Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ ΜΕ ΤΑ ΤΕΣΤ!!ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΚΑΤΙ!!!!!!!


Recommended Posts

φωτεινη μου ειμαι στην 5η μερα καθυστερησης.την χωριακη την ειχα κανει 3 μερες πριν την αναμενομενη περιοδο δηλαδη στις 5/8 και ηταν μονο 2 μοναδες ενω τα 4 τεστ ειχαν βγει θετικα..

αθηνα μου αναμεσα στα θετικα τεστ και την καθυστερηση ξεχνας την αρνητικη χωριακη :( πως εγω να πιστεψω οτι ειμαι εγκυος;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 267
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΕΛΥ ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΑΚΟΜΗ ΧΩΡΙΑΚΗ ΜΗ ΤΟ ΑΦΗΝΕΙΣ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΤΩΡΑ!!ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΚΙ ΕΓΩ ΤΕΣΤΑΚΙ Κ ΜΟΥ ΤΟ ΕΒΓΑΛΕ ΟΠΩΣ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ,ΚΕΛΥ!ΑΝΤΕ,ΒΡΕ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΤΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ???????ΣΕ ΕΧΩ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΚΑΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ...!!!!!!ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΣΥΧΝΟΟΥΡΙΑ...ΚΑΙ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ...!!!!!!!ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΤΑ ΝΕΑ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ...!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΕΛΥ ΜΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΛΑΘΟΣ Η ΠΡΩΤΗ ΧΟΡΙΑΚΗ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑΘΕΡΗ???? ΠΑΝΤΑ???? ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μεχρι χθες ενιωθα ωρες ωρες πονους σαν περιδου κι ελεγα τωρα θα ρθει αλλα τιποτα(ευτυχως!)σημερα δεν αισθανομαι τετοιους πονους αλλα εναν συκεκριμενο πονακο χαμηλα δεξια στο ιδιο σημειο απο την ωρα που σηκωθηκα απο το κρεβατι μου.

βασουλα δηλαδη εχεις θετικο τεστακι;;;εχεις καθυστερηση;;;

mk23 εσυ τελικα τι εγινε;;;;συνεχιζεται η καθυστερηση;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΑΧΝΟ!!ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ Η ΜΕΣΗ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΕΔΟΜΑΔΕΣ ΕΝΑ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΟ ΜΟΥΔΙΑΣΜΑ ΝΟΙΩΘΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΧΙ,ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ!Η ΚΥΡΙΑ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΤΗΣ ΔΕΙΛΑ-ΔΕΙΛΑ ΤΟ ΠΡΩΙ...!!!!!ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ Ή ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΥΣΤΕΡΟΣΚΟΠΗΣΗ..ΝΑ ΜΠΟΥΜΕ ΣΕ ΜΙΑ ΣΕΙΡΑ..ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ!!!!ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ!!!!!ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΠΑΣ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ!!!ΟΠΟΙΟ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ!!!ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κελάκι μου κάνε μία ακόμη χοριακούλα, είμαι σίγουρη πως θα είναι θετική! Αν δεν κάνεις τίποτα δεν θα μάθεις τί γίνεται?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου αισθανομαι περιεργα πραγματα στην κοιλιτσα μου καψιματα,πονακια τη μεση μου σαν πιασμενη..φοβαμαι....αν παντως δεν αδιαθετησω και σημερα αυριο πρωτα ο θεος θα παω σιγουρα για χωριακη!αρκει να μην με επισκεφθει η κυρια ως τοτε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KELY MOY!!!!!!! :woohoo: :woohoo:

Aakoma exeis kathisterisi/?????????????

mpravoooooooooooooo :woohoo:

loipon aurio pane sigoura!!!6 meres kathisterisi den tha exeis???

eixes panta stathero kiklo???????

kala den eides to post me tin kopela pou eixe arnitiki xoriaki ,arnitiko test kai htan egkios??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΕΛΥ αυτά είναι τα συμπτώματα της εγκυμοσύνης...

