρυσάνθη_

Recommended Posts

Ελα να φευγουν οι μερες σιγα σιγα!!!! Ελα να φευγουν λεω!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Κοριτσιααααα ο μπαρκουλης!!! :woohoo: :woohoo: Ειστε εδω, ενωμενες δυνατες???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 319
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Konstans έγραψε:

Ελα να φευγουν οι μερες σιγα σιγα!!!! Ελα να φευγουν λεω!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Κοριτσιααααα ο μπαρκουλης!!! :woohoo: :woohoo: Ειστε εδω, ενωμενες δυνατες???

mia xaraaa feugoun oi meres!!!!!!!!!!

sfera milame!!!!!!!!!!!

pote THA ERTHEI TO PASXA XAMPARI DEN THA PAROUME!!!!!!!!!!!! :ohmy::ohmy::blush::blink: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ραφαέλ έγραψε:

αντε εγω απο τον αλλο μηνα....αχ δεν κρατιεμαι...

epppp oxi!!!!oles mazi to pasxa!!!!!!!!

ALLA META THN ANASTASH E?????????

GIATI NHSTEYOYME KAI APO AYTO TO PASXA!!!

egw tha nisteuw genika apo ola 40 meres!!!

alla POIOS to leei ston kalo mou?????? :P:P:blush::blush::blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τετοια νυστεια που καναμε εμεις...ασε...απο τον φεβρουαριο που εμναθα γαι την εγκυμοσυνη ολο το καλοκαιρο μεχρι κ τωρα θα ειμαστε μαζι...σιγα μην περιμενω το πασχα....δεν μπορω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια να σας πω κατι.......εχω αρχισει παλι το ......ποδηλατο(οπως μου ειχε πει κ η ζαχαρενια :woohoo: :woohoo: ) Ο γιατρος μου ειπε σιγα σιγα, οχι τιποτα ακροβατικα :blush::blush: λογω των εσωτερικων ραμματων που εχω ακομα...

Το θεμα ειναι οτι τωρα προχτες ειχα ωορηξια.....κ δεν κρατιομουν....ηθελα να εχουμε ολοκληρωμενες επαφες, οχι βλακειες λες κ ειμαστε σε φαση γνωριμιας!!!!Ευτυχως ο αντρουλης μου...εκεινη τη φαση... ηταν πιο λογικος...

Να ρωτησω....δηλαδη με ΤΙΠΟΤΑ να μην το προσπαθησω απο τωρα???? Πρεπει να περιμενω λογω της τομης.......? Λογω των ραμματων...? Τι στο καλο...

Κ αν μεινω εγκυος....καταλαθος :blush::blush: δε θα μπορω να το κρατησω...???Τι γινετε...??

Δε πρεπει να αρχισω απο τωρα??? Σιγα μην ερθει αμεσως!!!! Πρεπει να κερδισω χρονο....Τι λετε...??? :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Konstans έγραψε:

κοριτσια να σας πω κατι.......εχω αρχισει παλι το ......ποδηλατο(οπως μου ειχε πει κ η ζαχαρενια :woohoo: :woohoo: ) Ο γιατρος μου ειπε σιγα σιγα, οχι τιποτα ακροβατικα :blush::blush: λογω των εσωτερικων ραμματων που εχω ακομα...

Το θεμα ειναι οτι τωρα προχτες ειχα ωορηξια.....κ δεν κρατιομουν....ηθελα να εχουμε ολοκληρωμενες επαφες, οχι βλακειες λες κ ειμαστε σε φαση γνωριμιας!!!!Ευτυχως ο αντρουλης μου...εκεινη τη φαση... ηταν πιο λογικος...

Να ρωτησω....δηλαδη με ΤΙΠΟΤΑ να μην το προσπαθησω απο τωρα???? Πρεπει να περιμενω λογω της τομης.......? Λογω των ραμματων...? Τι στο καλο...

Κ αν μεινω εγκυος....καταλαθος :blush::blush: δε θα μπορω να το κρατησω...???Τι γινετε...??

