Μετάβαση σε περιεχόμενο

φοβαμαι!!!


Recommended Posts

Ναι Νατασα μου να του μιλας πολυ να του εξηγεις τα παντα! επισης να κανετε μουσικοκινητικα παιχνιδια.Σε καποιο βιβλιοπολειο μπορεις να βρεις το βιβλιο με τα μουσικοκινητικα τραγουδακια της Μαρια Κυνηγου Φλαμπουρα τα οποια αν και ειναι για λιγο μεγαλυτερα παιδακια μπορεις να προσαρμοσεις τις κινησεις συμφωνα με τις δυνατοτητες του Σπυρακου..

Και φυσικα μη περιμενεις σε αυτη την ηλικια να ασχοληθει με κατι πανω απο λιγα λεπτα.Τοσο μικρουλια θελουν συνεχη εναλλαγη ερεθισματων και δραστηριοτητων..

Οσο για τη γιατρο που σας ειπε τετοιο πραγμα..βαλτε της ενα μεγαλο Χ της βλαμενης!! :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 117
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσάκι μου να είσαι αισιόδοξη, να έχεις πίστη στο Θεούλη και να δεις που όλα θα πάνε καλά..Ο Σπυράκος σου έχει αποδείξει πολλές φορές ότι είναι νικητής..Εγώ σου λέω να μην ανησυχείς ιδιαίτερα, γιατί απ'ότι ξέρω τα πρόωρα παιδάκια έχουν βραδύτερη ανάπτυξη από τα τελειόμηνα...Σωματική και πνευματική...Πάντως ψάξ'το όσο περισσότερο γίνεται και προσπάθησε το χρόνο που περνάς μαζί του, να κάνετε δημιουργικά πράγματα..Όπως ήδη κάνεις δηλαδή...

Σου εύχομαι ολόψυχα να πάνε όλα καλά με το κουκλάκι σου!!!!1

Φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΘΥΜΑΣΑΙ ΚΑΠΟΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΣ ΠΕΡΑΣΜΕΝΑ ΞΕΧΑΣΜΕΝΑ,

ΣΟΥ ΤΟ ΛΕΩ ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ.ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΚΑΤΙ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΓΝΩΜΕΣ!!!!!!!!!ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ!!!!!!!!!

ΜΗΝ ΦΡΙΚΑΡΕΙΣ ΚΑΙ ΨΑΞΕ ΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΚΑΙ ΡΩΤΑ!!!

ΠΡΩΤΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥ... :kiss::kiss::kiss:

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΠΡΟΣΑΘΗΣΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΗΡΕΜΗ ΚΑΙ ΨΑΧΤΩ ΟΣΟ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΜΠΟΡΕΙΣ.ΕΣΥ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΠΟΛΛΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΔΕ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙ ΤΟΥΣ ΓΙΝΕΤΑΙ.ΚΑΝΩ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΚΕΡΑΜΙΚΗΣ ΣΕ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΣΥ ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ ΠΟΥ Ο ΕΝΑΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΔΙΑΝΟΗΤΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΣΕ ΠΛΗΡΙΦΟΡΩ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΕΞΥΠΝΟ ΜΑΛΗΣΤΑ.ΚΑΘΕ ΠΑΙΔΙ ΕΧΕΙ ΤΟΥΣ ΡΥΘΜΟΥΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΤΟΥ.ΨΑΧΤΩ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Ο ΣΠΥΡΑΚΟΣ ΣΟΥ. ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΔΥΝΑΤΗ ΓΙΑΤΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΟΤΙΔΙΠΟΤΕ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ΧΡΗΑΖΕΤΑΙ ΕΣΕΝΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια εδω θα συμφωνησω με τη LALA δεν μπορει να ερχετε καποια που θεωρειτε γιατρος και υποτιθετε οτι ειναικαι μορφωμενη καινα σου μιλαει με αυτο το τροπο !ειναι απραδκτο δηλαδη τι ; σηκωνουμε τα χερα ψηλα και αφηνουμε τη κατασταση ετσι ; ακου οτι κανετε στο σπιτι ; τη λες μωρε καργια ;μηπως ηθελα να χωσεις το χερακ βαθια στη τσεπη ; μηπως θςλι ν σε ναησηχησει για να χαλασετε τα λεφτα ;Εχω ακουσει για το Σταυρο ενα σωρο αλλα τους εχει διαψεσει όλους ετσι θα κανει και πυρελης γιατι ετσ ειναι τα παιδια του mammyland επαναστατουν .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαν τρίτος από αυτά που λες "νιώθω" ότι μάλλον δεν τρέχει τίποτα με τον μικρό και φαντάζομαι ότι οι όποιες αποκλίσεις έχουν σχέση με την προωρότητα. Δεν γνωρίζω για το θέμα αλλά: Στη θέση σου σίγουρα θα απευθυνόμουν σε κάποιον πιο ειδικό από τον παιδίατρο, κάποιον καλό αναπτυξιολόγο (πάνω από έναν μάλλον) για να κάνει μια εκτίμηση της κατάστασης και να σε καθοδηγήσει ανάλογα. Σε κάθε περίπτωση μόνο καλό μπορεί να κάνει, ακόμη και απλώς να σε καθησυχάσει.

