Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΑ ΓΙΝΩ ΝΟΝΑ


katsaridoula

Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΩ ΝΟΝΑ ΣΕ ΕΝΑ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ΑΓΟΡΑΚΙ!ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΜΑΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑ!ΑΥΤΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΒΑΦΤΙΣΗΣ ΓΙΑΥΤΟ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΣΜΙΣΗ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΞΙΩΣΗΣ!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩ ΠΟΛΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 55
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα κ συγχαρητηρια

παντα αξια να εισαι κοπελα μου

τωρα για τον στολισμο σορυ αλλα........

δ ξερω να σε βοηθησω μιας κ απο φαντασια δ κατεχω :P 0 σου λεω

αστα!!!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κατσαριδούλα.

Με το καλό η βάφτιση και πάντα άξια!

Σε τι χρώματα/τόνους θα είναι το θέμα της βάφτισης;Μπορείς να βρεις πολλά και μέσω ιντερνετ αλλά και με μια βόλτα στα μαγαζιά ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΛΛΟΝ ΣΕ ΠΡΑΣΙΝΟ ΧΡΩΜΑ ΜΕ ΚΙΤΡΙΝΟ ΧΡΩΜΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΠΩΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΜΕ ΤΙΣ ΠΡΟΣΚΛΗΣΕΙΣ.ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στην ιδια ενονητα υπαρχουν κοριτσια που εχουν ανεβασει φωτο απο τις δικες τους βαφτισεις....γιατι δεν ριχνεις και κει μια ματια???

με το καλο σου ευχομαι και παντα αξια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΘΑ ΔΕΙΣ.ΕΓΩ ΕΓΙΝΑ ΝΟΝΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΕ.ΗΤΑΝ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ.ΠΑΝΤΑ ΑΞΙΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ.ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑΜΕ ΗΤΑΝ ΤΟ ΛΑΧΑΝΙ ΤΟ ΕΚΡΟΥ ΤΟ ΘΑΛΑΣΣΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΣΠΡΟ.ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ ΚΑΙ ΣΤΑ ΒΑΦΤΙΣΤΙΚΑ.ΤΟΥ ΠΗΡΑ ΕΝΑ ΚΟΥΣΤΟΥΜΑΚΙ ΤΗΣ TRICOTEEN ΕΚΡΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΥΚΑΜΙΣΑΚΙ ΣΕ ΧΡΩΜΑ ΛΑΧΑΝΙ ΣΚΟΥΡΟ.ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΙΑ ΠΟΥ ΤΑ ΛΑΤΡΕΨΑ ΗΤΑΝ ΣΕ ΣΤΥΛ ΜΟΚΑΣΙΝΙ,ΟΝΕΙΡΟ.ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΧΡΟΝΟ ΨΑΞΤΟ ΑΡΚΕΤΑ ΠΑΝΤΟΣ.ΚΑΝΤΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΕΥΧΟΛΟΓΙΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΙΚΡΟΥΛΗ ΝΑ ΓΡΑΨΟΥΝ ΟΙ ΚΑΛΕΣΜΕΝΟΙ.ΘΑ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΗΣΤΩ ΕΥΧΑΡΗΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΩ ΤΙΣ ΦΟΤΟ,ΔΕΝ ΞΕΡΩ.ΩΡΑΙΑ ΙΔΕΑ ΜΕ ΤΟ ΕΥΧΟΛΟΓΙΟ.ΤΟ ΠΑΙΡΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΒΑΦΤΙΣΤΙΚΑ;25 ΟΚΤΩΜΒΡΙΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΔΩ ΓΙΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΕΡΘΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΑ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΑ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katsaridoula μη σε πιάνει αγχος, είναι νωρίς ακόμα!!

Λοιπόν μπορείτε να χρησιμοποιείσετε βατραχάκια με στέμμα..

Πριγκιπακια δηλαδή, είναι πολύ όμορφα και είναι σε πράσινο χρώμα.

Μπορούν οι μπομπονιέρες να είναι κρικάκια που να κρέμμονται κορδελίτσες πράσινες, κίτρινες κ μπλέ και σε μια απο αυτές να κρεμμεται ο βατραχάκος κ στις υπολοιπές τυλιγμένα κουφετάκια.

