Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΜΑ ΓΙΑ ΛΙΓΟ


Recommended Posts

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΨΕΥΤΙΚΟ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ.ΕΙΝΑΙ ΒΑΡΒΑΡΟ ΝΑ ΧΑΝΕΙΣ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ (ΟΧΙ ΠΩΣ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ). Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΒΑΣΟΥΛΑ ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΜΑΤΑ ΔΥΝΑΜΗ ΛΟΓΙΑ ΣΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 197
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

THEODOSIADOU μια απώλεια είναι πάντα απώλεια.Μπορεί να χάνεις το έμβρυο στις 5 εβδομάδες,μπορεί να το χάνεις μόλις το γεννήσεις,μπορεί μερικά χρόνια μετά.

Απλά όσο περισσότερο χρόνο είσαι με το μωρό σου,δένεσαι.

Χαίρομαι που τα λόγια μου κατάφεραν να σου δώσουν λίγη ελπίδα.

Τα αγγελάκια μας παρότι δεν είναι ορατά είναι και θα είναι πάντα δίπλα μας.

Όσο τα σκεφτόμαστε θα είναι πάντα εδώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΥΠΑΜΑΙ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΩΛΕΙΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙΣ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΓΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΥΓΕΙΑ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΝΕΥΘΥΝΟΥΣ.....

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΕΚΑΝΑ ΑΣ ΤΙΜΩΡΗΘΟΥΝ ΑΠ' ΤΟ ΘΕΟ.

ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βασουλα μου λυπαμαι παρα πολυ..εχεις αλλα παιδακια???

θεοδοσιαδου (αληθεια,θα με βολευε πιο πολυ το μικρο σου,χιχι!!!)χαιρομαι που παιρνεις κουραγιο,ειναι πολυ σημαντικο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βασουλα μου μπραβο,πιστευω πηρες πολυ κουραγιο απο το παιδακι/τα παιδακια σου..

δεσποινακι εχεις πολυ ωραιο ονομα,εμενα με λενε αλεξανδρα και ειμαι 21..τον αντρουλη μου τον λενε κωστα και ειναι 25(εξ ου και το al kost)..μετα την αποξεση περασε ενας χρονος και κατι προσπαθειων χωρις αποτελεσμα..ο γιατρος λεει οτι φταιει το αγχος,μιας και οι εξετασεις ειναι οκ..αυτα για μενα...

η γνωμη μου ειναι να κανεις τις εξετασεις για την θρομβωση και ολα τα υπολοιπα που χρειαζονται για να ηρεμησεις οτι στην επομενη εγκυμοσυνη σου θα πανε οοοοοοολα καλα...;)

για οτι χρειαστεις,θα ειμαι εδω και μπορει2ς να μου στελνεις και πμ οταν δεν εισαι καλα,να τα λεμε:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξάνδρα η εγκυνοσύνη ήρθε μόλις αποφασίσαμε πως θέλουμε παιδάκι και αυτό μας έδωσε αισιοδοξία και μια υπόσχεση για το μέλλον :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασούλα, λυπάμαι πολυ για την απώλειά σου.Να ζήσετε γεροί και δυνατοί εσύ και το παιδάκι σας.

Αλεξάνδρα : Χρόνια πολλά για χθες! Πολύχρονη και τρισευτυχισμένη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΟΜΟΛΟΓΗΣΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥ ΦΑΝΤΑΣΙΑ (ΣΤΟ ΑΛΚΟΣΤ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ).

Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ, ΠΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΣΥΖΗΤΗΣΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΗ ΘΡΟΜΒΟΦΙΛΙΑ, ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ (ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΘΑΝΟ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΩ) ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΘΑ ΩΦΕΛΗΣΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΑΦΟΥ ΟΥΤΩΣ Ή ΑΛΛΩΣ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΗΠΑΡΙΝΗ.

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ 24 ΧΡΟΝΩΝ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΝΩΛΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ,ΕΠΙΣΗΣ,24.

ΚΙ ΕΣΥ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΡΜ,ΑΝ ΚΑΙ ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξάνδρα κατ'αρχήν χρόνια πολλά και καλά με υγεία και χαρά.Μέρες τώρα διαβάζω την ιστορία σου.Είσαι πολύ γλυκιά και είμαι σίγουρη ότι θα γίνεις πολύ καλή μανούλα.:lol:

Δέσποινα από τα βάθη της καρδιάς μου εύχομαι την επόμενη φορά να πάνε όλα τέλεια.:kiss:

Ασχετο αλλά εδώ μέσα μου φαίνεται ότι είμαι η μεγαλύτερη.Και εσάς το 2004 που πρωτοδιορίστηκα μου φαίνεται θα μπορούσα να σας έχω μαθήτριες.

Φιλάκια πολλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ..ΒΓΗΚΑ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΤΑ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΓΕΜΙΣΕ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΟΥ ΜΠΛΙΑΧ.:blink: .. ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΒΑΛΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΝΤΟΥΖ...(Ο ΑΔΕΡΦΟΥΛΗΣ ΜΟΥ,ΤΟΝ ΠΡΟΣΕΧΩ ΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑ,Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΔΟΎΛΛΕΥΕΙ..)

ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ ΜΙΚΡΟΥΛΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΑΚΟΜΑ,ΘΑ ΜΑΣ ΕΡΘΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΓΕΡΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ,ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ..;):kiss:

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΟΥ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΣΕ ΕΙΧΑ ΔΑΣΚΑΛΑ,ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΙΑ..:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Alkost, αυτή η φατσούλα είναι το αδελφάκι σου; Πόσων χρονών είσαι καλέ; Σόρι, αλλά δε διάβασα όλες τις σελίδες αυτού του post.