Δε πρεπει να αρχισω απο τωρα??? Σιγα μην ερθει αμεσως!!!! Πρεπει να κερδισω χρονο....Τι λετε...??? :(:(:(

Κονστανς μου θα πρεπει να περιμενεις ενα τριμηνο τουλαχιστον!!Τα οραγανα σου μεσα ειναι πειραγμενα μπηκε νυστερι δεν ειναι απλα τα πραγματα!!Σε νιωθω απολυτα αλλα πρεπει να κανεις αυτη την υπομονη!!

Και ευχομαι το μωρακι να σου ερθει συντομα!!

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κονστανς ο γιατρος μου μετα την επεμβαση μου ειπε σε ολες τις κοπελες που χειρουργει 6 μηνες να περιμενουν,...εμενα επειδη δεν με ειχε χειρουργησει αυτος μου ειπε να περιμενω 6 μηνες αλλα καλυτερα να περιμενω χρονο...βεβαια κ λιγο νωριτερα δεν πειραζει....το ποσο νωριτερα δεν μου το διευκρινησε...εμενα περασαν 8 μηνες κ λεω απο τον αλλο μηνα σιγα σιγα....σιγα μην μεινω με την πρωτη..

τωρα σε περιπτωση τυχαιας εγκυμοσυνης πιστευω κανενας γιατρος δεν προτεινει διακοπη κυησης αλλα φανταζομαι θα ειναι μια εγκυμοσυνη που τουλαχιστον το πρωτο τριμηνο θα θελει τρελη ξαπλα...ποσος καιρος περασε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα μου ...κ Ραφαελ μου.....

Σας ευχαριστω πολυ, περισσοτερο χαιρομαι που με καταλαβαινετε απολυτα!!!

Το χειρουργιο ηταν 12 Νοεμβρη... Ξερω οτι ειναι ακομα πολυ νωρις.... αλλα, καταλαβαινετε!!! Για να ειμαι ειλικρινης, τις υπολοιπες μερες, το σκεφτομαι μεν, αλλα η λογικη υπερεχει..λεω θα περιμενω μετα το Πασχα...Οταν ομως ειναι οι γονιμες μερες...σκεφτομαι...γιατι να χασω κ αυτο το μηνα... :(:(:(

Μεσα Φεβρουαριου θα παω να με δει ο γιατρος (3 μηνες) κ θα μου πει τοτε...ελπιζω να παραμεινει στα αρχικα του λογια - 6 μηνες - γιατι αμα μου πει Χρονο Ραφαελ μου :angry::angry::(:( Δεν ξερω, νομιζω θα σκασω!!!!!!Ειμαι τρομερα υπομονετικος ανθρωπος αλλα το συγκεκριμενο θεμα.......ειναι πανω απο τις δυναμεις μου....

παντως αν ο γιατρος μου πει..οτι αν μου κατσει το σπορακι να παραμεινω ξαπλα...οχι το πρωτο τριμηνο, ΟΟΟΟΟΟΛο θα το καθομουν εννοειται......

Αχ βρε φιλεναδες.......μας ευχομαι γρηγορα μενα σπορακι.....κ δυο..... :huh::huh::huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν εχω ξαναγραψει εδω...sorry γιατι ειμαι κ μεγαλη γυναικα κ ξεχναω.... :silly: :silly: :silly:

Παντως θα μπω κ εγω στο club γιατι οπως σας εχω πει θα ξεκινησω εξωσωματικη μετα το Πασχα,οχι τον Απριλη λιιιιγο αργοτερα.

Αντε βουουουουορ!!!!Να δουμε τι θα κανουμε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα σου πει να ξεκινησεις νωριτερα konstans...θα σε δει κ θα σου πει...εδω αλλες κανουν κανονικες τομες απο καισαρικη κ τους λενε οτι κ να μεινουν δεν θα γινει κατι...εμας που περιμενουμε κ τοσο καιρο, δεν θα μας λυπηθουν λιγο....

