Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ


ΜΑΒΑ2308

Recommended Posts

ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΑ ΤΕΣΤ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΔΙΧΝΟΥΝ ΣΩΣΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΑΠΟ ΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΤΗ ΕΠΑΦΗ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ!!!! ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΕΣΤ ΜΕ ΤΗ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΚΑΘΗΣΤΕΡΗΣΗΣ.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 861
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kalimera agapi mou...

Min apogwiteuesai kai kapote ta test den lene tin alitheia...

Perimene mexri tin imera pou tha deis periodo ki an den deis pigenne gia b xoriaki...:) :) :)

Auto tha sou pei sigoura...

Ate me to kalo ki sou euxwme oti kalitero...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκι μην απογοητεύεσαι.... κάνε Β χοριακή για σιγουριά και μην αναλώνεις τα λεφτά σου και την ψυχική κατάσταση σου σε τεστ εγκυμοσύνης. Προσωπικά δεν τα θεωρώ αξιόπιστα. Μια ξαδέρφη μου ηταν εγκυος και το τεστ εβγαινε αρνητικό μέχρι το 2ο μηνα. γιαυτό είπα και εγω αν εχω καθυστέριση Β χοριακή.... σίγουρα πράγματα...

Αλλά και αν σου έρθει περίοδος πάλι μην απογοητεύεσαι.... τον άλλο μήνα πάλι.... δεν μας πείραν και τα χρόνια. (εγω είμαι 33 χρονών προσπαθώ 3 χρόνια και λέω στο χέρι του είναι? θα έρθει!!!!! ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:blush: καλημερα και απο εμενα...ειμαι καινουργια στη παρεα. ηθελα να ρωτησω κ εγω αν υπαρχει περιπτωση να ειναι συμπτωματα το να ποναω σαν τη πρωτη μερα της περιοδου( καθε λιγο κ λιγακι στη τουαλετα μπας κ αδιαθετησα).αυτο συμβαινει εδω και 4 μερες, συν καποιες ψιλοανακατοσουρες κ τρελλη υπνηλια...ειναι να αδιαθετησω σε 3-4 μερες και πρωτη φορα ποναω τοσες μερες πριν. λετε να συμβαινει κατι αλλλο?
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalws irthes Mariaz

Ta symptwmata diaferoun kata poooly

se kathe kopela

(((tha ta exeis diavasei fantazomai

sto Mammy)))

kai etsi den mporei kaneis na apantisei

me sigouria!

Tetoiou eidous ponoi

emena me eidopoiisan gia kyisi

alla se kapoia alla koritsia apodeixtheike

oti itan apla krywma...!

Efoson to epithymeis

sou euxomai me to kalo ena mwraki...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera kai kalos mas vrikes...:) :) :)

Mariaz mou kathe guneka diaferei...

Kalitera perimene 3me4 meres pou tha deis ki AN DEIS periodo...

Tis prwtes meres kathusteriseis kane ena aplo b xoriaki...

Auto sigoura tha sou luseis tis apories sou...

Ate me to kalo kopella mou...

Ki sou euxwme nane auto pou epithimeis...

Perimenoume...:)B):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε εχαριστω πολυ marimari...κ σε εσενα οτι επιθυμεις :)

εχω παρει ενα τεστ κ το εχω μεσα στη τσαντα μου...

