Μετάβαση σε περιεχόμενο

andrologos sth thessaloniki???


Recommended Posts

Κορίτσια καλημέρα σας!

Να πώ τον πόνο μου, θα σκάσω....

Μετά από περίπου 1 χρόνο άκαρπων προσπαθειών, ο γυναικολόγος μου ζήτησε σπερμοδιάγραμμα απ' τον καλό μου.

Έχουμε στα χέρια μας λοιπόν τα αποτελέσματα κ παρόλο που δεν τα είδε γιατρός,δε μας φάνηκαν κ ιδιαίτερα καλά...

Ξέρετε να μου πείτε κανέναν καλό ανδρολόγο στη Θεσσαλονίκη?

Σας ευχαριστώ πολύ πολύ κ ελπίζω το καλύτερο για όλες σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα Mary! Γνωρίζω κι΄εγώ έναν κορυφαίο ανδρολόγο. Τον είχα ακούσει σε μια εκπομπή στο ραδιόφωνο εντελώς τυχαία και μου έκαναν φοβερή εντύπωση αυτά που έλεγε. Είναι κορυφή ο άνθρωπος μιλάμε όσοι τον ξέρουν αυτό λένε. Άν θες σου στέλνω Pm

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

ΑΧ, ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΟΥ ΣΤΕΛΝΕΤΕ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΓΙΑΤΙ ΨΑΧΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΝΔΡΟΛΟΓΟ ΚΑΛΟ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ.. ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ¨ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 7 months later...

mary1976 έγραψε:

Κορίτσια καλημέρα σας!

Να πώ τον πόνο μου, θα σκάσω....

Μετά από περίπου 1 χρόνο άκαρπων προσπαθειών, ο γυναικολόγος μου ζήτησε σπερμοδιάγραμμα απ' τον καλό μου.

Έχουμε στα χέρια μας λοιπόν τα αποτελέσματα κ παρόλο που δεν τα είδε γιατρός,δε μας φάνηκαν κ ιδιαίτερα καλά...

Ξέρετε να μου πείτε κανέναν καλό ανδρολόγο στη Θεσσαλονίκη?

Σας ευχαριστώ πολύ πολύ κ ελπίζω το καλύτερο για όλες σας.

κορίτσια καλησπέρα!!!

είμαι νέο μέλος στο "κλαμπ" του mammyland και θα ήθελα και εγω την βοηθειά σας!!!

εδώ και ένα χρόνο περιπού με τον άντρα μου κάνουμε προσπάθειες για να αποκτήσουμε και εμείς το δικό μας "φασολάκι" αλλά μέχρι τώρα δεν είχαμε αποτέλεσμα!!:(

πριν από μερικές μέρες έκανα σαλπιγγογραφία έπειτα από υπόδειξη του γυναικολόγου μου και ο άντρας μου έκανε σπερμοδιάγραμμα.

Δυστυχώς τα αποτελέσματα για εκείνον δεν ήταν καλά.(ενώ ο αριθμός των σπερματοζ. ήταν σουπερ, έχει πολύ χαμηλή κινητικότητα 6%)

τώρα θα πρέπει να κάνει μία νέα εξέταση που λέγεται κατάτμηση DNA σπέρματος.

έχουμε αγχωθεί αρκετά γιατί ο γυναικολόγος μου έκανε λόγο για εξωσωματική!! θα ήθελα όμως πριν κάνουμε οτιδήποτε, να πάμε και σε έναν ανδρολόγο-ουρολόγο να πάρουμε και από εκεί μια γνώμη.

ξέρετε κάποιον καλό στην Θεσσαλονίκη που να είναι ειδικός σε αυτο το θέμα??

επίσης γνωρίζετε κάτι για το Embryolab? λέμε να κάνουμε εκεί τις νέες εξετάσεις! έιναι αξιόπιστο?

σας ευχαριστώ πολύ!!!

φιλιά :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολγα καλησπερα,

δε γνωριζω για ποιον ανδρολογο λενε τακοριστσια. Θα σου στειλω σε πμ τον δικο μας ουρολογο ο οποιος παρακολουθει τον αντρα μου και ειναι καλος επιστημονας.

κατατμηση dna γιατι σας ζητησε ;; εχετε ασχημη μορφολογια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...