Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ ΜΕ ΤΑ ΤΕΣΤ!!ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΚΑΤΙ!!!!!!!


Recommended Posts

Κέλυ, ηρέεεεεμησεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!

Ρε κορίτσι μου, γιατί βάζεις τον εαυτό σου σε τέτοια δοκιμασία; Αφού δεν είχες καθυστέρηση, τι πήγες κι έκανες τεστ, και δεν περίμενες τουλάχιστον να ΜΗΝ έρθει η Αλέκα;

Θα συμφωνήσω με τα κορίτσια, ξανακάνε χοριακή, αύριο ή αν αντέχεις, περίμενε μήπως έχεις καθυστέρηση (κανονικά, με τέτοιο άγχος, είτε είσαι έγκυος είτε δεν είσαι, στάνταρ θα έχεις).

Όσο για τους πόνους περιόδου, υπάρχουν και στην εγκυμοσύνη, αυτό δε λέει τίποτα.

Προσπάθησε να ηρεμήσεις και το καλύτερο που έχεις να κάνεις, είναι να σκέφτεσαι ότι δεν είσαι έγκυος (αυτό που κάνεις δηλαδή), για να μην απογοητευτείς τρομεράαα αν δεν είσαι, και για να πετάξεις μέχρι το ταβάνι αν είσαι!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 267
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΩΡΑΙΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΒΙΑΣΤΗΚΑ ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΘΕΤΙΚΑ;;;ΚΙ ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΑΝΥΠΟΜΟΝΗ ΕΚΑΝΑ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΟΤΑΤΑ!ΑΛΛΩΣΤΕ ΑΥΤΑ ΛΕΝΕ ΑΠΟ ΤΗΝ 5Η ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΣΥΛΛΗΨΗΣ.ΤΙΜΩΡΟΥΜΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΝΩΡΙΤΕΡΑ;;;;;ΟΤΙ ΤΟ ΠΗΡΑ ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΙΟ ΑΣΧΗΜΟ ΤΡΟΠΟ ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ ΤΕΣΤ!!!!!!ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ ΧΩΡΙΑΚΗ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ!ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ ΕΛΠΙΔΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ!!!ΣΗΜΕΡΑ ΑΥΡΙΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΚΑΙ ΗΔΗ ΕΧΩ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΞΕΡΟΥΜΕ.ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ,ΑΞΟΥΘΕΝΩΘΗΚΑ!!!!!

ΕΒΓΑΛΑ ΦΩΤΟ ΚΑΙ ΤΑ 2 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΤΕΣΤ ΜΕ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ ΟΙ ΓΡΑΜΜΟΥΛΕΣ ΨΙΛΟΦΑΙΝΟΝΤΑΙ.ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΘΑ ΤΟΥ ΠΩ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΙ ΝΑ ΤΙΣ ΒΑΛΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΩΡΑΙΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΒΙΑΣΤΗΚΑ ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΘΕΤΙΚΑ;;;ΚΙ ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΑΝΥΠΟΜΟΝΗ ΕΚΑΝΑ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΟΤΑΤΑ!ΑΛΛΩΣΤΕ ΑΥΤΑ ΛΕΝΕ ΑΠΟ ΤΗΝ 5Η ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΣΥΛΛΗΨΗΣ.ΤΙΜΩΡΟΥΜΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΝΩΡΙΤΕΡΑ;;;;;ΟΤΙ ΤΟ ΠΗΡΑ ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΙΟ ΑΣΧΗΜΟ ΤΡΟΠΟ ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ ΤΕΣΤ!!!!!!ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ ΧΩΡΙΑΚΗ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ!ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ ΕΛΠΙΔΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ!!!ΣΗΜΕΡΑ ΑΥΡΙΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΚΑΙ ΗΔΗ ΕΧΩ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΞΕΡΟΥΜΕ.ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ,ΑΞΟΥΘΕΝΩΘΗΚΑ!!!!!

ΕΒΓΑΛΑ ΦΩΤΟ ΚΑΙ ΤΑ 2 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΤΕΣΤ ΜΕ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ ΟΙ ΓΡΑΜΜΟΥΛΕΣ ΨΙΛΟΦΑΙΝΟΝΤΑΙ.ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΘΑ ΤΟΥ ΠΩ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΙ ΝΑ ΤΙΣ ΒΑΛΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι ρε συ, δεν τιμωρείσαι, απλά εσύ βάζεις τον εαυτό σου σ' αυτήν τη διαδικασία απίστευτου άγχους...

