Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΩΣ ΚΡΑΤΑΤΕ ΤΗΝ "ΦΛΟΓΑ" ?


Eleny2

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 78
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μη περιμένεις κανένας άντρας να σκεφτεί όπως εμείς!!

Φυσικά και είσαι κουρασμένη με δύο παιδιά και το σπίτι.

Εγω που δεν έχω παιδιά και έρχονται ωρες ώρες και σκάω!!

Αλλά όσο και να βαριέσαι όσο και να μη θές προσπάθησε.

Εμένα καθε μέρα ο άντρας μου με κυνηγάει "να μου τον φιρμάρει" (όπως λέει:blush: ) και φυσικά με δουλειά και σπίτι δεν έχω πάντα την ορεξή του:silly: . Όταν όμως "του κάθομαι" μέτα αισθάνομαι άλλος άνθρωπος!!

Η υστερία είναι γέννους θυληκου. Υστερος σημαίνει μήτρα και υστερία σημαινει στεγνή μήτρα:blush::blush: !!

Ξεδιψα σε την λοιπον λιγο πιο συχνα, καλοκαιρι είναι ακόμα διψάει...

don't do my trees. please

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παντως και μονο που καναμε τη mama-xina και γελασε μας αξιζουν συγχαρητηρια!!:laugh:

Εμενα μαλλον καποιος με εχει καταραστει να μεινω ανεραστη :S εδω και 2 μερες λεω να βαλω κι εγω σε εφαρμογη την επιχειρηση "του καθομαι και φτιαχνομαι"αλλα δε μας καθεται!! τη μια ειπα αντε να βγουμε να παμε στη συναυλια της amita motion να κανουμε και μια ρομαντζαδα στο λιμανι μετα και να γυρισουμε στο σπιτι φτιαγμενοι να γινει της κολασεως!!Αμ δε..!! εκει που περνουσαμε μια χαρα στη συναυλια μας ειδε ( δε ξερω πως μεσα σε τοσο κοσμο) μια γκαβη θεια του δικου μου με τον αντρα της και την πιο γκαβη κορη τους και μας κατσικωθηκαν ολο το υπολοιπο βραδυ!!!δεν εφευγαν αμα δε φευγαμε ολοι μαζι!!!!εννοειται πως απο τα νευρα μου δεν ηθελα οχι σεξ αλλα ουτε τη ζωη μου!!!Κι εχθες που ειχα παλι πονηρα σχεδια μας ηρθαν το απογευμα κατι αλλοι γκαβοι για λιγο οπως ειπαν,αλλα αυτο το λιγο κρατησε μεχρι τις 12:30!!οποτε μετα μεχρι να μαζεψουμε πιτσες πιατα ποτηρια κτλ πηγε 1+ και... κοκο γιοκ!!Σημερα λεω να κατεβασω τηλεφωνα,να αποσυνδεσω το κουδουνι,να κατεβασω ρολα και κουρτινες μπας γλιτωσουμε!!:blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αιντε βρε κορίτσια.Βουρ λέμε.Μου ψιλοπέρασε και το λουμπάγκο και λέω από σήμερα να ξαναπιάσω "δουλειά"!!!!!!!!!!!!:woohoo: Εμάς ευτυχώς είναι ΠΑΟ και δεν πέρασε στο Τσάμπιονς Λιγκ αλλά είναι στο Γιουρόπα Λιγκ και θα έχει πιο εύκολους αγώνες οπότε θα έχουμε χαρές στο σπίτι!!!!!!!:blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


×
×
  • Προσθήκη...