Μετάβαση σε περιεχόμενο

θα λειψω για λιγο!!!!! μπεμπουλης


ΣΚΡΑΠ

Recommended Posts

κοριτσια μου αντιμετωπιζω ενα τεχνικο προβλημα με τον υπολογιστη μου και τον εχω παει για service :(

ελπιζω να μου τον ετοιμασουν αμμεσα και να ερθω στην παρεα μας οσο μπορω πιο γρηγορα.

θα μου λειψετε,θα παθω στερητικο συνδρομο και με βλεπω να τρεχω σε κανενα internet cafe να μπαινω να παιρνω την δοση μου :woohoo: :woohoo: :woohoo:

λοιπον να προσεχετε εεεεε και εγω εδω θα ειμαι και ελπιζω να σας λειψω και εγω οσο θα μου λειψετε εσεις!!!!

φιλακια πολλα..

υγ.τωρα σας γραφω απο την σκραπ εχω κανει καταλειψη στο pc της :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα μας λειψεις παρα πολυ,να εισαι σιγουρη!!!αντε περαστηκα στο pc σας, :lol: ευχομαι να γινει καλα γρηγορα..ως τοτε,κουραγιο :lol:

σε καταλαβαινω αν και κανω πλακιτσα,δεν ξεκολλαει κανενας ευκολα απο το μαμμυ!!!!θα παθαινα κι εγω στερητικο συνδρομο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΚΡΑΠ έγραψε:

κοριτσια μου αντιμετωπιζω ενα τεχνικο προβλημα με τον υπολογιστη μου και τον εχω παει για service :(

ελπιζω να μου τον ετοιμασουν αμμεσα και να ερθω στην παρεα μας οσο μπορω πιο γρηγορα.

θα μου λειψετε,θα παθω στερητικο συνδρομο και με βλεπω να τρεχω σε κανενα internet cafe να μπαινω να παιρνω την δοση μου :woohoo: :woohoo: :woohoo:

λοιπον να προσεχετε εεεεε και εγω εδω θα ειμαι και ελπιζω να σας λειψω και εγω οσο θα μου λειψετε εσεις!!!!

φιλακια πολλα..

υγ.τωρα σας γραφω απο την σκραπ εχω κανει καταλειψη στο pc της :laugh: :laugh:

:S:S:S μπερδευτικα καλε!!!!!εβλεπα μπεμπουλης και ανοιγω το θεμα βλεπω τη Σραπ κι επαθα ενα βραχυκυκλωμα!! :laugh: :laugh:

Να ερθεις γρηγορα πισω Νατασουλα να μαθαινουμε τα νεα κατορθωματα του Σπυρακου!!!Αντε... και τα δικα σου!!! :silly: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθα!!!!!!!!!!!!!! αχχχχ τι στερηση ηταν αυτη???? πωπωπωπω εκανα ομως μια γενικη χθες αλλο πραγμα κοριτσια

ειχα καιρο να το κανω :laugh:

ειχε χαρει και λιγο ο αντρας μου που με τσακισε στο ταβλι και τωρα που πηρα πισω το λατρεμενο μου λαπτοπακι το αγαπημενο μου κρεμασε κατι μουτρα :laugh: :laugh:

δεν πειραζει ομως εγω επεστρεψα στην αγαπημενη μου παρεουλα και ειμαι πολυυυυυυυ χαρουμενη :woohoo: :woohoo:

ενα ομως με στεναχωρει αφανταστα η νεα λειτουργια με το online friends που δεν μου την δειχνει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

×
×
  • Προσθήκη...