Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ??????


MAGDA25

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑΣ 11 ΜΗΝΩΝ .Η ΣΥΛΛΗΨΗ ΤΗΣ ΗΡΘΕ ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ,ΕΧΕΙ ΤΩΡΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΦΤΑ ΜΗΝΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΥΤΟΝ ΤΟ ΜΗΝΑ ΟΜΩΣ...... ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΜΗ ΓΕΛΑΣΕΤΕ !!!!!!!!!!!!!!! :P:P:P:P ΕΧΘΕΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΠΛΕΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΕΠΑΦΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΓΟΝΙΜΗ ΜΟΥ ΜΕΡΑ :laugh: :laugh: ΧΑΧΑΑΧ ΛΕΤΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΘΑΥΜΑΤΑΚΙ???? ΣΗΜΕΡΑ ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΕΝΙΩΘΑ ΕΓΚΥΟΣ (ΓΕΛΙΟ ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΜΩΣ ΕΤΣΙ ΝΙΩΘΩ)ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΤΙ ΝΑ ΠΩ !!!! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ ΑΥΤΕΣ ΤΗΣ ΜΕΡΕΣ ΑΓΩΝΙΑΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Magda σου εύχομαι ολόψυχα να είσαι εγκυουλα!!:) Αντε να ετοιμάσετε ένα αδερφάκι για τη μικρή Γεωργία!!:) Θα περιμένουμε νέα σου σε καμιά δεκαριά μέρες!!:) Ας ευχηθουμε ως τότε να είναι μια ε΄πιτυχημένη σύλληψη!!!:) Καλή τύχηηηηηηη!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι ευχομαι να ειναι πραγματικοτητα αυτο που νιωθεις...και εγω εδω ειμαιιιιιιιιιιιιιιι....φιλακια....αντε καλη υπομονη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ.

ΤΙΡΟΓΑΡΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ,ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΖΟΡΙΚΟ ΠΡΑΓΜΑ.

EVIPAPA,EIRHNH ,BIKY,MPOYGATSOYLA,ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΟΘΕΙΤΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ.

ΕΧΘΕΣ ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙ.ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΙΧΑ ΟΥΡΕΟΠΛΑΣΜΑ ΕΚΑΝΑ ΒΕΒΒΑΙΑ ΔΥΟ ΘΕΡΑΠΕΙΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΕΠΑΝΕΛΕΓΧΩ.ΤΩΡΑ ΕΚΑΝΑ ΣΕ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΓΙΑ ΜΥΚΟΠΛΑΣΜΑ ,ΟΥΡΕΟΠΛΑΣΜΑ ,ΚΑΙ ΤΟΞΟΠΛΑΣΜΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΥΡΙΟ.

Η ΑΠΟΡΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΑΝΤΑ ΟΤΑΝ ΕΚΑΝΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ,ΜΟΥ ΕΔΙΝΑΝ ΕΝΑ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΜΠΑΤΟΝΕΤΑ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΙ ΕΠΑΙΡΝΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΚΟΛΠΙΚΟ ΕΠΙΧΡΙΣΜΑ ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΟΙ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΙ.ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΜΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕ ΠΩΣ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΩΣ Η ΕΞΕΤΑΣΗ ΕΧΕΙ ΠΡΟΕΡΓΑΣΙΑ,ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΝΤΩΣ ΕΙΧΕ.ΤΗΝ ΡΩΤΗΣΑ ΜΑΛΛΙΣΤΑ ΑΝ ΕΠΕΙΔΗ ΣΤΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΑ ΚΑΙ ΕΠΑΙΡΝΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΤΟ ΕΠΙΧΡΙΣΜΑ,ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΛΑΘΟΥΣ???ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΗΤΑΝ ΠΩΣ ΕΓΩ ΑΝΟΙΓΩ ΤΟΝ ΚΟΛΠΟ ΤΟΝ ΚΑΘΑΡΙΖΩ ΚΑΙ ΠΑΙΡΝΩ ΔΕΙΓΜΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ .ΤΩΡΑ ΕΣΥ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΒΓΑΛΕ ΜΟΝΗ ΣΟΥ ΤΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ..ΤΕΣ ΠΑ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΜΑΘΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΒΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΝΕΑ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΑ ....Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΝΕΠΑΝΑΛΗΠΤΗ ΣΟΥ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MAGDA25 έγραψε:

ΚΑΡΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΤΥΧΗ..

