Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ


Χρυσάνθη_

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 319
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπερα κοριτσαρες...

Καλη επιτυχια σε ολες λοιπον...μιας κ οντως...το Πασχα ειναι μια ανασα...εγω εκλεψα λιγο...ξεκινησα πριν 2 εβδομαδες...

Φιλακια πολλα σε ολες...κ ευχομαι με το καλο ενα γερο μωρακι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhspera koritsia!!!

Balte me kai mena sthn lista!! sths 7 Apriliou ksekinaw

ormones gia thn 2 ekswswmatikh mou!!! :)

Makari na eimai tyxerh opws thn prwth kai na kanoume ena

adelfaki sthn koroula mas!!!

Kalh epityxia se oles!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ραφαελ

πατάτα77

ζώνη

νινακι1

θούλη

γεοργιασαμαρ

savropinguinos

έλλεν

ΑΦΡΟΔΙΤΗ

liberty

bebsnik

ΝΑΝΙ2004

Παναγιώτα

Mχαελα-Ν

μαριλού85

θεοδοσιάδου

χαρά22

τέση

ζαχαρενια

κόνστανς

hristin30

NAYSIKA

μαρινιω

DENIM

bibibo

μαμα παναη

george_november

ζουμπι

μαριμαρ

demie_14

happy mammy

skatzoxoiroula

andria

mariannap

rebbeka

lovebaby

giwtaki

IreneValadia

maria+fotis

anabela

margaritalim

anemaxxx

lenaki26

Κοριτσια δεν εμπαινα καθολου, να πω κ την αληθεια μου δεν ειχα καθολου διαθεση μετα απο αυτα που περασα...να βλεπω το μωρακι μου κανονικα να μεγαλωνει κ να μην ξερω τι θα γινει...τωρα ολα καλα μαλλον.Την Δευτερα ξαναπαω για υπερηχο κ θα εχω νεοτερα αλλα εχει μετακινηθει απο τις τομες...μου ειπαν οτι ειναι κ λιγο μεγαλυτερο, το ταιζω καλα το ζουζουνι μου.

Σας ευχομαι να μεινετε ολες γρηγορα...φιλακια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου μπαινω πολυ συχνα και παρακολουθω τις εξελιξεις συζητησεις κλπ αλλα δεν ξερετε ποοοσο βαριεμαι να γραφω... :blush: ευχομαι σε ολες μας που θα βαλουμε μπροστα να πετυχουμε γρηγορα γερο μωρακι και να ζησουμε αυτο το καλοκαιρι εγκυουλες!!εμενα μου ηρθαν οι ''επισκεψεις'' στις 17-03 και τωρα περιμενω στις 13-04 και μετα...χμμ..βουρ για ζουζουνακι! ;) φιλακια σε ολες!!!!!!!!!!!! :kiss: σμουτσ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ναι μαρινιω, το θυμαμαι!!! οντως, περασε πολυ γρηγορα...τωρα ..εμεις κανουμε αυτο που πρεπει ....κ ειδωμεν.....οτι θελει ο Θεος...

Εσυ τι κανεις? τι νεα? Μετα απο 2 βιοχημικες κ 1 αποβολη....θα πρεπει να εχεις τσακιστει στις εξετασεις ε? Ο γιατρος τι σου ειπε? Ποτε ξεκινας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia!!!

euxomai se oles mas pou tha valoun ''mprosta '' meta to pasxa na pane ola kala!!!!

egw me to kalo perimenw gyrw stis 16/4 na mathw ta apotelesmata gia tis exetaseis tou antra apo ta mikrovia k meta vourrrrrrrrr!!!!

makari na einai ok oi exetaseis k na ta katapolemise meta apo ena polemo 4 minwn me polles antiviwseis.....

auto tha einai gia mas to dwro pasxa kai meta de fovamai tpt .... tha erthei stin wra tou kai to nini.....

good luck se oles mas!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

entaxei apofasisa na mpo kai s auti ti lista mias kai to pasxa xano tis meres mou kai opote anagastika meta to pasxa oti ginei..tha mpo kai s auti an thelete..(eimai kai stin poies den perimenoume)..mpas kai diplasiastei to gouri..kali tixi se oles

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Konstans έγραψε:

Ναι ναι μαρινιω, το θυμαμαι!!! οντως, περασε πολυ γρηγορα...τωρα ..εμεις κανουμε αυτο που πρεπει ....κ ειδωμεν.....οτι θελει ο Θεος...

Εσυ τι κανεις? τι νεα? Μετα απο 2 βιοχημικες κ 1 αποβολη....θα πρεπει να εχεις τσακιστει στις εξετασεις ε? Ο γιατρος τι σου ειπε? Ποτε ξεκινας?

ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΝΑΙ ΚΑΝΩ ΘΕΡΑΠΕΙΑ...ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΣΤΟ ΤΕΣΤ ΠΑΠ ΚΑΙ ΠΙΝΩ ΧΑΠΙΑ...ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΚΟΛΠΙΤΙΔΑ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΒΡΕΙ!

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ...

ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΤΑ ΤΣΑΚΙΣΤΕΙ!!!ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ!!! :silly:

ΑΛΛΑ.....ΔΕΝ ΤΟ ΒΑΖΩ ΚΑΤΩ...ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΩ ΣΕ ΓΚΡΟΥΠ ΜΕΤΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!

ΠΛΕΟΝ ΚΟΙΤΑΩ ΤΗΝ ΜΑΡΙΝΙΩ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ!!!ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΡΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ!!!! ;)

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΕΝΑ ΜΠΕΜΠΕ!!! :woohoo: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ραφαελ

πατάτα77

ζώνη

νινακι1

θούλη

γεοργιασαμαρ

savropinguinos

έλλεν

ΑΦΡΟΔΙΤΗ

liberty

bebsnik

ΝΑΝΙ2004

Παναγιώτα

Mχαελα-Ν

μαριλού85

θεοδοσιάδου

χαρά22

τέση

ζαχαρενια

κόνστανς

hristin30

NAYSIKA

μαρινιω

DENIM

bibibo

μαμα παναη

george_november

ζουμπι

μαριμαρ

demie_14

happy mammy

skatzoxoiroula

andria

mariannap

rebbeka

lovebaby

giwtaki

IreneValadia

maria+fotis

anabela

margaritalim

anemaxxx

lenaki26

giotaki

cuando

Κοριτσακια καλησπερα....καλη επιτυχια σε ολες χωρις αγχος...

Εγω δεν ειχα καθολου αγχος κ τωρα εχω τοσο μεχρι αρυθμιες εκανα.Την αλλη Τεταρτη θα βαλω ενα μηχανημα να μου μετραει την πιεση για να δουμε αν ειναι παθολογικο...αλλα το πιθανοτερο ειναι οτι φταει που ακομα δεν μπορω να πιστεψω οτι ολα θα πανε καλα κ το μωρακι μου ειναι 2,5 εκατοστα....η σκατουλα μας οπως λεει κ ο γιος μου...κ καθε μερα το φιλαει κ μου λεει αντε γεννησεις...

Δεν ξερω τι να σας γραψω ειμαι ακομα τοσο μπερδεμενη κ τοσο αγχωμενη να φανταστειτε ουτε γιατρο δεν εχω βρει ακομα...εννοω οτι δεν εχω κατασταλαξει σε καποιον.εχω 2 κ θα δω πως θα πανε τα πραγματα κ τι θα δουμε στην αυχενικη...

Μετα απο αυτα κ απο τοσους γιατρους που περασα κ μεγαλους επιστημονες ο θεος ειναι πανω απο ολους κ με βοηθησε.

Σας ευχαριστω κοριτσακια κ για τις προσευχες που κανατε για μενα κ εσενα Κωντσαντινα μου πολυ....φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουααααααααα τωρα την θυμιθηκα την λιστα αυτη!

χιχι εδω επρεπε να ειμαι κ εγωωωωωω ουααααα!

κοριτσακια μου καλη επιτυχια! με ολη μου τη καρδια ευχομαι ολη η αναμονη να σας δικαιωσει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hallo koritsiaaaaaaaaaa :silly: :silly: :silly:

mia pou to thema mas einai meta to pasxa.... as euxithoume gia to pasxa gia na erthei to polipothito dwraki meta to pasxa ti lete???

loipon kanw tin arxi...

kalo pasxa

kali anastasi

xronia polla na perasoume oles teleiaaaaaaaaaa k pan apola xalllllllllaraaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!

na mas exei o theos ygeiis pan apola k epeita na mas xarisei k ena duo osa thelei i kathe mia mas ninakia :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες ευχομαι να ...κανετε "ανασταση"!χιχι

καλο πασχα σε ολες...ευχομαι αυτες οι αγιες μερες να σας δωσουν γερα μωρακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινιω έγραψε:

Konstans έγραψε:

ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΝΑΙ ΚΑΝΩ ΘΕΡΑΠΕΙΑ...ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΣΤΟ ΤΕΣΤ ΠΑΠ ΚΑΙ ΠΙΝΩ ΧΑΠΙΑ...ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΚΟΛΠΙΤΙΔΑ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΒΡΕΙ!

