Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ ΜΕ ΤΑ ΤΕΣΤ!!ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΚΑΤΙ!!!!!!!


Recommended Posts

ΚΕΛΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΣΟΥ ΛΕΩ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΟΥ ΕΡ8ΕΙ Η ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΠΟΜΕΝΟΥΣ 9 ΜΗΝΕΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 267
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

φευγει λογω δουλειας(ειναι λιμενικος)για 20 ολοκληρες μερες!!!!! :woohoo: :( :woohoo: οποτε μαρινιω μου εσενα που θα λειπει μονο σημερα νομιζω πως δεν ειναι αξιο λογου να τσακωνεστε ε γλυκεια μου;;;;εγω λεω να κανεις τα μπανακια σου τις κουρες ομορφιας σου,να του ετοιμασεις ενα ωραιο φαγακι,να αναψεις τα κερακια σου και....να τον περιμενεις..... ;)

ναι αν δεν μου ερθει βεβαια ως τοτε εχω σκοπο να περιμενω μεχρι την τεταρτη πιο νωρις δεν κανω τιποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κελυυυυυυ...ουουυυυυυυυυ που εισαι βρε κουκλιτσα μου???μας εσκασες!!!αντε μπες να μας πεις τα νεα σου!!!ανυπομονουμεεεεεεε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου γλυκα δεν σας ξεχασα απλα ειχα επσκεψεις.η περιοδος ακομη τιποτα!!!!! :) φοβαμαι ομως να χαρω..δεν εχω παρει καθολου θαρρος..αυριο ειναι 5η μερα καθυστερησης και αποφασισα εαν δεν μου ερθει και αυριο να παω την τεταρτη για χωριακη αν και φοβαμαι πολυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!σας ευχαριστω πολυυυυ που με στηριζετε και που νοιαζεστε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΕΛΥ έγραψε:

κοριτσακια μου γλυκα δεν σας ξεχασα απλα ειχα επσκεψεις.η περιοδος ακομη τιποτα!!!!! :) φοβαμαι ομως να χαρω..δεν εχω παρει καθολου θαρρος..αυριο ειναι 5η μερα καθυστερησης και αποφασισα εαν δεν μου ερθει και αυριο να παω την τεταρτη για χωριακη αν και φοβαμαι πολυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!σας ευχαριστω πολυυυυ που με στηριζετε και που νοιαζεστε!!!!!

ΚΕΛΥ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΣΟΥ ΗΡΘΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ :):):):):):)

ΛΟΙΠΟΝ ΑΝ ΘΥΜΑΣΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ ΜΑΖΙ,ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΣΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙΣ 9 ΜΗΝΕΣ.

ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΣ ΑΥΡΙΟ ΓΙΑ ΧΩΡΙΑΚΗ?ΘΑ ΔΕΙΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΗ

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΑΓΩΝΙΑ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ

ΣΕ ΦΙΛΩ :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλυκεια μου μαριαντ ποσο πολυ θα ηθελα θεε μου αυτο που λες να βγει αληθινο1!!!!!τοτε θα ειμαι ενας απο τους πιο ευτυχισμενους ανθρωπους πανω στη γη!!!!!!!!!ομως δεν θελω παλι να γεμιζω με ελπιδες και μετα να ερθει η πληρης απογοητευση..ετσι λεγανε κι οταν βγηκαν τα τεστ θετικα κι ομως η χωριακη ηταν αρνητικη 3 μερες πριν την αναμενομενη περιοδο....μα γινεται τωρα εγω να πιστεψω πως ειμαι εγκυουλα;;;;για μια φορα στη ζωη μου θα κανω υπομονη τι εμεινε αλλωστε 1 μερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κελακι μου,εχεις τιποτα συμπτωματα???η τιποτα ?και γιατι δεν πας βρε κουκλιτσα μου αυριο για χωριακη???θα δειξει σιγουρα!!!αντε κοπελαρα μου,ευχομαι καθε ευτυχια και ναναι η χωριακη σου στα υψηηηηηηηηηη!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλες μου φιλεναδιτσες!!!!ακομη ΔΕΝ αδιαθετησα!!!! :) εχω πλεον 5 μερες καθυστερησης οποτε λεω πως αν δεν μου ερθει και σημερα,οτι ηρθε η ωρα για μια νεα χωριακη..μακαρι αυτη η καθυστερηση να ειναι για καλο παναγιτσα μου και οχι καποια ανωμαλια του κυκλου μου :(

ελπιδες πολλες δεν εχω αλλα οσο και να φοβαμαι να παω πρεπει να το κανω οποιο κι αν ειναι το αποτελεσμα για να ξερω τι μου συμβαινει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΕΛΥ μου καλημέρα!!

Μόλις έγραψα σε ένα ποστ που λέει ότι είχε αρνητικά τεστ και αρνητική χοριακή και όμως είναι έγκυος και μάλιστα ο γιατρός της είδε 3 γονιμοποιημένα ωάρια!!!!!!!

Βλέπεις που δεν είσαι η μόνη????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ μακαρι γλυκουλα μου!!!!!!αλλα δεν σας κρυβω οτι το θεωρω πολυυυυ δυσκολο!!!δεν εχω ρε γαμωτο και κανενα συμπτωμα ιδιαιτερο μονο λιγο ποναει το στηθος μου και εχω λιγη συχνοουρια αλλα τιποτα ιδιαιτερο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ μακαρι γλυκουλα μου!!!!!!αλλα δεν σας κρυβω οτι το θεωρω πολυυυυ δυσκολο!!!δεν εχω ρε γαμωτο και κανενα συμπτωμα ιδιαιτερο μονο λιγο ποναει το στηθος μου και εχω λιγη συχνοουρια αλλα τιποτα ιδιαιτερο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ μακαρι γλυκουλα μου!!!!!!αλλα δεν σας κρυβω οτι το θεωρω πολυυυυ δυσκολο!!!δεν εχω ρε γαμωτο και κανενα συμπτωμα ιδιαιτερο μονο λιγο ποναει το στηθος μου και εχω λιγη συχνοουρια αλλα τιποτα ιδιαιτερο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΕΛΛΥ!!!!

ΣΟΥ ΕΙΧΑ ΞΑΝΑΓΡΑΨΕΙ ΠΡΟΧΘΕΣ,ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΣΒΗΣΤΙΚΕ ΤΟ ΜΥΝΗΜΑ ΜΕ ΤΙΣ ΑΛΛΑΓΕΣ ΠΟΥ ΕΓΙΝΑΝ ΣΤΟ ΜΑΜΜΥ.

ΠΟΤΕ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΣ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ?????

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΓΙΝΕ ΑΡΓΑ Η ΣΥΛΛΗΨΗ Κ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΝΑ ΜΗΝ ΦΑΝΗΚΕ ΣΤΗΝ ΧΟΡΙΑΚΗ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ...ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ ΝΑ ΕΧΕΙΣ.ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα βουλα μου!εαν δεν αδιαθετησω και σημερα λεω αυριο να παω πια για μια χωριακη αυριο που εχω ρεπο κι ας τρεμω ολοκληρη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΣΟΥ,ΑΛΛΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΠΑΣ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ Κ ΜΙΑ ΤΕΡΑΑΑΑΑΑΣΤΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...