Δυστυχώς δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα άλλο για να σε βγάλουμε από την αμφιβολία και να σε πείσουμε...μόνο εσύ μπορείς και η ακατανόμαστη!

Εύχομαι να έχεις το πολυπόθητο θετικό αποτέλεσμα αύριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι κοριτσακια μου αυριο θα ειναι 6 μερες καθυστερηση!!!!απορω πως αντεξα ως τωρα!αν και ξερω γιατι απλα επειδη ειχα φαει την ηττα με την προηγουμενη χωριακη για να δουμε θα μου το ξεπληρωσει η αυριανη;;;;;;;μακαρι θεε μου μακαριιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!

μαρινιω μου τους τελευταιους 5 μηνες μου ερχονταν στανταρ 7 η 8 του μηνος..αδυνατω ακομη να πιστεψω οτι ισως ειμαι δεν μπορω να το κανω αυτο στον εαυτο μου γιατι σε περιπτωση που δεν ειμαι να φαω λιγοτερη απογοητευση(που λεει ο λογος λιγοτερη...) ΜΟΝΟ μια ΘΕΤΙΚΗ χωριακη θα με πεισει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον για διάβασε το θέμα που λεει:<Αρνητικό τεστ, αρνητική χοριακή και είμαι έγκυος!>> και μάλιστα όχι με ένα αλλά με 3!!!!! Μήπως να πας αμέσως για χοριακή γιατι κατα 99% εισαι έγκυος;;;;; :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε κοριτσακι ευχομαι αυριο που θα πας να μας εχεις τα πιο ευχαριστα νεα και να εχεις μια υψηλη χοριακη...αντε μακαρι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι έγινε ρε κορίτσια;;; Ακόμα να δώσει σημεία ζωής; Εγώ γι' αυτό μπήκα στο mammy. Έκανα Ομήρου Ιλιάδα και σκεφτόμουν ότι η Κέλυ θα έγραψε στο ποστ της κάποιο νέο! Πού χάθηκε;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλεναδιτσες μου καλησπερα!τα νεα μου ειναι δυσαρεστα και απογοητευτικα...ολη μερα δεν ειχα κουραγιο ουτε να σηκωθω απο τον καναπε ουτε να μιλησω και εν ολιγοις προσπαθουσα να συνειδητοποιησω την πραγματικοτητα και να κανω εναν απολογισμο γενικα της ζωης μου για να μπορεσω να ξανασηκωσω το κεφαλι.η χωριακη ΑΡΝΗΤΙΚΟΤΑΤΗ και η περιοδος ακομη αφαντη.ολο αυτο τον καιρο νιωθω οτι καποιος μου κανει μια κακογουστη φαρσα αλλα εν τελει καταλαβα οτι ειναι μια δοκιμασια(που φυσικα υπαρχουν και πολυ πιο επωδυνες ξερω οτι αλλοι περνανε τρισχειροτερα)ωστε να γινω λιγο πιο δυνατη μεσα απο αυτην και να επαναπροσδιορισω καποια πραγματα και να δωσω παραπανω σημασια σε καποια αλλα που ειχα παραμελησει εντελως παντελως οπως ο ιδιος μου ο εαυτος..ολα γινονται για καποιον σκοπο και το δικο μου το μωρακι δεν ηρθε τωρα γιατι ισως περιμενει πρωτα να γινει η μανουλα του λιγο πιο δυνατη,να αγαπησει περισσοτερο τον εαυτο της κι ετσι να μπορεσει οσο πιο συνειδητα γινεται να ασχοληθει μαζι του.απο αυριο γυριζω σελιδα χωρις φυσικα να βγαλω απο το μυαλο μου το μπεμπακι που τοσο θελω γιατι ειναι κατι που ΔΕΝ αλλαζει ομως θα κανω συγχρονως και αλλα πραγματα που θα βοηθησουν πανω απο ολα την ψυχολογια αλλα και την υγεια μου οπως το να χασω βαρος και να τρεφομαι πιο υγιεινα να νιωσω επιτελους καλα με μενα!!!!!γιατι πως θα μαθω και το παιδακι μου να αγαπα και να σεβεται τον εαυτο του αν πρωτα εγω δεν σεβομαι εμενα;;;;