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ...

ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΤΑ ΤΣΑΚΙΣΤΕΙ!!!ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ!!! :silly:

ΑΛΛΑ.....ΔΕΝ ΤΟ ΒΑΖΩ ΚΑΤΩ...ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΩ ΣΕ ΓΚΡΟΥΠ ΜΕΤΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!

ΠΛΕΟΝ ΚΟΙΤΑΩ ΤΗΝ ΜΑΡΙΝΙΩ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ!!!ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΡΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ!!!! ;)

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΕΝΑ ΜΠΕΜΠΕ!!! :woohoo: :kiss:[/quote:zd7nraux]

Αχ βρε μαρινιω...μα τι ταλαιπωρια ειναι αυτη!! καλα, αυτο το μικροβιο δεν το ειχαν εντοπισει πιο νωρις, μη τα τραβηξεις ολα αυτα... Εκει δηλαδη οφειλεται κ η τελευταια αποβολη? Τι σου ειπε ο γιατρος?? Να κανεις επαναληπτικη μετα τη θεραπεια, να δεις αν εφυγε!!!!

Ποιο μικροβιο σου βρηκε? Σε ρωταω γιατι ειμαι στον ιατρικο χωρο κ μπορω να σε βοηθησω!!! Ευχομαι μετα το καλοκαιρι...να ειναι κ η τυχερη σου :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

konstans nai ekei ofeilotan... htan dikia mou vlakeia...den eixa kanei test pap eixa na kanw 2 xronia!!elega ola kala einai tromara mou!!!

exw typseis katavathos... :silly:

euxaristw gia ta kala sou logia...ola pleon pernan siga siga...as min ta ksanaepanaferw pali giati me ponan..

kai esy grigora me ena mwraki!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειας κοριτσια!!!

Αν θυμηθειτε βαλτε κ εμενα στη λιστα.

Μετα το Πασχα θα ξεκινησω την 1η μου εξωσωματικη κ ειμαι μεσα στην τρελλη χαρα :woohoo:

Καλη ανασταση κ καλη επιτυχια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

color=#BF0000]ραφαελ

πατάτα77

ζώνη

νινακι1

θούλη

γεοργιασαμαρ

savropinguinos

έλλεν

ΑΦΡΟΔΙΤΗ

liberty

bebsnik

ΝΑΝΙ2004

Παναγιώτα

Mχαελα-Ν

μαριλού85

θεοδοσιάδου

χαρά22

τέση

ζαχαρενια

κόνστανς

hristin30

NAYSIKA

μαρινιω

DENIM

bibibo

μαμα παναη

george_november

ζουμπι

μαριμαρ

demie_14

happy mammy

skatzoxoiroula

andria

mariannap

rebbeka

lovebaby

giwtaki

IreneValadia

maria+fotis

anabela

margaritalim

anemaxxx

lenaki26

giotaki

cuando

mama_xina

lollipop

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυφιτζουρένια.... καλή επιτυχία κοριτσάρα!!!! Με το καλό ν' ακούσουμε τα ευχάριστα!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Μαρινιώ, πλεόν κοιτάμε μπροστά! Όπως έλεγε κ η Θρασκιά χαχαχα

Πάντως σοβαρά, αν κάτι θελήσεις να με ρωτήσεις ή οτιδήποτε γι αυτό το μικρόβιο.......... στείλε μου μηνυματάκι...

Ραφαέλ, γλυκειά μου φιλενάδα, πολύ χαίρομαι που σε βρίσκω πάλι σε αυτό το θέμα...κ περισσότερο χαίρομαι που είσαι κόκκινη κ πρώτη πρώτη :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Χριστός Ανέστη σε όλους μας :):):):) πάω να φάω κατσικάκι στην αγαπημένη μου πεθερούλα :):):)

Υ.Γ. Έβαλα κ τόνους σήμερα στο κείμενο, χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρηνη μου βλεπω γυρισες δριμυτερη ε??? Μπραβοοοοο :woohoo: :woohoo:

αντε αντε να μικραινει η λιστα να μεγαλωνει η κοιλια μας!!!!

Φιλεναδες, εγω οπως εχω αναφερει ξεκινησα.....τωρα τι να σας πω....οταν ερθει με το καλο....

παντως εχω ενα προαισθημα...οτι ο γιος μου θα ειναι υδροχοος....(ακους Ειρηνη????)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακούω ακούω!!!

Και γιο ακούω και Υδροχοο ακούω!!! :woohoo: :woohoo:

Με το καλό με το καλό και εγώ νονά! Αγοράκι έχω ξαναβαφτύσει οπότε ... μπορώ! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...