Επίσης θα έκανα και αυτό που σκέφτεσαι, δηλαδή θα άφηνα τη δουλειά, για λίγο τουλάχιστον οπωσδήποτε, και θα άσχολιόμουν συνεχώς με το μικρό! Αυτό που μπορείς να του προσφέρεις εσύ ΤΩΡΑ δεν μπορεί να αντικατασταθεί με τίποτα, καμία εκπαίδευση, κανέναν ειδικό (αν χρειαστούν ΚΑΙ αυτοί καλώς..) Το να πιστεύεις ΕΣΥ στο παιδί, ό,τι ανοησία και να ακούς, θα το βοηθήσει πολύ και το ίδιο, αυτή και μόνο η πίστη σου!

Προσπάθησε να αποβάλλεις το άγχος που σου δημιούργησαν και δες το ίσως σαν μια ευκαιρία να πλησιάσεις ακόμα περισσότερο το παιδάκι σου να του προσφέρεις ακόμη περισσότερα...

Κάνε ένα κατάλογο με απλά πραγματάκια που μπορεί να περιλαμβάνει η καθημερινότητά σας, π.χ. "βοήθεια" στο μαγείρεμα, κούνιες, επίσκεψη σε μουσεία!!,, καφετέριες να χαζεύει κόσμο!, πλαστελίνη, "ζωγραφική", παιχνίδια με ζωάκια , βόλτα στο Αττικό Πάρκο, παιδότοποι, να το βάζεις να σε "βοηθάει", και τόσα άλλα που μπορείς να σκεφτείς μόλις ηρεμήσεις... :)

Τα ακριβά παιχνίδια του εμπορίου πολλά παιδάκια τα αφήνουν αδιάφορα.

Ο δικός μου παίζει και με αυτά από μικρός αλλά σταθερά περισσότερο με οτιδήποτε πραγματικό π.χ. το τηλέφωνο, τον υπολογιστή :S και πάνω από όλα με τα ζωντανά του σπιτιού, εμάς δηλαδή και το σκυλάκι μας :) με άλλα παιδάκια τρελαίνεται βέβαια κλπ.

Κάθε παιδάκι όμως είναι διαφορετικό και το παιδί πρέπει να είναι ο οδηγός μας στο πώς θα το μεγαλώσουμε.

Εύχομαι μόνο γέλια να ακούγονται σπίτι σας Μπεμπούλης! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΠΩΣ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ ΜΕ ΤΟ ΜΙΚΡΑΚΙ ΣΟΥ! ΣΥΜΦΩΝΩ Α-Π-Ο-Λ-Υ-Τ-Α ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΕ Η ΑΡΓΩ. ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΗ Η ΑΠΟΨΗ ΤΗΣ! ΒΟΗΘΗΣΕ ΤΟ ΣΠΥΡΑΚΟ ΣΟΥ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΙ ΜΗ ΜΕΝΕΙΣ ΜΟΝΑΧΑ ΣΤΗ ΓΝΩΜΗ ΕΝΟΣ ΓΙΑΤΡΟΥ. ΤΡΕΞΕ,ΡΩΤΑ, ΨΑΞΕ! ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΒΑΘΗ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΤ'ΕΥΧΗΝ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγω συμφωνω με την ΑΡΓΩ. Τα εκπαιδευτηκα παιχνιδια ουτε εμενα τα θελει.Ο παιδικοσ σταθμος επεισης δεν ειναι λυση.

Πηγαινε και σε αλλον γιατρο!

Μην μενεις μονο σε εναν!

Αν θελεις να σε βοηθησω με καποιο προγραμμα που μπορεις να μαθαινεις στον Σπυρακο διαφορα αλλα και με το τι μπορειτε να κανετε καθημερινα, μπορω.Φιλακια καλη μου και ολλα θα πανε καλα!

Α! σταματα να παραπληροφορησε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου καλο καλη σου μερα.