Κορίτσια, όλες είστε μικρούλες, εγώ νιώθω γριά εδώ μέσα... :dry:

Εγώ είμαι η Άννα-Μαρία και είμαι...χμ... 29! Κι εγώ δασκάλα, δηλαδή, φιλόλογος, ξεκινώ αύριο πρώτη μέρα στο σχολείο, μόλις διορίστηκα! Όποια θέλει να έρθει, θα είμαι στο εσπερινό, και θα έχω ενήλικες μαθητές!!! Χε χε, ελάτε να μου κάνετε κερκίδα!!!!!!!!

Μας εύχομαι σύντομα όλες εγκυούλες. :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι αυτος ειναι!!!!

ειναι οτι πιο υπεροχο εχω γυρω μου..οταν γεννηθηκε η μαμα μου ηταν 39,επαθε μελαγχολια και τον ανελαβα εγω μεχρι 1,5 χρονων τον μεγαλωσα αποκλειστικα..μερα-νυχτα..τωρα ειναι καλυτερα τα πραγματα,συνηλθε η μανουλα μου και τον φροντιζει μια χαρα..μονο τα απογευματα τον προσεχω πλεον,ευτυχως ετυχε να μενουμε πολυ πολυ κοντα...ειναι 2,5 ετων...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΥΡΙΑ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ :).ΣΙΓΑ ΜΩΡΕ,ΔΕ ΣΕ ΠΗΡΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ.

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΜΩΡΑΚΙΑ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΚΙ ΕΠΙΠΛΟΚΕΣ.

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ.ΤΟΣΗ ΩΡΑ ΔΙΑΒΑΖΑ ΕΥΧΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΟ ΛΟΓΟ.ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ ΚΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ.ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙΣ ΚΙ ΑΛΛΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε καλέ!!!

Να σας ζήσει ο μικρούλης και σύντομα μ' ένα δικό σας παιδάκι να του κάνει παρεούλα!!!!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου Αννα - Μαρια...ε αν εισαι εσυ γρια εγω τι δηλ ............ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΩ??????????

αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα ΘΑ ΜΟΥΡΛΑΘΩΩΩΩΩΩ.

ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΑΥΡΙΟ..ΚΑΛΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

THEODOSIADOU έγραψε:

ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ ΚΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ.ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙΣ ΚΙ ΑΛΛΟ.

σαν παιδακι μου το εχω οντως!!!!κατα συμπτωση μου μοιαζει κιολας!!!

σε ευχαριστω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΣΑΝ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕ ΘΑ ΤΗΝ ΕΒΑΖΕΣ,ΣΩΣΤΑ?ΑΝΤΕ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΥ ΣΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι...μακαρι για ολες οσες προσπαθουμε...

ειναι πολυ ασχημη η απογοητευση καθε μηνα,γιαυτο οταν με το καλο αρχισεις προσπαθειες,χαλαρα,χωρις αγχος για να ερθει γρηγορα..εγω που αγχωθηκα πολυ,τωρα δυσκολευομαι να συλλαβω,και οσο αποτυγχανω,τοσο αγχωνομαι και οσο αγχωνομαι τοσο αποτυγχανω....ενω σωματικα ειμαι μια χαρα..μην το κανεις αυτο το λαθος..απο την αρχη ξεκινα χαλαρα..

και μη φοβασαι τιποτα..ενα μωρο θα ειναι βαλσαμο για την ψυχουλα σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΡΘΕ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ.ΑΠΛΑ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ "ΑΠΡΟΣΕΧΤΟΙ" ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΘΑΥΜΑ.ΟΤΑΝ ΤΟ ΠΑΡΩ ΑΠΟΦΑΣΗ ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΑΠΛΑ ΘΑ ΕΠΑΝΑΛΑΒΩ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ ΧΩΡΙΣ ΑΓΧΟΣ.

ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΑΠΟΒΑΛΛΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ.ΔΕΝ ΚΕΡΔΙΖΕΙΣ ΚΑΤΙ,ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΧΑΝΕΙΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΗΜΕΡΑ ΚΛΕΙΝΟΥΝ 3 ΜΗΝΕΣ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΕ Ο ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΧΩΡΙΣ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ.

ΣΑ ΧΘΕΣ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΑ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟ ΚΛΑΜΑ ΤΟΥ.

ΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΛΕΓΕ ΤΟΤΕ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΘΑ ΕΜΕΝΑ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΙΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΑΨΥΧΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΤΟΥ.

ΝΑ'ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΟΠΟΥ, ΚΙ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΒΑΤΡΑΧΑΚΙ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΗΜΕΡΑ ΚΛΕΙΝΟΥΝ 3 ΜΗΝΕΣ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΕ Ο ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΧΩΡΙΣ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ.

ΣΑ ΧΘΕΣ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΑ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟ ΚΛΑΜΑ ΤΟΥ.

ΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΛΕΓΕ ΤΟΤΕ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΘΑ ΕΜΕΝΑ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΙΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΑΨΥΧΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΤΟΥ.

ΝΑ'ΣΑΙ ΚΑΛΑ,ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΒΑΤΡΑΧΑΚΙ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.. ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ.. ΤΩΡΑ ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΑ.. ΟΙ ΒΛΑΚΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΣΕΧΟΥΝ.. ΕΛΠΙΖΩ ΣΕ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΘΑ ΠΑΝΕ.. ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...