Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ


Χρυσάνθη_

Recommended Posts

Κονστανς μήπως να αρχίσεις το κέντημα;;;; :silly: :silly: :silly:

Η' μήπως να κάνεις κανά παστιτσάκι;;;;

Η' μπορείς να γράψεις και κανά ποιηματάκι.Απ'οτι βλέπω έχεις πολύ ταλέντο!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 319
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κωνσταντινα μου συμφωνω με την παναγιωτα....μην τον βαλεις κατω...

παναγιωτα δεν εχω παρει ποτε τεστ...αλλα αμα μπεις εκει που λεει ποιες δεν περιμενουμε θα μαθεις τα παντα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω κοριτσσακια θα αδιαθετησω...δεν πειραζει...νιωθω το σφιξιμο στην κοιλια μου....που παντα το νιωθω κ μετα τσουπ ερχετε...παμε για τον επομενο...

Κωνσταντινα μου τον αλλο μηνα μαζι....χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα ναι...κ εγω ειχα τη τρελη ημικρανια που εχω παντα την ημερα που ειναι να κατεβει η ακατανομαστη...κ τελικα.....

κατσε να δουμε βρε Χρυσανθη μου....ειδαλως ναι ναι ναι ....μαζι μετα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Panayiota έγραψε:

Αντε κορίτσια βουρρρρρρρρ!!!

Να ροζίσουμε ολες.

Να σας ρωτήσω. Πήρε καμία τεστ ωορηξίας από το internet????

Δε θέλω να προσπαθω στα κουτουρου. Δεν προλαβαινω και δεν έχω και τις δυναμεις. ;);)

Το clearBlue ειναι πανακριβο και αν βρω κάποιο πιο οικονομικό θα το προτιμησω.

Εγω θα γινω μπλε....θα κανω αγορακι.... :):)

Παναγιωτα μου, ουτε εγω εχω παρει τεστ απο το ιντερνετ, εχω διαβασει ομως μηνυματα απο κοπελες που τα παρηγγειλαν απο την ιστιοσελιδα www.hometest.gr κ εχουν μεινει ευχαριστημενες...ισως κ να την ξερεις τη συγκεκριμενη σελιδα...αν οχι, μπες κ δες...

Οσον αφορα κ το στοιχακι... :P:P τι παστιτσακι, τι κεντηματακι....κανουμε τα παντα....μεχρι ναρχισει κ παλι το ολοκληρωμενο σεξακι.... :blush::blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ραφαέλ έγραψε:

μακαρι αλλα δεν στεναχωριεμαι τον επομενο μηνα....

Μπαινει κ η ανοιξη...μελισσουλες...βζζζζζζζ κ τα σχετικα....περναει ο καιρος...εντωμεταξυ....εχω κ ενα αγχος....τη Τριτη θα παρω τηλ το γιατρο μου...να μου κλεισει ραντεβου....στις 12 εκλεισα 3 μηνες απο το χειρουργειο....κ ειχε πει οτι τωρα θα ξεκινησουμε εξετασεις....δεν ξερω τι, ποιες...ποτε.. πιθανον να κανω κ σαλπιγγογραφια...να δουμε πως ειναι η απομενουσα σαλπιγγα....ισως κ εξεταση Pcr περιοδου....φοβαμαι....ελπιζω μονο να μου πει να ξεκινησω μετα το Πασχα...οπως ειχε πει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κωνσταντινα μου ολα θα πανε καλα...κανε κ ολες τις εξετασεις κ ακολουθα τις οδηγιες του γιατρου σου...περιμενω νεα σου...

εγω τα ιδια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KOΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑς ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ.ΕΙΜΑΙ ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΡΙΩΝ ΑΓΓΕΛΩΝ ΕΝΟς ΚΟΡΙΤΣΙΟΥ ΚΑΙ ΔΥΟ ΑΓΟΡΙΩΝ ΚΑΙ ΣΚΕΥΤΟΜΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΤΟ ΣΠΙΡΑΛ ΚΑΙ ΝΑ ΒΑΛΩ ΜΠΡΟΣΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΤΑΡΤΟ.ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΟΥΝ ΜΙΚΡΗ ΟΤΑΝ ΓΕΝΗΣΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΓΑΛΩΜΑ ΤΟΥς ΟΣΟ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΣΑΝ ΤΡΕΛΗ ΕΝΑ ΑΚΟΜΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΖΗΣΩ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΗ ΟΠΩς ΤΗς ΑΞΙΖΕΙ.ΒΕΒΑΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ 3 ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΜΕ ΞΕΧΩΡΙΣΤΕς ΑΝΑΓΚΕς ΤΟ ΚΑΘΕΝΑ ΑΛΛΑ ΑΜΑ ΘΕς ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ.ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ INTERNET ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ ΠΕΡΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗς ΤΟΚΕΤΟΥ ΚΟΙΤΑΩ ΓΙΑ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙΑ ΚΑΡΟΤΣΑΚΙΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΣΥΝΑΦΗ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΩς ΚΑΙ ΠΩς ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΤΙς ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕς ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΥΛΑΒΩ ΕΥΚΟΛΑ ΟΠΩς ΚΑΙ ΤΙς ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕς ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕς.ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΣΤΑ21 ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΣΤΑ24 ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΣΤΑ27 ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ 30.ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕς ΜΑς ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΜΕ ΕΝΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΑς.ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕς. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάρες μου.

Τι μου κάνετε?

Βλέπω η ομάδα άρχισε να γίνεται ροζ.

Άντε με το καλό και οι υπόλοιπες.

