Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και όμως θετικό!!!!


Recommended Posts

:laugh: Μετά από τόσες μέρες αγωνίας επιτέλους εμαθα τα καλά τα καλά τα νέα.Μετά το αρνητικό τεστ περίμενα αλλή μία εβδομάδα και την δευτέρα πήγα στο μικροβιολογικό και με ούρα μου είπαν αχνό θετικό αλλά δεν είναι σίγουρο.Χθες έκανα την χοριακή.Πρέπει να είναι πάνω από 10 μονάδες η ορμόνη και είναι 167.Σε πολύ αρχικό στάδιο αλλά ναι ναι ναι είναι θετικό.Τώρα μου είπε πολύ προσοχή γιατί είναι πολύ αρχή.Είναι καμία το μάθαμε μαζί;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 50
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

alisa μου συγχαρητηρια για ην εγκυμοσυνη σου με το καλο το μωρακι σου...να προσεχεις τωρα...και να φροντιζεις τον εαυτο σου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!!!

ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΝΕΑ!!!!!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ....ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ....ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ....ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΤΟ ΔΕΧΤΕΙΣ!!!!!

http://

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλισα συγχαρητηρια! :woohoo: ευχομαι ολα να πανε καλα και σε λιγους μηνες να κρατας το αγγελακι σου και να κλαις απο χαρα!!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλοοοοοοοοοοοο να χεις μια πολυ καλη και ηρεμη εγκυμοσυνη κοπελα μου!!!!!!!!!!!!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!!!!!ALISA MOY ΚΑΙ ΓΩ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΒΕΒΑΙΑ ΜΕ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΧΑΜΗΛΗ ΧΩΡΙΑΚΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΟΥ 22,15,ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΙΧΑ 3 ΟΚΤΩΒΡΗ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 1Ή 2 ΕΒΔΠΟΜΑΔΩΝ ΕΣΥ??

ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΔΥΟ ΜΑΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...