Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΝΕΣ ΑΠΟ ΤΟ LIDL????


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ. ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ ΠΑΝΕΣ ΑΠΟ ΤΟ LIDL ΚΑΙ ΑΝ ΝΑΙ ΑΝ ΕΧΕΙ ΜΕΙΝΕΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΓΙΑΤΙ Η ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ ΜΟΥ ΤΙΣ ΣΥΣΤΗΝΕΙ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΠΙΦΥΛΑΞΕΙΣ...:S ΑΚΟΜΑ ΟΣΕΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΑΙ PAMPERS ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΣΙΣΑ ΜΥΡΙΖΟΥΝ ΚΑΠΩΣ :blink: Η ΜΗΠΩΣ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΜΟΥ ΤΑ ΤΣΙΣΑ ΜΥΡΙΖΟΥΝ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρησιμοποιουσα και εγω στο γιο μου στην αρχη και εγω ειχα της επιφυλαξεις μου αλλα αποδεικτικα πολυ καλες αξιζουν μην το σκεφτεσαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω,εγώ!!είμαι υπερευχαριστημένη!!δοκίμασα παμπερς,συγκάηκε κ λερωνόταν,δοκίμασα libero,μου φάνηκαν πολύ χοντρές,με το ζόρι κούμπωναν τα φορμάκια μας!!πήρα απο τα lidl κ δεν ξανααλλαξα!είχα τις επιφυλάξεις μου,αλλά δεν έχω κανένα παράπονο!ούτε μυρίζουν άσχημα,κ εμενα τα παμπερς καπως μου μύριζαν,ούτε διαρροές εχουμε κ φυσικά ουτε συγκαμμα!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα ο γιος μου ειχε ευαισθητο δερμα και του εβαζα παμπερς μεγαλονωντας ομως του δοκιμασα του λιντλ και δεν επαθε τιποτα!Να σου πω επειδη εδω ειναι εξω απο την πολη βαριομουνα να παω μονο γιαυτο και τωρα που καθαρισε και φοραει μονο στον υπνο παιρνω τα babylino που ειναι οικονομικα.Παντως τα συστηνω χωρις φοβο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΠΑΜΠΕΡΣ ΟΝΤΩΣ ΜΥΡΙΖΟΥΝ ΑΛΛΑ ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΥ ΚΑΤΕΛΗΞΑ ΓΙΑΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ?ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΚΑΝΕ ΤΣΙΣΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΟΥΝΗΣΕΙΣ ΑΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ Η ΓΕΝΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΓΔΥΝΕΙΣ.ΠΑΝΤΩΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΛΕΤΕ ΘΑ ΤΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΚΑΙ ΓΩ ΤΑ ΛΙΝΤΛ.ΒΑΣΙΚΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΔΩ ΤΑ ΛΙΜΠΕΡΟ ΑΛΛΑ ΔΕ ΤΑ ΠΟΛΥΒΡΙΣΚΩ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΣΟΥΠΕΡ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΩΠΩ ΜΟΜ ΤΟ ΒΕ ΤΩΡΑ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΟΥ ΣΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ.ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΟΣ ΜΕ ΣΕΝΑ.....ΕΚΕΙ ΕΙΧΕΣ ΤΗ ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΛΕΣ ΚΑΙ ΣΟΥ ΚΟΥΡΕΨΑΝ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή ιδέα. Θα τις δοκιμάσω και εγώ. Είμαστε στη φάση που βγαζουμε την πάνα και δεν ειναι αναγκη να ξοδευουμε μια περιουσία. Αν ειναι όντως καλές όπως λέτε θα τις παρω και για τη μικρη. Για την ώρα έκανα στοκ 3 πακέτα για τη μικρη γιατί είχα κουπόνια και μου εβγαινε 7€ το πακετο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΑ ΚΟΥΠΟΝΙΑ ΠΟΥ ΤΑ ΒΡΙΣΚΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΠΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΘΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΑΛΛΑ ΠΕΡΑΣΑΝ 4 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΤΠΤ....ΣΕ ΛΙΓΟ ΓΙΟΓΙΟ ΘΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΟΧΙ ΚΟΥΠΟΝΙΑ!!!!!!!!!!!!!:blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΠΟ ΤΑ LIDL ΤΑ 56 ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΚΑΝΟΥΝ 10 ΕΥΡΩ. ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ. Η ΑΛΗΘΕΙΑ Η ΜΑΓΑΛΗ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΕΥΑΙΣΘΗΤΗ ΚΑΙ ΕΒΑΖΕ ΣΤΗΝ ΕΣΧΑΤΗ LIBERO. Η ΜΙΚΡΗ, ΑΠΟ ΜΙΚΡΗ ΜΕ ΦΤΗΝΑ!:P ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΜΕ ΤΑ ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΗΞΑΜΕ ΤΕΛΕΙΩΤΗΚΑ ΑΠΟ ΤΑ LIDL. ΠΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΔΥΟ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΠΑΝΕΣ! ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΟΥΛΗ, ΓΑΛΑ ΔΕΝ ΞΟΔΕΥΕ, ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ. ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΠΑΝΕΣ ΤΟΥ ΒΟΛΙΚΟ! ΠΑΝΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις τις χρησιμοποιουμε εδω κ αρκετο καιρο κ δεν αντιμετωπισαμε κανενα προβλημα.

