Μετάβαση σε περιεχόμενο

Molis ir8a apo tin spermategxisi (topo8etisi)..!!!


Recommended Posts

OYTE TA ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΕΦΑΓΑΝ ΟΥΤΕ (ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ!!!) ΕΧΕΙΣ ΚΑΜΜΙΑ ΑΣΘΕΝΕΙΑ ΠΟΥ ΔΕ ΣΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΕΓΚΥΟΣ.ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΕΓΩ!ΤΟΣΗ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΧΕΣ ΠΕΙ ΠΕΡΑΣΕΣ ΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΚΥΣΤΕΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΧΩ(ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΕΣΤ ΠΑΠ ΠΑΛΙ -ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΕΧΕΙ ΦΥΓΕΙ)ΠΕΡΑΣΑ ΚΟΝΔΥΛΩΜΑΤΑ ΣΤΟ ΤΡΑΧΗΛΟ ΚΑΥΤΗΡΙΑΣΜΟ.Ο ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΜΑΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΑΣΥΓΚΡΩΤΗΘΕΙ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΤΑ ΓΕΝΝΗΤΙΚΑ ΜΑς ΟΡΓΑΝΑ.ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΕΡΕΘΙΖΟΝΤΑΙ?ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΝΑ ΕΠΑΝΕΛΘΟΥΝ ΠΑΛΙ..ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΕΓΚΥΕΣ...!ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ,ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗ ΧΑΝΟΥΜΕ ΤΟΝ ΕΥΑΤΟ ΜΑς .KALA ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ..ΕΓΩ ΓΡΑΦΤΗΚΑ ΑΓΓΛΙΚΑ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΠΑΡΩ ΤΟ ΞΕΧΑΣΜΕΝΟ ΜΟΥ LOWER...EXΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΜΑΘΗΜΑ ΣΗΜΕΡΑ...ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 57
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

andria μου, την Τετάρτη 14 οκτ. θα κάνω χοριακή!!! αλλες 8 μέρες μείνανε....3η και τελευταία σπερ/ση , μετα πάω για αφαίρεση ινομυωμάτων και μετα για εξωσωματική.... μακάρι να πάνε όλα καλά κ να μην τραβήξω άλλη ταλαιπωρία....

Εσύ θυμισέ μου πότε θα κάνεις τεστ???

φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xara mou poli sofi kinisi :silly: ..8a kaneis kalo ston euato sou me 2 tropous:

1) na pareis to diplwma sou k

2) na iremiseis k na vgei k ligo apo to mialoudaki sou to 8emataki mas :) ..

Nikol mou x8es ekana tin topo8etisi k mou eipe o giatros se 14 meres na kanw test alla 8a i8ela k pio nwris an deixnei y de nomizw na ante3w 13 meres akomi :blink: ...den 3erw axxxxxx skato agwnia...sorry gia tin ekfrasi alla einai poli 4ixof8ora i anamoni :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

andria μου μην το κάνεις νωρίτερα γιατί αν κάτι δεν πάει καλά (που δεν στο εύχομαι) θα τυρανιέσαι γιατί το έκανες νωρίτερα κ μήπως δεν ισχύει!!! το έχω πάθει ...μέχρι να αδιαθετήσω που με καθυστερησε γιατί παίρνω UTROGESTAN δεν ήθελα να το δεχτώ ...έλπιζα ότι έφταιγε η κατα μια μέρα νωρίτερα χοριακή...

υπομονή σε νοιώθω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι andria μου, προκαλούν καθυστέρηση (ανάλογα κ τον οργανισμό) , εμένα μολις τα σταματάω αδιαθετώ μετα απο 2 μέρες.

Ετσι είχα χαρεί την 1η φορά (καθυστέρηση 2 μέρες) κ πίστευα οτι η χοριακή πάει να με τρελλάνει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας και καλή επιτυχία! Τα χάπια αυτά και εμένα μου είχαν προκαλέσει καθυστέρηση και είχα χαρεί τζάμπα. Γι' αυτό πρέπει να κάνετε χοριακή την ημέρα που λέει ο γιατρός - ούτε νωρίτερα ούτε αργότερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...