Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ


Χρυσάνθη_

Recommended Posts

κοριτσια ειχα μπει και εγω στην βαρκα σας οταν ανοιξατε το θεματακι αλλα το μπεμπακι μας ηρθε πιο γρηγορα!!!!!

εχουμε τρελαθει οικογενειακως παλι!!!!:):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 319
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μπραβο.....συγχαρητηρια...αφου εγω το ξερω το νιωθω οτι εδω θα μεινουμε ολες γρηγορα....μπραβο κουκλα μου.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ραφαελ

πατάτα77

ζώνη

"νινακι"1

θούλη

"γεοργιασαμαρ"

savropinguinos

έλλεν

ΑΦΡΟΔΙΤΗ (και όχι "αφροδιθι" :lol: )

liberty81

bebsnik και ειναι εγκυουλα.....

ΝΑΝΙ2004

Παναγιώτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε αντε μπραβο γλυκια μου bebsnik..

ευχομαι μια καλη κ ηρεμη εγκυμοσηνη..

επισης ευχομαι να μας φερεις γουρι κ να μεινουμε κ μεις συντομα..

ραφαελιτσα μου μ'αρεσει αυτη η αισιοδοξια που βγαζεις..

ειναι δυνατον με τοση θεληση κ θετικη σλεψη που εχεις να μην εισαι τον επομενο μηνα???

τα φιλια μου σε ολες σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο BEBISNIK, τα συγχαρητηρια μου!! να εχεις μια ομορφη εγκυμοσυνη :kiss:

Ραφαελ μου, για να το νιωθεις τοσο εντονα, ετσι θα ειναι κ ετσι θα συμβει!!!! Αντε βρε κουκλα, στο ευχομαι!!

Για να υπολογισω....Ζυγος η σκορπιος???

Σκορπιος ειναι ο αντρας μου, ναιιιιιιι :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ξερω τι εχω παθει..αλλα το νιωθω οτι θα γινει...χωρις καν να προσπαθουμε...τωρα μην γελατε μαζι μου αλλα δεν πεφτω ποτε εξω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

ΚΙ ΕΓΩ!!ΚΙ ΕΓΩ!!ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΣΚΕΨΕΙΣ ΚΑΛΟΤΥΧΕΣ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΤΡΩΣΟΥΝ ΛΙΓΟ ΟΙ ΠΟΛΥΚΥΣΤΙΚΕΣ ΜΟΥ+ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ ΜΕΡΙΚΑ ΚΙΛΑ :P ΣΥΝΤΟΝΙΣΜΕΝΗ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΚΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΕ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΠΑΙΔΙ ΣΤΗΝ BEBISNICK.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεδεsavropinguinos έγραψε:

5 μηνες?καλα ειναι...εμενα με βλεπω γ 5 χρονια,δεν θελει δευτερο...

δε θελει???????????γιατιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

αφροδιτη θα ξεκινησε για 2?

κ δουλεια τερμα ε?

παντου σε βρισκω αφροδιτη :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω 2 μερες καθυστερηση....λετε να ειμαι.....?εκανα στην 28η ημερα τεστ κ εδειξε αρνητικο ομως...οποτε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν αγχωθηκα καθολου...το εκανα ετσι για πλακα....το ειδα αρνητικο κ λεω θα αδιαθετησω ακομα ομως....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ............

ΕΜΕΙΣ -ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ- ΟΦΕΙΛΩ ΝΑ ΟΜΟΛΟΓΗΣΩ ΟΤΙ ΚΑΝΑΜΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΛΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ... ΣΑΛΠΑΡΩ ΚΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΑΦΤΕΡ-ΠΑΣΧΑ ΜΕΡΙΑ!!!

ΑΝΤΕ ΝΑ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΜΙΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΜΑΖΙ! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mετα το Πασχα, πριν το Πασχα δε ξερω ποτε θα γινει γιατι εγω ειμαι στη προσπαθεια εδω και μηνες :blink: Με θελετε στη παρεα σας? ;) Με ταλαιπωρει κι αυτη η παλιοτραχηλιτιδα :S:unsure: Με το καινουριο χρονο η πρωτη επισκεψη σε γιατρο φυσικα θα ειναι ο γυναικολογος :) Ευχομαι το 2010 παρα πολλα μωρακια και καθολου αποβολες, μακρια οι αποβολες ξουτ ξουτ...... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ...