Εαν το παιδακι δεν αντιμετωπιζει προβλημα αλλεργιας δεν βρισκω το λογο να χρησιμοποιουμε τις "επωνυμες-ακριβες". Ολες την ιδια δουλεια κανουν. Προτιμω λοιπον να ξοδευω χρηματα για κατι αλλο πιο ουσιαστικο παρα για τις πανες.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

antroula έγραψε:

ΤΑ ΚΟΥΠΟΝΙΑ ΠΟΥ ΤΑ ΒΡΙΣΚΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΠΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΘΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΑΛΛΑ ΠΕΡΑΣΑΝ 4 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΤΠΤ....ΣΕ ΛΙΓΟ ΓΙΟΓΙΟ ΘΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΟΧΙ ΚΟΥΠΟΝΙΑ!!!!!!!!!!!!!:blink:

να μπειτε στο libero.gr, pampers.gr και babylino.gr να γινετε μελος και σου στελνουνε κουπονια.εμενα μου ερχονται καθε μηνα.

οταν δεν εχω κουπονια παιρνω lidl. τα εχω δοκιμασει ειναι σχεδον ιδια με τα pampers.

αμα το παιδακι δεν εχει προβλημα καλα ειναι να παιρνεις αυτες που βρισκεις προσφορα ή εχεις κουπονια ή του lidl.επισης του aldi ακουσα πως ειναι καλες αλλα δεν εχω ποτε δοκιμασει.

αλλιως δυσκολα τα πραγματα με τοσες πανες!!!!!!:laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμένα τα Pampers δεν μου άρεσαν καθόλου ... η μικρή μου τα έβγαζε από την θέση τους γιατί της έφερναν φαγούρα :P

χρησιμοποιούμε τα Libero όπου και μου στέλνουν κουπόνια οπότε πέρνω τις 36 πάνες περίπου 5,5 €.

Του lidl δεν τις έχω δοκιμάσει αλλά η ξαρέρφη του άντρα μου που έχου δίδυμα είναι απόλυτα ικανοποιημένη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ,ΜΑΛΑΚΕΣ,ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΕΣ.ΑΜΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΝΟΙΩΘΕΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΦΟΡΑΕΙ ΚΑΤΙ ΑΚΡΙΒΟ?ΚΑΚΑ ΚΑΝΕΙ ΕΚΕΙ,ΕΛΕΟΣ.ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΕΡΓΙΑ Κ ΣΕ ΠΑΝΕΣ ΜΕ "ΟΝΟΜΑ".ΑΠΟ ΜΩΡΟ ΕΞΑΡΤΑΤΕ.ΔΟΚΙΜΑΣΤΕ ΤΙΣ ΚΑΙ ΑΝ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΙΣ ΕΓΚΡΙΝΕΙ ))) ΝΑ ΤΙΣ ΠΡΟΤΙΜΙΣΕΤΕ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οι παμπερς μου αρεσαν στην αρχη αλλα η μικρη επειδη δεν ξυπναει το βραδυ ευκολα ακομα και αν εχει βρεξει την πανα της

ερεθιζοταν αλλα αυτες του λιντλ ειναι πολυ καλες δοκιμασα αρκετε πανες και μονο οι λιμπερο μου αρεσουν οταν δεν παω στο λιντλ

Στις παμπερς και στο babylino μου αρεσουν μονο α σχεδιακια!!!!:P:lol: :lol: :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχχχχ μεγαλο αχχχ κοριτσια μου πηγα και εγω να αγορασω απο το lidl πηρα τις πιο μικρες σε νουμερο για να κανω και εγω λιγο οικονομια η γυναικα(φυσικα μονο αν τις δεχεται το δερμα του μωρου μου)αλλα....του ειναι μεγαλες δεν του χωρανε μετα διαπιστωσα οτι ειχα παρει τα βρακακια!!!

μηπως υπαρχει μικρο νουμερο και σε πανα με χρατς????