σας ευχαριστω ειλικρινα για την συμπαρασταση και την ζεστη παρεουλα σας ολο αυτο το διαστημα!!!!να ειστε ολες καλα και σε ολες ξεχωριστα ευχομαι να εκπληρωσετε καθε σας επιθυμια!!!!!!σας φιλω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μιλησες πολυ σωστα,πρεπει να σθμφιλιωθεις με τον εαυτο σου να εισαι εσυ καλα,να χαλαρωσεις ,να νιωσεις ομορφα κ το μπεμπακι θα ερθει,περιμενει την καταλληλη στιγμη,φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • @Antonia2Τι υπέροχο νέο βρε Αντωνία μου, χάρκα πάρα πολύ!!Συγχαρητήρια κι εύχομαι όλα να συνεχίσουν πολύ καλά!!!💗💗
    • Κοίταξε δε θέλω να παιρνω άδικα χαρά.... θα δούμε αύριο αλλά δε έχω ελπίδες!!! Και δεν σας είπα κ το καλύτερο!!!! Ο Γιώργος μου είναι ναυτικός!! Χαχαχα  Είχε τώρα 2 μήνες άδεια έγινε ότι έγινε τώρα άμα ξανά μπει στην επόμενη άδεια...δλδ μέσα στην ατυχία μας κρατάμε ότι έγινε αμέσως αλλά δε κάθονται οπότε μακάρι να κάτσει μια κ καλή!!!
    • Αν και δεν πίστευα πως θα άνοιγα ποτέ εγώ τέτοιο θέμα, να τελικά που γίνονται ακ΄όμη θαύματα.❤️  Εγώ και η @Xrisa95 κάνουμε την αρχή!!! Εύχομαι να μαζευτούμε πολλεεεςςς και να φτάσουμε μαζί στο τέλος αυτού του όμορφου ταξιδιού🙏
    • @annie! @Katiana1987 @Xrisa95 @Elk @Antonia2 σας ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες ευχές σας!!❤️ @Mpourmpoulo κορίτσι μου εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα τέλεια και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το θαύμα που τόσο λαχταράς❤️🙏
    • Ιωάννα μου καλημέρα!!! Κι εμένα βγήκε τέλεια η καμπύλη, παρ'ολο που το προηγούμενο βράδυ έφαγα κ δύο κομμάτια κέικ 🤣. Πάλι καλά!! Εγώ με το που έκλεισα το τρίμηνο μου έγραψε ασβέστιο μαζί με βιταμίνη D το calciform D3, σίδηρο πλέον διπλό το tardyferon γιατί έπεσε ο αιματοκρίτης κ τα αιμοπετάλια, φυλλικό το felicine και για μαγνήσιο το trofocard 3 φορές την ημέρα, γιατί ξεκίνησαν οι κράμπες κ το πρώτο που μου έδινε μου έκανε διάρροιες.. Όσο για το ασβέστιο που δεν ήξερε τι να σου γράψει θεωρώ πως θα έπρεπε να γνωρίζει εναλλακτικές, γιατί κάποιο από αυτά μπορεί να μην ανταποκρινόταν στον οργανισμό σου..  Το εμβόλιο τελικά θα το κάνω κι εγώ κ ο άντρας μου κ μετά τη γέννα θα κάνω κ της ερυθράς, γιατί δεν έχω αντισώματα κ σκάω που μου απαγορεύει ο γιατρός να μην έρχομαι σε επαφή με παιδάκια κ ειδικά που δε μπορώ να πάρω τη βαφτιστηρα αγκαλιά, γιατί πάει σε βρεφικό...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...