Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΗΝ ΑΜΑΡΤΙΑ ΜΟΥ!!!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ...ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΗΡΑ ΕΝΑ ΤΗΛ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΟΛΛΗΤΟ ΜΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΩ ΝΟΝΑ ΓΙΑΤΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ...ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΧΑΡΗΚΑ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΤΟ ΤΗΛ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΗΚΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΕΚΛΑΙΓΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΝΟΙΩΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΔΩΣΩ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ....ΟΤΑΝ ΣΥΝΑΝΤΗΘΗΚΑΜΕ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΜΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΠΑΦΗΣ ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΕΓΙΝΕ ΕΚΕΙ ΕΝΟΙΩΣΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ...ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΧΑΙΡΟΜΟΥΝ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΝΙΩΣΑ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΠΕΡΙΓΡΑΨΩ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΙΔΑ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΩΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΕΝΟΙΩΘΕ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΕΚΦΡΑΖΕΙ ΠΟΤΕ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΤΟΥ....ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΜΗΝΥΜΑ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΥ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΠΩ.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συντομα θα ερθει και το δικο σας το μωρακι! Μην το βαζεις κατω!

Δεν ερχονται παντα τα πραγματα οπως κ οταν εμεις θελουμε!

Ποσο καιρο προσπαθειτε? Το εχετε ψαξει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι μου σε καταλαβαίνω! Εγώ έπιασα τον 3ο μήνα προσπαθειών και κάθε φορά που άκουγα η τάδε είναι έγκυος ή η τάδε γέννησε έπιανα τον εαυτό μου να ψιλοζηλεύει! Μην στενοχωριέσαι και μην αγχώνεσαι! Δεν κάνει καλό !! Θα δεις πολύ σύντομα θα μας ανακοινώσεις κι εσύ τα ευχάριστα! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε καταλαβαίνω απόλυτα... Κι εγώ ψιλοζηλεύω, ειδικά όταν μου λένε φίλοι και γνωστοί για "κατά λάθος" εγκυμοσύνες, που δε θέλανε παιδί και έσπασε το προφυλακτικό, ή ότι πρόσεχαν γενικά, και πάλι έμειναν έγκυες...

Μπορεί να ακούγεται άσχημο, αλλά ένα τσιμπηματάκι το νιώθουμε...

Πάντως δεν προσπαθείτε και πολύ καιρό... Είναι πάααρα πολύ νωρίς για απογοήτευση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μη στενοχωριέσαι και να δεις που θα έρθει πάρα πολύ γρήγορα!! Μην αγχώνεσαι από τώρα βρε χαζούλι. Είναι πολύ νωρίς. Εμείς προσπαθούμε σχεδόν ένα χρόνο..υπομονή καλή μου και θα έρθει σύντομα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΑΙ Κ ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΤΩ! ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΙΣΤΗ Κ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΓΧΟΣ! ΤΟ ΜΑΜΜΥ ΕΙΝΑΙ ΓΟΥΡΛΙΔΙΚΟ, ΘΑ ΔΕΙΣ !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mhn agxonese kai mhn nio8eis tipseis gia auta pou les oles pou einai sthn idia 8esh me esena etsi ais8anonte kai as mhn to deixnoun. den einai kako auto pou ais8anese apla se kurieuei h laxtara na meineis eguos. to oti eixes mia vioxhmikh den einai anusixitiko giati to 60% ton gunaikon h proth tous egumosunh kataligei se bioxhmikh kai polles fores xoris na to paroun kan eidhsh. efoson emeines mia fora eguos den einai duskolo na ksanameineis. se liges meres eimai sigourh 8a mas enakoinoseis ta euxarista. mhn agxonesai kai deikse pisth se auto pou po8eis.

se filo kai eimai sigourh se ligo 8a exeis kai esu ena moraki sthn koilitsa sou!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΗΝ ΝΙΩΘΕΙΣ ΕΝΟΧΕΣ... :)

ΟΛΕΣ ΛΙΓΟ ΠΟΛΥ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ

ΕΤΣΙ ΝΙΩΘΑΜΕ...ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΔΛΔ!!!

ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ... ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΟ

ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΜΩΡΑΚΙ !!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΜΟΥ Κ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΝΥΦΗ ΜΟΥ ΟΤΙ ΜΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ

ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΕΜΕΙΝΕ ΕΓΚΥΟΣ ΧΑΡΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΥ

ΚΑΝΟΥΝ ΑΝΗΨΑΚΙ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΝΙΩΣΑ ΟΤΙ ΕΠΕΣΕ Ο ΟΥΡΑΝΟΣ

Κ ΜΕ ΠΛΑΚΩΣΕ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ Κ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΠΕΡΙΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ

ΜΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ

ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΗΡΕΜΗΣΑ Κ ΣΚΕΦΤΙΚΑ ΠΙΟ ΛΟΓΙΚΑ ΕΙΠΑ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ

ΜΟΥ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΑΡΓΑ Η ΓΡΗΓΟΡΑ ΘΑ ΚΑΝΩ Κ ΕΓΩ ΤΟ ΔΙΚΟ

ΜΑΣ ΜΩΡΑΚΙ

ΕΙΝΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΝΙΩΘΟΥΜΕ ΕΤΣΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΛΥ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΝΙΩΣΕΣ. ΤΑ ΕΝΙΩΘΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΡΧΟΤΑΝ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΚΑΙ ΑΚΟΥΓΑ ΓΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ. ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΓΕΜΙΣΕΙ ΚΑΙ Η ΔΙΚΗ ΣΟΥ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΘΑ ΣΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΤΟΟΟΟΣΟ ΜΑΚΡΙΝΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην απογοητευεσαι!!!Πολλες εχουμε βρεθει στη δικη σου θεση εχεις δικιο κ σε καταλαβαινω,αλλα πιστεψε με μονο αν χαλαρωσεις κ οσο μπορεις να μην το σκεφτεσαι θα ρθει το μωρακι σου...το αγχος κανει απιστευτο κακο!κ σε μενα τα λεγαν κ δεν πιστευα,κ τελικα μολις το πηρα αποφαση τσακ ηρθε ο μικρουλης...φιλια κ συντομα να μας πεις τα ευχαριστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οταν εμεινα εγγυος δεν ξεραμε αν ακι πως θα το λεγαμε στην κουνιαδα μου η οποια δεν εχει παιδακι αν και ειναι 6 χρ παντρεμενη! τελικα το ειπαμε και χαρηκε παρα πολυ! αγαπαει την μικρη μου παρα πολυ! το ασχημο ηταν για εκεινη οταν ολοι της ελεγαν νατε και εσυ ή γιατι δεν κανει ενα παιδακι και αλλα τετοια...οταν ημουν μπροστα την δικαιολογουσα και τους εβαζα στη θεση τους γιατι σιγουρα την ενεοχλουσε!

θα γινεις μια πολυ καλη νονα !

τα παιδια θελουν αγαπη και εσυ εχεις να δωσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παντως κοριτσια ετσι για να λεμε και τα πραγματα με το ονομα τους, δεν ειναι και σιγουρο οτι ολοι και ολες τα καταφεραν με την μια φορα! Εγς δεν εχω ξεκινησει ακομα τις προσπαθειες, ωστοσο ειμαι αποφασισμενη(οσο γινεται...) οτι μπορει να χρειαστουν και μηνες. Τον τελευταιο καιρο ακουω ολο "ειχαμε πιει κι εγινε με την πρωτη", "δεν το θελαμε ακομα, αλλα εγινε", ε τι να πω! Μπραβο στα γρηγορα πιστολια! Αντε και στα δικα μας, οποτε κι αν ειναι αυτα να ερθουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ εγώ πιστεύω ότι είναι φυσιολογικά αυτά που νιώθεις.Κ σε εμένα η πρώτη εγκυμοσύνη δεν προχώρησε. Είχα μείνει έγκυος ίδια εβδομάδα με την κολητή μου. Στεναχωρόμουν όταν έβλεπα τη φουσκωμένη κοιλίτσα της, γι αυτό που είπες , όχι για αυτήν , αλλά για μένα.

Σε λίγο καιρό έμεινα πάλι έγκυος κ ας φοβόμουν πολύ γιατί είχα λιγότερες πιθανότητες (ήταν εξωμήτρια κ τώρα έχω μια σάλπιγγα ).

