Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ


ΜΑΒΑ2308

Recommended Posts

oxi den exw prin 4-5 meres mou teliwse i periodos.alla ta simptomata tis ta exw twra,afou mou teliwse!i mesi me ponaei ligo,trww sinexeia sxedon kai perissotero glika,mono to sti8os de me ponaei kai oute exei pristei.kai apo x8es eixa psiloponakia stin aristeri mou wo8iki,eixa dekata 37.0,opws kai twra exw 37.3 kai niw8ws kapws san na min exw dia8esi,sa na exw anagoula,de mporw na to prosdiorisw..kai episis simera to prwi pou ksipnisa eixa anagoula.les na perimenw mwraki??:cheer: alla sixnoouria den exw kai episis den exw akousei pote na einai mia kopela egkios kai na min exei pristei kai na min tis ponaei to sti8os!!lew na kanw testaki avrio!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 861
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπερα!

ο κυκλος μου τους τελευταιους μηνες ειναι 26 μερες. η επαφη χωρις προφυλαξη εγινε την 13η μερα μετα την περιοδο. απο εκεινη την στιγμη εχω πονους στις σαλπιγγες μεχρι και σημερα. απο την βιασυνη μου εκανα ηδη δυο τεστ (το πρωτο στην 6η μερα και το 2ο σημερα το απογευμα) τα οποια βγηκαν αρνητικα. παρολα αυτα ο πονος συνεχιζει. το στηθος δεν ειναι πρησμενο πολυ. οπως πριν την περιοδο το νιωθω.

να αδιαφορησω για τα τεστ και να περιμενω ως τη δευτερα?

υποψη, εχω δυο παιδια.

σας ευχαριστω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!

ο κυκλος μου τους τελευταιους μηνες ειναι 26 μερες. η επαφη χωρις προφυλαξη εγινε την 13η μερα μετα την περιοδο. απο εκεινη την στιγμη εχω πονους στις σαλπιγγες μεχρι και σημερα. απο την βιασυνη μου εκανα ηδη δυο τεστ (το πρωτο στην 6η μερα και το 2ο σημερα το απογευμα) τα οποια βγηκαν αρνητικα. παρολα αυτα ο πονος συνεχιζει. το στηθος δεν ειναι πρησμενο πολυ. οπως πριν την περιοδο το νιωθω.

να αδιαφορησω για τα τεστ και να περιμενω ως τη δευτερα?

υποψη, εχω δυο παιδια.

σας ευχαριστω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!

ο κυκλος μου τους τελευταιους μηνες ειναι 26 μερες. η επαφη χωρις προφυλαξη εγινε την 13η μερα μετα την περιοδο. απο εκεινη την στιγμη εχω πονους στις σαλπιγγες μεχρι και σημερα. απο την βιασυνη μου εκανα ηδη δυο τεστ (το πρωτο στην 6η μερα και το 2ο σημερα το απογευμα) τα οποια βγηκαν αρνητικα. παρολα αυτα ο πονος συνεχιζει. το στηθος δεν ειναι πρησμενο πολυ. οπως πριν την περιοδο το νιωθω.

να αδιαφορησω για τα τεστ και να περιμενω ως τη δευτερα?

υποψη, εχω δυο παιδια.

σας ευχαριστω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΒΓΗΚΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΤΟ ΠΟΙΟ ΠΙΘΑΝΟΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟ.ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΑΣ ΓΕΝΙΚΑ ΑΝΤΙΔΡΑ ΠΑΝΤΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΑΝΤΑΡ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΑΠΟΛΥΤΟ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΛΙΓΟ ΤΟ ΕΝΑ ΛΙΓΟ ΤΟ ΑΛΛΟ ΜΑΣ ΕΠΗΡΕΑΖΕΙ.ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΕΜΕΝΑ Η ΝΥΦΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΜΑΘΕ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΤΗΣ ΔΕΝΗΤΑΝ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΑΡΧΕΣ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΤΗΣ.ΟΥΤΕ ΣΤΗΘΟΣ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΟΥΤΕ ΠΟΝΑΚΙΑ ΟΥΤΕ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ.ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΚΑΘΕ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΑΝΤΙΔΡΑΕΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ.ΝΙΚΟΛ ΜΟΥ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟ ΘΑ ΧΑΡΩ ΠΟΛΥ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΒΓΗΚΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΤΟ ΠΟΙΟ ΠΙΘΑΝΟΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟ.ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΑΣ ΓΕΝΙΚΑ ΑΝΤΙΔΡΑ ΠΑΝΤΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΑΝΤΑΡ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΑΠΟΛΥΤΟ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΛΙΓΟ ΤΟ ΕΝΑ ΛΙΓΟ ΤΟ ΑΛΛΟ ΜΑΣ ΕΠΗΡΕΑΖΕΙ.ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΕΜΕΝΑ Η ΝΥΦΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΜΑΘΕ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΤΗΣ ΔΕΝΗΤΑΝ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΑΡΧΕΣ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΤΗΣ.ΟΥΤΕ ΣΤΗΘΟΣ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΟΥΤΕ ΠΟΝΑΚΙΑ ΟΥΤΕ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ.ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΚΑΘΕ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΑΝΤΙΔΡΑΕΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ.ΝΙΚΟΛ ΜΟΥ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟ ΘΑ ΧΑΡΩ ΠΟΛΥ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΒΓΗΚΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΤΟ ΠΟΙΟ ΠΙΘΑΝΟΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟ.ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΑΣ ΓΕΝΙΚΑ ΑΝΤΙΔΡΑ ΠΑΝΤΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΑΝΤΑΡ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΑΠΟΛΥΤΟ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΛΙΓΟ ΤΟ ΕΝΑ ΛΙΓΟ ΤΟ ΑΛΛΟ ΜΑΣ ΕΠΗΡΕΑΖΕΙ.ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΕΜΕΝΑ Η ΝΥΦΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΜΑΘΕ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΤΗΣ ΔΕΝΗΤΑΝ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΑΡΧΕΣ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΤΗΣ.ΟΥΤΕ ΣΤΗΘΟΣ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΟΥΤΕ ΠΟΝΑΚΙΑ ΟΥΤΕ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ.ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΚΑΘΕ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΑΝΤΙΔΡΑΕΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ.ΝΙΚΟΛ ΜΟΥ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟ ΘΑ ΧΑΡΩ ΠΟΛΥ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πικι δεν εχει σχεση ,μπορει να εχεις πεσμενο αιματοκριτη ετσι κι αλλιως .το μωρο συνηθως τραβαει μετα το 3μηνο γι αυτο δινουν και σιδηρο.