Εγώ δυστυχώς αποχωρώ από την ομάδα,

όχι δεν έγινε ροζ κι εγώ.

Θα ξαναμπώ σ'αυτή τη λίστα σε καναδυό χρόνια,

αν ακόμα υπάρχει.

Θα ενήμερώνομαι όμως για τη λιστούλα μας,

που σύντομα εύχομαι να πάρει ολόκληρη

αυτό το το όμορφο ροζ χρώμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σκατζοχοιρουλα καλωσηρθες στην παρεα μας...να σου ζησουν τα παιδακια σου κ με το καλο ναρθει κ το επομενο! Περιμενε, θα σε βαλει κ εσενα στη λιστα η Ραφαελ μας...

Theodosiadou μου...τι ειναι αυτο που διαβαζω??Τι εγινε??Μηπως το εγραψες καπου κ μου διεφυγε....? Ελπιζω να ειναι απο επιλογη κ οχι απο υποχρεωση...τι να πω....

Ραφαελ, φιλεναδα...τα ιδια ε...?? κατσε να δουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lena_thess

ραφαελ

πατάτα77

ζώνη

"νινακι"1

θούλη

"γεοργιασαμαρ"

savropinguinos

έλλεν

ΑΦΡΟΔΙΤΗ

liberty

bebsnik

ΝΑΝΙ2004

Παναγιώτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΟΠΩΣ ΠΕΡΙΜΕΝΑ!ΒΑΛΤΕ ΜΕ ΣΤΗ ΛΙΣΤΑ ΠΑΛΙ...18-03 ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ..ΜΗΠΩΣ ΣΤΟΝ ΠΕΛΑΡΓΟ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΔΩΡΟ ΕΝΑ GPS ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΕΙ ΣΥΧΝΑ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΤΟΥ?????ΑΝΤΕ ΤΩΡΑ... :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιχαελα εκει εισαι....εισαι και στην αλλη λιστα το τσεκαρα...ετσι για να μην μπερδευτει ο πελαργο....

εγω τιποτε ακομη, 2 σταγονες αιμα χτες κ προχτες...νυστα,πονακια κ στηθος πρησμενο...εχω αρχισει να το πιστευω...αυριο θα δουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια...τιποτες ακομη....μαλλον ειμαι...μαλλον θα ροζισω κ εγω...θα περιμενω μεχρι αυριο να κανω χοριακη...αντε κ μετα θα σας φερω γουρι κ θα σας πω κ το κολπο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lena_thess

ραφαελ

πατάτα77

ζώνη

"νινακι"1

θούλη

"γεοργιασαμαρ"

savropinguinos

έλλεν

ΑΦΡΟΔΙΤΗ

liberty

bebsnik

ΝΑΝΙ2004

Παναγιώτα

Mχαελα-Ν

μαριλού85

θεοδοσιάδου

χαρά22

τέση

ζαχαρενια

κόνστανς

hristin30

NAYSIKA

μαρινιω

DENIM

bibibo

μαμα παναη

george_november

ζουμπι

μαριμαρ

demie_14

happy mammy

skatzoxoiroula

andria

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Evala k ton euato mou stin lista euxome na min peirazei!!! Avrio paw gia salpiggografima na doume an afise kapoia zimia to e3wmitrio k 3ekinaw prospa8eies ton Iounio :) giati Maio einai o 8riskeutikos mas gamos k eipame na perasei k o gamos k meta..Sorry alla den katafera na kanw tis egkioules me roz!! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ραφαέλ έγραψε:

Lena_thess

ραφαελ

πατάτα77

ζώνη

"νινακι"1

θούλη

"γεοργιασαμαρ"

savropinguinos

έλλεν

ΑΦΡΟΔΙΤΗ

liberty

bebsnik

ΝΑΝΙ2004

Παναγιώτα

Mχαελα-Ν

μαριλού85

θεοδοσιάδου

χαρά22

τέση

ζαχαρενια

κόνστανς

hristin30

NAYSIKA

μαρινιω

DENIM

bibibo

μαμα παναη

george_november

ζουμπι

μαριμαρ

demie_14

happy mammy

skatzoxoiroula

andria

αντρια ενταξει το εφτιαξα εγω το χρωμα....

ειμαι κ εγω εγκυος κ χαιρομαι κ θα φερω γουρι το ξερω...να με ακουτε εμενα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ραφαελολαλαλαλαλαλαλαλαλα τι διαβαζουν τα ματακια μου??? εισαι εγκυος :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: θα τρελαθω....μπραβο βρε φιλεναδα...με συγκινησες....

εχω κατεβει στο λομπυ, μονο εδω πιανει το ριμαδι...θα παω ομως σε λιγο στο δωματιο να ξεκουραστω....

σε φιλω κουκλιτσα...χαρηκα πολυ πολυ πολυ πολυ πολυ πολυ !!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

andria έγραψε:

Evala k ton euato mou stin lista euxome na min peirazei!!! Avrio paw gia salpiggografima na doume an afise kapoia zimia to e3wmitrio k 3ekinaw prospa8eies ton Iounio :) giati Maio einai o 8riskeutikos mas gamos k eipame na perasei k o gamos k meta..Sorry alla den katafera na kanw tis egkioules me roz!! :(

Καλως ηρθες στη λιστα μας andria μου..διαβασα τα νεα σου για τη σαλπιγγογραφια...μπραβο γλυκεια μου...αυτα ειναι ευχαριστα πολυ!!! Αντε με το καλο, οταν ξεκινησεις κ παλι, ναρθει με το καλο ενα γερο γερο γερο σπορακι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...