Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ ΜΕ ΤΑ ΤΕΣΤ!!ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΚΑΤΙ!!!!!!!


Recommended Posts

ΚΕΛΥ έγραψε:

ποναει η κοιλια και η μεση μουυυυυ!!!!!αν ειναι να ερθεις κυρα μου ελα μη με ταλαιπωρεις κι εσυ αρκετα ποσο να αντεξω η γυναικα;;;;γιατι αν δεν ειναι να ερθει τοτε γιατι ποναω σαν πονοι περιοδου;;;;οταν καποιες απο εσας λετε οτι ετσι πονουσατε οταν ησασταν εγκυουλε εννοειτε κανονικους πονους περιοδου;;;;αχχχχχχ μπαινω παλι στο τρυπακι να ελπιζω.... :angry::angry:

Κανονικότατους πόνους περιόδου!Τοσο κανονικούς που πήγα κι αγόρασ εξτρα σερβιέτες και μάλιστα τις υφασματινες..ήμουν τ΄σο σίγουρη που πίστευα ότι οι 12 που έχω δε θα μου έφταναν και αγορασα εξτρα. Και πόνους στη μέση ...και όσο για απογοήτευση;; Έφαγ 2 αρνητικά τέστάκια στη μουρη..πιο αρνητικά δε γίνετα!!! Και μετά μιλάς εσυ με 4 θετικά τεστ!!! :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 267
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΝΑΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΡΝΗΤΙΚΟΤΑΤΗ ΧΩΡΙΑΚΗ!!!ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ!!!!!Η ΚΥΡΙΑ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ ΘΕΛΕΙ ΜΑΛΛΟΝ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΘΕΑΜΑΤΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΓΙ ΑΥΤΟ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλάααα...οψομεθααααα...:) πρέπει να της κάνεις ομως κι εσύ ένα χουνέρι..έτσι για να μάθει να σου κάνει τέτοια!!!Να μην είσαι εκεί οταν θελει να έρθει ας πουμε..ακου εκεί να έρχεται όποτε θέλει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!ΚΑΛΑ Τ ΛΕΣ ΦΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ!ΘΑ ΤΗΣ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΕΙ!ΜΩΡΕ ΑΜΑ ΘΕΛΕΙ ΑΥΤΗ ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΠΑΩ ΘΑ ΜΕ ΞΕΤΡΥΠΩΣΕΙ!ΤΩΡΑ ΠΕΡΑΝ ΤΗΣ ΠΛΑΚΑΣ ΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΙΝΑΚΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΩ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχεις δίκιο..κι εγώ όσο καθυστερούσε αγχωνόμουν..αφού πια την 9η μέρα είπα..<<αν είναι να μου έρθει περίδος ας έρθει σήμερα..κι αν είναι να είμαι έγκυος ας φανεί πια στο τεστ...>>και ήταν το πρώτο θετικό τεστάκι!!!:)Σου εύχομαι να είναι έτσι και σε σένα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλυκια μου κελυ,σημερα μετρας και 1 μερα καθυστερησης και μην ξεχνιομαστε και 4 θετικα τεστ!!!εγω περιμενα μαζι με σενα και μου ηρθε χθες το βραδυ

εγω θα σου ελεγα να ξανακανεις χωριακη.και μακαρι κοριτσακι μου ειναι στα υψη :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ειχα πονους περιοδου κανονικα κ νομιζα οτι θα μου ερθει περιοδος κ η μεση μου πονουσε εκανα τεστ την τριτη μερα κ βγηκε θετικο οχι πολυ ροζ αλλα λιγο κ αυτο σημαινει πως εισαι εγκυος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου καλημερα!ακομη η κυρια τιποτα!μια μερα βεβαια καθυστερησης =καμμια!αλλωστε με ολο αυτο που περασα και με τα αγχη μου ειναι φυσιολογικο να καθυστερησει..δεν παιρνω θαρρος οχιιιιι