το βιολογικο ρολοι δεν εχει σχεση με την υπομονη καθολου...πιστεψε με εχω ενα παιδακι κ απο περισυ που εμεινα εγκυος στην μπεμπα κ εχασα το μωρο μονο αυτο σκεφτομαι...αμα χτυπησει δεν κλεινει με τιποτα...κ εγω το μονο που σκετομαι ειναι μια εγκυμοσυνη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακαρι βρε Χρυσανθη μου μακαρι....να μου πει να ξεκινησω νωριτερα...

τι να πω....

Κ εσυ με το καλο τον επομενο μηνα ε?? Αντε αντε....γρηγορα νακουσουμε τα μαντατα.... μενα γερο μωρακι κουκλιτσα μου...

Μα που ειναι η λιστα μας??? Η γουρλιδικη λιστα....γεματη αγαπη κ μελλοντικες μανουλες.. :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζουμπι έγραψε:

Αν εχω ξαναγραψει εδω...sorry γιατι ειμαι κ μεγαλη γυναικα κ ξεχναω.... :silly: :silly: :silly:

Παντως θα μπω κ εγω στο club γιατι οπως σας εχω πει θα ξεκινησω εξωσωματικη μετα το Πασχα,οχι τον Απριλη λιιιιγο αργοτερα.

Αντε βουουουουορ!!!!Να δουμε τι θα κανουμε!!!!!

Καλως ηρθες κ στη δικη μας λιστα Ζουμπι μου...Με το καλο!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITSIA NA ARXISOUME NA METRAME ANTISTROFA MERES?????????

ELATE PAME......!!!!!!!!!!!!!!

GIA METRHSTE....

SE LIGO KSEKINAME PROSPATHEIESSSSSSSSSSSSSSSSSS :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ραφαελ

πατάτα77

ζώνη

"νινακι"1

θούλη

"γεοργιασαμαρ"

savropinguinos

έλλεν

ΑΦΡΟΔΙΤΗ

liberty81

bebsnik και ειναι εγκυουλα.....

ΝΑΝΙ2004

Παναγιώτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε κ περιμενα τοσες μερες να δω την λιστα μας!!!

βεβαια 8ελω να δω μια μια να φευγει απο την λιστα...

αντε κοριτσαρες μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε αν έρθει και λίιιγο νωρίτερα δεν μας πειράζει ε? Αρκεί να έρθει με το καλό και ναναι γερό και δυνατό...άντε να χαρούμε κι εμείς λίγο,να χαμογελάσει το χειλάκι μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω εδω ειμαι...αρρωστουλα...βροχιτιδα κ 39 πυρετο...τραγικο....περιμενω κ να αδιαθετησω αυριο...ολα μαζι... :angry:

Αλλα το ηθικο ειναι ανεβασμενο Ραφαελ μου :):):)

Παω να φτιαξω κανα τσαι....φιλακια :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου χαιρομαι που ειμαι κι εγω στη λιστα γιατι τωρα αισθανομαι να εχω παρεα εσας!! :) εμεις λεγαμε να ξεκινησουμε τον ιουνιο που θα ειναι και ο γαμος μας αλλα λεμε να ξεκινησουμε απριλιο τελικα ;) χαιρομαι!ευχομαι σε ολες μας να φουσκωσουν οι κοιλιτσες μας και αυτη η λιστα να παψει να υπαρχει ως το τελος του 2010!αχ αντε 2 μηνες εμειναν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου ηρθε η περιοδος χθες κοριτσια...οποτε καταλαβαινετε!!! Σε 10 μερες θα παθω κριση κ θα θελω ολοκληρωμενες επαφες!!!! Αχ πως θα κρατηθω.....

Τι μου κανετε εσεις??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ!!!! ΛΕΜΕ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΠΑΣΧΑ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕς ΑΝ Κ ΗΛΙΚΙΑΚΑ ΔΕ ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΟΥΤΕ ΜΗΝΑ ΑΡΓΟΠΟΡΙΑς(ΕΙΜΑΙ 40). ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ(1ΕΤΟΥς)ΤΟ ΕΠΙΑΣΑ ΑΜΕΣΩς ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΔΕ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΤΥΧΕΡΗ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...