Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ


ΜΑΒΑ2308

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 861
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

σ΄ευχαριστω constantinap...ειχα κανει το selfclear την 21η μέρα και είχε βγει αρνητικο...κ σημερα το πρωι :) ευχομαι κ σεενα το επομενο να ειναι θετικοτατατατατοοοο:cheer: :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΑΖ ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΕΣ ΤΟ ΤΕΣΤ? ΣΕ ΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΣΟΥ ΕΙΣΑΙ; ΚΑΙ ΤΙ ΚΥΚΛΟ ΕΧΕΙΣ ΣΥΝΗΘΩΣ;

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ τωρα σκεφτομαι...υπαρχει περιπτωση να ειναι λαθος??? η γιατρος μου που μιλισαμε μου ειπε να το ανακοινωσω κανονικα και την αλλη βδομαδα να παω για το πρωτο υπερηχο...αλλα εμενα με τρωει λιγακι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΑΖ ΜΟΥ ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΟΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ,ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΕΙΣΑΙ.ΠΗΓΑΙΝΕ ΚΑΝΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΑΠΛΑ ΠΟΣΟ ΕΙΣΑΙ.ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ...........ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαριαζ συχγαρητηρια για την εγγυμοσυνη σου:) :) .να σας πω τωρα τι συμβαινει και σε μενα.ηταν να αδιαθετησω στις 19,και ακομη δεν μου εχουν ερθει.καθε βραδυ ποναει οι κοιλια μου παρα πολυ,οπως οταν μου ερχεται περιοδος,ολο λεω τωρα θα μου ερθουν και τιποτα.εχω εντονα υγρα,το στηθος μου ειναι πρησμενο και εχω καποιες στιγμες φαγουρα.επισης καποιες στιγμες το απογευματακι με ποιανει αναγουλα.επισης οι κοιλια μου ειναι παρα πολυ πρησμενη και νιωθω σαν κατι να με πιεζει οπως οταν μας πιεζει ενα στενο παντελονι.θα ελεγα οτι μπορει να υπαρχει κατι ευχαριστω αλλα οι κοιλια με ποναει οπως οταν μου ερχεται περιοδος.εσεις τι λετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MEMI MOY ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΕΝΑ ΤΕΣΤΑΚΙ????ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΝΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ΖΑΛΑΔΕΣ ΜΟΝΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

memi σαν ευχάριστα μου ακούγονται όλα αυτά! Πάντως αφού έχεις ήδη 2 μέρες καθυστέρηση, αν κάνεις ένα clear blue, σίγουρα θα μάθεις! Δεν υπάρχει φόβος να το κάνεις πολύ νωρίτερα, είσαι ήδη με΄τα την αναμενόμενη περίοδο! Καλή επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariaz Συγχαρητηρια και απο μενα!

Ευχομαι να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη και να προσεχεις!

Εγω θα σου ελεγα να κανεις πρωτα εναν υπερηχο στο γιατρο και μετα να το ανακοινωσεις!!

Μemi ευχομαι και συ να μας ανακοινωσεις συντομα ευχαριστα νεα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια,θα περιμενω λιγες μερες ακομη και αν δεν μου ερθουν,θα κανω.καμια φορα ο κυκλος μας παιζει παιχνιδια

η θεμοκρασια μου ειναι λιγο αναιβασμενη.το πρωι ειχα 37 μετα 36.8 και το απογευμα 37.3.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.....ΑΚΟΜΑ ΤΙΠΟΤΑ,ΒΕΒΑΙΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΞΥΠΝΗΣΑ ΣΤΙΣ 6 ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕ ΤΡΕΛΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΚΑΙ ΛΕΩ ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ.....ΖΑΛΑΔΕΣ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΑΚΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΧΑΛΙΑ....ΤΙ ΝΑ ΠΩ.....ΣΤΗΝ ΑΝΑΜΟΝΗ:( :( :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κορίτσια! 25η μέρα σήμερα, αύριο (λογικά...το πιθανότερο δηλαδή!) θα αδιαθετήσω, ο κύκλος μου τον τελευταίο χρόνο είναι σταθερά 26-27 ημέρες. Εχω βγάλει και ένα σπυράκι που πονάει πολύ, στο σαγόνι μου :-) Οι πιθανότητες εγκυμοσύνης έχουν σχεδόν μηδενιστεί. Και σήμερα το πρωί πάντως, έκανα πάλι ένα clear blue και ήταν αρνητικό. Ο μόνος λόγος που επιμένω και το κάνω, είναι επειδή εξακολουθώ κι έχω ναυτίες και κάποιες (λίγες) ζαλάδες. Το στήθος μου πάντως είναι μαλακό και δεν με πονάει καθόλου. Ούτε ροζ/καφέ είχα. Κουράστηκα με αυτήν την αναμονή!! Μου φαίνεται θα το πάρω απόφαση και....όποτε έρθει τέλοσπάντων. Η δική σας γνώμη ποια είναι; Λέτε μια μέρα πριν την αναμενόμενη περίοδο αυτό το ρημάδι να εξακολουθεί να είναι αρνητικό κι εγώ να είμαι έγκυος;;;;;; :-) Και το σπυράκι;;; (Χαρακτηριστικό σημάδι περιόδου!) Και οι πόνοι χαμηλά στην κοιλιά;; χαχα!

