Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΧΩ ΤΑ ΜΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


RUBELA

Recommended Posts

ROUBELA ΚΑΙ VOULA ΧΑΙΡΕΤΑΙ!!! ΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΗΤΑΝ, ΠΡΙΝ 3 ΜΗΝΕΣ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΑΛΛ ΔΕΝ. ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ROUBELA ΕΙΧΑ, ΠΟΝΟΥΣ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ, ΦΟΥΣΚΩΜΑ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΙ ΠΟΝΑΚΙΑ ΠΟΛΥ ΧΑΜΗΛΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ. ΚΑΙ ΓΩ ΠΑΙΡΝΩ UTROGESTAN 6 ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΑΠ ΤΟ ΣΤΟΜΑ. ΣΕ ΚΑΘΕ ΚΟΠΕΛΑ ΒΕΒΑΙΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ.ΑΝΤΕ ΧΑΛΑΡΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 131
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΜΙΚΑ έγραψε:

ROUBELA ΚΑΙ VOULA ΧΑΙΡΕΤΑΙ!!! ΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΗΤΑΝ, ΠΡΙΝ 3 ΜΗΝΕΣ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΑΛΛ ΔΕΝ. ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ROUBELA ΕΙΧΑ, ΠΟΝΟΥΣ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ, ΦΟΥΣΚΩΜΑ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΙ ΠΟΝΑΚΙΑ ΠΟΛΥ ΧΑΜΗΛΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ. ΚΑΙ ΓΩ ΠΑΙΡΝΩ UTROGESTAN 6 ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΑΠ ΤΟ ΣΤΟΜΑ. ΣΕ ΚΑΘΕ ΚΟΠΕΛΑ ΒΕΒΑΙΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ.ΑΝΤΕ ΧΑΛΑΡΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!

ΠΟΠΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ ΔΕΞΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ ΛΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ????????????? :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΟΥΑ ΟΥΑΟΥ ΑΟΥΑ ΓΙΟΥΧΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΤΡΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ................ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΟΥΜΠΗ ΜΟΥ,ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ,ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΡΟΑΙΣΘΗΜΑ ΟΤΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ Κ ΓΙΑ'ΣΕΝΑ!!!!

ΥΠΟΜΟΝΗ....ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΚΑΡΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΠΟΣΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΧΩΡΙΑΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟ???

ΕΠΙΣΗΣ ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΡΜΑ?? :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΝΑ Η ΠΡΩΤΗ ΧΟΡΙΑΚΗ ΗΤΑΝ 85.ΝΟΜΙΖΩ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 10 ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟ.

ΤΟ ΚΑΡΜΑ ΤΟ ΑΝΕΒΑΖΕΙΣ Η' ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΖΕΙΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΟΤΑΝ ΠΕΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Η' ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Κ ΟΤΑΝ ΣΥΜΠΑΘΕΙΣ Η' ΑΝΤΙΠΑΘΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΝ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ θα κάνω εμβρυομεταφορά και έχω ήδη ξεκινήσει Utrogestan. Παίρνω 1 από το στόμα και 3 κολπικά πρωί μεσημέρι βράδυ. Επίσης παίρνω και Cyclacur. Αυτά μου είπαν θα τα συνεχίσω και μετά. Άσπρά βλέπω κι εγώ στο εσώρουχο αλλά υποθέτω ότι είναι λογικό με τόσα κολπικά χάπια (κάτι δε θα πέσει και προς τα κάτω;!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Από τη βιασύνη μου δεν ανέφερα ότι εμβρυομεταφορά θα κάνω το Σάββατο και τα Utrogestan τα ξεκίνησα από χτές ενώ τα Cyclacur από τη δεύτερη μέρα περιόδου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΕΙΣ ΤΟ ΚΑΡΜΑ ΚΑΠΟΙΟΥ ΠΑΤΑΣ ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΧΕΡΑΚΙ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΠΑΝΩ-ΔΕΞΙΑ ΣΤΟ ΜΥΝΗΜΑ ΤΟΥ Κ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙΣ ΠΑΤΑΣ ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tις ίδιες σκέψεις κάνουμε;;;; :P

Εμμμμ το λένε, δεν το λένε;;;

Τα μεγάλα πνεύματα συναντιώνται!!!!

