Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΝΟΙ ΣΤΑ ΓΕΝΝΗΤΙΚΑ ΟΡΓΑΝΑ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 87
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΝΑΙ...ΣΤΑΘΕΡΟΣ ΠΟΝΟΣ ΑΠΛΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΣ Κ ΑΛΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ :silly:

ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΙΧΑ ΤΡΟΜΑΞΕΙ ΠΟΛΥ..ΑΣΤΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

ΚΙ ΟΜΩΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....ΠΕΡΑΣΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ...ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ...ΠΑΕΙ Ο ΠΟΝΟΣ ΣΤΟ ΠΙΠΙ.ΧΑΧΑΧΧΑΧΑ.ΓΙ ΑΥΤΟ ΟΣΕΣ ΤΟ ΧΕΤΕ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΤΕ.ΚΑΠΟΤΕ ΠΕΡΝΑΕΙ... :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εισαι έγκυος απ ότι βλέπω στο τικερ σου.

Εγώ είχα έναν οξύ πόνο εκεί απο τον 5ο

μέχρι και που γέννησα. Όταν έκανα κάποιες

κινήσεις με έπιανε! πχ όταν πήγαινα να φορέσω

πάντελόνι και σήκωνα το ένα ποδι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bell έγραψε:

Και γω πονουσα "εκει" στο 1ο μου παιδι.

Για την ακριβεια λιγο πιο πανω απο τη κλειτοριδα. :blush:

Τον πονο τον ειχα απο τα τελη του 5ου μεχρι που γεννησα κ

περασε! Δεν νομιζω να ειναι κατι το ανησυχητικο. Ρωτα ομως

κ τον γιατρο σου!

Ο πονος γινοταν πιο εντονος οταν πηγαινα να φορεσω

παντελονι στα ορθια. Δηλ να στεκομαι στο ενα ποδι

μεχρι να φορεσω το ενα μπατζακι.

Μόλις είδα ότι πριν 2 μήνες σου είχα ξανααπαντήσει! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AMAN BRE ΜΠΕΛ.ΤΟ ΞΕΧΑΣΕΣ??????ΧΑΧΑΧΑΧΧΑ.ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΠΕΡΑΣΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.ΓΙΟΥΠΙ...ΑΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ Ο ΠΟΝΟΣ ΣΤΟΝ ΛΑΙΜΟ ΘΑ ΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ.ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2 ΜΗΝΕΣ.ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tselinkas έγραψε:

AMAN BRE ΜΠΕΛ.ΤΟ ΞΕΧΑΣΕΣ??????ΧΑΧΑΧΑΧΧΑ.ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΠΕΡΑΣΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.ΓΙΟΥΠΙ...ΑΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ Ο ΠΟΝΟΣ ΣΤΟΝ ΛΑΙΜΟ ΘΑ ΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ.ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2 ΜΗΝΕΣ.ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Γαργάρες με αλατόνερο!!!!!!

Είναι μια αηδία, αλλά βοηθάαααααααει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Ρε κορίτσια έχω από χθες - όχι συνέχεια, 2-3 φορές μέσα στην μέρα - έναν πόνο από κάτω. Επίσης εχθές ένιωθα και ένα μπούκωμα από κάτω.

Διάβασα όλες σας τις απαντήσεις και δεν βρήκα καμία να είχε κάτι παρόμοιο.

Να ανησυχώ? :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπούκωμα....δεν ξέρω πως αλλιώς να στο περιγράψω.

Ελαφρύ βέβαια αλλά ήταν εκεί.

Θα μιλήσω και με τον γιατρό σε λίγο να μου φύγει το άγχος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΣΟΦΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟΣ Ο ΠΟΝΟΣ ΕΚΕΙ ΚΑΤΩ,ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΓΙΑ ΤΟ ΜΠΟΥΚΩΜΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΝΙΩΘΩ ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ.

Κ ΟΠΩΣ ΕΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ ΤΟ ΕΧΩ ΑΠΟ 6,5 ΜΗΝΩΝ ΠΕΡΙΠΟΥ Κ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Κ ΤΕΛΙΚΑ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΘΗΚΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΓΕΝΝΑ Η Κ ΛΙΓΟ ΜΕΤΑ ΘΑ ΗΡΕΜΗΣΩ ΑΠ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΑΥΤΟ....ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πήρα τον γιατρό γιατί δεν είμαι για πολλά άγχη.

Ακριβώς αυτό μου είπε φιρφιρίκο. Τίποτα δεν είναι μου είπε και να μην ανησυχώ.

Έχω και ραντεβού την Δευτέρα έτσι κι αλλιώς αλλά το άγχος έφυγε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ναι γιατί όχι! Δεν απαγορευτεί κάτι!!! Κάνει θαύματα σου λεωωω!!! Βασικά οδεύει με σωστά βήματα κ καθοδηγεί! Γιάννης Κουτουλακης ! Σε μια εβδομάδα!
    • Ναι θα ήθελα το όνομα του αν είναι εφικτό 🤗...Να είσαι επιφυλακτική αν αυτό δε βοηθάει 🤗 πότε θα ξανά πας ?
    • Κορίτσια χωρίς να σας ξέρω μου δίνετε δύναμη Κ κουράγιο!!! Σας ευχαριστώ πάρα πολύ!!!!! Δεν ξέρω η καθεμία από εσάς σε τι φάση είστε αλλά εύχομαι να έχετε όλες αυτό που ποθειτε! Θα δείξει. .είμαι λίγο πιεσμένος αυτή τη περίοδο με τη δουλειά κάνω κ κοσμήματα Κ έχω Κ κάποια φεστιβάλ.αν θελετε να τα δείτε mariemma Art είναι σε ινστα και φβ!!!! Αυτό μου δίνει δύναμη Κ ξεχνιέμαι πάντα όταν δε είμαι καλά...κάθομαι Κ δημιουργω....
    • Τέλεια!! Τι να σου πω κορίτσι μου; Όντως δεν έχει λογική!! Αλλά γι αυτό ακριβώς δεν χρειάζεται να κοιτάξεις άλλο τη χοριακη από τη στιγμή που είδατε έμβρυο που αναπτύσσεται και ακούσατε και καρδιά ❤️ ❤️!! Λογικό να είσαι επιφυλακτική με το τι θα γίνει στη συνέχεια αλλά πιστεύω αυτό το σπορακι φαίνεται να είναι αποφασισμένο να μείνει!! Να έχεις μια καλή τελειομηνη εγκυμοσύνη χωρίς άλλα απρόοπτα εύχομαι! Αν θελήσεις μας λες τα νέα σου από τον υπέρηχο την επόμενη εβδομάδα! Οτιδήποτε θελήσεις είμαστε εδώ!!!
    • Σε μια βδομάδα πάλι!!!! Και ότι γίνει!!! Μακάρι βρε κορίτσια δεν ξέρω τι να πω!! Πως γίνεται να έπεσε χτες η χοριακη στα 2.500 και να φάνηκε σήμερα ένα μωρό μεγάλο κ καρδιά? Ενώ ο σακος ήταν κενός με 3.500...τώρα τι έγινε???
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...