Για διακόσμηση μπορείς να διαλέξεις μεγάλους Ήλιους (κίτρινοι) με τα φυλλα τους(είναι μεγάλα και πράσινα)

Για τα παιδάκια που θα είναι στη βάπτιση μπορείτε να ετοιμάσετε πρασινα φυλλα Α4 σε χωνάκια και να τα γεμίσετε με smarties και γλυφιτζουρια, δεμενα με κιτρινες κορδελίτσες.

Αν σου άρεσε κάτι πες μου έχω και άλλες ιδέες ή να σου πω πως να υλοποίσεις αυτές

Καλή επιτυχία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατσαριδουλα πρωτα απο ολα να σου ευχηθω να εισαι παντα αξια!!!!

εγω βαπτιζω τον μπεμπη μου το αλλο σαββατο μπομπονιερες πηρα κανδρακια παιδικα με ζωακια σε διαφορα χρωματα(μπλε-πορτοκαλι-λαχανι-κιτρινο)

γενικα το θεμα μας ειναι τα ζωακια σημερα το απογευμα θα φτιαξω και το βιλιο ευχων

αν μπεις παντως στο θεμα με τις βαπτισεις θα βρεις πολλες ιδεες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ΒΑΦΤΙΣΗ ΕΙΝΑΙ 25 ΟΚΤΩΜΒΡΙΟΥ.ΘΕΛΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΠΡΙΓΚΙΠΑ ΟΧΙ ΜΕ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΑΚΙ.ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΕΣ ΟΙ ΙΔΕΕΣ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕ ΘΕΛΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΤΟ ΕΙΧΑΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΑΛΕΣΜΕΝΟΥΣ.ΕΧΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΠΡΙΓΚΙΠΑ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ;;;ΕΥΧΑΡΗΣΤΩ ΠΟΛΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπορείς να κάνεις το ίδιο με το στέμμα του Μικρού πρίγκιππα αντί για βατραχάκι..

Εξω απο την εκκλησία δυο μεγάλα ωραία φαναρακια λευκά με ενα μεγάλο πρασινο κερί και κορδελίτσες δεμένες στη λαβή.

