Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΝΟΙ ΣΤΑ ΓΕΝΝΗΤΙΚΑ ΟΡΓΑΝΑ


Recommended Posts

o γιατρος της ξαδερφης μου παλι ειπε οτι μπορει να ειναι τα οστα που μεγαλωνουν η μπορει να ναι κατι στη βουβωνικη χωρα που να θελει χειρουργειο.βοηθεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 87
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΓΕΙΑ ΣΟΥ tselinkas

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ

ΣΟΡΙ ΠΟΥ ΑΠΑΝΤΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΜΠΗΚΑ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΣΟΥ

ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ

ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΝΟΥΣΑ ΠΟΛΥ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙΣ

ΙΔΙΩΣ ΟΤΑΝ ΠΕΡΠΑΤΟΥΣΑ ΛΙΓΟ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΠΟΝΟ

ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΤΟΝ 6 ΜΗΝΑ ΜΕ 7

ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ

ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΗΣΥΧΙΤΙΚΟ

ΕΙΝΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΑΝΟΙΓΕΙ Η ΛΕΚΑΝΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΒΑΡΟΣ

ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΠΑΝΤΩΣ ΗΤΑΝ ΜΕΓΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΓΙΑΥΤΟ ΠΟΝΟΥΣΑ

ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΠΑΝΤΩΣ ΟΚ?

ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΣΩ ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΗΝΑ ΠΕΡΑΣΕ

ΑΠΟ 6 ΜΕΧΡΙ 8 ΠΟΝΟΥΣΑ

ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΝΩΡΙΤΕΡΑ

ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ?

ΕΜΕΝΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΤΙ ΑΝΟΙΓΕΙ Η ΛΕΚΑΝΗ ΚΑΙ ΧΑΛΑΡΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΜΥΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΑΤΟΥΣΕ ΣΕ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΣΗΜΕΙΟ ΚΑΙ ΓΙΑΥΤΟ ΠΟΝΟΥΣΑ

ΕΣΥ ΠΟΝΑΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ Η ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΠΕΡΠΑΤΑΣ?

ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΚΑΘΟΜΟΥΝ ΗΜΟΥΝ ΟΚ ΟΤΑΝ ΠΕΡΠΑΤΟΥΣΑ ΠΟΝΟΥΣΑ ΠΟΛΥ

ΑΦΟΥ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΕΡΧΟΤΑΝ ΚΑΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΚΑΦΕ ΝΑ ΚΑΝΩ

ΙΔΙΩΣ ΑΝ ΚΟΥΡΑΖΟΜΟΥΝ ΛΙΓΟ ΠΟΝΟΥΣΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ

ΠΩΠΩ ΤΟ ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΤΩΡΑ

ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΠΑΝΤΩΣ

ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΘΕ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΔΙΑΦΕΡΕΙ

ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ ΠΑΤΑΕΙ

ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΠΑΝΤΩΣ

Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΙ ΣΟΥ ΕΙΠΕ?

ΔΕΝ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΙΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΟΡΙ

ΑΡΓΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΙΣ ΔΙΑΒΑΣΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

me parakolouthoun polloi giatroi giati pigainw sto nosokomeio kai mou eipan oti kai se sena ektos apo ton simerino pou eipe oti den exei sxesi me tin egimosini kai sto kapaki i giatros tis xaderfis mou tis eipe oti mporei na einai apo ta kokala pou megalwnoun i kapoio problima stin boubwniki xwra pou na thelei xeirourgeio.esu ponouses se olo to pipi i mono apo tin mia pleura?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απο οτι θυμαμαι σε ολο ισως παραπανω απο την μια πλευρα δεν θυμαμαι καλα

μην αγχωνεσαι εγω πιστευω δεν ειναι κατι σοβαρο

ειναι απο το βαρος του μωρου και απο τα κοκκαλα που ανοιγουν ειμαι σιγουρη

εγω με το που ξεκινησα θυμαμαι να το λεω στον γιατρο μου ειπε ξερω ξερω πονας εκει και μου εδωσε αυτη την εξηγηση

αν ηταν κατι σοβαρο θα το εψαχνε και αυτος παραπανω

απλα μου ειχε πει να μην κουραζομαι πολυ και να μην πεπαταω πολυ θα εκανα και προγραμματισμενη καισαρικη και φοβοταν για φυσιολογ τοκ

εσυ κουραζεσαι γενικα?περπατας πολυ?

ξερεις ποσα κιλα ειναι τωρα το μωρο

εμενα γεννηθηκε 4100 ηταν βαρια και ειχε σφινοσει και το κεφαλακι της απο τον 6 μηνα στη λεκανη και γιαυτο πονουσα

ισως να συμβαινει και σε εσενα αυτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι αλλος γιατρος ειπε οτι δεν ειναι απον την εγκυμοσυνη.χτες το βραδυ πολυ πονο ρε κοριτσια.σηκωνομουνα τουαλετα και ολο βογγουσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΤΣΕΛΙΝΚΑ ΜΟΥ ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ.ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΤΩΡΑ ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΣΑΙ ΓΙ'ΑΥΤΟ.ΕΓΩ ΘΑ ΛΥΣΣΑΓΑ ΔΕ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΩ.ΔΗΛ ΑΠΟΡΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ.ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΟΝΑΣ ΟΠΩΣ ΛΕΣ Κ ΔΕ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΔΡΑΣΤΙΚΟ.ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΠΑΣ ΣΕ ΕΝΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ;ΔΕΝ ΘΕΣ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ;ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΕΧΕΙΣ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera kai apo mena eimai ston 8 mina kai gw edw kai ena mina ponaw ekei pou les, pira ti=on giatro moy kai mou eipe oti einai fisiologiko, megalwnei h lekanh mou eipe.