εκανα το σελφ κλιαρ φωτεινουλα και πηγα σε μικροβιολογικο εργαστηριο εδω στο νησι μου οπου ο μικροβιολογος ειναι χρονια στο επαγγελμα και προς το παρον τοσα χρονια δεν ειχαμε κανενα παραπονο.τη χωριακη την εκανα πριν να εχω καθυστερηση αλλα λογικα αφου τα τεστ εβγαιναν θετικα επρεπε να δειξει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ΚΕΛΥ!σήμερα είναι η 2η μέρα καθυστέρησης;δεν πολυξέρω από χωριακές ,μια φορά έκανα μετά από εξωσωματική όπου το υποψιαζόμουν ότι δεν είμαι γιατί τα πράγματα είχαν στραβώσει από νωρίς αλλά η χωριακή δν γίνεταιεφόσον έχεις καθυστέρηση;;;ξέρω τράβηξες πολλά τον τελευταίο καιρό πάρα πολλά!!!!!!!εύχομαι όλα να πάνε τέλεια και αν δν είσαι τώρα(με 4 +++τεστ πολύ κουφό μου ακούγεται δν νομίζω ναχει ξανασυμβεί αυτό ποτεεεεεεεεεεεεεεεεεε)να μείνεις εγκυούλα πολύ μα πάρα πολύ πολύ πολύ πολύ πολύ ΣΥΝΤΟΜΑ :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΕΛΥ MOU KALIMERA GLIKIA MOU LOIPON TO OLO 8EMA TO PARAKILOU8O APO TI PROTI STIGMI ALLA METAKSI MAS EXOUME MAI DIAFORA MEGALI ESI EXEIS AGONIAAA ALLA EGO OXI PISTEVO OTI EISAI EGYOS K APLA LOGO ERGASTIRIOU K TO OTI DEN EIXES AKOMI KA8YSTERISH DEN FANIKE I XORIAKI PISTEVO AKRADADA OTI TO SELF CLEAR KALI MOU DEN EXEI KANEI LA8OS :)

ALLA NA SOU PO KANE MAS TI XARH K PIGAINE K SE ENA ALLO MIKROVIOLOGIKO K KANE TI XORIAKI GIATI STO TELOS 8A KODEVEIS NA GENISEIS K ESI AKOMI 8A LES : RE KORITSIA EIMAI I DEN EIMAI TELIKA? XAXAXAXAXAXAX:):):) FILAKIA KALI SOU MERA :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η χοριακή δείχνει και πριν την καθυστέρηση!

Είναι πιο σίγουρη! Πες μας τα αποτελέσματα, αλλά από όσο γνωρίζω αν βγει το τεστ θετικό σημαίνει ότι δεν γίνεται να είναι λάθος. Στο αρνητικό μπορεί να γίνει λάθος...