Συγνώμη που στα λέω αυτά απλά θέλω να καταλάβεις ότι σε κάποιους ανθρώπους έρχονται λίγο πιο δύσκολα τα πράγματα αλλά δες το ποτήρι μισογεμάτο όχι μισοάδειο. Μπορείς να μείνεις έγκυος κ αυτό είναι θετικό. Μην το σκέφτεσαι ώστε να αποβάλεις το άγχος κα σύντομα θα αποκτήσεις μωράκι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε καταλαβαινω.μετα την αποβολη που ειχα πριν κανω τον γιο μου,ετσι ενιωθα.επεφτα πολυ ευκολα,στον κυκλο μου εχουμε πολλα μωρα,οποτε πολυ συχνα δεν ηθελα να βγω με τους φιλους μας. με τον καιρο συνηλθα.να το συζητας κ με τον αντρα σου,μην κλεινεστε,ειστε συμμαχοι σε αυτο και μονο εσυ μπορεις να τον νιωσεις και αυτος εσενα.και θα ρθει κ το μωρο,μολις χαλαρωσετε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΙ ΜΟΥ ΜΗ ΝΙΩΘΕΙΣ ΕΝΟΧΕΣ Κ ΤΥΨΕΙΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΙΣΘΑΝΘΗΚΕΣ...ΕΜΕΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ 1 ΧΡΟΝΟ ΠΕΡΙΠΟΥ, ΣΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΑΣ ΒΡΕΘΗΚΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑΚΙΑ Κ ΤΩΡΑ ΤΑ ΔΙΟΡΘΩΝΟΥΜΕ,ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ! ΕΤΣΙ ΝΙΩΘΩ ΚΙ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΜΑΘΑΙΝΩ ΤΑ ΧΑΡΜΟΣΥΝΑ ΤΩΝ ΓΥΡΩ ΜΟΥ, ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΜΕΝ ΑΛΛΑ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΚΑΤΙ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ :( . ΑΣ ΜΗΝ ΤΟ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ 'ΡΙΞΕΙ'... ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ Η ΜΙΚΡΗ ΖΗΛΙΑ-ΠΙΚΡΑ :) .ΑΝΤΕ Κ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κουκλιτσα μου!!! Απο τον Απριλιο και ανυσυχεις!!! Εμεις προσπαθουσαμε πανω απο χρονο. Διωξε το αγχος!!! Θα ερθει και το δικο σας μωρακι!!!

Οχι αγχος!!! Ολα θα πανε καλα. ΑΝτε βρε και παντα αξια νονα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγνωμη τωρα αλλα κι αυτος μια φορα πηδηξε ολη ολη μεσα σε ενα μηνα??????

ΤΙ ΜΠΟΥΡΔΕΣ ΜΩΡΕ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ???

και αν δηλαδη εκανε σεξ στις 31 και μετα ξανα στις 10 και μετα οχι αλλο πως ξερεις ποτε εγινε ????

αντε καθεστε και ακουτε τις χαζομαρες του καθενος !!! κανε παιδακι μου εσυ ωραια και καλα αυτο που θελεις οταν το θελεις, περνα καλα, μην αγχωνεσαι και να δεις που σε λιγο καιρο θα κανει ποστ σε αλλο τμημα του mammy

αντε .... συγχιστηκα τωρα! (πιφ ακου με μια φορα!!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου μην στεναχωριέσαι κοπέλα μου..καμιά φορά και εγώ έτσι νιώθω, ειδικά αφού έχουν περάσει 6 μήνες μετά την παλλίνδρομη που είχα, αλλά δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι...το θετικό είναι οτι μπόρεσες να συλλάβεις και ας μην είχε καλή κατάληξη..

σύντομα θα το δεις οτι θα έρθει το μωράκι!!!

και πάντα άξια αφού θα γίνεις και νονά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

frapedia72 έγραψε:

συγνωμη τωρα αλλα κι αυτος μια φορα πηδηξε ολη ολη μεσα σε ενα μηνα??????

ΤΙ ΜΠΟΥΡΔΕΣ ΜΩΡΕ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ???

quote]

:laugh: :laugh: ε μα πες τα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasia min stenaxwriese tha erthei kai to diko sou...min nomizeis iparxoun kai xeirotera egw to prwto mou to apebala distixos tis prwtes meres kai eixa pesei se katathlipsi alla eixa dipla mou to sizigo mou kai mou elege den imoun proti oute teleuetea kai pos tha erthoun kai alla,ontos irthan eimai xana egkios kai se liges meres tha paw na kanw auxeniki diafaneia kai ola pane kala...giauto min to bazeis katw... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΑΦΟΥ ΜΟΛΙΣ ΤΙΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΜΕ ΕΠΙΑΣΑΝ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ...ΕΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΑΜΕ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΠΩΣ ΑΙΣΘΑΝΘΗΚΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΕ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ...ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΠΛΕΥΡΑ ΗΡΕΜΗΣΑ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΤΗΚΕ ΓΙΑΤΙ ΕΝΙΩΣΑ ΟΤΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ...ΔΕΝ ΜΙΛΑΕΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ ΕΝΙΩΣΑ ΚΑΠΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ....ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΝΑ ΤΑ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΑΑΑΑ....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΞΑΝΑ ΕΝΙΩΣΑ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΗΝ ΝΙΩΘΕΙΣ ΕΝΟΧΕΣ...ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΣ..

ΟΛΕΣ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑΜΕ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ,ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΝΙΩΣΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ...Η ΒΙΟΧΗΜΙΚΗ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΣΥΛΛΑΒΕΙΣ ΓΙΑ ΥΤΟ ΒΓΑΛΕ ΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΧΑΛΑΡΩΣΕ,ΝΑ ΔΕΙΣ ΓΙΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΡΘΕΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...