επεισης πηρα και τα νεα παμπερς τα φτηνα αλλα μου φαινονται πολυ πλαστικα σαν ναιλον και πολυ λεπτα οταν μαλιστα εκανε κακα του αστε τα κοριτσια δεν ηξερα απο που να τα μαζεψω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα παω σημερα απο το lidl να δω αν εχει μικρο νουμερο σε κανονικη πανα γιατι το βρακακι μας ειναι μεγαλο(ολη η περιουσια κρεμεται εξω χιχιχι)

ειναι και μικροσκοπικος ο δικος μου ειναι 14 μηνων 9 κιλα και φοραει το 4νουμερο

αυτες οι καινουργιες παμπερς ειναι μια πορτοκαλι συσκευασια δεν μου εκανε ειχα διαροες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗ ΓΡΑΦΕΙ ΚΙΛΑ ΣΤΙΣ ΠΑΝΕΣ,ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙΣ ΑΝ ΠΡΟΣΕΞΕΙΣ.ΚΑΙ ΜΗΝ ΣΕ ΞΕΓΕΛΑΕΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΑΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΑΚΙ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΖΩΓΡΑΦΙΣΜΕΝΟ,ΙΔΙΕΣ ΕΙΝΑΙ.:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Emeis xrisimopoioume tis libero kai tis babylino analoga me ta kouponia kai tis prosfores.Exoume parei kai LIDL kai meiname poli euxaristimenes alla variemai na paw sto LIDL mono gia panes.Oi portokali oi pampers einai ontws apati!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΑΝΕΣ ΤΟΥ LIDL ΔΕΝ ΤΙΣ ΕΧΩ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ. ΠΑΙΡΝΩ ΤΙΣ PAMPERS ACTIVE FIT (ΜΩΒ) ΚΑΠΩΣ ΑΚΡΙΒΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΤΥΧΗΜΑΤΑ ΠΛΕΟΝ. ΕΡΕΘΙΣΜΟΥΣ ΑΠΟ ΠΑΝΕΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΠΟΤΕ...

ΓΙΑ ΚΟΥΠΟΝΙΑ PAMPERS ΑΝΕΞΑΡΗΤΩΣ ΕΓΓΡΑΦΗΣ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΗΛ ΣΤΟ 8001140222 (ΧΩΡΙΣ ΧΡΕΩΣΗ) ΚΑΘΕ 1Η ΤΟΥ ΜΗΝΑ (ΑΝ ΠΕΦΤΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ) 9 Π.Μ. ΑΚΡΙΒΩΣ :ohmy: ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ!

line_m121_beg_41_time_1242964800_text_cf20c9dcf3efede1f220ece1f220e5dfede1e9.gif

line_line_typew1_beg_d_typew6_time_1004068800_text_c1e3e3e5ebe9eade2026616d703b20c3e9fef1e3eff2202d20c5dfece1f3f4e520ece1e6df.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Σήμερα κλείνουμε την 6η εβδομάδα 🥰🥰🧿🧿.. Όχι όχι ξυπνούσε ανά 3ωρο για φαγητό...οι κολικοί μας συνήθως κρατάνε από τις 7 μέχρι τις 11 το βράδυ!!
    • Αχ τέλεια! Εύχομαι να παραμείνει έτσι. Τα προηγούμενα βραδιά ξυπνούσε για να φαει? Η από κολικούς? Αντε ελπίζω να μειώθηκε η ένταση τους κάπως τώρα.
    • μακάρι κορίτσι μου να συνεχίσει ετσι.. τουλάχιστον να ξεκουράζεσαι! μεγαλώνουν μωρέ και ηρεμούν και αυτά..ποδο είστε εσείςς;
    • Καλημέρα κορίτσια μου 🩷🦋🩷 Πώς είστε??εμείς χθες το βράδυ κάναμε το πρώτο μας σερί 6ωρο και η αλήθεια ξεκουραστήκαμε αρκετά 😍👣..τις προηγούμενες 2 μέρες περνούσαμε πάλι δύσκολα με τους κολικούς αλλά χτες ήταν άλλο μωράκι...💙💙🧿🧿
    • Εγώ πάντως παρατήρησα το εξής. Εγώ κανονικά κάνω πολύ απότομο πικ. Τα τεστ μου βγαίνουν ολόλευκα, ξαφνικά τη 12η αρχίζει αχνό, 13η ξαφνικό μπαμ θετικό και από 13η το βράδυ γίνονται λευκα. Στον προηγούμενο κύκλο που έψαχνα θετικό ωορρηξιας ενώ είχα ήδη το εξωμήτριο κ δεν το ήξερα, άρχισα τεστ από την 8η κ μέχρι 16η που σταματησα τα έβλεπα πολύ έντονα όλα. Τοτε δεν ψιλιαστηκα τι γίνεται, απλα ειχα σκοπο να ρωτησω τ γυναικολογο πως γίνεται απο το πουθενά να εχω θετικα τοσες μερες ! Δηλαδή σ εμένα ίσχυσε αυτό που βγαίνουν θετικά τα ωορρηξιας στην εγκυμοσύνη. Αλλά αν βγάζεις θετικό ωορρηξιας, θα βγάλεις και θετικό εγκυμοσύνης. Το τεστ μπερδεύει τις ορμόνες απλά. Είναι αδύνατο να σου βγάζει έντονα σχεδόν θετικά ωορρηξιας κ η χοριακη να μη φανεί καν. Έτσι λέω εγώ...  Σου δείχνω φώτο μου με μερικά από κείνα τα τεστ, δεν τα έβαζα όλα στην εφαρμογή, μόνο λίγα.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...