Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ -SOS- ΘΕΛΩ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!!!!!


Σταλιτσα

Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ...ΝΕΑ ΚΑΙ ΓΩ.ΜΟΛΙΣ ΜΠΗΚΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ!ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ.ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΖΗΓΟ ΜΟΥ ΒΑΛΑΜΕ ΜΠΡΟΣ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΜΗΝΕΣ..ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΤΙΠΟΤΑ..ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΣΕ ΠΕΡΙΠΟΥ ΜΙΑΜΙΣΗ ΕΒΔΟΜ. ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ..ΕΧΩ ΟΜΩΣ ΚΑΤΙ ΠΕΡΙΕΡΓΕΣ ΖΑΛΑΔΕΣ,ΛΙΓΟ ΠΟΝΟ ΧΑΜΗΛΑ ΚΑΙ ΛΙΙΙΙΙΓΟ ΠΡΙΞΙΜΟ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ.ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ???ΠΑΝΤΩΣ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΑΝΧΟΣ..ΑΧ!ΑΥΤΗ Η ΑΝΑΜΟΝΗ....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σταλιτσα σου ευχομαι να εισαι εγκυουλα αν και τα συμπτωματα ειναι λιγο νωρις.βεβαια απο γυναικα σε γυναικα διαφερουν οποτε δεν ξερεις! μπορει και να εισαι εγκυουλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιτα εγω οτανεμεινα εγγυος σχεδον μετα απο ενα χρονο προσπαθειων, απλά ηξερα οτι ημουν εγγυος. Καμια φορα δενειχα παρει τεστ να κανω και εκεινον τον μηνα πηρα!!! Μπορει και εσυ απλα να εχεισ προαισθημα που ξερεις. Ναι για συμτοματα ειναι παααρα πολυ νωρις ακομα. Σου εφχομαι παντως τα καλυτερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην αγχώνεσαι. Όπως θα έχεις διαβάσει ιστορίες από άλλα κορίτσια, το άγχος ποτέ δεν βοήθησε. Τα συμπτώματα διαφέρουν από γυναίκα σε γυναίκα. Αν νιώθεις κάτι το διαφορετικό από ό,τι συνήθως, μπορεί και να είσαι. Αλλά μη το σκέφτεσαι. Βρες κάτι να απασχολήσεις το μυαλό σου γιατί 1,5 εβδομάδα θα τρελαθείς μέχρι να κάνεις τεστ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ athina ΜΟΥ!!!ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΤΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΑΝΧΩΘΗΚΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΔΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ....Σ"ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΛΗ ΜΟΥ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα συμπτωματα σου ειναι αρκετα θετικα αλλα δε βοηθαει το αγχος,κοιτα να μην το σκεφτεσαι...καμια φορα το σωμα μας μας ξεγελαει,στο λεω εκ πειρας,18 μηνες προσπαθειων...μονο οταν απεβαλα το αγχος και το ενδεχομενο εγκυμοσυνης απο το μυαλο μου,εμεινα αμεσως...

οχι αγχος!!!θα το λεω μεχρι να μεινετε ολες εγκυουλες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΣΟΥ alkost ΜΟΥ!ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!!ΝΑ ΦΕΡΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΓΛΥΚΟ ΝΙΝΙ!!!ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι μου καλως ηρθες και μακαρι αυτα που λες οτι εχεις για συμπτωματα να οδηγησουν στο πολυποθητο :woohoo: ,να ξερεις ομως οτι καθε οργανισμος ειναι διαφορετικος και οτι τα συμπτωματα της εγκυμοσυνης ορισμενες φορες ειναι ιδια με της περιοδου ;)

Το μονο πραγμα που θα σου πω εγω οπως φανταζομαι και ολα τα κοριτσια που ειτε ειναι μανουλες, ειτε ειναι εγκυουλες, ειτε περιμενουν να μην αδιαθετησουν απο μηνα σε μηνα ,ΕΙΝΑΙ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΚΑΙ ΒΓΑΛΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ .

ΜΟΝΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΦΤΑΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΚΟ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΠΙΟ ΥΓΙΗ ΑΝΘΡΩΠΟ .

Αν ψαξεις λιγο το φορουμ θα δεις ποσα κοριτσια απο το αγχος τους δεν μπορουν να συλλαβουν η'καθυστερησαν παρα πολυ .

ΓΙ'ΑΥΤΟ Ο Χ Ι Α Γ Χ Ο Σ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΑΛΙΤΣΑ!

ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΙΓΟ ΝΩΡΙΣ

ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΕΧΕΙΣ..ΑΥΤΑ ΞΕΚΙΝΟΥΝ ΓΥΡΩ ΣΤΟ 2ο ΜΗΝΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ!(ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ) :unsure:

ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ(ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ)ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΑΠΟΒΑΛΕΙΣ ΤΟ ΑΓΧΟΣ..''ΑΚΟΥ''Κ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΤΗΣ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΣΕ!! ;)

