Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΚΑΡΔΟΥΛΙΤΣΑΑΑΑΑ!!!!


Recommended Posts

Τέλεια νέααααα!!! Μπράααααβοοοοοοοο!! Με το καλό και μ'ένα γερό μωράκι!!! Καλή συνέχεια!! Είμαι πολύ πολύ χαρούμενη για σένα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ Ρούμπι μου αυτο το πρωτο χτυπημα της καρδουλας του δεν θα το ξεχασω ποτε!!!εγω τι να κρατηθω....κατευθειαν κλάαααααααααααααααμααααααααα!!!!θα δειςε θα ανυπομονεις καθε φορα να πηγαινεις για υπέρυχο!!!εγω μετραγα τις μερες!!φαντασου οτι ειχα και ειδικο μπλοκακι που κολαγα τα υπέρυχα εγραφα την εξελιξη της αναπτυξης του..τα αποτελεσματα των εξετασεων μου..κ.τ.λ!!το εχω και πραγματικα ειναι καταπληκτικο ενθύμιο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΥΚΑΛ ΜΟΥ,ΑΝΤΕ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΗΝ ΑΚΟΥΣΩ!!! ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΕΜΠΤΗ ΘΑ ΠΑΩ!!!!!!!

ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΑΓΩΝΙΑ!!!!ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΟΥΜΠΕΛΙΤΣΑ, με το καλό να καρτήσεις στην αγκαλιά σου το νινάκι σου!

Οντως είναι μαγευτηκή εμπειρία να ακούς την καρδούλα! Περιμένω πως και πως να ξεκινήσω και 'γω και να πάνε όλα καλά!

Τις καλύτερες και γλυκύτερες ευχές μου για το φασολάκι στην κοιλίτσα σου! :laug :P;) h:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για μένα ΤΩΡΑ πρέπει να χαρείς πραγματικά, να αποβάλεις το άγχος, να κοιταχτείς καλά-καλά στον καθρέφτη και να πείς δυνατά στον εαυτό σου για να το πιστέψεις: ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΑΙΔΙ. Αφού ακούσατε καρδιά, τώρα μπορώ να σου πώ κι εγώ μέσα από τη ψυχή μου συγχαρητήρια, ξεκίνησες ήδη ένα μοναδικό ταξίδι και είμαι σίγουρη ότι κι εσύ σαν κι εμένα θα είσαι κάθε μέρα και πιό ευτυχισμένη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητήρια rubelitsa μου, ακούγεται συγκλονιστικό!!!!!!!!

ανυπομονώ να περάσουν οι μέρες να το ζήσω κι εγώ!

εσύ που είσαι πλέον παλιά να σε ρωτήσω, πότε φαίνεται πρώτη φορά στον υπέρυχο? εγώ θα πάω στον γιατρό την παρασκευή, 15η μέρα μετά την εμβρυομεταφορά, υπάρχει περίπτωση να δούμε τίποτα?