τι εγινε εκανες τεστ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πικι δεν εχει σχεση ,μπορει να εχεις πεσμενο αιματοκριτη ετσι κι αλλιως .το μωρο συνηθως τραβαει μετα το 3μηνο γι αυτο δινουν και σιδηρο.

τι εγινε εκανες τεστ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πικι δεν εχει σχεση ,μπορει να εχεις πεσμενο αιματοκριτη ετσι κι αλλιως .το μωρο συνηθως τραβαει μετα το 3μηνο γι αυτο δινουν και σιδηρο.

τι εγινε εκανες τεστ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΧΙ PIKI ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΡΟΛΟ.ΤΙΣ ΜΟΝΑΔΕΣ ΤΟΥ ΑΙΜΑΤΟΚΡΙΤΗ ΤΙΣ ΕΧΕΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΓΕΝΝΙΕΣΑΙ ΑΠΛΑ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΧΑΜΗΛΟ ΑΙΜΑΤΟΚΡΙΤΗ ΛΟΓΟ ΤΟΝ ΟΡΜΟΝΩΝ ΒΙΤΑΜΙΝΩΝ ΚΤΛ ΠΟΥ ΤΡΑΒΑΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΤΗΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΙΣΕΙ ΛΙΓΑΚΙ ΑΠΛΑ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΧΑΜΗΛΟ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΗΣ ΠΤΩΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΟΝΑ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΡΚΕΤΑ ΥΨΗΛΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙ ΚΑΙ 5 ΜΟΝΑΔΕΣ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ.ΤΕΛΙΚΑ ΕΚΑΝΕΣ ΤΟ ΤΕΣΤ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΧΙ PIKI ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΡΟΛΟ.ΤΙΣ ΜΟΝΑΔΕΣ ΤΟΥ ΑΙΜΑΤΟΚΡΙΤΗ ΤΙΣ ΕΧΕΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΓΕΝΝΙΕΣΑΙ ΑΠΛΑ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΧΑΜΗΛΟ ΑΙΜΑΤΟΚΡΙΤΗ ΛΟΓΟ ΤΟΝ ΟΡΜΟΝΩΝ ΒΙΤΑΜΙΝΩΝ ΚΤΛ ΠΟΥ ΤΡΑΒΑΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΤΗΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΙΣΕΙ ΛΙΓΑΚΙ ΑΠΛΑ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΧΑΜΗΛΟ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΗΣ ΠΤΩΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΟΝΑ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΡΚΕΤΑ ΥΨΗΛΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙ ΚΑΙ 5 ΜΟΝΑΔΕΣ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ.ΤΕΛΙΚΑ ΕΚΑΝΕΣ ΤΟ ΤΕΣΤ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΧΙ PIKI ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΡΟΛΟ.ΤΙΣ ΜΟΝΑΔΕΣ ΤΟΥ ΑΙΜΑΤΟΚΡΙΤΗ ΤΙΣ ΕΧΕΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΓΕΝΝΙΕΣΑΙ ΑΠΛΑ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΧΑΜΗΛΟ ΑΙΜΑΤΟΚΡΙΤΗ ΛΟΓΟ ΤΟΝ ΟΡΜΟΝΩΝ ΒΙΤΑΜΙΝΩΝ ΚΤΛ ΠΟΥ ΤΡΑΒΑΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΤΗΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΙΣΕΙ ΛΙΓΑΚΙ ΑΠΛΑ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΧΑΜΗΛΟ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΗΣ ΠΤΩΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΟΝΑ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΡΚΕΤΑ ΥΨΗΛΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙ ΚΑΙ 5 ΜΟΝΑΔΕΣ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ.ΤΕΛΙΚΑ ΕΚΑΝΕΣ ΤΟ ΤΕΣΤ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...