Θα δούμε, αύριο μεθαύριο που μακάρι να μη σου έρθει η περίοδος.

Σκέφτομαι, αν κάθε γυναίκα που της έβγαινε λάθος το τεστ, έκανε μήνυση στην εταιρεία που τα φτιάχνει, θα είχαν χρεωκοπήσει αυτές οι εταιρείες προ πολλού!!!!!

Πάντως, το είπαμε και ξανά, δε γίνεται 4 τεστ και τα 4 θετικά! Σου τα είπαν και τα άλλα κορίτσια, περίμενε να δεις αν θα έχεις καθυστέρηση, και ξανακάνε χωριακή! Μακάρι να είναι τεράστια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη μου μην τρελενεσαι!!!!!!!!!!τι αγχος ειναι αυτο????χαλαρωσε λιγακι γιατι αυτο που κανεις ειναι ψυχοφθορο πολυ.χανεις χρονια απο την ζωη σου με αυτο το αγχος!!!! και προσωπικα πιστευω οτι εισαι εγκυος, εχε υποψη σου οτι στα μικριοβολογικα πολλες φορες δουλεουν για πρωτη φορα και νεοι και οτι πολλες φορες γινονται λαθη ( το ξερω απο μια φιλη μου που δουλευε σε μικροβιολογικο ενω ηταν ακομα φοιτητρια!!!!).η ζωη ειναι ωραια και κοιτα να την απολαυσεις!!!!!! B)B) παρε και ενα βιντεακι http://www.youtube.com/watch?v=Be6jlCuMvVQ φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΗΣ ΛΕΩ ΕΓΩ ΟΧΙ ΟΥΤΕ ΤΟΥΣ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΑΝΑΦΕΡΘΕΙ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ.ΜΠΟΡΕΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΣΕ ΒΙΟΧΗΜΙΚΗ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΧΑ ΑΙΜΑ ΚΑΤΙ;;;ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΒΙΟΧΗΜΙΚΗ ΚΑΙ ΞΕΡΩ.ΕΙΧΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ ΘΕΤΙΚΑ ΜΕΤΑ ΧΩΡΙΑΚΗ ΜΕ ΜΟΝΑΔΕΣ 100 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΑΙΜΑ...ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΗΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΡΘΕΙ Η ΚΥΡΙΑ Κ Ο Υ Ρ Α Σ Τ Η Κ Α!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοίτα, ξέρω περιπτώσεις που δεν ήταν έγκυες και βγήκε το τεστ θετικό. Αλλά μιλάμε για ένα τεστ, έτσι; Ένα και μόνο τεστ, και τα υπόλοιπα που έκαναν αρνητικά. Τώρα, 4 ολόκληρα τεστ, δύσκολο να κάνουν λάθος και τα 4... Ηρέμησε. Ή που θα σου έρθει η περίοδος ή που δε θα σου έρθει, άλλο δεν έχει!!! Μακάρι να μην έρθει για τους επόμενους εννιά μήνες!!!!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηφωτογραφία είναιλίγο χάλια..αλλά δείχει θετικό...κοιτα..εγώ πριν μάθω ότι είμαι έγκυος έκανα τεστ 3 φορες..τις 2 πρώτες βγήκαν αρνητικά..και την τρίτη φορ΄θετικά.Όλο αυτό σε διάστημα 9 ημερών. Τι θέλω να πω..κακώς βιάστηκες κι έκανες και τα 4 μζί..έπρεπε να περιμένεις τολάχιστον την επόμενη να δεις που θα φαίνονταν πιο έντονα..εγώ πάλι το λέω και το ξαναλέω..στη θέση σου θα είχα κάνει ή κι άλλο τεστ ή κι άλλη χοριακή..δεν μπορώ τις αναμονές..θέλω να ξέρω εδω και τώρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνώ με τη Φανή!!!

Εγώ θα'χα πάει τρέχοντας για επανάληψη χοριακής.

Απορώ πως αντέχεις και κάθεσαι κι ασχολείσαι με τα τεστ (που παρεμπιπτόντως, είναι ξεκάθαρα θετικά!!!).

