Μετάβαση σε περιεχόμενο

αναζητηση καροτσιου


Recommended Posts

savropiguine η πωλητρια ηθελε να κανει το κομματι της. Η chicco εχει εγγυηση οποτε αν σου χαλασει το πας πισω κ στο αλλαζουν. Ακομα κ το υφασμα να χαλασει στο αλλαζουν κ εκεινο. Χωρια που διπλωνει πιο ευκολα σε σχεση με της perego και ειναι οτι πρεπει για πολη και αυτοκινητο. Ο σκοπος δεν ειναι να παρεις το καλυτερο και το ακριβοτερο αλλα εκεινο που θα σε εξυπηρετησει καλυτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...
  • Απαντήσεις 205
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσάκια μήπως έχει καμία ή έχει ακούσει κάτι για το ΖΙΒΟS Z5 PLUS?

Ψάχνουμε κι εμείς τώρα για καρότσι...μας έχουν προτείνει αυτό αλλά ακούω τόσα πολλά για πολλά καρότσια που μπερδεύομαι...

Αν καμιά σας έχει ακούσει κάτι γι'αυτό το συγκεκριμένο ας μου απαντήσει!!!

Σας ευχαριστώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΟ PLICO ΤΗΣ PEREGO, ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΟΝΤΕΛΟ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΤΩΡΑ, ΜΕ 515€ ΚΟΜΠΛΕ ΚΑΡΟΤΣΙ, ΠΟΡΤ ΜΠΕΜΠΕ ΚΑΙ ΚΑΘΙΣΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ + 45€ ΓΙΑ ΤΗ ΒΆΣΗ ΤΟΥ ΚΑΘΙΣΜΑΤΟΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ. ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΟΥΜΕ ΑΠΟ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ, ΑΝ ΜΠΕΙΤΕ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΟΡΕΣ ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΘΕΜΑ "ΠΡΟΤΑΣΗ ΜΑΓΑΖΙ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ!!!ΑΞΙΖΕΙ!!!". ΑΠΛΑ ΒΓΑΙΝΕΙ ΜΟΝΟ ΣΕ ΤΡΙΑ ΧΡΩΜΑΤΑ, ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΙ ΜΠΛΕ ΤΖΗΝ, ΑΛΛΑ ΕΜΕΙΣ ΟΥΤΩΣ Η ΑΛΛΙΩΣ ΚΟΚΚΙΝΟ ΤΟ ΘΕΛΑΜΕ ΟΠΟΤΕ ΜΕ ΕΝΑ ΣΜΠΑΡΟ ΔΥΟ ΤΡΙΓΩΝΙΑ, ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΞΙΟΠΙΣΤΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΤΙΜΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΙΚΑΝΟΠΟΙΕΙ ΣΥΓΚΡΙΤΙΚΑ ΜΕ ΑΛΛΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ!!!!

ΚΥΡΙΑΚΗ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΖΙΒΟS ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΣ ΤΟ ΠΡΟΤΕΙΝΑΝ ΩΣ ΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ ΤΗΣ PEREGO ΜΕ ΚΟΣΤΟΣ 350€ ΚΟΜΠΛΕ ΩΣ ΠΟΛΥΚΑΡΟΤΣΙ ΚΑΙ ΩΣ ΠΟΙΟΤΙΚΩΣ ΚΑΛΟ ΧΩΡΙΣ ΠΕΡΑΙΤΕΡΩ ΣΧΟΛΙΑ. ΤΩΡΑ ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ. ΨΑΞΤΟ ΠΑΝΤΩΣ.

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΜΑΣ ΨΩΝΙΑ ΕΜΕΙΣ ΑΥΡΙΟ ΠΑΜΕ ΝΑ ΤΑ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΟΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΨΩΝΙΣΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΜΠΟΜΠΙΡΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ!!!!!:woohoo: :cheer::P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΥΡΙΑΚΗ_ έγραψε:

Κοριτσάκια μήπως έχει καμία ή έχει ακούσει κάτι για το ΖΙΒΟS Z5 PLUS?

Ψάχνουμε κι εμείς τώρα για καρότσι...μας έχουν προτείνει αυτό αλλά ακούω τόσα πολλά για πολλά καρότσια που μπερδεύομαι...

Αν καμιά σας έχει ακούσει κάτι γι'αυτό το συγκεκριμένο ας μου απαντήσει!!!

Σας ευχαριστώ!!

κυριακή μου γειά σου...εγω πήρα το συγκεκριμένο καρότσι κ ειναι πολύ ωραιο...Βεβαια δεν εχω γεννήσει ακόμα αλλά ειλικρινά ειναι σε πολύ καλή τιμή κ πιστή αντιγραφή των υπολοίπων ακριβών,,,Το πήρα απο τα ΛΗΤΩ ..επίσης επειδή ειχα πάρει καλαθούνα δεν πηρα το port-bebe, κ πήρα μόνο το καρότσι κ τον καθισματάκι αυτοκινήτου.....