Εκει που θα είναι οι μπομπονιέρες μπορείτε να βάλετ μεγάλα μπολ με ζαχαρωτά στα χρώματα της βάπτισης ή στύλες απο πλέξι γκλάς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΝΟΝΑ ΕΝΟΣ ΑΓΟΡΙΟΥ,ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙΑ..ΣΤΗ ΛΑΜΠΑΔΑ,ΣΤΑ ΚΕΡΑΚΙΑ,ΣΤΟ ΜΠΟΥΚΑΛΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΛΑΔΙ,ΣΕ ΣΙΕΛ ΚΑΙ ΑΣΠΡΟ ΧΡΩΜΑ ΟΛΑ..ΤΟ ΚΟΥΣΤΟΥΜΑΚΙ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΟΥ ΠΑΓΟΥ ΜΕ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ ΜΕ ΤΙΡΑΝΤΕΣ,ΠΟΥΚΑΜΙΣΟ,ΓΙΛΕΚΟ ΜΕ ΑΛΥΣΙΔΑΚΙ ΣΤΟ ΤΣΕΠΑΚΙ ΚΑΙ ΣΑΚΑΚΙ ΜΕ ΡΟΖ ΜΑΝΤΗΛΙ ΣΤΟ ΤΣΕΠΑΚΙ ΚΑΙ ΡΟΖ ΓΡΑΒΑΤΑ..ΗΤΑΝ ΣΕΤ...Α,ΚΑΙ ΚΑΠΕΛΑΚΙ!!!ΤΟ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΙ ΤΥΠΟΥ ΜΠΟΤΑΚΙ(ΗΤΑΝ ΑΡΧΕΣ ΑΠΡΙΛΗ Η ΒΑΦΤΗΣΗ) ΠΑΛΙ ΣΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΟΥ ΠΑΓΟΥ..ΚΑΙ Η ΚΟΛΥΜΠΗΘΡΑ ΣΤΟΛΙΣΜΕΝΗ ΜΕ ΑΣΠΡΟ-ΣΙΕΛ ΤΟΥΛΙ ΜΕ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙΑ ΠΑΝΩ ΣΕΤ ΜΕ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ(ΣΙΕΛ ΧΡΩΜΑ)...ΓΙΑ ΣΤΟΛΙΣΜΟ ΕΒΑΛΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΑΝΘΟΣΤΗΛΕΣ ΜΕ ΑΣΠΡΟΜΠΛΕ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑ ΚΑΙ ΕΞΩ ΑΠ ΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΜΙΑ ΑΨΙΔΑ ΑΠΟ ΜΠΛΕ ΜΠΑΛΟΝΙΑ,ΚΑΙ ΑΛΛΑ 2 ΔΕΞΙΑ Κ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΣΑΝ ΜΠΟΥΚΕΤΟ ΚΑΙ ΔΥΟ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙΑ ΑΠΟ ΜΠΑΛΟΝΙΑ...ΕΧΕΙ ΣΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΜΕ ΜΠΑΛΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΧΕΔΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΦΤΙΑΞΟΥΝ...ΜΑΡΤΙΡΙΚΑ,ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΣΤΑΥΡΟ ΣΚΑΛΙΣΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΑΣΗΜΟΜΕΝΟ(ΕΤΣΙ ΤΟ ΛΕΝΕ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙ ΒΟΥΤΗΧΤΕΙ ΣΤΟ ΑΣΗΜΙ?ΔΕ ΘΥΜΑΜΑΙ)ΠΟΥ ΔΕ ΜΑΥΡΙΖΕΙ ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΟΝ,ΜΕ ΕΝΑ ΣΤΡΑΣΑΚΙ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΚΑΙ ΣΕ ΦΙΟΓΚΑΚΙ ΔΕΡΜΑΤΑΚΙ ΣΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΟΥ ΠΑΓΟΥ ΜΕ ΚΟΥΜΠΩΜΑ ΠΟΥ ΜΕΤΑ ΤΟ ΚΡΕΜΑΣ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ(ΦΟΒΕΡΟ!!!) ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΟΥΚΛΑΚΙ ΣΚΥΛΑΚΙ ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΙ ΤΑ ΕΙΧΑ ΚΑΡΦΙΤΣΩΣΕΙ ΠΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΚΡΕΜΑΝΕ ΓΙΑΙ ΜΠΕΡΔΕΥΟΝΤΑΝ ΣΤΟ ΚΟΥΤΑΚΙ...ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΣΤΟΙΧΙΣΕΙ 2000 ΕΥΡΩ ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ..ΤΙΣ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΔΕ ΤΙΣ ΚΑΝΕΙΣ ΕΣΥ..ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΤΙΣ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΙΑΛΕΓΟΥΝ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ΩΡΑΙΑ!ΤΟΝ ΣΤΟΛΙΣΜΟ ΤΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣ ΕΣΥ ΤΟΝ ΠΛΗΡΩΣΕΣ;ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΒΓΗΚΑΝ ΤΟΣΟ;ΣΤΑ ΤΡΑΠΕΖΙΑ ΣΤΗ ΔΕΞΙΩΣΗ ΤΗ ΛΕΣ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΣΤΟΙΧΙΣΕ 2000!!!Η ΝΟΝΑ ΠΛΗΡΩΝΕΙ ΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ,ΤΟ ΣΤΟΛΙΣΜΟ,ΤΑ ΒΑΦΤΗΣΤΙΚΑ,ΤΑ ΜΑΡΤΗΡΙΚΑ,ΤΟ ΣΤΑΥΡΟ(ΝΑ ΤΟΥ ΠΑΡΕΙΣ ΧΡΥΣΟ,ΛΕΝΕ ΔΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΛΕΥΚΟΧΡΥΣΟ..ΒΕΒΑΙΑ,ΟΤΙ ΘΕΣ ΕΣΥ..)!!!ΣΤΑ ΤΡΑΠΕΖΙΑ ΤΗΣ ΔΕΞΙΟΩΣΗΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΑΝΘΟΣΤΗΛΕΣ ΜΙΚΡΕΣ ΜΕ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΗΣ ΒΑΦΤΗΣΗΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕ ΜΕ ΖΑΛΗΣΕΣ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΙΣΑ ΙΣΑ ΖΑΙΡΟΜΑΙ ΑΝ ΒΟΗΘΗΣΑ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ!

ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΟΛΙΣΜΟ ΤΗΣ ΔΕΞΙΩΣΗΣ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΗ ΝΑ ΤΟΝ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΕΣΥ..ΜΟΝΟ ΤΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣ!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ Η ΘΥΜΗΘΕΙΣ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΣΤΕΙΛΕ Η ΠΜ Η ΕΔΩ!ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...