Κέλυ, κάνε μια χάρη στον εαυτό σου και όπως φαίνεται και στο παιδάκι σου: ΠΗΓΑΙΝΕ ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΞΕΡΩ Η ΦΩΤΟ ΕΝΑΙ ΧΑΛΙΑ ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΚΑΤΙ ΞΕΧΩΡΙΖΕΙ.ΔΕΝ ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΑΘΕ ΕΝΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΜΕΡΑ.ΔΕΝ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΧΩΡΙΑΚΗ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΠΟΝΑΩ ΠΟΛΥ.ΤΕΛΙΚΑ ΙΣΩΣ ΗΤΝ ΒΙΟΧΗΜΙΚΗ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΑΙΜΑ..

Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΤΗΣ μικρουλαχρηστος ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟΒ.ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΒΑΛΕ ΤΟ ΔΕΙΓΜΑ ΑΡΑΙΩΜΕΝΟ.ΕΙΔΑΤΕ;;;Η ΧΩΡΙΑΚΗ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΛΑΝΘΑΣΤΗ!

ΕΙΜΑΙ ΒΑΣΙΚΑ ΕΝΑ ΡΑΚΟΣ,ΣΕ ΚΑΚΟ ΧΑΛΙ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΩ..

ΠΡΕΠΕΙ ΜΑΛΛΟΝ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΨΑΧΝΟΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΘΥΜΑΣΤΕ ΑΛΛΕΣ 2 ΦΟΡΕΣ ΕΙΧΑ ΘΕΤΙΚΑ ΤΕΣΤ ΣΥΝΟΔΕΥΟΜΕΝΑ ΑΠΟ ΘΕΤΙΚΕΣ ΧΩΡΙΑΚΕΣ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΑΙΜΑ..... :(:(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτό που γράφεις για τις προηγούμενες φορές δεν το ήξερα.

Αν τελικά αποδειχθεί ότι δεν είσαι έγκυος, τότε καλό είναι όπως λες να κάνετε εξετάσεις. Θα σε συμβούλευα να κάνετε εξέταση καρυότυπου και το λόγο θα τον διαβάσεις σ'ένα post που'χα γράψει τον Ιούνιο: http://mammyland.com/component/option,c ... 22/#124922

Διάβασέ το κι ό,τι χρειαστείς από πληροφορίες στείλε μου π.μ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax bre koritsaki mou,poly periergo na edeixan kai ta 4 lathos.....

egw sthn thesh sou den tha eixa kraththei tha ekana kai allh xoriakh se allo mikrobiologiko...

ante ti kathesai??na deis pou eisai eggyoula kai tsampa skas kai stenoxwriesai,

se filw kai sou stelnw ooooooooolh thn thetikh mou energeia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να μην αδιαθετησεις και η επομενη χοριακη σου να ειναι στα υψη :)

προς το παρον οσο μπορεις ασχολησου με πραγματα για να μην εχεις το μυλαο σου εκει .....τι σου λεω τωρα ε? :(

το ξερω δεν ειναι ευκολο ...και εγω σε μερες αναμονης ειμαι (και εκανα το λαθος να κανω τεστ πολυ νωρις και να το δω αρνητικο )

....αλλα διαβασε ενα βιβλιο, κανε μια βολτα με τα ποδια, πηγαινε και κανε ψωνια για το σπιτι σου ή ρουχα για σενα ......οτι σε ευχαριστει προσπαθησε να το κανεις αυτες τις μερες.

Δεν θελω να σε φουσκωσω με ελπιδα αλλα τοσα θετικα τεστ δεν ειναι λιγο δυσκολο να ειναι ολα λαθος?

Η κοπελα στην εταιρεια δεν σε ρωτησε την παρτιδα τους ή κατι τετοιο? Θελω να πω αν υπηρχε υπονοια να ειναι προβληματικα η εταιρεια θα ρωτουσε λεπτομερειες σχετικα με το ιδιο το τεστ , τι ληξη εχει, τι lot εχει κτλ.....

Δεν θελω να σε κανω να το ξανασκεφτεσαι αλλα εγω στην θεση σου θα ξαναεκανα μια χοριακη σε αλλο εργαστηριο για να μην πεθανω απο την αγωνια μου.

