Μετάβαση σε περιεχόμενο

Tί καλό θα φάμε σήμερα μανούλααααααα????


Recommended Posts

savropinguinos έγραψε:

etsi etsi den thumaste kale pou proxthes ftiaxname kotsidakia i mia stin alli k vlepame tin barbie me tous 3 somatofulakes?
:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 582
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπερα!!

Σημερα φαγαμε μοσχαρι με καροτο πατατα και σεληνο.

Το καταπιε με τη μια η μπουμπουκα!!!

Σκεφτομουν χθες τα καστανα....

Εχει δωσει καμια σας???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια...!

Βρηκα μια πολυ ωραια συνταγη για σνακ στο ιντερνετ για τα μωρακια που τρωνε και αυγο... !

Χρειαζομαστε 1 πατατα μεσαια, 1/2 κροκο αυγου βραστου και 2 κ.γ. γιαουρτι...!!!

Καθαριζουμε και βραζουμε την πατατα καλα... περναμε τον κροκο του αυγου απο σουρωτηρι για να λιωσει και τον ανακατευουμε με την πατατα και το γιαουρτι...!!!

Πως σας φαινεται;;; :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sweetmammy έγραψε:

Καλησπερα κοριτσια...!

Βρηκα μια πολυ ωραια συνταγη για σνακ στο ιντερνετ για τα μωρακια που τρωνε και αυγο... !

Χρειαζομαστε 1 πατατα μεσαια, 1/2 κροκο αυγου βραστου και 2 κ.γ. γιαουρτι...!!!

Καθαριζουμε και βραζουμε την πατατα καλα... περναμε τον κροκο του αυγου απο σουρωτηρι για να λιωσει και τον ανακατευουμε με την πατατα και το γιαουρτι...!!!

Πως σας φαινεται;;; :)

Καλο!!!

Προς στο παρον ομως δεν μπορουμε να το φαμε... :dry::dry::dry:

Εχω μια απορια ομως...Το αυγο απλα το ριχνουμε στην καυτη πατατα και ψηνεται?Δεν θα ειναι ψιλοωμο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε συ νατασσα...βραστος ειναι ο κροκος!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

δεν ειναι καυτη πετρα βρε!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

εγω του το εκανα μια μερα αλλα δεντου αρεσε :(

θα το ξαναδοκιμασω να δουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

legate pio panw gia biologika proionta h dikh mou gnomh einai oti tipota den einai biologiko .megalosa se xwrio kai gnorizw oti xoris lipasmakaipsekasmaden eudokimei tipota ma tipota .ara den piseuw katholou oti paragoun toses posothtes xoris tipota apolitos .

an den ginei agranapaysh sto xwma gia 1-2 xronia den mporei paragei monotou tipota den exeithn dinatothta nato kaneimono giauto thelei bohtheia apo ta lipasmata .kanenas paragogos pou zei apo ayto den afineinamhn paragei gia 1-2xronia .ta entoma kai oi arosties an prosbaloun tafita paei panwapothn mish paragogh sta skoupidia .

eimai sigourh oti kati rixnoun ,tora an to theoroune ayto pou bazoun filiko auto einai alo zitima.

emena to problhma mou einai oti o mikros stamatise na trwei oti kai na tou dosw kanei mpiax.ektos apo giaourtaki .lete na einai fash ;lete na einai apo ta dontia pou ebgale ta katw kai etimazei ta panw;lete na mhn petixenw to fagito ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lovie έγραψε:

Καλο!!!

Προς στο παρον ομως δεν μπορουμε να το φαμε... :dry::dry::dry:

Εχω μια απορια ομως...Το αυγο απλα το ριχνουμε στην καυτη πατατα και ψηνεται?Δεν θα ειναι ψιλοωμο?

Χεχεχε... το αυγο ειναι ηδη βρασμενο...!!! Λεω να του το κανω κι'εγω αλλα θα ριξω και λιγο αλατακι γιατι αλλιως δεν νομιζω να το φαει...!!!

