Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ


Χρυσάνθη_

Recommended Posts

Τι κανουν τα κοριτσακια μου....?

Εγω καλα εχω ξεαγχωθει λιγακι με το αιματακι που ειχα...περιμενω να το δω κ να ειναι καλα....οσο σκεφτομαι τους υπερηχους βεβαια πεθαινω απο τον φοβο μου...

Αντε κοριτσια θα σας φερω γουρι το ξερω....ειμαι γουρλου εγω σαββατογεννημενη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 319
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εδω ειμαι κ εγω...στη βαση μου!!!

Φιλεναδουλα μου...σε καταλαβαινω...σκεφτεσαι τους υπερηχους...κ γυρνας πισω...θυμασαι ομως τι λεγαμε...?

Ολα μια χαρα θα πανε, μη φοβασαι τιποτα!!!!!!!!!!

Αντε που εισαι...ελα εμπα να τα πουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μπω και εγώ κοριτσάκια στο club σας;Με λένε Μαριάννα και έχω ήδη ένα αγοράκι αλλά λέμε μετά το Πάσχα να ξεκινήσουμε προσπάθειες για το δεύτερο.Εύχομαι κοριτσάκια μου να αρχίσουν σιγά σιγά όλα τα ονόματα να γίνουν ροζ στην λίστα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσακια μπαινω και γω στη λιστα?

αυτο το μηνα αδιαθετησα τωρα παω για 23.3 τοτε δεν την περιμενω ξανα!!

καλη τυχη σε ολες και συνχαρητηρια στις ηδη εγκυουλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιουπι για για γιουπι γιουπι για :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Αλλος ενας κυκλος εμεινε...κ μετα ξεκιναω...εκτος απροοπτου κ αφου μου δωσει το οκ ο γιατρος μου...ειμαι πολυ χαρουμενη...αλλα κ φοβισμενη παραλληλα...για να δουμε....

Καλα η Ραφαελ που ειναι ...?????Φιλεναδααααααααααααααααααααααα μακους???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημερα!βαλτε με και εμενα στην λιστα σας γιατι εγω θα περιμενω οχι μεχρι το Πασχα αλλα αοριστου μεχρι νεωτερας διαταγης οχι ομως για λογους υγειας.Ειχα χαθει τον τελευταιο καιρο μετα την παλλινδομη που ειχα αλλα εμπαινα μεσα και μαθαινα τα νεα σας.Ηρθε η ωρα να με βοηθησετε.Ντρεπομαι να μιλησω με την μαια μου,διοτι την γυναικα την εχω ξεκανει με τις ερωτησεις μου.Αισθανομαι οικειοτητα στην παρεουλα σας.Δωστε μου τα φωτα σας με οτι γνωριζει η καθεμια σας.Εχω διαβασει και ακουσει πως αν ξεχασεις 1-2 χαπια αντισυλληπτικα εχεις μεγαλες πιθανοτητες συλληψης,ανεξαρτητα σε ποια ημερα κυκλου βρισκεσαι.Πως γινεται αυτο?παραγεται ωαριο αμεσως :blink: τι ακριβως παιζει?Βρε φιλεναδες τι εχετε ακουσει?τι ξερετε?τι πιστευετε εσεις? :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κονστανς με το καλο περιμενουμε ευχαριστα και απο εσενα!η ραφαελ που ειναι και εγω την ψαχνω θα τρεχει στο γιατρο φανταζομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tha me dexteite kai emena sto club?? :unsure: oi ''episimes'' prospatheies mas tha xekinisoun stin kaliteri periptwsi auton to mina i ton allon...( i istoria mou yparxei idi sti katigoria spermategxusi...)

filakia se oles k kali mas tyxi.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΤΑΛΙΑ έγραψε:

κονστανς με το καλο περιμενουμε ευχαριστα και απο εσενα!η ραφαελ που ειναι και εγω την ψαχνω θα τρεχει στο γιατρο φανταζομαι...

Νταλια μου!!!! Γλυκεια μου!!!!

Σευχαριστω πολυ πολυ........για να δουμε.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) ακουσατε ακουσατε!!μαμαδες του μαμμυ και μη!περιμενω στις 18 του μηνος την επισκεψη και μετα βουρ ολοταχως για μωρουλινακι :laugh: !!! ευχομαι μετα τις 18 να αργησει για 9 μηνες!φιλακια ρουφηχτααααα :kiss::kiss:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΠΡΟΧΤΕς ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΤΟ ΣΠΙΡΑΛ ΩΣΤΕ ΣΤΗΝ ΜΕΘΕΠΟΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΜΟΥ ΘΕΟΥ ΘΕΛΟΝΤΟς ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟς.ΑΧ ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΟΥΤΕ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΤΕΤΟΙΑ ΧΑΡΑ. :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά και εγώ … ήθελα δεν ήθελα … μετά το Πάσχα!

