Μετάβαση σε περιεχόμενο

Παλμοί, κλωτσιές και πηδήματα


vigko

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΣΤΡΙΦΟΓΥΡΙΖΕΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ Ο ΖΟΥΖΟΥΝΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΜΟΛΙΣ ΠΕΦΤΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ. ΕΓΩ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΛΕΙΝΩ ΤΟΝ ΠΕΜΠΤΟ ΚΑΙ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟΝ ΕΚΤΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ 3ο ΜΗΝΑ.

ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΚΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΤΟΝ ΝΙΩΘΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.

ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΕΓΩ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΓΙΑ ΑΠΟΨΕ.

:side: :side: :side:B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 5 months later...
  • Απαντήσεις 58
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

hi girls...ki egw exw mpei ston 6o:) ....eniotha ti mpempa mou apo ton 3 kiolas...k mou eipan oti tha einai zoiri...kapoies stigmes fovithika giati de stamatouse:unsure: alla o giatros mou eipe oti ayto einai kalo.:)

milame omws me exei allaniasei stia klotsies:woohoo: ....filakia polla koritsia..kalinyxtaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...

ΗΙ!ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 31 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΚΛΩΤΣΑΕΙ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ ΚΑΙ ΕΝΤΟΝΑ... ΑΛΛΑ ΚΥΡΙΩΣ ΤΙΣ ΠΡΩΙΝΕΣ ΩΡΕΣ...!!!ΒΕΒΑΙΑ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΙΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΟΝ 5ο ΜΗΝΑ...!!!

ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ!!!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

απο-3,5μηνων-αρχισα-να-το-αισθανομαι-αλλα-ο-γιατρος-μου-ειχε-πει-οτι-ισως-ειναι-τα-εντερα,-τωρα-που-ειμαι-4,5μηνων-χτυπαει-σχεδον-ολη-μερα.

και-απο-την-πρωτη-στιγμη-ήταν-τοσο-εντονο-που-ο-αντρας-μου-ακουμπουσε-την-κοιλια-και-το-καταλαβαινε!

στην-αρχη-ουτε-εγω-μπορουσα-να-πιστεψω-οτι,ειναι-το-μωρο-και-μαλιστα-τοσο-εντονο....αλλα-οπως-ειπε-και-ο-γιατρος-σε-καποιες-ξεκιναει-απο-πολυ-νωρις!

τις-πρωτες20-25μερες,το-αισθανομουν-μονο-απο-δεξια-να-χτυπαει-και-σπανια-στο-κεντρο,τωρα...κάνει-βολτες-ολη-μερα!!{οι-παυλες-ειναι-γιατι-δεν-δουλευει-το-κενο-στο-πληκρολογιο!}

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rmegane έγραψε:

απο-3,5μηνων-αρχισα-να-το-αισθανομαι-αλλα-ο-γιατρος-μου-ειχε-πει-οτι-ισως-ειναι-τα-εντερα,-τωρα-που-ειμαι-4,5μηνων-χτυπαει-σχεδον-ολη-μερα.

και-απο-την-πρωτη-στιγμη-ήταν-τοσο-εντονο-που-ο-αντρας-μου-ακουμπουσε-την-κοιλια-και-το-καταλαβαινε!

στην-αρχη-ουτε-εγω-μπορουσα-να-πιστεψω-οτι,ειναι-το-μωρο-και-μαλιστα-τοσο-εντονο....αλλα-οπως-ειπε-και-ο-γιατρος-σε-καποιες-ξεκιναει-απο-πολυ-νωρις!

τις-πρωτες20-25μερες,το-αισθανομουν-μονο-απο-δεξια-να-χτυπαει-και-σπανια-στο-κεντρο,τωρα...κάνει-βολτες-ολη-μερα!!{οι-παυλες-ειναι-γιατι-δεν-δουλευει-το-κενο-στο-πληκρολογιο!}

να σου πω οταν αρχισα να διαβαζω το μηνυμα σου απορισα λιγο γαι τις παυλες χαχα.ποσο εβδομαδων εισαι τωρα?
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

εμενα κλωτσησε στον 4ο μηνα κοριτσια.ειναι φανταστικο συναισθημα!τωρα ειμαι στον 6ο και οταν ξαπλωνω γινεται πολεμος μεσα στην κοιλια!επισης οταν τρωω γλυκα το ιδιο.να ανησυχειται οταν δεν το ακουτε.ευχομαι σε ολες τα καλυτερα για τα μωρα σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


×
×
  • Προσθήκη...