Κι επειδή σε βλέπω online ακόμα... γρήγορα στο κρεβάτι σου!!! Μπααααααααααα.... δεν ακούς τίποτα πια!!!! :P :laugh: :silly:

Άντε... ν'ακούσω τα ευχάριστα κι από τις δυο σας τη Δευτέρα και τι στον κόσμο!!! ΜΑΚΑΡΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ......

Φιλάκια πολλά! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλύκα έγραψε:

Ρούμπι!!!

Τι κανεις κλώσσούλα μου?

Μόλις σου εδωσα ενα καρματακι για να σου πω ότι σε σκέφτομαι!!!! :silly:

ΣΟΥ ΕΔΩΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΑ ΚΑΡΜΑΤΑΚΙ ΓΛΥΚΑ ΜΟΥ....ΑΝΤΕ ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ!!!

ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΟΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΕΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΗΤΑΝ ΠΟΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΣΕ ΜΕΣΟΥΛΑ ΚΑΙ ΚΟΙΛΙΤΣΑ! :silly: ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΕΡΟ!! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

crazy έγραψε:

Κοριτσάκι μου, που είσαι;;;

Σε σκέφτομαι.. :)

Φιλάκια πολλά πολλά! Και στην κοιλίτσα σου!!! ;)

ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΡΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ....ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑΤΙ ΜΠΑΙΝΕΤΕ ΤΟΣΟ ΑΡΓΑ??? :blink::huh::huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρουμπι μου μερες τωρα παρακολουθω τα νεα σου.. ειμαι σιγουρη οτι ολα θα πανε καλα..εισαι τοτο αισιοδοξος κ χαρουμενος ανθρωπος που αποκλειεται τα εμβρυακια να θελουν να φυγουν απο την κοιλιτσα σου..[φτου, κουφια η ωρα που το λεω]..φιλακια πολλα κ συντομα θα μας λες τα ευχαριστα..μμμαατσ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρουμπελιτσα μου σου δινω κι εγω ενα καρματακι ετσι σαν πρωτο δωρακι για τα μωρακια σου!!!ολα θ πανε τελεια και θα το δεις.διαβασε αν μπορεις αυτα που γραφω στο θεμα"ποτε δεν περιμενουμε Νο2"να μου πεις την γνωμη σου γιατι κοντευω να τρελαθω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

asterias έγραψε:

ρουμπι μου μερες τωρα παρακολουθω τα νεα σου.. ειμαι σιγουρη οτι ολα θα πανε καλα..εισαι τοτο αισιοδοξος κ χαρουμενος ανθρωπος που αποκλειεται τα εμβρυακια να θελουν να φυγουν απο την κοιλιτσα σου..[φτου, κουφια η ωρα που το λεω]..φιλακια πολλα κ συντομα θα μας λες τα ευχαριστα..μμμαατσ..

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΛΙΝΑ ΜΟΥ....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ....ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΕΛΥ έγραψε:

ρουμπελιτσα μου σου δινω κι εγω ενα καρματακι ετσι σαν πρωτο δωρακι για τα μωρακια σου!!!ολα θ πανε τελεια και θα το δεις.διαβασε αν μπορεις αυτα που γραφω στο θεμα"ποτε δεν περιμενουμε Νο2"να μου πεις την γνωμη σου γιατι κοντευω να τρελαθω!

ΕΝΝΟΕΙΣ ΤΟ ΠΟΙΕΣ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ Νo2?? ευχαριστω για το καρματακι...θα σου δωσω και εγω αργοτεραγιατι το εδωσα πριν λιγο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...