Ελπίζω να μεινω ευχαριστημένη....Δεν εχει πάντως να ζηλέψει τίποτα απο τα άλλα...ποδόσακο, ναϋλον για την βροχή, τσάντα αλλαγής, απο κατω θηκη για ψώνια....

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΥΡΙΑΚΗ_ κι εγώ είμαι πολύ ευχαριστημένη από το Zibos, το προτείνω ανεπιφύλακτα! Πήραμε μαζί και το βρεφικό καθισματάκι αυτοκινήτου που προσαρμόζεται πάνω του για να τον πηγαίνεις βόλτα και να μη χρειάζεται να ξυπνάς/ξεβολεύεις το μωρό για να το βάλεις στο αυτοκίνητο. Επίσης μπορείς να έχεις το μωρό να βλέπει εσένα ή μπροστά. Βγαίνει σε πορτοκαλί και κόκκινο (ίσως και άλλα χρώματα, δε θυμάμαι). Μεγάλο πλεονέκτημα είναι η τιμή του - δε θα κλαις τα λεφτά σου αν χρειαστεί ποτέ να το αλλάξεις (πες ότι το βαρέθηκες, λέμε τώρα). Φιλιά κ καλή επιλογή :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας!!!

Και μια άλλη τελευταία ερώτηση...να το πάρουμε με χερούλια στυλ μπαστουνιού όπως της IRENEKANTE ή με το άλλο στυλ?

γυρίζουν και τα 2 στυλ ώστε να μπορεί το μωρό να βλέπει εμένα ή το δρόμο?

Συγγνώμη για τον κατεγισμό ερωτήσεων αλλά με καταλαβαίνετε!!!:) :)

IRENEKANTE καλή λευτεριά και σε σενα!!!

mammycool να χαίρεσαι το ζουζούνι σου!!!

happy mammy καλα ψώνια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κυριακή μου να σου πώ την αλήθεια το Ζ5 δεν το είδα κ σε άλλο σχέδιο (με διαφορετικά μπαστούνια εννοώ) ...δεν το ξέρω καθόλου...

πάντως στο δικό μου καρότσι μπαίνει πάνω το καθισματάκι του αυτοκινήτου και κοιτάς το μωρό κανονικά...Σου βάζω πάλι φωτο μιας κ εχω για περισσότερη βοήθεια...εντάξει ο μοχλός κατεβαίνει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ Κυριακή μου, με το καλό να υποδεχτείς το μωράκι σου!

Πρέπει να κάνω μια διόρθωση: έχω το Zibos Z8, εκείνο με τη μονοκόματη λαβή, που διπλώνει προς τα κάτω για να κλείσει. Η Irenekante έχει πολύ σωστά στη φωτογραφία το Z5, τύπου μπαστούνι. Από όσο θυμάμαι, το Z5 δεν έχει τη δυνατότητα να έχεις το μωρό να βλέπει εσένα. Ωστόσο, όταν το κλείνεις, πιάνει λιγότερο χώρο.

Γιατί δεν πας να τα δεις και τα δύο και να διαλέξεις όποιο σε βολεύει περισσότερο; Θα προσπαθήσω να βάλω και φωτό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

διαβασα ολα τα ποστ ,αλλα δεν βρηκα καμια που να πηρε αυτο που πηραμε εμεις.....:(

ακομα δεν το εχω χρησιμοποιησει για να σας πω λεπτομερειες ,αλλα φαινεται τουλαχιστον πολυ γερο...το μονο μειονεκτημα ειναι πως το καθισμα αυοκινητου δενει ,αλλα το μωρο κοιταει μονο προς τα πισω,δηλαδη αν οδηγεις ,δεν μπορεις να τσεκαρεις τι κανει το μωρουλι...κατα τα αλλα ειναι συμπαθητικο...το πηραμε απο το mothercare,δωρο του παππου....430 ευρουλακια,πιστευω να μας κρατησει ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ για τις απαντήσεις σας!!!!!

Αν και τα έχουμε δει από κοντά και τα 2 είδη απλά ήθελα να δω αν κάποια από σας το είχε δοκιμάσει στην πράξη!!!!

Θα σας πω νεότερα μόλις καταλήξουμε!!!!

Φιλούρες...!!!:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Καλή χρονιά και χρόνια πολλά σε όλες σας!!!

Για τα Bugaboo έχετε ακούσει τίποτα? Είναι, απ' ότι είδα, πολύ ελαφριά, ευκίνητα και πολυμορφικά, το μωρό μπορεί να κοιτάει είτε τη μαμά ή το μπαμπά που το τσουλάει είτε από την αντίθετη πλευρά. Θα ήθελα όμως μία πιο ουσιαστική άποψη από κάποια που το έχει αγοράσει ή έχει ακούσει άλλων εμπειρίες πάνω σε αυτό το καρότσι.