σκεφτομαι να το κανω κ μετα νομιζω οτι αδιαθετω...το αφηνω κ αντε παλι...εχω φτασει στο σημειο να λεω αν ειναι να αδιαθετησω ασ γινει πιο νωρις γιατι τοσες μερες νομιζω οτι θα κ δεν..ειναι αρκετα ψυχοφθορο...τουλαχιστον να το παρω αποφαση για τον επομενο μηνα...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΕΧΩ ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΖΑΛΑΔΕΣ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ......ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΘΑ ΣΗΚΩΘΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΝΑΠΕ Η ΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΘΑ ΠΕΣΩ ΚΑΤΩ.ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ,ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΡΡΩΣΤΗ.ΠΕΡΙΟΔΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΕΤΑΡΤΗ ΜΕ ΠΕΜΠΤΗ.Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 36,9.Η ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 36,5.ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ Η ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΓΙΑΤΡΟ????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bourique, 18 μέρες ανεβασμένη θερμοκρασία είναι βέβαιη εγκυμοσύνη κάπου διάβασα. Αν κρατάς θερμοκρασία , μέτρα την υπερθερμική φάση σου πόσες μέρες είναι. Εγώ έτσι έχω γλυτώσει τεστ εγκυμοσύνης ...όταν βλέπω 36.4 περιμένω επισκέπτες....ανεπιθύμητους: angry: την επόμενη.

Αν έχεις καθυστέρηση κάνε τεστ, αν νοιώθεις χάλια ρώτα ένα γιατρό.

Σου εύχομαι μωράκι να έχεις και όχι ιωσούλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NIKOL ΔΕΝ ΚΡΑΤΑΩ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ,ΑΠΛΑ ΤΩΡΑ ΤΟ ΚΟΙΤΑΞΑ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΟΥ.........ΟΙ ΖΑΛΑΔΕΣ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΡΟΕΟΡΤΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια! ειμαι καινουργια στο forum και χαιρομαι πολυ που βρηκα τις ιδιες ανησυχιες με τις δικιες μου και τις ιδιες σκεψεις, ετσι δεν θα νιωθω μονη μου.

Εμεις προσπαθουμε εδω και 2 μηνες αλλα ακομη τιποτα. Δεν μας εχει πιασει πανικος, αλλα ευχαριστιομαστε τον ερωτα και περναμε τελεια!Περιμενω περιοδο στην ερχομενη Πεμπτη, αλλα πρωτη φορα το στηθος μου εχει πρηστει τοσο, μια εβδομαδα πριν. Νομιζω πως αν ημουν εγκυος με καποιο τροπο θα το ενιωθα, αλλα εγω δεν νιωθω τιποτα διαφορετικο. Αυτο που παρατηρησα ομως ειναι οτι πειναω πιο συχνα και πιο εντονα για αλμυρα, ενω εγω παντα πριν την περιοδο ηθελα σοκολατα. Τωρα ουτε να τη δω τη σοκολατα, παρα μονο αλμυρουτσικα πραγματα.

Θα δουμε : )

Καλη επιτυχια σε ολες, και προπαντων χωρις αγχος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!

ΕΙΜΑΙ ΝΕΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΟΧΙ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΝΕΑ ΜΑΜΑ! ΕΧΩ ΗΔΗ 2 ΓΙΟΥΣ, ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΡΙΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ! ΕΧΩ ΑΡΚΕΤΟ ΑΓΧΟΣ, ΣΑΝ ΝΑ ΕΧΩ ΞΕΧΑΣΕΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΦΟΡΕΣ! ΘΑΛΩ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΤΗΝ ΑΝΗΣΥΧΙΑ ΜΟΥ: ΛΟΙΠΟΝ, Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΗΘΩΣ 26-27 ΗΜΕΡΕΣ. ΤΕΛΕΥΤΑΙ ΦΟΡΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΣΤΙΣ 29/12/2008 (ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΤΙΣ 26 ΜΕΡΕΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΣΤΙΣ 04/12/2008) ΚΑΙ ΗΡΘΑΜΕ ΣΕ ΕΠΑΦΗ 2 ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ, ΣΤΙΣ 06/01 ΚΑΙ ΤΙΣ 07/01. ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ, ΜΟΛΙΣ Η 9 ΚΑΙ Η 10 ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ, ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ; ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΩΟΡΗΞΙΑΣ :-( ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ, ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ 19/01 ΚΑΙ ΕΝΩ ΕΙΜΑΙ ΜΟΛΙΣ 5 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΚΥΚΛΟ ΜΟΥ, ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ, ΟΠΩΣ ΠΟΝΟ ΣΤΗ ΜΕΣΗ, ΚΟΥΡΑΣΗ, ΕΝΤΟΝΗ ΝΑΥΤΙΑ ΤΟ ΠΡΩΙ - ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΧΘΕΣ ΕΝΩ ΚΟΙΜΟΜΟΥΝ, ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΚΡΑΜΠΕΣ ΣΑΝ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΤΑ ΔΥΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΒΡΑΔΙΑ.

ΕΚΑΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΝΑ SELF CLEAR ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΟ. ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 22Η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ....ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ ΑΥΤΑ; Η ΝΑ ΞΑΝΑΓΥΡΙΣΩ ΣΤΗΝ ΑΣΦΑΛΗ ΛΥΣΗ ΤΟΥ CLEAR BLUE? ΥΠΟΨΙΝ, ΣΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΟΥ ΕΙΧΑ ΝΑΥΤΙΑ ΚΑΙ ΕΜΕΤΟΥΣ ΕΠΙΣΗΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΤΟ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΣΤΑΝ (ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ???) ΝΟΜΙΖΑΜΕ ΟΤΙ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΗ, ΓΙΑΤΙ ΗΜΑΣΤΕ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΕ ΝΗΣΙ!!!

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ, ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗ ΦΛΥΑΡΙΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΑΡΚΕΤΗ ΑΓΩΝΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου elpiditsa!!!!

Να χαιρεσαι τα παιδακια σου!

Εγω εκανα δυο τεστ με 4 μερες καθυστερηση και βγηκαν και τα δυο αμεσως θετικα.

Μπορεις να περιμενεις καλυτερα αλλες 5 μερες και να κανεις ενα τεστ.Ισως το εκανες νωρις.

Παρολα αυτα υπαρχουν κοπελες εδω μεσα που ειχαν αρχικα αρνητικα τεστ και ηταν εγκυες!!!

Αυτο που σιγουρα θα σου προτεινουν ειναι μια εξεταση β'χοριακης σε μικροβιολογικο εργαστηριο που σου δινει σιγουρα και αξιοπιστα αποτελεσματα!

Σου ευχομαι παντως να εισαι πραγματικα εγκυος!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ LOVIE!

META ΑΠΟ ΔΥΟ ΓΙΟΥΣ, ΛΕΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΟΡΗ :-Ρ

ΠΑΝΤΩΣ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ,ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ...ΘΥΜΑΜΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ, ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ CLEAR BLUE ΣΤΗΝ 29Η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΚΙ ΕΤΣΙ ΒΓΗΚΕ ΘΕΤΙΚΟ, ΚΑΙ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ, ΕΝΑ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ, ΑΛΛΑ Η ΓΡΑΜΜΗ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΑΧΝΗ, ΚΑΙ ΤΟ ΕΠΑΝΕΛΑΒΑ ΤΗΝ 29Η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ.

ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 22. ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (23/01) ΓΙΑ ΝΑ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΤΕΣΤ, ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΘΑ ΜΟΥ ΦΥΓΕΙ ΜΙΑ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑ!!!!!

Η ΑΛΗΙΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΩΣ ΠΩΣ ΑΚΟΜΑ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ;;; ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΙΝ ΝΑ ΕΧΩ ΣΥΛΛΑΒΕΙ ΣΤΗΝ 9Η Η 10 ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ;;;;

ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κε γω τα εχω βάλει με τον εαυτο μου που αγχωνομαι...τελικα το καλυτερο ειναι να προσπαθεις να μη το σκεφτσαι συνεχεια(οχι πολυ ευκολο βεβαια)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποτε δεν ξερεις!!!

Ολα συμβαινουν!!!

Με δυο γιους παντως σιγουρα θελεις και ενα κοριτσακι!

Μακαρι να σου πανε ολα καλα!