Οσο για τους πονους περιοδου που λες και εγω τον μαγικο εκεινο μηνα που εμεινα εγκυος εκοβα το κεφαλι μου οτι απο στιγμη σε στιγμη θα αδιαθετησω.

Σου ευχομαι το καλυτερο :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΛΥΚΕΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ!!!

ΕΧΩ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΝΑ ΕΛΠΙΖΩ ΓΙΑΤΙ ΕΞΟΥΘΕΝΩΘΗΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ!4 ΘΕΤΙΚΑ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΗ ΧΩΡΙΑΚΗ!!! :blink::(:(:(

ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΚΥΡΙΑ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΝΑ ΝΑΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΘΕΑΜΑΤΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ,ΤΟ ΝΙΩΘΩ!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΕΜΦΑΝΙΣΤΕΙ ΓΙΑ 9 ΜΗΝΕΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΠΟΚΛΕΙΩ...ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΞΕΡΟΥΜΕ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε, περιμένουμε!!!!!!!!!!!!!!!!

Ουστ από δω μωρή, ουστ, στα τσακίδια!!! (στην περίοδο μιλάω, για να μην παρεξηγηθούμε)!!!!!!!!!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να δεις που δεν θα εμφανιστεί...θα σου κάνει τη χάρηαυτή τη φορά!!Αν δεν είσαι έγκυος να μη μέ λένε Φανή!!!(ελπίζω να μη βρεθώ να ψάχνω για όνομα!!!!:) )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΜΑΚΑΡΙ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΟΥ!ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑΤΑΚΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΤΟΥ ΘΕΟΥΛΗ Τ ΑΥΤΙ!!!ΑΝ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΣ ΕΡΘΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΜΗ ΜΕ ΓΕΜΙΖΕΙ ΞΑΝΑ ΜΕ ΕΛΠΙΔΕΣ..ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΤΕΞΩ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟ!!! :angry: ΚΥΡΙΑ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΕΤΟΙΜΗ ΝΑ ΜΕ ΕΠΙΣΚΕΦΘΕΙΣ ΕΛΑ ΤΩΡΑ ΑΛΛΙΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΤΗΣΕΙΣ ΠΟΔΙ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποναει η κοιλια και η μεση μουυυυυ!!!!!αν ειναι να ερθεις κυρα μου ελα μη με ταλαιπωρεις κι εσυ αρκετα ποσο να αντεξω η γυναικα;;;;γιατι αν δεν ειναι να ερθει τοτε γιατι ποναω σαν πονοι περιοδου;;;;οταν καποιες απο εσας λετε οτι ετσι πονουσατε οταν ησασταν εγκυουλε εννοειτε κανονικους πονους περιοδου;;;;αχχχχχχ μπαινω παλι στο τρυπακι να ελπιζω.... :angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι κανονικα περιοδου :)

σου λεω.... η αισθηση "κατω" ηταν η ιδια.....ελεγα εχω ηδη λερωθει. Ετρεχα στην τουαλετα και γυριζα απραγη καθε φορα. Ημουν σιγουρη οτι ερχεται η κυρα περιοδος :)

Δεν θελω να σε ξεσηκωνω αλλα η αισθηση δεν διαφερει απο τους αλλους μηνες ...τουλαχιστον δεν διεφερε σε εμενα :)

Ευχομαι να μην ερθει .....για τους επομενους 9 και βαλε μηνες ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιμήσου Περσεφόνη, στην αγκαλιά της γης, στου κόσμου το μπαλκόονι, ποτέ μη ξαναβγείς.

Αφιερωμένο εξαιρετικά!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΣΑΙ ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΗ!!!!!!!!ΜΕ ΕΚΑΝΕΣ ΝΑ ΚΛΑΨΩ...ΠΩΠΩ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΤΩΡΑ;;;ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΠΟ ΤΑ ΒΑΘΗ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θέλω να γίνω μαμά! έγραψε:

Κοιμήσου Περσεφόνη, στην αγκαλιά της γης, στου κόσμου το μπαλκόονι, ποτέ μη ξαναβγείς.