Σας φιλώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera tzoanna,diladi otan tha gennithei to deftero moraki sou to proto tha einai enamisi xronon apo ti katalava,einai paidaki pou kathete se karotsi?giati ta perissotera molis arxisoun na perpatane den to theloun pia,i fili mou exei didduma koritsakia 14 minon kai den kathontai pleon sto karotsi,ase pou eno eixan agorasei karotsi gia didduma kateliksan na agorasoun karotsi mono giati itan pio praktiko orismenes fores,exo dei ena polu oraio karotsi ston katalogo tis mothercare pou einai gia ena moraki kai mpainei kai extra kommati gia megalutero paidaki ,emeis prosopika ama kanoume konta kai deftero tha to agorasoume..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου ζησει το μωρακι και με το καλο το δευτερο. ποσο θα ειναι το μεγαλο ποσο μηνων εισαι τωρα ; Ειναι αναλογα στο παιδακι εμενα ο γιος μου εως τριων ετων καθοταν πηγαιναμε βολτες και μαλιστα στις διακοπες μας ειχε εξυπερετησει παρα πολυ το καροτσι και ας ηταν μεγαλος με τη λογικη οτι αν θελαμε να παμε για φαι τον βαζαμε μεσα οταν ηταν η ωρα να κοιμηθει και χαλαρα εμεις το διασκεδαζαμε .Υπαρχουν καροτσια 2 θεσεων αλλα δεν ξερω κατα ποσο ειναι βολικα .Εκτος και αν αρχιζεις να του το κοβεις απο τωρα δηλαδη πριν γεννηθει το μικρο. Μια φιλη μου εβαζε τη μεγαλη κορητης να παταει ορθια στο πανω μερος ειχε πλακα αλλα ξταν πολυ κουραστικο για αυτη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις ειχαμε αγορασει πριν τεσσεραμισι χρονια το καροτσι της chicco εχει αμορτισερ ναι καλα ακουσατε ηταν ακριβο αλλα πολυ καλο να φανταστειτε ειχαμε παει διακοπες στη κατερινη και ειχαμε επισκεφτει ενα χωριουδακι τον Αγιο Παντελεημονα εκει πας μονο με τα ποδια και αθλητικα το μονοπατι που οδηγει ειναι ολο κοτρονες και ομως το καροτσι αρχοντας. εχει και προστασια για τη βροχη και γενικοτερα ειναι πληρως εξοπλισμενο να φανταστειτε εγω το εχω ακομα σε αριστη κατασταση και ο μικρος εκατσε εως τα 3 και και κατι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μωρε ειναι πολλη μικρουλι πιστευω οτι θα χρειαστεις καροτσι κοιταξε μπορει να βρεις κατι πιο οικονομικο αλλα να ειναι και βολικο υπαρχει περιπτωση να εχεις μονη σου σε βολτα και τα δυο μωρα; ενοοω αν εχεις παρεα και το συζυγο πολλη καλη λυση ειναι τα καροτσια μπαστουνια οικονομικα και για μεγαλα παιδια ειναι βολικα. Αν και το δικο σου θελει κανονικο καροτσι . κοιτα αυτα που εχουν τα διδιμακια αν σε εξυπερετουν .Παντως μπραβο σου με το καλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τζοαννα μου δες λιγο στις αγγελιες μια κοπελα πουλαει ενα για διδυμακια 180 ευρω αλλα πηγαινε και στο τζαμπο εχει πολυ οικονομικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

an apofasiseis na pareis karotsi gia didima prosexe na peutei h plath entelos orizontia gia to neogennito.kai skepsou oti ales anages exei ena paidaki 15 mhnwn kai ales ena neogennito.den tha thes na kitaei to kathisma pros ta esena ?to megalo prepei omos na kitaei pros ton kosmo.skepsou kala exeis kairo akoma.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν νομιζω η λυση να ειναι καρότσι για διδυμα . Υπάρχουν καρότσια που ειναι αυτο που θελεις . Εχουν πορτ μπεμπε , ειδική θεση για το νεογεννητο και μπαγκυ θέση για το μεγαλύτερο μωρό . Ψαξε λιγο στο ιντερνετ ή πηγαινε σε ενα κατάστημα και πεστους τι ακριβως θέλεις .

Το εχω δει σε γνωστή μου απο Γερμανία αλλα δεν ξέρω αν κυκλοφορουν στην Ελλάδα , δεν εχω δει :) :)

http://www.mytoys.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/de/-/DEU/Mt_BrowseCatalog-N;sid=GqZVzRLYuOxRzVuHrNkyyhPSvsgL4Sz5ePM=?CategoryName=de_DE-ba.ca.04.05&gclid=CN_w2LOL85cCFQwIZgodRAezCg&mc=google_adwords_443

Κοιτα σ΄αυτο το site να δεις τι εννοω . Εχει πολλες λυσεις και μπορεις αν θελεις και να παραγγείλεις . Οι τιμες φυσικά ειναι παρα πολυ καλες !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...