ΑΛΛΑ ΛΟΓΩ ΘΗΛΑΣΜΟΥ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ!

ΠΟΤΕ ΕΡΧΕΤΑΙ ΝΩΡΙΤΕΡΑ, ΠΟΤΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ. ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΑΝΤΑΡ ΚΥΚΛΟ ΠΛΕΟΝ ΕΝΩ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΗΤΑΝ ΡΟΛΟΙ. ΒΡΕΞΕΙ-ΧΙΟΝΙΣΕΙ 28 ΗΜΕΡΕΣ.

ΑΦΟΥ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΤΟ 2006 ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΣΟΒΑΡΟ ΤΡΟΧΑΙΟ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΞΕ-ΑΙΜΑΤΩΣΕΙ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΑΦΟΥ ΜΠΗΚΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ-ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΑ ΚΑΙ ΛΟΙΠΑ ΤΣΟΥΠ ΗΡΘΕ ΚΑΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ!!!

ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΤΙ ΚΑΝΩ;;;;;;;

ΠΟΤΕ ΝΑ ΘΕΩΡΗΣΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΗ Η ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΩΣΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΕΣΤ;;;

(ΧΟΡΙΑΚΗ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΡΟ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΕΑΝ ΕΙΜΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΕΓΚΥΟΣ ΝΑ ΗΤΑΝ ΤΟ ΑΓΙΟΒΑΣΙΛΙΤΙΚΟ ΔΩΡΟ ΜΟΥ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ...)

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ; ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΑΓΧΩΘΕΙ! ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΕΡΩ! ΕΙΤΕ ΕΙΜΑΙ ΕΙΤΕ ΟΧΙ ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΟΡΑΖΕΙ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΕΡΩ.....

:unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΥΠΑΜΑΙΜΑΡΙΝΙΩ ΜΟΥ...ΚΡΙΜΑ....ΘΑ ΜΕΙΝΕΙΣ Κ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.

ΑΣΧΕΤΟ Η ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ ΑΠΟ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ, ΕΙΧΕ ΔΥΟ ΒΙΟΧΗΜΙΚΕΣ ΜΕΣΑ ΣΕ ΣΥΝΟΛΟ 4 ΜΗΝΩΝ...ΜΟΛΙΣ ΕΙΧΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΕΚΑΝΕ ΤΕΣΤ, ΕΒΓΑΙΝΕ ΑΧΝΟ ΘΕΤΙΚΟ, ΕΚΑΝΕ ΧΟΡΙΑΚΗ ΗΤΑΝ ΧΑΜΗΛΗ Κ ΜΕΤΑ ΜΗΔΕΝΙΖΟΤΑΝ.ΕΚΑΝΕ ΕΝΑ ΣΥΝΟΛΟ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ Κ ΕΙΔΑΝ ΟΤΙ ΥΠΗΡΧΕ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ...

Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΣΟΥ ΜΙΛΗΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ?

ΕΓΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΨΑΧΝΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΜΗΝ ΤΗΝ ΞΑΝΑΠΑΤΗΣΩ....

ΜΑΡΙΝΙΩ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΗΡΘΕ ΤΟ ΠΑΛΙΟΠΟΥΛΟ ΘΑ ΞΑΝΑΡΘΕΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ.ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ..ΤΙ ΣΟΥ ΛΕΩ ΤΩΡΑ...ΑΛΛΑ ΚΟΥΡΑΓΙΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
    • Μόλις γύρισα από ένα γάμο εγώ που πήγα για να ξεχαστώ περισσότερο. Ήταν μία κοπέλα έγκυος με την κοιλίτσα αρκετά φουσκωμένη και ήταν ένα γλυκόπικρο συναίσθημα που ένιωσα. Το πρωί πήγαμε μια βόλτα στη φύση με τον σύντροφο και έβαλα λίγα λουλούδια σε ένα σημείο στο έδαφος και ευχαρίστησα το μωρό μου για όσο ήταν μαζί μου ώστε να κλείσω κάπως τον κύκλο αυτό.. το σώμα μου είναι ακόμα στην προηγούμενη κατάσταση, το στήθος πρησμένο, το στομάχι περίεργα κι ύστερα θυμάμαι πως δεν είμαι πια έγκυος. Αχ.. πόση δύναμη να βρούμε πια μέσα μας. Κι όμως τη βρίσκουμε..  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...