Μετάβαση σε περιεχόμενο

MAMMY CLUΒ!!!!!


erma

Recommended Posts

Κάσση μου να τους χαιρεσαι τους αντρες σου.Να ειστε πάντα γεροι κι αγαπημένοι.

Τωρα που ειδα κ τον αντρα σου σε φωτό,εξακολουθω να υποστηριζω οτι ο μικρός μοιάζει μόνο σε εσένα.Μάλλον τον επιασες στον υπνο τον συζηγο..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κασση μα τι ομορφη που εισαι;Φυσικα και οι οικογενεια σου!!!!!!Ο γιος σου σου μοιαζει πολυ!!!!!Να ειστε παντα ευτυχισμενοι!!!!!!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κασση μα τι ομορφη που εισαι;Φυσικα και οι οικογενεια σου!!!!!!Ο γιος σου σου μοιαζει πολυ!!!!!Να ειστε παντα ευτυχισμενοι!!!!!!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κασση μα τι ομορφη που εισαι;Φυσικα και οι οικογενεια σου!!!!!!Ο γιος σου σου μοιαζει πολυ!!!!!Να ειστε παντα ευτυχισμενοι!!!!!!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

ας απαντησω ξανα σαυτο το ποστ αν κ τοχω κανει κ παλιοτερα.γεια τις καινουγιες κοπελες..μπητε κ ριξτε μια ματια στις κουκλες που εχει το μαμμυ:)

dimitra7 καλε μοντελακι η μαμα σου,οντως πως διατηρειται ετσι μετα απο 4 εγκυμοσυνες?

angelique τα παιδακια σου ειναι κουκλια να τα χαιρεσαι!

παναγιωτα,σιμονακο,κασση κ λενα θεες τα χουμε ξαναπει αλλωστε.:kiss:

εγω δυστυχως δε μπορω να ανεβασω φωτο η μαλλον δεν ξερω:blink: ισως το καταφερω καποια στιγμη

φιλια σολες:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ας απαντησω ξανα σαυτο το ποστ αν κ τοχω κανει κ παλιοτερα.γεια τις καινουγιες κοπελες..μπητε κ ριξτε μια ματια στις κουκλες που εχει το μαμμυ:)

dimitra7 καλε μοντελακι η μαμα σου,οντως πως διατηρειται ετσι μετα απο 4 εγκυμοσυνες?

angelique τα παιδακια σου ειναι κουκλια να τα χαιρεσαι!

παναγιωτα,σιμονακο,κασση κ λενα θεες τα χουμε ξαναπει αλλωστε.:kiss:

εγω δυστυχως δε μπορω να ανεβασω φωτο η μαλλον δεν ξερω:blink: ισως το καταφερω καποια στιγμη

φιλια σολες:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Γεια σας!!! Καιρό είχα να σας δω και να με δείτε!!!

Εύχομαι σε όλα τα παιδάκια ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ και ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ!!! Μακάρι αυτοί οι μεγάλοι να μας παραδώσουν έναν κόσμο καθαρό, με σεβασμό σε μας τα παιδιά, με αξιοπρέπεια στην αξία της ζωής μας και με υπερηφάνεια για τη χώρα μας... Μακάρι όλα τα άσχημα που συμβαίνουν σήμερα, να είναι μόνο μια κακή ανάμνηση των γονιών μας και ποτέ να μην τα δούμε εμείς με τα μάτια μας... :dry: :dry: :dry:

Η Παναγιά μαζί μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οπότε δεν σου εύχομαι για τη γιορτούλα της σήμερα... Το ήξερα ότι δεν την έχετε βαφτίσει ακόμη... Ρώτησα περισσότερο γιατί θυμάμαι τη σύνθεση του ονόματός της!!! Να μου τη φιλήσεις και να περάσετε πολύ πολύ όμορφα Χριστούγεννα!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sandy μου καλησπερα!!!

Αλλαξε πολυ η φατσουλα της μικρης!!!Μεγαλωσε πολυ ψυχουλα μου!!

Οσο μεγαλωνει τοσο ομορφαινει!!:) :)

Φτου της!!

Παναγιωτουλα μου που χανεσαι εσυ???