Σου εύχομαι να έχεις μια τέλεια χοριακή! Πες μας τα νέα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζοζα μου η χωριακη οπως λεει και η μαριλου δειχνει πριν την καθυστερηση ασχετο που οι γιατροι σου λενε να την κανεις αφου εχεις,κι εγω την εκανα τη δευτερα 5/10 και περιμενα χθες 8/10 αρα;;;;;δεν θα εδειχνε;;;;εννοειται θα εδειχνε γι αυτο γλυκουλες μου δεν εχω ελπιδες και δεν πιστευω στο θαυματακι :( χωριακη ξανα μονο μετα απο 5 τουλαχιστον μερες καθυστερησης!!!!σας ευχαριστω ολες παααααααρα πολυυυυυυ για την εγνοια και την συμπαρασταση σας!μου ειστε πραγματικα πολυτιμες!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κελακι μου καλημερα!!! ποναει η κοιλιτσα για να αδιαθετησεις??? :(:(:( και εγω τα ιδια ειμαι...με τραβαει ολη μου η μεση και η κοιλια μου και ακομα δεν ερχεται η ριμαδιασμενη!!! επιτηδες το κανει!!!! να με συγχισει!!! συγχιστηκα που συγχιστηκα και για τις δυο μας αυτο το μηνα με τα κολοτεστ, εχω και αυτην τωρα που μας το απιζει δυσκολη και με εχει ριμαξει απο χτες!!!! φτου!!!! αλλα ομως κελακι μου απο την αλλη εγω λεω να σκεφτουμε τα χαρουμενα που εγιναν!!!!!!! και να κανουμνξε ονειρα και εμεις!!!!!!!! σκεψου τη ρουμπιτσα μας!!!!!! που θα κανει μια τοοοοοοοοοοοοοση κοιλιτσα μετα απο τοσα βασανα....!!!! εχω και αλλο χαρουμενο!!!!!!!!! μια πολυ πολυ καλη μου φιλη γενναει απο μερα σε μερα,μη σου πω απο ωρα σε ωρα!!!! χτες ημασταν μαζι και μετρησαμε συσπασεις ανα 2ωρο!!!!!!!!!!!!!! οποτε σκεψου και εμεις που θα ποναμε για να κανουμε τα μωρακια μας!!!!!!!! τελειο¨>?????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχχχχχ τι τελεια!!!!!!αντε με ενα πονο η φιλεναδα σου!!!τυχερουλα θα κρατησεις στα χερια σου ενα τοσο δα πλασματακι!καλα με τη ρουμπελα μας εχω παρει μεγαλη χαρα και δυναμη συγχρονως!!!!η κοιλια μου βασικα δεν ποναει πια τελευταια φορα με πονεσε χθες το μεσημερι που ειπα τωρα θα ερθει αλλα τιποτα1ε οπου να ναι θα κανει το μεγαλο μπαμ μια και καλη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αστα κελακι μου πολυ χαρα!!!!!!! αυτα να βλεπουμε και να σκαμε ενα τεραααααστιο χαμογελο και να δεις.....ολα θα γινουν!!!! βασικα δεν κανεις ενα ακομη τεστακι(γιατι η ελπιδα πεθαινει τελευταια) ,που λεει και η θεια-ρουλα???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι γιατι μετα απο ολο αυτο σιχαινομαι και που τα βλεπω!!!!ειπα οτι δεν θα ξανακανω λετε να μπω στο τρυπακι;;;;τι να πω αν δεν μου ρθει και σημερα ισως κανω ενα αυριο θα δουμε..δεν ξερω αν μπορω να ξαναπερασω την διαδικασια.. :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ παλια δεν ηταν και πολυ σταθερος ομως οι τελευταιες ηταν:6/5,7/6,8/7,8/8,8/9.ακομη ειναι τιποτα αυτη η καθυστερηση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάντως δεν θα άντεχα τόση αναμονή. Γιατί δεν κάνεις το ηλεκτρονικό τεστ που έκανε και η Rubela? Τώρα θα δείξει σίγουρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απορώ με το πείσμα σου βρε Κέλυ....

Από τη μια σε καταλαβαίνω, την απογοήτευσή σου κλπ.

Αλλά από την άλλη, ακόμα δεν ξέρεις 100% με όλα όσα έγιναν.. το αραιωμένο δείγμα και τα θετικά τεστ..

Εγώ δε θα μπορούσα να ζω μ'αυτήν την αμφιβολία.. του να μην ξέρω τι γίνεται μέσα μου. Στο ξαναπα και χτες νομίζω. Θα'χα ξαναπάει αμέσως.. τρέχοντας για νέα εξέταση!

Ή έστω τεστ θα'χα κάνει.. από περιέργεια! Εδώ χωρίς καθυστέρηση κι έδειχναν θετικά...

Τέλος πάντων.. έτσι σκέφτομαι εγώ... δεν είναι απαραίτητο να σκέφτεσαι κι εσύ έτσι! :)

