Μετάβαση σε περιεχόμενο

tha trelathw


titinela

Recommended Posts

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ TITINELA!!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΜΕ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑΚΙΑ ΠΟΥ ΛΕΣ!!ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΖΗΤΑΣ!!!!!ΠΟΙΑ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εντάξει, αν μπορείς περίμενε λίγο ακόμα. Αν δεν μπορείς, πήγαινε καλύτερα για χοριακή. Δεν έγινε και τίποτα, και να μην είσαι έγκυος, είναι πάρα πολύ νωρίς! Τρεις μήνες έχει που παντρεύτηκες και είσαι είκοσι χρονών; Μια χαρούλα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eipa na kanw xoriakh alla den hksera an tha deiksei kati apo twra..lew na paw thn pempth to prwi..na perasoun liges meres akoma..nai eimai mikrh alla to thelw polu k tha einai teleio dwro gia ton antroulh mou pou stis 15 kleinoume 4 xronia mazi..kserw pws oles exoume ton idio skopo k auto einai pou mou aresei polu sthn parea sas..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω... Τέσσερα χρόνια ε; Από τα 16;;; Πω πω...

Εντάξει, και να μη μείνεις τώρα θα μείνεις μετά! Αν αντέχεις περίμενε λίγο ακόμα, αλλά νομίζω η χοριακή δείχνει από την πρώτη μέρα της καθυστέρησης. Θα σε ενημερώσουν τα άλλα κορίτσια που έχουν πείρα σ' αυτά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω... Τέσσερα χρόνια ε; Από τα 16;;; Πω πω...

Εντάξει, και να μη μείνεις τώρα θα μείνεις μετά! Αν αντέχεις περίμενε λίγο ακόμα, αλλά νομίζω η χοριακή δείχνει από την πρώτη μέρα της καθυστέρησης. Θα σε ενημερώσουν τα άλλα κορίτσια που έχουν πείρα σ' αυτά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα ειμαι η γεωργια και ειμαι 24 ετων φρεσκοπαντρεμενη και εγω.καλως ηρθες στο μαμμυ!παντως αν δεν αντεχεις κανε μια χοριακη πιστευω οτι αν εισαι θα δειξει.σου ευχομαι απο την καρδια μου να εχεις το σπορακι στην κοιλιτσα σου.φιλια πολλα και ελπιζω συντομα να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα B)B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...