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΠ'ΟΣΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι μου και γω μια απ'τα ίδια είμαι.2 μήνεσ προσπαθιών, 1 βδομάδα πριν την περίοδο περίεργα συμπτώματα και ακόμα και τώρα (2 βδομάδες μετά) δεν μου ήρθε.Έκανα τεστ αρνητικό αλλά τα κορίτσια στο φόρουμ μου είπαν ότι μπορεί να είναι και λάθος.Στο περίμενε είμαι και γω μεσ στο άγχοσ μεχρι χθες.Σήμερα δεν ξέρω τι μεπιασε και είπα ότι έγινε έγινε με το να αγχόνομαι μόνο κακό θα κάνω. Οπότε προσπάθησε να το ψιλοξεχάσεις (γιατί εντελώσ να μην το σκέφτεσαι δεν γίνεται) και σου εύχομαι τα καλύτερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε alisa μου μη σηζητας..απο ανχος αλλο τιποτα τελευταια.αλλα μαλλον μοιαζουμε πολυ.και γω σημερα που ξυπνησα ειπα τελος!δε γινετε αλλο..με εφαγε η στενωχωρια..τα αφηνω ολα στο θελημα του θεου..και συ να μην ανησηχης οσο μπορεις..ας χαλαρωσουμε και ολα θα ερθουν μονα τους γλυκια μου..αντε και ευχομε το συντομοτερο και με το καλο να ειμαστε μανουλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα περιμένω νέα.Εγώ μου έδωσα διορία μέχρι κυριακή.Αν δεν μου έρθει θα πάω για αιματολογική.Άντε μασ εύχομαι κατά τον Ιούλιο με ένα νινάκι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ZOOZOO μου να σας ζηση η πανεμοφη κορουλα σας!!!το ανχος μαλλον ειναι αυτο που δεν βοηθαει..αφου πιστευω οτι οι ζαλαδες ειναι απο το ανχος και οχι συμπτωμα εγκυμοσυνης!γι αυτο και γω θα κανω τα παντα οπως με συμβουλεψες να χαλαρωσω και αν ειναι να ρθει ας ερθει με το καλο και οποτε το αποφασηση ο καλος θεουλης...ευχαριστωωωωω...φιλιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα αγγελακι..οντως απο το λιγο που εψαξα ειδα πως και αλλα κοριτσακια λογο ανχους προσπαθουν και δεν τα καταφερνουν!!ειναι κριμα....σημερα ξημερωσε μια καινουργια μερα..θα βρω ενδιαφεροντα που θα με κανουν να χαλαρωσω και ελπιζω μια μερα να σας πω και γω τα ευχαριστα...ευχαριστω αγγελακι..φιλιααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι καλη μου λιγο υπομονη μεχρι την κυριακη και βλεπουμε..ευχομε μονο ευχαριστα να ειναι τα νεα σου..στο ευχομε ολοψυχα!!!!!!!θα περιμενω νεα..και οχι ανχοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ......ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΙΑ ΓΛΥΚΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΟΠΩΣ ΤΟ ΕΠΙΘΗΜΕΙΣ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ.........ΕΙΜΑΙ Η ΔΩΡΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΓΙΟ ΤΟΝ ΓΙΩΡΓΟ 14 ΕΤΩΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!!!!!!!![ΔΙΩΞΕ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΟΛΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ]ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Δωρα μου..να χερεσε το γιο σου!!!Οπως θα διαβασες ειμαι στην προσπαθεια για ενα νινι αλλα με μπολικο ανχος..δε βοηθαει οπως μου ειπες και εσυ και τα αλλα κοριτσακια της παρεας εγκυουλες και μη.θα χαλαρωσω και οταν ειναι θα ερθει(ευχομε)..σε μιαμηση εβδομαδα περιμενω να αδιαθετησω.ελπιζω οχι βεβαια..θα σου πω νεουδια!φιλιαααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταλιτσα ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ!ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΕΙΠΑΝ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΟ ΟΠΟΤΕ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΒΑΛΛΕΙΣ.ΕΙΣΑΙ ΜΟΛΙΣ ΣΤΟΝ 2ο ΜΗΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΕΓΚΥΟΥΛΑ.ΟΜΩΣ ΑΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΟΣΟ ΤΩΡΑ ΜΠΟΡΕΙ Ν'ΑΡΓΗΣΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ.ΓΙ ΑΥΤΟ ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΚΑΝΕ ΟΤΙ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΖΗΣΕ ΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ROSE MOY!!!ΗΔΗ ΕΧΩ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ ΧΑΛΑΡΩΣΕΙΣ..ΟΣΟ ΕΧΕΙ ΚΑΛΟ ΚΑΙΡΟ ΛΕΩ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΑΩ ΜΕ ΧΑΛΑΡΩΝΕΙ ΠΟΛΥ..ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΝΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ ΓΕΝΙΚΟΣ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΕ ΜΕ ΚΑΤΙ..ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΜΙΖΕΡΙΑΖΩ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΛΑ ΝΕΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ..ΘΑ ΔΙΞΕΙ!ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΠΑΕΙ ΗΔΗ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ Κ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΤΟ ΘΑΥΜΑΤΑΚΙ ΣΟΥ!!! :laugh: :laugh: !!ΟΤΑΝ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ Η΄ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΕΣΤ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ!ΟΛΕΣ ΜΟΥ ΟΙ ΕΥΧΕΣ ΓΙΑ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!!!ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΑΛΙΤΣΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ

ΜΗΝ ΑΝΧΟΝΕΣΑΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ

ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΟ ΣΤΟ 2 ΜΗΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ

ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ Κ ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ Κ ΕΓΚΥΟΣ ΑΠΛΑ

ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΑΠΟΒΑΛΛΕΙΣ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΣΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...