Ουφ, πάω να κολυμπήσω στο κολυμβητήριο. Αφού δεν είμαι έγκυος, δεν θα το χάσω, το κάνω κάθε Πέμπτη (έλεγα σήμερα να μην πάω, για να προφυλαχτώ από τυχόν μολύνσεις...αλλά δεν βαριέσαι!)

Σας φιλώ όλες!

Καλήμερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!bourique1983 ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΕΝΑ ΤΕΣΤΑΚΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΑΦΟΥ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ?ΑΝΤΕ ΚΑΝΕ ΝΑ ΣΟΥ ΦΥΓΕΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ!!

ΕΛΠΙΔΙΤΣΑ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΘΑΝΑ!!!ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΘΕΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!!ΦΙΛΙΑΑΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elpiditsa mou ... na pas kolimvitirio kai na kaneis pragmata pou sou aresoun kai se kanoun na niotheis omorfa.

auto tha se voithisei na mi skeutesai sinexeia to thema tis periodou i tis egimosinis ... kai na apofeugeis kai tis kathisteriseis logo agxous...

tha ksefigeis kai tha deis poso pio irema kai xalara tha einai ola...

kales vouties!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Μου άρεσε πολύ η παρέα σας και είπα να μοιραστώ και γω μαζί σας το δικό μου θέμα! Σε 8 ημέρες περιμένω να αδιαθετίσω! Πρ' όλ' αυτά, έχω κάποια συμπτωματάκια... Το στήθος πιο πρησμένο από ποτέ, η κοιλιά το ίδιο! Νυστάζω συνέχεια, φαγούρα στην κοιλιά, αναγουλίτσες (από σήμερα το πρωί) και έχω δέκατα συνέχεια! Ξέρω οτι όλα αυτά μοιάζουν με εγκυμοσύνη, αλλά φοβάμαι μήπως τα νιώθω όλα αυτά λόγω της μεγάλης μου επιθυμίας για παιδάκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Αχ κατάλαβα τι εχουμε να τραβήξουμε 🤣
    • Ναι δοκιμασε το να μας πεις την γνωμη σου εγω κύριος αυτό επαιρνα να σου πω την αλήθεια  αλλα κορίτσια όταν αρχίσαμε τις τροφες και λερωνόταν εεεε δεν καθαρίζουν με τίποτα τα ρούχα τους τι να πω έχω τρελαθεί.. αυτήν η μπανάνα και ντομάτα δεν βγαίνουν με ΤΙΠΟΤΑ 
    • Πήρα κι εγω πριν λιγο το  baby planet πριν λιγο που πηγα σούπερ να το δοκιμασω κι αυτο! Απο όσα μύρισα εκεί  μου αρεσε αυτο πιο πολύ! Θα δείξει!
    • Ααα πχ εμείς το ευρηκα το βρεφικό δεν το έχει στο σούπερ 
    • σε μαλακτικό έχω δοκιμάσει το proderm και Αρκάδι.. το Αρκάδι μου αρέσει πιο πολύ αλλά μου θυμίζει πιο πολύ σαπούνι εμένα η μυρωδιά  και απορρυπαντικό δοκιμασα Αρκάδι σκόνη αλλά δεν λιώνει πολύ καλά στους 30-40 βαθμούς και το υγρό το planet αυτά τα δυο έχω πάρει γενικα δεν έχει μεγάλη ποικιλία στο σούπερ  Η πεθερά μου είχε πάρει υγρό Αρκάδι ωραιο είναι και αυτό έχει πλύνει μερικά ρούχα της μικρης εγω δεν το έχω αγοράσει  γενικα μην περιμένεις να μυρίζουν και πολύ όμως.. μυρίζουν τόσο όσο δηλαδή .. και σκέψου βάζω και πιο πολύ από αυτά που λένε στην δοσολογία εκτός αν τα συνήθισα και δεν το καταλαβαίνω 🤷‍♀️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...