Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ


Χρυσάνθη_

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 319
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

περνάνε ,περνάνε και σε κανα τρίμηνοοοο ποιος μας πιάνει...πάρτε σειρά παρακαλώ..στην ουράααααααα!!!!!!Μην σπρώχνεστεεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχα "μη σπρωχνεστε" πολυ μαρεσε αυτο!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Βρε φιλεναδες....να σας πω την αληθεια...κ φοβαμαι πολυ αλλα κ ανυπομονω...!!! Τι απο τα δυο υπερισχυει δεν ξερω...μια το ενα μια το αλλο....

Θελω πολυ να περασει αυτος ο καιρος να παρω το πρασινο φως απτο γιατρο μου..αλλα κ αν....κ αν....ξερετε....αν.....κ παλι αν.....Ξερω...θα μου πειτε να μην σκεφτομαι αρνητικα κ τα σχετικα...αλλα κ εσεις μεσα σας δε φοβαστε λιγακι??Η καθεμια για τους δικους της λογους...

Τι να πω...ισως να ειναι η μερα σημερα περιεργη...οπως κ ναχει...ευελπιστω σενα καλυτερο ετος...το 2010..να χαρισει σε ολες μας υγιεστατα γερα μικρα ανθρωπακια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ραφαελ

πατάτα77

ζώνη

"νινακι"1

θούλη

"γεοργιασαμαρ"

savropinguinos

έλλεν

ΑΦΡΟΔΙΤΗ

liberty81

bebsnik και ειναι εγκυουλα.....

ΝΑΝΙ2004

Παναγιώτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DeniM έγραψε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ...

ΑΛΛΑ ΛΟΓΩ ΘΗΛΑΣΜΟΥ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ!

ΠΟΤΕ ΕΡΧΕΤΑΙ ΝΩΡΙΤΕΡΑ, ΠΟΤΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ. ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΑΝΤΑΡ ΚΥΚΛΟ ΠΛΕΟΝ ΕΝΩ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΗΤΑΝ ΡΟΛΟΙ. ΒΡΕΞΕΙ-ΧΙΟΝΙΣΕΙ 28 ΗΜΕΡΕΣ.

ΑΦΟΥ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΤΟ 2006 ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΣΟΒΑΡΟ ΤΡΟΧΑΙΟ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΞΕ-ΑΙΜΑΤΩΣΕΙ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΑΦΟΥ ΜΠΗΚΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ-ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΑ ΚΑΙ ΛΟΙΠΑ ΤΣΟΥΠ ΗΡΘΕ ΚΑΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ!!!

ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΤΙ ΚΑΝΩ;;;;;;;

ΠΟΤΕ ΝΑ ΘΕΩΡΗΣΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΗ Η ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΩΣΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΕΣΤ;;;

(ΧΟΡΙΑΚΗ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΡΟ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΕΑΝ ΕΙΜΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΕΓΚΥΟΣ ΝΑ ΗΤΑΝ ΤΟ ΑΓΙΟΒΑΣΙΛΙΤΙΚΟ ΔΩΡΟ ΜΟΥ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ...)

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ; ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΑΓΧΩΘΕΙ! ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΕΡΩ! ΕΙΤΕ ΕΙΜΑΙ ΕΙΤΕ ΟΧΙ ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΟΡΑΖΕΙ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΕΡΩ.....

:unsure:

ΕΚΑΝΕΣ ΤΕΣΤ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DeniM έγραψε:

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ; ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΑΓΧΩΘΕΙ! ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΕΡΩ! ΕΙΤΕ ΕΙΜΑΙ ΕΙΤΕ ΟΧΙ ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΟΡΑΖΕΙ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΕΡΩ.....

:unsure:

ΕΚΑΝΕΣ ΤΕΣΤ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα μεινουμε γρηγορα...το ξερω...αλλα το μονο που με αγχωνει τωρα εμενα ειναι ποτε μπορω αφου εκανα το εμβολιο...ξερεις εσυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

του ειπα να μου αφησει λιγο σπερμα κ θα το χρησιμοποιησω καταλληλα....αλλα δεν μου εδωσε θελει να ειναι παρον...οποτε πρεπει να περιμενω.....αχαχαχ...αντε πως θα περασει ο καιρος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα με σφαξει στο γονατο....καμια φορα μου λεει για πλακα..γινετε να μοιζει τοσο σε σενα το μωρο κ σε μενα καθολου....?κ του λεω κανε τεστ....τι να κανουμε του λεω περιμενε στην κορη θα σου μοιαζει του λεω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε φιλεναδα εχω παθει κατι κ θελω να μεινω εγκυος...αχ μονο αυτο σκεφτομαι....αχ πως θα περασει ο καιρος....μονο την εγκυμοσυνη σκεφτομαι....αμα χτυπησει το ρολοι δεν σταματαει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ, ΡΑΦΑΕΛ ΜΟΥ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΤΕΣΤΕ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΧΟΡΙΑΚΗ!

ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ! ΚΑΙ 2 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΚΑΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ! ΔΕΝ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΕΛΕΙΩΣ Η ΕΠΙΘΥΜΙΑ ΓΙΑ ΜΙΑ 2η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΥΝΤΟΜΑ!

ΕΙΠΑΜΕ, ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ! ;)

ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΟΜΩΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ ΣΥΝΤΟΜΟΤΕΡΟ ΑΦΟΥ "ΧΤΥΠΗΣΕ ΤΟ ΡΟΛΟΙ" ΟΠΩΣ ΛΕΣ! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ραφαελ

πατάτα77

ζώνη

"νινακι"1

θούλη

"γεοργιασαμαρ"

savropinguinos

έλλεν

ΑΦΡΟΔΙΤΗ

liberty81

bebsnik και ειναι εγκυουλα.....

ΝΑΝΙ2004

Παναγιώτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε κοριτσακι μακαρι...πως εισαι?

εγω δεν αγχονομαι για το θεμα της συλληψης καθουλου..το μετα με σκοτωνει....ολη την ωρα ονειρα οτι παω για β΄επιπεδου βλεπω.....αχ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Βρε Ραφαελ μου λογικο δεν ειναι....αυτο σου στριφογυρναει στο μυαλο γιατι σε γυρναει πισω....

Κ εγω σκεφτομαι, πρωτα ο Θεος, οταν ξεκινησω παλι με το καλο κ εχω καθυστερηση, χοριακη κ τα σχετικα....θα τρεμω ολοκληρη να κανω υπερηχο , για να βεβαιωθω οτι θαναι στη μητρα!!!!! Αυτη η φραση του γιατρου "η μητρα σου ειναι αδεια" μου εχει γινει εφιαλτης.....κ με μια χοριακη 1500 να ψαχνουμε που ειναι το σπορακι....

Παιρνουμε ανασα κ εσυ κ εγω κ ολες μας!!!!! κ κοιταμε μπροστα...θετικα...κ αισιοδοξα....

Ολα καλα θα μας πανε ακουτε???????? Ξυπνηστε καλε, μεχετε αφησει να μιλαω μονη μου.....ουφ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κονστανς ειμαι υπναρου εγω....αχ ξυπνησα 9...τι ωραια που ειναι να σε πλακωνε το παπλωμα...ειχα παρει κ το ζουζουνι για χουζουρι κ καλα εφαγα κατι κλωτσιες ..αντι το σκατουλι μου να κοιμαται καθετα μου φερνει τα ποδια στο κεφαλι μου..ασε που πηρε κ παραμαζωμα το χερι μου...φοβοταν μην του φυγει κ το εσφιγγε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω σκεφτομαι για μετα το πασχα για ενα 2 μωρακι. μιας που ο γιωργης μου θα ειναι μεχρι τοτε να (μαστε καλα 17 μηνων). να ειναι λιγο μεγαλος, . εγω θελω μετα το πασχα για να παμε διακοπουλες το καλοκαιρι για μπανακι, και να γεννησω δεκεμβρη.

να μαστε καλα εως τοτε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ραφαέλ έγραψε:

Κονστανς ειμαι υπναρου εγω....αχ ξυπνησα 9...τι ωραια που ειναι να σε πλακωνε το παπλωμα...ειχα παρει κ το ζουζουνι για χουζουρι κ καλα εφαγα κατι κλωτσιες ..αντι το σκατουλι μου να κοιμαται καθετα μου φερνει τα ποδια στο κεφαλι μου..ασε που πηρε κ παραμαζωμα το χερι μου...φοβοταν μην του φυγει κ το εσφιγγε....

Αχ θα τρελαθω...αυτο το δεσιμο του γιου με τη μανα ειναι τρομερο βρε παιδι μου...το θυμαμαι κ το βλεπω δηλαδη κ τωρα..απο τον αδερφο μου με τη μητερα μου...(οταν θαποκτησω το γιο μου :woohoo: :woohoo: θα λεω για μας...) κ ελεγα λοιπον για το δεσιμο...απιστευτο...