Den nomizw oti tha prepei na anixixeis.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

BIKAKI έγραψε:

ΒΡΕ ΤΣΕΛΙΝΚΑ ΜΟΥ ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ.ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΤΩΡΑ ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΣΑΙ ΓΙ'ΑΥΤΟ.ΕΓΩ ΘΑ ΛΥΣΣΑΓΑ ΔΕ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΩ.ΔΗΛ ΑΠΟΡΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ.ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΟΝΑΣ ΟΠΩΣ ΛΕΣ Κ ΔΕ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΔΡΑΣΤΙΚΟ.ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΠΑΣ ΣΕ ΕΝΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ;ΔΕΝ ΘΕΣ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ;ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΕΧΕΙΣ;

καλημερα.επειδη Βικακι ετσι κι αλλιως με παρακολουθουν στο νοσοκομειο και απο κει οι γιατροι δεν ξερουν τι να μου πουν.και γω με την σειρα μου δεν ξερω που να απευθυνθω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:(:(:(:( ΑΜΑΝ ΠΙΑ.ΧΤΕΣ ΔΕΝ ΠΟΝΟΥΣΑ ΤΟΣΟ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΧΑΡΗΚΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ.ΓΥΡΝΑΩ ΠΛΕΥΡΟ ΚΑΙ ΒΟΓΓΑΩ. :(:(
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και γω πονουσα "εκει" στο 1ο μου παιδι.

Για την ακριβεια λιγο πιο πανω απο τη κλειτοριδα. :blush:

Τον πονο τον ειχα απο τα τελη του 5ου μεχρι που γεννησα κ

περασε! Δεν νομιζω να ειναι κατι το ανησυχητικο. Ρωτα ομως

κ τον γιατρο σου!

Ο πονος γινοταν πιο εντονος οταν πηγαινα να φορεσω

παντελονι στα ορθια. Δηλ να στεκομαι στο ενα ποδι

μεχρι να φορεσω το ενα μπατζακι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ είμαι 33 εβδομαδων και εδώ και 6 μέρες πονάω πολύ ανάμεσα στα πόδια. άρχισε ο πόνος στο ένωμα των ποδιών με την λεκάνη αλλά τώρα πια πονάω και στο ένωμα και στην περιοχή των γεννητικών οργάνων (εξωτερικα). Δεν βγαίνω από το σπίτι γιατί δεν μπορώ να περπατήσω από τον πόνο, το παράξενο είναι ότι όταν είμαι ακίνητη δεν νιώθω σχεδών τίποτα(όταν κάθομαι, όταν ξαπλώνω,ακόμα και όταν είμαι όρθια)αλλά όταν κάνω πως κουνιεμαι λίγο όλο αχ-βαχ είμαι.Για να αλλάξω και εγώ πλευρό ξυπνάω τον σύζυγο από τα μουγκριτά.Για να κάνω 5 βήματα στο σπίτι το σκεύτομαι πολύ πιάνω από όπου βρω να στηριχτώ σαν γιαγια.Αυτό που πρόσεξα είναι ότι όταν κάθομαι στην καρέκλα πχ οταν είμαι στο internet όταν σηκώνομαι πονάω περισσότερο μάλλον η στάση θα είναι που πεύτει το βάρος σε εκείνη την περιοχή.Όταν πάλι ψυλαφίζω την περιοχή αυτή πάλι δεν πονάω μόνο όταν κινούμε καταντάει αφόρητο.Τα δικά σου συμπτόματα είναι τα ίδια tselinkas? Το πρώτο βράδυ σκευτόμουνα να πάω νοσοκομέιο έλεγα μήπος είναι συμπτομα πρόορου τοκετου μετά μια φύλη με καθησήχασε ότι είναι φυσιολογικό oτι άλλες πιάνονται στην μέση κτλ και γεννηκά ακούω από τις γνωστές μου την έκφραση''Θα τα έχεις αυτά από εδώ και πέρα -και εγώ πονούσα στην λεκάνη κ.α. Όμως δεν νομίζω να πονούσαν τόσο πολύ.Η αλήθεια είναι ότι απογοητεύτηκα με τα δικά σου νέα tselinkas αφού δεν έβγαλες άκρη με τους γιατρούς μόλλον δεν θα βγάλω και εγώ κάθε βράδυ σκεύτομαι αύριο θα πάω νοσοκομείο και κάθε μέρα το αναβάλω για αύριο γιατί πηστεύω ότι δεν θα με βοηθήσουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΛΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ?ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΜΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ,Ε?ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΤΣΙ ΠΟΝΑΩ.ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΠΑΤΑΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΟΝΑΕΙ.ΑΡΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.ΑΝΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΗΣΥΧΑΣΩ.ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΝΑ ΠΟΝΑΩ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΣΦΑΛΗΣ ΠΟΝΟΣ.ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΙ ΛΕΩ,Ε?ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΛΕΩ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΛΑ ΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΘΑ ΜΟΥ ΠΟΥΝ?12 ΤΟΥ ΜΗΝΟΣ ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΑΛΙ 25 ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΜΟΥ ΠΟΥΝ ΤΑ ΙΔΙΑ.ΠΟΝΑΩ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ 40 ΜΕΡΕΣ ΟΠΟΤΕ ΑΛΛΕΣ 11 ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ.ΧΑΧΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...