Μόλις σου έδωσα ένα καρματάκι για καλή τύχη!! Εύχομαι ολόψυχα να είσαι εγκυούλα!! Καλά αποτελέσματα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΒΓΗΚΑΝ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ...

ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΥΡΕΟΠΛΑΣΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ? ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ!!!!!

ΣΑΣ ΕΙΧΑ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΠΩΣ ΓΙΝΟΤΑΝ ΣΤΙΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΟΥΡΕΟΠΛΑΣΜΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ..ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟ ΕΓΙΝΕ ΑΠΟ ΑΥΤΗΝ ΚΑΙ ΜΕ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΦΥΣΙΚΑ ...... ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΧΑ ΠΡΙΝ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΩΡΑ... ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΤΑΓΓΕΙΛΩ ΠΩΣ Η ΣΩΣΤΗ ΛΗΨΗ ΤΗΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ.

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Η ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΑ ΠΙΘΑΝΟΝ ΝΑ ΗΤΑΝ ΑΝΑΛΗΘΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΤΑ ΕΠΑΙΡΝΑ ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ...

ΕΙΑΜΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΟΛΟΜΙΚΡΟΒΙΟ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ ΥΠΟΥΛΑ ΠΟΛΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΓΟΝΙΜΟΤΗΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ...

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΑΥΤΗΝ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαγδα μου πολυ χαρηκα για τα αποτελεσματα σου...ευτυχως...βασικα και σε μενα ειχαν βρει ουρεοπλασμα στην αρχη που ειχα κανει τις εξετασεις μου πηρα αγωγη και εγω και ο νικος και μετα απο 15 μερες εκανα παλι επαναληψη της εξετασης και ηταν αρνητικο...ευτυχως...αντε.. και γρηγορα ευχομαι να μας πεις τα ευχαριστα....φιλακια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΕΙΡΗΝΗ ΜΟΥ !!!!! ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΥΠΟΔΕΧΤΕΙΣ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΣΟΥ!!!!!!!!! ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΓΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ....ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΑΝ ΜΕ ΘΕΛΕΙΣ ΓΙΑ ΝΟΝΑ...ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΝΑ ΣΕ ΔΩΣΩ ΤΑ 50ε!!!ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΩ ΞΕΧΑΣΕΙ ΑΠΛΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ... :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PEBI ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!

ΛΕΩ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟ ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΤΑ ΕΧΩ ΦΡΕΣΚΑ ,ΠΑΝΕΣ ΚΛΑΜΑΤΑ ΞΕΝΥΧΤΙΑ ΑΝ ΑΦΗΣΩ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΘΑ ΜΠΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥΣ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΘΑ ΒΑΛΩ ΑΛΛΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑΜΑΝΑ ΘΑ ΤΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΟΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΠΙΤΙ....ΓΙ ΑΥΤΟ ΛΕΩ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΠΑΙΔΙΑΣΩ ΚΑΙ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΘΕΛΩ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ.

ΜΙΑ ΘΕΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΕΠΕΙΓΩΝΤΟΣ ΑΙΜΟΠΕΤΑΛΕΙΑ ΣΥΜΒΑΤΟΥ ΔΟΤΗ.

ΑΥΤΗ Η ΘΕΙΑ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΕ ΣΚΛΗΡΥΝΣΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΠΑΘΕ ΑΥΤΗ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΑΠΟ ΤΙ ΠΡΟΚΑΛΕΙΤΑΙ.

ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΠΑΙΖΕΙ ΤΟ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ ΚΥΗΣΗΣ,ΠΟΥ ΠΛΕΟΝ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΟΛΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ,ΚΑΙ ΔΕΧΤΗΚΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΣΥΜΒΑΤΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΘΕΤΙΚΗ ΝΑ ΔΩΣΩ.

ΤΩΡΑ ΒΕΒΑΙΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΟΜΑΙ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ,ΚΑΝΕΙ Ή ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ?

ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ 27-30 ΤΟΥ ΜΗΝΟΣ ,ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΜΑΙ Ή ΟΧΙ...

ΑΧ ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΛΙΓΟ ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΚΑΤΙ.ΒΕΒΑΙΑ ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...