επίσης, πώς μετράνε οι εβδομέδες τις εγκυμοσύνης σε μας που κάναμε εξωσωματική, από την τελευταία περίοδο όπως κανονικά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσακι μου συγχαρητηρια για το μωγιακι σας....πολυ χαρηκα αντε ολα να σας πανε καλα...δεν ειναι απιστευτο η καρδουλα που χτυπαει?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο κοριτσακι μου!!!!!! Μια επεμβαση στο χερι με κρατησε μακρια απο το σαιτ για πολυ καιρο!! τελευταια φορα που μπηκα ηταν τοτε που θα εκανες την πρωτη χοριακη!!! ολο αυτον το καιρο ειχα την περιεργια να δω τι εγινε!!!! σημερα μπηκα κ εψαχνα!!! λεω δεν μπορει καποιο ποστ θα ειχες ανεβασει ειτε θετικο ειτε αρνητικο!!!! και ναι!! εισαι εγκυος κ ακουσες κ καρδουλα!!!!!!!! ΜΠΡΑΒΟ ρουμπελιτσα μου!!!! χιλιες φορες μπραβο!!!! οντως ειναι μοναδικος ηχος!!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!!!Συγχαρητηριααααα με το καλοοοοοοοοοοοοοοοοοο γερο και δυνατο να ναι το νινακι σας!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φιλακιααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο ρουμπι!!!:) Ναι..είναι απίστευτο συναίσθημα να ακους την καρδούλα του παιδιού σου για πρώτη φορά...το ωραιότερο θα έλεγα!!:)Θα δεις μου σιγά σιγά θα χαίρεσαι με πραγματάκια που θα κάνει μες στην κοιλίτσα σου..θυμάμαι όταν είχε μπει ο Δημητράκης στον 3ο μήνα πήγαμε για υπέρηχο και με το που έβαλε το μηχάνημα στην κοιλία μου εγώ γέλασα κι αυτό πετάχτηκε πάνω λες και έκανε τραμπολίνο!!!χαχαχαχαχα...κι όσο γελούσα εγώ τόσο αυτό τραμπάλιζε μέσα στο σάκο!!!:) είχα πολύ πλάκα!!!:) όλα να σου πάνε κατευχήν κορίτσι μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρουμπελιτσα μου συγχαρητηριαααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Τελειο συναισθημα ε????????/Ευχομαι ολα καλα με ενα νινι γερο και δυνατο!!!!!!!!!!!! :):):):):):)

Φιλακιααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aliky έγραψε:

συγχαρητήρια rubelitsa μου, ακούγεται συγκλονιστικό!!!!!!!!

ανυπομονώ να περάσουν οι μέρες να το ζήσω κι εγώ!

εσύ που είσαι πλέον παλιά να σε ρωτήσω, πότε φαίνεται πρώτη φορά στον υπέρυχο? εγώ θα πάω στον γιατρό την παρασκευή, 15η μέρα μετά την εμβρυομεταφορά, υπάρχει περίπτωση να δούμε τίποτα?

επίσης, πώς μετράνε οι εβδομέδες τις εγκυμοσύνης σε μας που κάναμε εξωσωματική, από την τελευταία περίοδο όπως κανονικά?

ΕΛΑ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΛΟΓΟ ΒΛΑΒΗΣ....ΟΛΑ ΟΚ ΤΩΡΑ ΕΥΤΥΧΩΣ!!!

15 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ....ΕΓΩ ΕΙΔΑ ΜΙΑ ΤΕΛΙΤΣΑ ΣΤΙΣ 5 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ 4 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 7 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΑΚΟΥΣΑ ΚΑΡΔΟΥΛΑ!! :woohoo: :woohoo:

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟ ΤΟΝ ΕΒΔΩΜΑΔΩΝ ΝΑΙ ΜΕΤΡΑΜΕ ΑΠΟ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ...ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ 6-09-09 ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΜΩΓΙΟ ΜΟΥ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 14-06-09 :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΧΕΙΣ ΠΑΕΙ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΠΕΣ ΝΕΑ.... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Και γω ποτέ δε το προτιμούσα, ας ελπίσουμε οι υπόλοιπες επαφές να είναι καλές και να έρθει το σπορακι🤞 Εμένα υπάρχουν διάφορες καταστάσεις που είχαν τύχει και είχαν συνδεθεί με την εγκυμοσύνη αυτή, που νομίζω συνεχώς θα μου περνάει από το μυαλό, τουλάχιστον όσο περνάει ο καιρός λίγο λίγο απαλύνουν, Συνέχεια βλέπω πεταλουδιτσες να με περιτριγυριζουν και σκέφτομαι πως αυτές οι πεταλουδιτσες είναι τόσο μικρές όσο και αυτό το μωρακι όταν έφυγε και πέταξε ψηλά στον ουρανό, είναι στιγμές που περνάει από το μυαλό μου έντονα και σκέφτομαι πωπω πως μπορεί να αλλάξει η ζωή έτσι....πως να μην είναι δύσκολο ψυχολογικά μετά; πραγματικά έχουμε τόση δύναμη μέσα μας 
    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...