Αφιερωμένο εξαιρετικά!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε ΕΙΣΤΕ ΦΟΒΕΡΕΣ!!ΕΓΩ ΤΥΧΑΙΑ ΟΝΟΜΑΣΑ ΕΤΣΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΚΑΘΟΛΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΛΕΙΨΕΙ!!!ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!!!!!!!!ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΓΛΥΚΑ :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Γενικά ναι. Αλλά φέτος που είναι σε έξαρση είναι επικίνδυνο για τα νεογέννητα.
    • υπάρχει συγκεκριμένο χρόνος που σου λέει μέχρι ποτε πρέπει να ανακτήσει το βαρος γεννήσεις του αλλά δεν θυμάμαι ποσο χρόνο σου λένε 2-3  βδομάδες ; Δεν θυμάμαι τώρα 😅
    • Κορίτσι μου ούτε εμένα μου είπαν να το κάνω και δεν το έκανα ούτε στην πρώτη εγκυμοσύνη ούτε τώρα όλοι οι γιατροί δεν έχουν κοινή γραμμή σε αυτά, για αυτό σου είπε και όχι.. τώρα αν εσυ θέλεις να το κανείς πες του ότι θα το κανείς με δικιά σου ευθύνη και λογικά θα στο δώσει παιδιατρος δεν νομίζω ότι μπορεί να το συνταγογράφηση στην φάση που είσαι τώρα 🤷‍♀️
    • Καλημέρα κορίτσι μου! Καταρχάς χαίρομαι που νιώθεις πιο ήρεμη με την εγκυμοσύνη σου σήμερα ✨✨🌈🌈❤️❤️ Απ' αυτά που μας περιγράφεις ίσως αυτή η στάση των πεθερικών σου να σ έκανε κι εσένα υποσυνείδητα να αμφιβάλλεις για το μωράκι σου. Η απουσία της χαράς και της ενθάρρυνσης από την μεριά τους είναι δικό τους θέμα, σημασία έχει εσύ κι ο άντρας σου πως νιώθετε με το γεγονός ότι μεγαλώνει η οικογένεια σας και ποιο είναι το δικό σας πλάνο. Η απόκτηση ή μη παιδιών είναι μια απόφαση που αυστηρά αφορά εσάς και κανέναν άλλο. Μη στέκεσαι και αφήσεις να σε βασανίζει το ότι χάρηκαν λιγότερο ή περισσότερο, αν σε προβληματίζει τόσο πολύ κάνε μια κουβέντα με τον άντρα σου για να δεις και να τσεκαρεις ποια είναι η δική του στάση. Όχι να του πεις ευθέως αν συμφωνεί ή όχι με τον πατέρα του, απλά να τσεκαρεις μαζί του ότι εξακολουθείτε να είστε σύμφωνοι ότι θέλετε τα ίδια πράγματα (γεγονός που πιστεύω ήδη το ξέρεις, μιας κι αν είχε ο ίδιος ενδοιασμούς για το δεύτερο παιδί, θα σου το είχε πει). Σε κάθε περίπτωση, άσε τα πεθερικά εκεί που είναι, η αντίδραση τους είναι σεβαστή οποία κι αν ειναι, δε μπορείς να την αλλάξεις, αλλά εσύ να είσαι αφοσιωμένη στο στόχο και το πλάνο που έχεις δημιουργήσει με το σύντροφό σου για την οικογένεια ΣΑΣ.
    • ναι το έχω πάθει και εγω ειχα θετικο τεστ εγκυμοσυνης αλλά μετά από 2 μερες μου ήρθε περιοδος όπως και σε εσενα η χοριακη την μέρα που μου ήρθε το αίμα ήταν 8  δυστηχως λογικά είναι βιοχιμικη και συμβαίνει συχνα  😕 κρατησε το θετικό ότι υπήρχε σύλληψη αλλά για κάποιο λόγο δεν προχώρησε η φύση ξέρει και καλύτερα που έγινε νωρίς γιατί αργότερα είναι ακόμα χειρότερο  Παρε το χρόνο σου και όταν είσαι έτοιμη σήκωσε τα μανίκια και προχωρά δυνατά  εγω σκέψου περσυ τον Αύγουστο είχα παλινδρόμηση 8 εβδομάδων και έπρεπε να κάνω αποξεση άσχημη εμπηρια αλλά τον επόμενο μήνα με το που ήρθε η πρώτη περιοδος άρχισα αμέσως προσπάθειες και ξανά μενω εγκυος τώρα είμαι 7,5 μηνών τον Αύγουστο γεννάω   Σου εύχομαι σύντομα ένα θετικό αποτέλεσμα 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...