Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια μου τι κάνετε? Γύρισα από την γιατρό!! Όλα καλά!! Έχουμε 135 παλμούς!! Είμαστε 6+6 με βάση τον υπέρηχο! 2 μέρες πίσω με βάση την τελευταία περίοδο 🤔 βέβαια αυτό δεν απασχόλησε καθόλου την γιατρό μου! Εμένα με ανησύχησε αλλά μόνο για λίγο μιας και τα βρήκε όλα τέλεια! Ελπίζω να συνεχίσουν έτσι τα πράγματα για όλες μας! Λοιπόν ποια έχει σειρά?? Η @Antonia2 είναι στις 11/7 .. @ΛΕΥΚΗ εσύ είσαι αυτήν τη βδομάδα σωστά?
    • Έλειπα σε διακοπές, έχασα κάτι;;; Πάω να ψάξω να ευχηθώ με αγάπη και χαρά.  Ιούνιος Ιούλιος Αύγουστος είναι πολύ πολύ γεμάτος για θετικά τεστ .. 
    • Υπέροχα νέα κορίτσι μου!!! Τι καλά ❤️ ❤️ ❤️ ❤️  Παίρνω κι εγώ θάρρος με τα νέα σου - είμαι στην αίθουσα αναμονής και περιμένω τη σειρά μου !! Ενώ ήμουν χαλαρή όλο το σκ, τώρα Μ έχει πιάσει ένα μούδιασμα 😅😅 Φύλο δε σας είπε;;
    • Φωλιά μου πήρε η κολλητή και μέλλουσα νονά τώρα. Δεν ξέρω αν θα βολέψει γιατί δεν είχαμε τον καιρό εκείνο 🤣🤣🤣 Καρότσι βόλτας εννοείς το τρίκυκλο Ε;;; Εμένα με είχαν κατά βολέψει αυτά και για τα δυο. Τα έχω ακόμα… Εμένα που ήταν στα 2 χρόνια η διαφορά τους όταν έβαλα τον μικρό στην έβαλα ένα κρεβάτι χαμηλό στην μεγάλη επειδή φοβόμουν μην πέσει (πήρα απ την μαμα μου ένα συρόμενο που είχε ο αδερφός μου, απ αυτά που μπαίνουν κάτω από το βασικό κρεββάτι) και κοιμόταν εκεί μέχρι 3 χρονων περίπου που την έβαλα σε κανονικό κρεβάτι με κάγκελο.  το ίδιο εκανα και με τον δεύτερο μετά γιατί πάλι φοβόμουν…είμαι λίγο φοβητσιάρα με αυτά 🤭🤭🤭
    • Έκανες πολύ καλά που πηγες. Φαντάζομαι πήρες μια ανάσα… Τι σκέφτεσαι τελικά; Θα μείνεις με αυτή την γιατρό;  Κοιτα αν είναι το πρώτο και δεν έχεις κάποιο κοντινό άτομο να σου δώσει κάποια πράγματα είναι αρκετά αυτά που πρέπει να πάρεις. Βέβαια να έχεις στο μυαλό σου ότι θα σου πάρουν και αρκετά δώρα. Όποτε εστίασε στα πιο βασικά που χρειάζεσαι γιατί θα σου φέρουν αρκετά. Επίσης κανε λίστα όποτε αν κάποιος κοντινό σου σε ρωτήσει τι θες να μπορείς να του πεις κάτι συγκεκριμένο. 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...