Για να δούμε τι θα δούμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γενικα ειμαι φρικτα ανυπομονη και αυτο οπως αποδειχθηκε μου βγηκε σε κακο προωρα τεστ ,χωριακες και ποιο το αποτελεσμα;;;να περναω μια μεγαλη ψυχικη οδυνη!!!!!!!καθε φορα που παω να σκασω ενα χαμογελο κρυφης ελπιδας που δεν μου εχει ερθει ακομη περιοδος ερχεται στο μυαλο μου η αντιπαθητικη φωνη της κοπελας του εργαστηριου να λεει "αρνητικο 2 μοναδες,ευχαριστουμε"καταλαβαινετε;;;αφου απορω κι εγω με τον εαυτο μου πως κρατιεμαι και δεν κανω αλλο τεστ αλλα σκεφτειτε ποσο πολυ απογοητευτηκα που κοκαλωνω στην ιδεα αυτης της φρικτης αναμονης που λεω τωρα θα βγει η καρδια απο το στομα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι αλλά έχεις σκεφτεί ότι αφού ήταν αραιωμένο, αυτό το 2 μπορεί να σημαίνει ότι κανονικά είναι 20;; Δεν ξέρω βέβαια τι σόι αραίωση έκαναν και γιατί, αλλά!!! Αφού ο ίδιος σε πήρε και σου είπε να πας για επανεξέταση, πάει να πει ότι έκαναν πατάτα!!!!! Και μπορεί τελικά η χοριακή να΄ταν λάθος!!! Ουφ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • @Maria98 θα συμφωνήσω απόλυτα με την @Elk να κάνει εξετάσεις αλλά Σ εξειδικευμένο κέντρο. Το σπερμοδιαγραμμα σ ένα απλό μικροβιολογικό δεν το βγάζουν σωστά. Από τη στιγμή που θέλει ο άνθρωπος να ελεγχθεί γιατί να μην το κάνει;;; Μόνο καλό είναι!!!    Πως είστε κορίτσια μου; Εγώ ακόμα παιδεύομαι με τη γαστρεντερίτιδα κ περιμένω να βγει η καλλιέργεια αύριο. Έχω ανακτήσει δυνάμεις αλλά οι διάρροιες συνεχίζονται😢😢😢. Μη σου τύχει… Τεσπα… Στα δικά μας τώρα, σήμερα θετικό τεστακι ωορρηξίας δε νομίζω να κοκκινίσει περισσότερο.. Είχαμε κ μια επαφή πριν λίγο άντε να δούμε… Για κάτι παραπάνω δε με βλέπω στην κατάσταση που είμαι😞😞😞   
    • Χμ.. είχατε πολύ καλές βλαστοκύστες και τώρα και την πρώτη φορά. Όχι ότι και στις ενδιάμεσες προσπάθειες δεν υπήρχαν καλές προοπτικές. Φαίνεται ότι σε κάθε προσπάθειά σου, κάτι άλλο ευθύνεται. Γιατί και κύηση είχες, και βιοχημικές και μηδενικές χοριακές. Ίσως πράγματι να υπάρχει κάτι στα ωάρια, που οδηγησε στις παλίνδρομες. Άρα, προεμφυτευτικός. Ίσως δεν έγινε σωστά η ΕΤ. Ή μήπως σου δίνει κάποιο φάρμακο που δρα ανασταλτικά στην ετ; Κάποιες φορές τα αιμοδιαλυτικά που δίνουν προληπτικά προκαλούν αποβολές. Δεν ξέρω αν σου έδωσε κάτι τέτοιο, το λέω γιατί μπορεί να υπάρχουν παράγοντες στο αίμα που δεν έχουν ελεγχθεί. Ή κάποιο σύνδρομο; Πού έκανες προσπάθεια; Στο Έλενα; Φαίνεται ότι σε παρακολουθεί καλο τιμ γιατρών και πράγματι τα έχετε ψάξει όλα. Είχα κι εγώ δύο αποτυχημένες ετ στα 41, με άριστες βλαστοκύστες, πέντε συνολικά, όλες 4ΑΑ, 4ΑΒ και 5ΑΒ. Η μία έδωσε βιοχημική με χοριακή στο 45 και η άλλη στη γκριζα ζώνη, ούτε θετική ούτε αρνητική. Καμία δεν προχώρησε. Σ' εμένα το έριξε στην ποιότητα των ωαρίων μου. Παρόλο που αυτά τα ωάρια πάντα φτιάχνουν βλαστοκύστες με πολύ καλές διαιρέσεις. Τι να πω... ότι δεν πιστεύω πια σε ποιότητα βλαστοκύστεων; Είναι να σε θέλει η προσπάθεια... Εύχομαι να γυρίσει και σε σένα και να πετύχεις με τις υπόλοιπες που έχεις!❤️
    • Ναι αυτά τα τεστ με τον σταυρό είναι για να γίνουν με καθυστέρηση. Γιαυτό έκανα σήμερα αυτό που δείχνει 6 ημέρες νωρίτερα. Σκέφτηκα ότι κάτι θα έδειχνε 🤔
    • Θα προσπαθήσω να κρατηθώ μέχρι την Τρίτη 😉 Αντε να δούμε τι θα δούμε 👀
    • Γενικά ναι. Αλλά φέτος που είναι σε έξαρση είναι επικίνδυνο για τα νεογέννητα.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...