Γερα να ειναι μονο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΟΜΑΣΤΕ (ΓΙΑ ΤΗ ΜΑΡΙΑΖ ΑΥΤΟ) ΓΙΑΤΙ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΒΟΗΘΑΕΙ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ! ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΜΟΥ ΕΧΩ ΠΕΣΕΙ ΜΕ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΣΤΙΣ...ΣΟΚΟΦΡΕΤΕΣ!! ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΟΗΜΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΟΟΟΟΛΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ :-)

LOVIE, NAI, TO ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟ ΜΩΡΕ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΑ...ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ...ΟΚ...ΔΕΝ ΛΕΩ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΕΙΧΝΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ ΣΕ ΦΥΛΟ, ΑΛΛΑ ΚΑΤΑ ΒΑΘΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΑ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΑΓΟΡΑΚΙ!! ΕΙΝΑΙ ΓΛΥΚΕΣ! Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ΗΘΕΛΕ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ, ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΤΗ ΔΙΑΦΟΡΑ, ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΟΛΥΨΗΝΟΤΑΝ ΓΙΑ ΤΡΙΤΟ! ΤΩΡΑ, ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΤΕ, ΜΕ ΤΑ ΧΙΛΙΑ ΖΟΡΙΑ ΤΟΝ ΕΧΩ ΠΕΙΣΕΙ!!! ΤΟΝ...ΑΠΟΠΛΑΝΗΣΑ :-))

ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΤΥΧΕΡΗ ΤΩΡΑ, ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ....ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΟΛΟΓΩ :-)))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια..συνεχιζω και σημερα να εχω καθυστερηση περιμενα στης 15/1 αλλα ακομα δεν...διαβασα πιο πριν για τα πονακια στην κοιλια...εγω εχω κατι πονακια οχι εντονα, σαν τσιμπιματακια ειναι χαμηλα ,που και που,δεν ειναι ομως ιδια ακριβως με τις περιοδου ειναι πιο απαλα οχι τοσο εντονα...επισης η θερμοκρασια μου ειναι μια 36.8 με 37.2 ...δεν θα κανω ακομα το τεστ γιατι ξαναειχα μια φορα καθυστερηση 8 μερες και μετα απογοητευτηκα οποτε θα περιμενω λιγο ακομα....αν και τα συμπτωματα που εχω τωρα ειναι αλλα....περιμενω νεα σας ...φιλια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΩ!!! ΓΙΑ ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ;;; ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΑΥΞΑΝΕΤΑΙ Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΜΑΣ; ΚΑΙ ΑΝ ΝΑΙ, ΠΟΣΟ;;

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ, ΔΕΝ ΞΕΡΩ...ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΝΑΚΙΑ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ...ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΤΩΡΑ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΥΠΟΠΤΑ...

MAGDALINA ΠΑΡΕ ΕΝΑ CLEAR BLUE ΚΑΛΟΥ ΚΑΚΟΥ...ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ...4 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Silika mou geia sou mana mou...

Kai kalos mas vrikes...

Perimene akoma liges meres ki meta kane ena test i b xoriaki pou einai pio apotelesmatiko...

Tha perimenoume ta nea sou...

Me to kalo ayto pou thes...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elpiditsa mou geia sou ki kalos mas vrikes kai na sas zisoun ta agorakia sou...

An einai perimene akoma liges meres kai na pas na kaneis b xoriaki...

Ta test den einai 100%...

Ate sas euxwme na sas erthei ki i korasa pou epithimite...

Tha perimenoume oles mas,ta nea sou...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΖΟΑΝΝΑ ΜΟΥ, ΝΑΙ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΩ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΙΑ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ (ΑΝ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΕΙ!)...ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΗ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ, ΚΑΙ ΣΤΕΛΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ...ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΕΝΩΜΕΝΕΣ ΠΟΤΕ ΝΙΚΗΜΕΝΕΣ :-))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Magdalina mou geia sou...

Pigennes na kaneis b xoriaki agapi mou...