ψαξτο κι αλλο,βρες κι αλλους γιατρους,τι ειδικοτητα χρειαζεται γι αυτη την περιπτωση?αρκετες φορες οι γιατροι ετσι οπως μας τα λενε μας τρομαζουν.Μην το αφησετε!Ευχομαι τα καλυτερα για τον μπεμπουλη σου μεσα απ την καρδια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και από μενα!!!

και εγω νομιζω ότι η Αργω μιλησε ορθα..ειναι σιγουρο ότι όλα ξεπερνιουνται...

ευχομαι ολοψυχα δυναμη ψυχης...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου, μπορεί ν' ακουστώ κι εγώ..... σα να λέω μία από τα ίδια, αλλά θα συμφωνήσω με όλα τα κορίτσια! Ψάξτο!!! Γιατροί, Δόξα τω Θεώ, υπάρχουνε! Στην Αθήνα είμαστε εξάλλου, υπάρχουν επιλογές! Μην τα παρατάς και προπαντώς αφιέρωσε πολύ-πολύ-πολύ χρόνο στο Σπυρέτο σου!!! Αφού είναι παληκάρι ο γιόκας σου..... τί ανησυχείς? Μία χαρά θα πάνε όλα! Είμαστε στο πλευρό σου, για οτιδήποτε χρειαστείς!

Υ.Σ.: Εάν έχεις τη δυνατότητα να αφήσεις για λίγο τη δουλειά σου και να μείνεις κοντά στο παιδί σου, είναι ό,τι καλυτερότερο! Θα τον βοηθήσεις πάρα πολύ...... και μόνο που θα ξέρει πως η μανούλα είναι εκεί..... θα τον βοηθήσεις..... έστω κι αν δεν μπορεί ακόμη (λόγω του ότι είναι μικρούλης ηλικιακά!) να το πολυ-καταλάβει!

Παλέψτε το, πάντως κοπέλα μου! Σας φιλώ και τους 2!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπεμπούλης κι εγώ θα σου έλεγα να επισκεφτείς κάποιον αναπτυξιολόγο ο οποίος θα μπορέσει να κρίνει τη κατάσταση και να σε καθοδηγήσει κατάλληλα σχετικά με κάποια παρέμβαση που ίσως χρειαστεί ο μικρός (εργοθεραπεία, ειδική διαπαιδαγώγηση)καθώς και να σου δώσει κάποιες οδηγίες σχετικά με αυτά που μπορείς να κάνεις εσύ για να τον βοηθήσεις στο σπίτι. Στην Αθήνα γνωρίζω μια πολύ καλή αναπτυξιολόγο και μπορώ να σου στείλω πμ με περισσότερες λεπτομέρειες.

Εύχομαι απ' τη καρδιά μου να πάνε όλα μια χαρά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ έγραψε:

η γιατρος σημερα στο τσεκαπ με αποτελειωσε οχι απλα μου ειπε οτι ειναι κακο που ειναι κατω απο τα φυσιολογικα αλλα μου ειπε χαρακτηρηστικα ""εεε τι να κανουμε να ανοιξουμε το κεφαλι και να του μεγαλωσουμε τον εγγεφαλο δεν μπορουμε τωρα οτι κανετε εσεις με την εκπαιδευση στο σπιτι""

μα είναι δυνατόν γιατρός να λέει τέτοια πράγματα? έλεος πια!!! :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου, εύχομαι όλα να πάνε καλά και να μην είναι τίποτα παρά μόνο απλά κάποιες υποψίες! Πάρε και μια 2η γνώμη .. Εγώ πάντως που έχω γνωρίσει τον Σπυράκο από κοντά, μου φαίνεται μια χαρά και πολύ πανέξυπνο παιδάκι! Εύχομαι να περάσει και να μην ξανασυμβεί κάτι τέτοιο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Ο ΘΕΟΥΛΗΣ ΔΕ ΘΑ ΑΦΗΣΕΙ ΝΑ ΠΑΘΕΙ ΤΙΠΟΤΑ Ο ΣΠΥΡΑΚΟΣ ΣΟΥ ΚΑΛΗ ΜΟΥ!!!ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΤΕΛΙΚΑ!!!

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΙ Ο ΘΕΟΥΛΗΣ,Ο ΧΡΙΣΤΟΥΛΗΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΤΟΥ!ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια μου θελω να πιστευω πως οι γιατροι υπερβαλουν λιγο στο θεμα σου... καλο ειναι να κανεις οτι σου ειπαν και τα κοριτσια... να παρεις δλδ κι'αλλες γνωμες και να πας σε ειδικους... σου ευχομαι ολα να πανε καλα και σου συνιστω να μην αγχωνεσαι αν και ξερω πως νιωθει μια μανα σε τετοιες περιπτωσεις...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ έγραψε:

μου ειπε χαρακτηρηστικα ""εεε τι να κανουμε να ανοιξουμε το κεφαλι και να του μεγαλωσουμε τον εγγεφαλο δεν μπορουμε τωρα οτι κανετε εσεις με την εκπαιδευση στο σπιτι""

Αναστασάκι μου δεν ξέρω τι να πω, τώρα το είδα... Εχεις δίκιο που αγχώθηκες και στεναχωριέσε με τέτοια που ακούς..... :angry:

Εχουν δίκιο τα κορίτσια, έχεις τις δυνατότητες να το ψάξεις και να βοηθήσεις το μωρό σου ....και όλες τις ευχές μας και τις προσευχές μας για τα καλύτερα αποτελέσματα! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οπλισου με υπομονη και θαρρος!!!!!!

ψαχτο οσο μπορεις....

ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να πανε ολα καλα και στο επομενο ποστ να μας πεις τα καλυτερα για το αγορακι σου!!!!

θα τα καταφερετε!!!!θα δεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασα μου εχετε τιποτα νεοτερο;; :unsure: Α απο χθες ηθελα να σου πω (αλλα το ξεχασα..)οτι στην αρχη σου ειπα για παζλ,ντομινο αλλα δεν ειχα παρατηρησει το τικερακι και νομιζα οτι ο Σπυρακος ηταν 2χρ.

Ειναι λιγο μικρος γιαυτα...επισης εχουμε εδω μια αναπτυξιολογο,Τσεκουρα λεγεται,και μου ειπαν ειναι πολυ καλη!Αν θελεις σου δινω το τηλ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα συμφωνήσω με την sweetmammy !!!

Θα δεις ότι δεν είναι τίποτα ...

Να μην στεναχωριέσε ο Σπύρος θέλει χαρούμενη μαμά και να ξέρεις ότι σου στέλνω όλες μου τις ευχές.

Να σου πω ... δεν πας μέχρι την Φανερωμένη να αναψεις και ένα κεράκι να κάνεις και καμιά παράκληση ... (δεν κάνω πλάκα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολις πριν απο λιγο γυρισα απο την παιδιατρο συζητησαμε αρκετα η γυναικα μου ειπε οτι δεν ανυσυχει τοσο καιρο που εχει το παιδι μου, βλεπει πως δεν δειχνει σημαδια νοητικης στερησης η οτιδιποτε αλλο..λιγο για τις ραφες του κεφαλιου ανυσηχει θα μιλησει με τον νευρολογο μηπως χρειαστει να κανουμε καποιον υπερηχο η αξονικη να δουμε πσε τι σημειο βρισκονται οπως επησης να δουμε πλεον σε τι κατασταση αποθεραπειας εχει φτασει το εγκεφαλικο που ειχε περασει

επεισης τα συσητησα ολα αυτα και με την φυσιοθεραπευτρια μας και μου ειπε οτι θα με στηρηξει 100% και οτι ηδη εκτος απο κινητικες ασκησεις του κανει και οπτικοκινητικες απο μονη της

αυριο περιμενω νεοτερα θα με παρουν τηλεφωνο!

το μονο σιγουρο ειναι οτι απο του χρονου πρεπει να παει σε παιδικο για να κοινωνικοποιηθει και ισως να χρειαστει εργοθεραπεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπομωνη Αναστασια μου και κουραγιο!

Ο θεος ειναι μαζι σας και οι προσευχες μας!

Στο τελος θα δεις που ολλα θα πανε μια χαρα και θα μοιαζουν σαν ενα κακο ονειρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!

ΔΕ ΘΑ ΑΦΗΣΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΕΙ ΑΛΛΟ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΟΥ!

ΗΔΗ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠΕΔΕΙΞΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΑΧΗΤΗΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΖΗΣΕΙ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΥΓΕΙΕΣΤΑΤΗ ΖΩΗ ΑΠΟ ΔΩ Κ ΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΓΙΝΕΙ..ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ..ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!

ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΦΙΛΗΣΕΙΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστα νεα μπεμπουλης!!μπραβο το μωρο μου!Ειδες που δεν ειναι τοσο τραγικα οσο σου τα παρουσιασε η αλλη;Ηρεμησε τωρα παρε μια βαθια ανασα και συνεχισε τον αγωνα!Ο γιος σου σε χρειαζεται!Τις ευχες μου και παλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...