Περιμένω σε περίπου 15 μέρες και μετά … 1η (και ελπίζω τυχερή) σπερματέγχυση!

Καλή επιτυχία σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν κ επι της λιστας ειναι η καλη μας φιλη Ραφαελ....αναλαμβανω το ρολο της προσωρινα κ καλωσοριζω τα καινουργια μελη....Αν εκανα κανα λαθος να μου πειτε κοριτσια ε!

Ραφαελ μου, ολη η θετικη μας σκεψη ειναι μαζι σου.... :kiss:

Lena_thess

ραφαελ

πατάτα77

ζώνη

νινακι1

θούλη

γεοργιασαμαρ

savropinguinos

έλλεν

ΑΦΡΟΔΙΤΗ

liberty

bebsnik

ΝΑΝΙ2004

Παναγιώτα

Mχαελα-Ν

μαριλού85

θεοδοσιάδου

χαρά22

τέση

ζαχαρενια

κόνστανς

hristin30

NAYSIKA

μαρινιω

DENIM

bibibo

μαμα παναη

george_november

ζουμπι

μαριμαρ

demie_14

happy mammy

skatzoxoiroula

andria

mariannap

rebbeka

lovebaby

giwtaki

IreneValadia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια,τώρα αυτό που μεγαλώνει

η λίστα αναμονής είναι καλό?

Άντε βάλτε τα δυνατά σας να

γίνει κατακόκκινη γρήγορα!!!!!!!!!!!!

Καλημέρα Κωνσταντίνα!!!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Theodosiadou μου!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Ειρηνη μου...η λιστα ειναι μεγαλη κ μαυρη :silly: :silly: αλλα το Πασχα ειναι εδω, κοιτα να! Το βλεπεις? Ε ε ε ρχεται, ε ε ερχεται κ μετα..........θα κοκκινησουμε οοοοολες μαζι.....Για φαντασου φιλεναδα, να βγουν κ Υδροχοαρες τα παιδακια μας :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσούδια και καλή εβδομάδα !!!

υπολογίστε και μένα για μετά την Πασχαλιά...

μας την έσκασε το νινί ... θέλει να πιάσει καλοκαιριάτικα θέση στη μήτρα μου μάλλον...χιχιχιχι.... :)

kiss kiss !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!

Ειρηνη μου, πεταμε πεταμε!!!!!!Κ προετοιμαζομαστε για τα καλυτερα που θαρθουν!!!

Μαρια με το φωτη σου καλως ηρθες :kiss:

ραφαελ

πατάτα77

ζώνη

νινακι1

θούλη

γεοργιασαμαρ

savropinguinos

έλλεν

ΑΦΡΟΔΙΤΗ

liberty

bebsnik

ΝΑΝΙ2004

Παναγιώτα

Mχαελα-Ν

μαριλού85

θεοδοσιάδου

χαρά22

τέση

ζαχαρενια

κόνστανς

hristin30

NAYSIKA

μαρινιω

DENIM

bibibo

μαμα παναη

george_november

ζουμπι

μαριμαρ

demie_14

happy mammy

skatzoxoiroula

andria

mariannap

rebbeka

lovebaby

giwtaki

IreneValadia

maria+fotis

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Και γω ποτέ δε το προτιμούσα, ας ελπίσουμε οι υπόλοιπες επαφές να είναι καλές και να έρθει το σπορακι🤞 Εμένα υπάρχουν διάφορες καταστάσεις που είχαν τύχει και είχαν συνδεθεί με την εγκυμοσύνη αυτή, που νομίζω συνεχώς θα μου περνάει από το μυαλό, τουλάχιστον όσο περνάει ο καιρός λίγο λίγο απαλύνουν, Συνέχεια βλέπω πεταλουδιτσες να με περιτριγυριζουν και σκέφτομαι πως αυτές οι πεταλουδιτσες είναι τόσο μικρές όσο και αυτό το μωρακι όταν έφυγε και πέταξε ψηλά στον ουρανό, είναι στιγμές που περνάει από το μυαλό μου έντονα και σκέφτομαι πωπω πως μπορεί να αλλάξει η ζωή έτσι....πως να μην είναι δύσκολο ψυχολογικά μετά; πραγματικά έχουμε τόση δύναμη μέσα μας 
    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...