Σημερα δεν εφαγε ουτε την μπανανα του ουτε το γιαουρτακι του... μου ζηταει συνεχεια τυρι... αλλα δεν θελω να του δινω πολυ τυρι... δεν ξερω τελικα αν κανει καλο το πολυ τυρι...!!! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:Ssweetmammy έγραψε:

Καλησπερα κοριτσια...!

Βρηκα μια πολυ ωραια συνταγη για σνακ στο ιντερνετ για τα μωρακια που τρωνε και αυγο... !

Χρειαζομαστε 1 πατατα μεσαια, 1/2 κροκο αυγου ΒΡΑΣΤΟΥ και 2 κ.γ. γιαουρτι...!!!

Καθαριζουμε και βραζουμε την πατατα καλα... περναμε τον κροκο του αυγου απο σουρωτηρι για να λιωσει και τον ανακατευουμε με την πατατα και το γιαουρτι...!!!

Πως σας φαινεται;;; :)

Την ειπα την κοτσανα μου ε???????

:S:S:S:S:S:S:S

Τωρα το ειδα.....

Μπορει το μαλλι να ειναι σκουρο αλλα ο εγκεφαλος εχει ποτησει απο το ξανθο!!!!!!!!!!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Του το εφτιαξα τελικα χωρις να του βαλω αλατι γιατι εγω που το δοκιμασα μου αρεσε πολυ... ηταν πολυ νοστιμο αλλα ο μικρος δεν μπορω να πω οτι ενθουσιαστηκε... εφαγε 6-7 κουταλιες κι'αυτες με το ζορι αλλα μετα δεν μου ζηταγε φαι... επεσε για υπνο σχεδον νυστικος... τι θα κανω μ'αυτο το παιδι;;;; :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κ μενα ρε κοριτσια δε τρωει μεσιμεριανο?

με το ζορι...

κ σε ενα μηνα θα παει παιδικο...

πως θα τον στειλω?????να στειλω κ ενα μεμε μαζι του????? :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επισεης εδωσα στο ντοντο μου να φαει λωτο... :P:P:P:P

μιλαμε σουπερ...του αρεσε...

ειναι κ πολλη γλυκος...

ειναι κ εποχιακος... :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω κοριτσια παραμενω πιστη στο τριπτυχο πατατα καροτο κολοκυθακι ,σημερ α το φαγαμε με τον Μεσιε Ανρι (αρνακι δηλ),αφου δεν το εχει βαρεθει δεν με πειραζει,που κ που κανω κ ζυμαρικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

savropinguinos έγραψε:

ΟΛΑ ΤΑ ΤΡΕΛΛΑ ΕΣΥ ΘΑ ΤΟΥ ΤΑ ΔΩΣΕΙΣ....ΔΕΝ ΦΟΒΑΣΑΙ ΤΗ ΛΗΘΗ ?Κ Ο ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΛΩΤΟ ΕΦΑΓΕ!!! :Ρ
:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sweetmammy έγραψε:

Του το εφτιαξα τελικα χωρις να του βαλω αλατι γιατι εγω που το δοκιμασα μου αρεσε πολυ... ηταν πολυ νοστιμο αλλα ο μικρος δεν μπορω να πω οτι ενθουσιαστηκε... εφαγε 6-7 κουταλιες κι'αυτες με το ζορι αλλα μετα δεν μου ζηταγε φαι... επεσε για υπνο σχεδον νυστικος... τι θα κανω μ'αυτο το παιδι;;;; :dry:

Κ ΜΕΝΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΑΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ..... ΤΡΩΕΙ 5-6 ΚΟΥΤΑΛΙΕΣ Κ ΜΕΤΑ ΞΕΧΝΙΕΤΑΙ Κ ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ ΤΙΠΟΤΑ....ΕΧΕΙ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΝΗΣΤΙΚΟΣ ΑΠΕΙΡΕΣ ΦΟΡΕΣ! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thouli έγραψε:

αχ κ μενα ρε κοριτσια δε τρωει μεσιμεριανο?