Ανεπαναληπτες στιγμες ομως...ε Ραφαελ μου....?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

george_november έγραψε:

και εγω σκεφτομαι για μετα το πασχα για ενα 2 μωρακι. μιας που ο γιωργης μου θα ειναι μεχρι τοτε να (μαστε καλα 17 μηνων). να ειναι λιγο μεγαλος, . εγω θελω μετα το πασχα για να παμε διακοπουλες το καλοκαιρι για μπανακι, και να γεννησω δεκεμβρη.

να μαστε καλα εως τοτε

Να σου ζησει το παιδακι σου κουκλα μου!! Κ ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να σου ερθουν ολα , ετσι οπως τα εχεις υπολογισει........γιατι ομως θελεις να γεννησεις Δεκεμβρη??? Χαζη ερωτηση.....???Μηπως για να ειναι 6 μηνων το καλοκαιρι το παιδι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Kαταλαβα κορίτσι μου ! Άλλη περίπτωση! Σ'ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σου ! 
    • Εγώ αρχικά τα πήρα ως θεραπεία για τις πολυκυστικές ωοθήκες και μετά τα συνέχισα ως αντισύλληψη. Μετά απο περίπου 10 χρόνια που τα έπαιρνα, ο κύκλος μου έγινε ελβετικό ρολόι!
    • Προσπαθειες εχω κανει για την ωρα ιδιωτικα στο Ι@σω και τωρα στο Υγεια Εμβρυογ...σις. Η αιματολογος ειναι στο Ελενα π πηγα στο τμημα καθεξιν αποβολων. Ο καινούριος γιατρος μ ζητησε να ακολουθησω το πλανο της αιματολογου σχετικα με τις αντιπηκτικες δεν μ τις εδωσε προληπτικά οπως κανουν πολλοι. Εκεινος μ εδωσε μονο σαλοσπιρ με το οποίο ηταν οκ και η αιματολογος.. Το βασικο μας θεμα ηταν το σπερμα χωρις αυτο βεβαια να σημαινει οτι μπορει το θεμα εντελει να βρισκεται και στα ωαρια..απλα η πρωτη ωοληψια μ εγινε στα 35 μ κ τωρα αυτη στα 37.5.. δυστυχως αφησα κ ενα χρονο να ηρεμήσω ψυχολογικα κ να μαζέψουμε λεφτα π ισως ηταν σημαντικός.. επαναπαυτηκα κ με το οτι εχω υψηλη ΑΜΗ.. Στο θεμα του σπερματος εκτος απο ποσοτητα κινητικοτητα κ μορφολογια π ξεραμε πως υπαρχει θεμα καναμε πρωτη φορα dfi και ηταν 28%..δεν καναμε επαναληψη πριν την ωοληψια..αλλα ειδα πως η αναλυση π πηραμε για το σπερμα απο το κεντρο μαζι με τα χαρτια της εμβρυομεταφορας ηταν χειρότερα απο την τελευταια φορα σε σχεση με την ποσοτητα..δε ξερω..εκαναν μικρογονιμοποίηση κ δεν χρειαστηκε κατι επιπλεον μας ειπαν..την καναμε κ σε μια περιοδο π ο αντρας μ ειχε φουλ αγχος κ δε ξερω αν επηρέασε κ αυτο..αλλα ειχα ηδη ξεκινησει την διέγερση οταν προεκυψε.. Μονο τον κενο σακο εχουμε ελεγξει κ ηταν χρωμοσωμικα υγιες αγορι.. Σχετικα με τον προεμφυτετικο δε ξερω αν αξιζει να τον κανω σε 4 εμβρυα μονο..αλλα δεν μπορω να κανω κ νεα διεγερση εφοσον εχω βλαστοκύστες στην κατάψυξη με φαρμακα απο τον εοπυυ..αλλα πραγματικα δε ξερω ποτε θα εχω τα λεφτα για ολα αυτα.. Τωρα την Πέμπτη εχω ραντεβου με τον εξωσωματικο κ τον εμβρυολογο.. θεωρω οτι ισως εκει μας αναφερουν κατι σχετικα με τα ωαρια αν ευθυνονται..επισης στις 3 βδομαδες απο την βιοχημικη μ ζητησε κ η αιματολογος να παω αρα σιγα σιγα πλησιαζει κ αυτο... Εσυ σε τι φαση εισαι τωρα? Σε εχω τρελανει με τα δικα μ!  
    • Εσυ όταν τα σταμάτησες εντελώς ο κύκλος σου ήταν οκ ή χάλασε? Εγώ τα πήρα για ένα μήνα μόνο και τώρα δε θα ξανά πάρω! Απλά φοβάμαι μη μου μπέρδεψε το κύκλο! 
    • Να μην ανησυχείς κορίτσι μου. Μίλα με τη γιατρό σου και θα σε ηρεμήσει. 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...