Egw an eimouna stin thesei sou tha eimouna eidi ekei...:)

Test na deis posa exw kanei kai tipota,,,Enw eimouna egkuws...:blink:

Eixa kai periodo 2 mines,,,Enw eimouna egkuws...:huh:

Ate pou tha theleis gia pigenne kanenan peripato na kaneis...

Kai oles mas edw tha se perimenoume...:)B):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Μια χαρά είσαι κορίτσι μου!! Την προλακτίνη σου βελτίωσε για να κάνεις καλή ωορρηξία, δεν είναι το πρόβλημα στο αποθεματικό σου! Πήγαινε σε ενδοκρινολόγο να σε βάλει να επαναλάβετε τις εξετάσεις (ίσως με ρυθμό προλακτίνης, ρώτα το) και εφόσον η προλακτίνη παραμένει ανεβασμένη θα σου δώσει ένα χαπακι να την ρίξετε και σε λίγους μήνες θα είσαι πάλι έγκυος!! Παίζει ρόλο να ξέρεις και το αν θηλάζεις.. Και για τον γυναικολόγο θα σου πρότεινα να πάρεις και άλλη γνώμη.. δεν είναι δυνατόν βλέποντας αυτές τις εξετάσεις να σου μιλάει για αποθεματικό ωαρίων!! Το βρήκαμε όλοι νέα μόδα..! Ναι μεν η ΑΜΗ είναι σχετικά χαμηλή για την ηλικία σου αλλά σίγουρα δεν είναι αυτός ο παράγοντας! Μια χαρά είναι! Χαλάρωσε λοιπόν όλα καλά, απλά πάρε και άλλη γνώμη για να μην σου πω να τον αλλάξεις..
    • Όχι δε το έχω δει αυτό το ντοκιμαντέρ ούτε ήξερα ότι υπάρχει... Απλά έμαθα για το 1 στις 4, εφόσον μου συνέβη κι εμένα. Τώρα όμως όπως λες πάμε γι αλλά, είμαστε εγκυουλες και προτεραιότητα έχει η ψυχική μας υγεία κι αρμονία ❤️ μας άξιζε αυτό το θαύμα και όλα θα πάνε καλά ✨🙏
    • Εμένα πρόσφατα ο σύντροφος μου έκανε υπερηχο και κάποιες εξετάσεις στον ανδρολογο ουρολόγο εδώ της περιοχής γιατί είχε κάποιες ενοχλήσεις αλλά τελικά ήταν όλα καλά απλά ήταν λίγο πιο βαριά η δουλειά και τον έπιασε κάπως ο πόνος χαμηλά , για σπερμοδιαγραμμα δεν ειχε πει κάτι,  όμως είχα ρωτήσει τον γιατρό αν αναλαμβάνει και από αυτά και θυμαμαι πως ναι , θα τον καλέσω ξανά την Δευτέρα,  όπως είπαν και τα κορίτσια ας ξεκινήσω με τον γιατρό της περιοχής και ύστερα βλέπουμε αν χρειαστεί και κάποιο κέντρο... Περιμέναμε πως το σποράκι θα μας έκανε την επίσκεψη του τόσο σύντομα όπως την πρώτη φορα αλλά μέχρις στιγμής αποτυχημένες προσπάθειες 
    • Κορίτσι μου Εμένα είναι πολύ πρόθυμος να προβεί σε εξετάσεις,  θα μιλήσω με τον ανδρολογο από Δευτέρα Εμείς είχαμε μια εγκυμοσύνη που ήρθε εύκολα σε 2 μήνες που είχαμε ελεύθερες επαφές,  τώρα προσπαθούμε από Φλεβάρη που είχα και την αποξεση αλλά πιο στοχευμενες επαφές είχαμε τις 2 τελευταίες περιόδους που παρακολουθουσα την ωορρηξία με τεστακια 
    • Ααα εντάξει τότε δικαιολογούνται κάνε λίγο υπομονή θα στα στείλουν πιστεύουν σε λίγο καιρό  η σκόνη απλά δεν διαλύεται εύκολα τουλάχιστον στο δικό μου πληντηριο 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...