με το ζορι...

κ σε ενα μηνα θα παει παιδικο...

πως θα τον στειλω?????να στειλω κ ενα μεμε μαζι του????? :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Μάρθα εμένα καθημερινές που είμαι στη δουλειά αδειάζει όλο το πιάτο και φρούτο και φαγητό (τρώει 250γρ), Σαββατοκύριακα όμως που είμαι σπίτι με το ζόρι 10 κουταλάκια και μετά πέφτει με τα μούτρα στα μεμέ. Γιαυτό κι εγώ συνεχίζω να βγάζω γάλα στη δουλειά για να έχω το Σαββατοκύριακο.

Έχω γεμίσει έναν καταψύχτη με γάλα σε λίγο θα αρχίσω να το πουλάω :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Δεν θα του έκανα την χάρη να τον αφήσω έτσι.... Ας μην την βλέπει αλλά θα την αναγνωρίσει και θα δίνει ότι πρέπει για το παιδί του!!!!εγώ όχι δεν θα του έκανα αυτή την χάρη.... Γιατί δεν έγινε μόνο του το παιδί!!! 
    • @maroo8 @Gioher κορίτσια την παρήγγειλα και τώρα αν τυχόν στην πρώτη μετακίνηση από το μαιευτήριο στο σπίτι δεν έχει έρθει δε νομίζω ότι χάλασε κι ο κόσμος.. οριακά είναι, μάξιμουμ έως 14 Αυγούστου μας έχει πει ο γιατρός..
    • 500 ανα ετος;; εμενα προσφατα ρωτησε μια φιλη μου που θα γεννησει συντομα και σκεφτεται να το κανει και της ειπαν 1500 για ολη την 20ετια.. εχουμε κανει πολλες συζητησεις γι αυτο το θεμα και η αληθεια ειναι οτι κι εγω δεν ξερω τι παιζει με αυτο το θεμα και αν ισχυουν ολα αυτα που λενε..
    • Ειναι λογικο να υπαρχουν αυτα τα συναισθηματα. Ολοι αισθανομαστε καπως οταν ανακαλυπτουμε οτι υπαρχει καποιο θεμα. Προσωπικα περασα δυσκολα αλλα το πιο σημαντικο ηταν να στηριξω τον συζυγο ωστε να μην νιωσει ουτε στιγμη ασχημα. Ολοι θελουν τον χρονο τους. Τωρα για τις θεραπειες θα συμφωνησω με την κοπελα παραπανω που σου εγραψε να δωσεις το τριμηνο να δειτε πως θα παει αλλα παραλληλα μπορεις να δεις τα χαρτια που χρειαζεται να συγκεντρωσεις για να περασεις απο επιτροπη εξωσωματικης γιατι θα χασεις κι εκει αρκετο χρονο αν χρειαστει τελικα να το κανεις. Εμεις καταφυγαμε σε αυτην την επιλογη γιατι η αληθεια ειναι οτι ειδαμε μια μικρη βελτιωση με τη θεραπεια αλλα οχι κατι θεαματικο ωστε να μας δινει σοβαρες πιθανοτητες να συλλαβω κανονικα. Βεβαια ο καθε οργανισμος ειναι διαφορετικος οποτε ποτε δεν ξερεις. Παντως οπως γραφτηκε με την εξωσωματικη παρακαμπτονται αυτες οι δυσκολιες με το σπερμα οποτε στο τελος θα πανε ολα καλα και θα πετυχετε τον στοχο σας. Ευχομαι κοριτσι μου το καλυτερο να εχετε δυναμη και να αποκτησετε το θαυματακι σας!
    • Εχω παρει εγω, σιγουρα χρειαζεται για μεγαλες αποστασεις , τωρα αν εισαι κοντα στο μαιευτηριο δεν εγινε και κατι λογικα θα βαλεις τη ζωνη και θα εισαι οκ...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...