Και η μικρη Ρουμπιαννα μεγαλωσε!!:) :) Κουκλα ειναι!!

Αχ τι τελεια να τα βλεπουμε να μεγαλωνουν!!!

Να μου τις φιλησετε!!:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σιμονακι μου γλυκο που εξαφανηστικες;Ειστε καλα;ευχαριστω για τα καλα σου λογια,να εισαι καλα!!Μου τρωει πολυ χρονο η μικρη και οταν βρισκω χρονο η θα κανω δουλειες η θα κοιμαμε.Περιοριστηκε ο χρονος μου τωρα ποια!!:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτουλα μου εδω ειμαι..:) :)

Ειμαστε ολοι μια χαρα!!

Οπως τα λες ειναι..Ο χρονος πια ειναι πιο περιορισμενος!!

Φιλια πολλα γλυκια μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρηκα Σιμονακι που εισαι καλα θα φυγω τωρα για να κανω καμια δουλεια κα η μικρη ακουγωντας τα ζουζουνια!!Ελπιζω να τα ξαναπουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σαντυ κουκλιτσα η μικρη σου να τη χαιρεσαι!

παναγιωτα μου τεοια ομοιοτητα...μα τετοια ομοιοτητα..

πρωτη φορα συναντω αληθεια στο λεω.μοιαζεται καταπληκτικα:)

να τη χαιρεσαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

simone έγραψε:

Sandy μου καλησπερα!!!

Αλλαξε πολυ η φατσουλα της μικρης!!!Μεγαλωσε πολυ ψυχουλα μου!!

Οσο μεγαλωνει τοσο ομορφαινει!!:) :)

Φτου της!!

.............

Να μου τις φιλησετε!!:kiss: :kiss:

Σιμονάκι μου, σ' ευχαριστώ πολύ!!! Κι εσύ να μου φιλήσεις την ομορφούλα σου!!! Καιρό έχω να σε πετύχω στο φόρουμ!!!:laugh: :laugh:

Αννάκι μου, να 'σαι καλά κούκλα μου για τα καλά σου λόγια... Να χαίρεσαι κι εσύ όσους αγαπάς και πάνω από όλα ...ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ για τη γιορτή σου!!! ;):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κυριακή μου η κόρη σου μεγάλωσε και ομόρφυνε επικίνδυνα …..να την προσέχεις !!!!! θα στην κλέψουν:side: !!!!!! φτου φτού είναι γλύκα …..κοίτα και ύφος που έχει …τέλεια τέλεια :kiss:

Μανούλα μου, να σου πώ την αλήθεια η πρώτη σκέψη μου ήταν πως θα δώ την κόρη σου φωτογραφία, κρεμασμένη πάνω στο δέντρο σαν στολίδι :silly: ( με τέτοια που της κάνεις !!!! χαχαχα ) οπότε λέω πάλη καλά που την έχεις κάτω από το δέντρο !!!!! έτσι απλά:silly: …..είναι κούκλα με τα κόκκινα και της πάνε :kiss:

Πάντως βρε κορίτσια αυτή την εβδομάδα που είμαι σπίτι, λέω πραγματικά πως ο χρόνος μου να μπαίνω στο mammy και γενικότερα στο internet είναι ελάχιστος. Μπαίνω μόνο το βράδυ που ο Χρήστος μου κοιμάται. Όταν είναι ξύπνιος παίζουμε μαζί και το μεσημέρι προσπαθώ ή να κοιμάμαι ή να κάνω καμία δουλειά……πού χρόνος για κάτι άλλο …..ας είναι καλά και να είμαστε δίπλα τους να τα χαιρόμαστε και να μας χαίρονται…φιλιά σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννακι μου εισαι πολυ γλυκια!!σε ευχαριστω παρα πολυ!!ELDO θα το εκανα................μμμμμμμμμ.........λες να το δοκιμασω;θα την αντεξει το δεντρο ομως;:P :P :P Σε ευχαριστω παρα πολυ ομως για τα ωραια σου λογια.Ωραια ειναι αλλα να μην ειχε αυτα τα πεταχτα αυτακια θα ηταν ακομα ποιο ωραια...Ειναι μεχρι να μακρινουν τα μαλλια της:blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...