Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΩΣ ΚΡΑΤΑΤΕ ΤΗΝ "ΦΛΟΓΑ" ?


Eleny2

Recommended Posts

Αντε με το καλο να τελειωσει ο αγωνας Ελενη μου....Να δειτε κανα πυροτεχνημα πριν σε παρει ο υπνος!!!!Ελπιζω μονο να κερδισει η ομαδα του γτ αλλιως..... :P

Υβοννη με εστειλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!χαχαχαχαχαχαχαχα

Παντως κοριτσια δυσκολο πραγμα να φτιαξεις ατμοσφαιρα και να το κανεις... Επιτηδευμένα!!!!!!!!

Μια φορα ειπα να οργανωσω θεματακι...Κρεβατι με τα σουπερ σεντονια μας,φαγητακι αγαπημενο,μετα τον εστειλα για αφρολουτρο και ετρεξα να βαλω τα σεξυ μου εσωρουχα.....

Η πορτα μισανοιχτη.....Το γυμνο μου ποδι δινει την πρωτη γευση.....Ενα "μμμμμ" ακογεται απο μεσα....

Και ξαφνικα.......

Ανοιγω (καταλαθος) πολυ αποτομα την πορτα θελωντας να εμφανιστω μπροστα του και να ...Του κοψω την ανασα.....

Η πορτα χτυπαει στον τοιχο και επανερχεται με φορα πανω μου :woohoo: :woohoo: :woohoo: ....

Ενα "ωωωωωωωωωωωωχχχ" βγαινει απτο στομα μου(κουτουλησα!!!!!),ενα "σιγα βρε ταλιμπαν μου!!!!" απ'το δικο του

και ατελειωτα γελια κι απτους δυο μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!χεχχεεχχεεχχεχχεχεχεε :laugh: :laugh: :laugh:

Αχ τι μοιραζομαι μαζι σας αποψε!!!!!!!!!!!!!!!Γελαω μονη μου-και το ειχα αναγκη!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 78
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

:laugh: χαχαχαχαχ...Κατρινα!:laugh: βρε Καντινου μου ωραια τακανες ολα,αλλα τι θα πας να ξαπλωσεις και θα περιμενεις...,χασει-κερδισει η ομαδα του παιδι μου,εσυ θα τον προκαλεσεις:P περνα απο διπλα του,χαιδεψε τον,δωσε κανενα φιλακι στο λαιμο,ολα αυτα μετα τον αγωνα εννοειται!Αμα κερδισει η ομαδα του,πεστου ελα να το γιορτασουμε μαζι:laugh: ,αμα χασει πεστου,ελα αγορι μου,παιχταρα μου εσυ:laugh: η οπως τον λες,ελα να σε παρηγορησω αγαπη μου.......κ.λ.π,αχ τι λεω βραδυατικα:ohmy: παει με τρελλανατε:silly: :laugh: :P:blush: :blush: :blush:

παρε την κατασταση στα χερια σου...στην κυριολεξια:P

ΥΓ.Κι ο δικος μου γαυρος κοκκαλο ειναι,αγωνα βλεπει μαζι με τον γυιο μου!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: :laugh: :laugh:

Αναστασία Γκούφυς;;;:laugh: ;)

Έχω πράξει εγώ...Τα τέρατα...

Δηλητηρίαση από μύδια παραλίγο...:woohoo:

Ήθελα και αφροδισιακά...:blink: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katrina έγραψε:

:laugh: :laugh: :laugh:

Αναστασία Γκούφυς;;;:laugh: ;)

Έχω πράξει εγώ...Τα τέρατα...

Δηλητηρίαση από μύδια παραλίγο...:woohoo:

Ήθελα και αφροδισιακά...:blink: :silly:

χαχαχαχαχαχαχα :laugh: :laugh: Ωραιες ειμαστε!!!!Ή που θα τους σκοτωσουμε ή θα σκοτωθουμε απο μονες μας!!!

Αχ τι τραβαμε!!!!!!!!!?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ! ΜΕ ΚΑΝΑΤΕ ΚΑΙ ΓΕΛΑΣΑ! ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΣΕ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ!:woohoo: ΥΒΒΟΝΗ, ΝΑΙ, ΜΩΡΕ! ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ! ΤΙ ΤΖΑΜΠΑ ΦΤΙΑΞΙΜΟ ΣΗΜΕΡΑ? ΧΑΣΕΙ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΘΑ ΤΟ ΠΝΙΞΟΥΜΕ ΤΟ ΚΟΥΝΕΛΙ! ΤΡΩΓΟΝΤΑΣ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΟΡΕΗ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια,Κατρινα..:laugh: χαχαχαχαχαχαχ...:laugh: χαχαχαχ..κι εγω γελασα..ναστε καλα βρε κοριτσια!!!!!:laugh:

Αναστ θα σου πω κι αλλα αυριο εσενα;):P μονο να μην ακουει η μπεμπα:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καντινου έγραψε:

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ! ΜΕ ΚΑΝΑΤΕ ΚΑΙ ΓΕΛΑΣΑ! ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΣΕ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ!:woohoo: ΥΒΒΟΝΗ, ΝΑΙ, ΜΩΡΕ! ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ! ΤΙ ΤΖΑΜΠΑ ΦΤΙΑΞΙΜΟ ΣΗΜΕΡΑ? ΧΑΣΕΙ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΘΑ ΤΟ ΠΝΙΞΟΥΜΕ ΤΟ ΚΟΥΝΕΛΙ! ΤΡΩΓΟΝΤΑΣ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΟΡΕΗ!

:laugh: ΕΤΣΙ!!!!:laugh: Καλη διασκεδαση καντινου;):P :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενη το χασα το θεμα απο την αρχη και ειναι πολυ αργα για να διαβασω 6 σελιδες!!!Τα ματακια μου κλεινουν...

Μην τρελαινεσαι αγαπη...και εμεις ανευ σεξ ειμαστε εδω και κατι μηνες...

αλλα που θα παει...

οπως λεει και η ρηση...

θα γυρισει ο τροχος θα γ...σει και ο φτωχος!!!:laugh: :woohoo: :laugh: :woohoo:

χαχα...φιλακια...καληνυχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KANTINOY ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΚΕΡΔΙΣΕ ΚΙ ΟΜΑΔΑ

ΤΟΥ ΠΟΙΟΣ ΣΕ ΠΙΑΝΕΙ,:woohoo: ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ, ΠΟΛΛΑ

ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ...ΑΡΚΕΙ ΝΑ

ΘΕΛΕΙΣ !!!;)

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ - ΚΑΤΡΙΝΑ ...ΜΠΡΑΒΟ ...ΜΕ

ΚΑΝΑΤΕ ΚΑΙ ΓΕΛΑΣΑ ΠΟΛΥ!!!:laugh: :laugh:

ΕΓΩ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΗΓΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΚΙΜ

BASINGER ΚΑΙ ΓΕΛΟΥΣΕ...ΠΟΙΑ ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ

ΚΑΙ ΒΛΑΚΕΙΕΣ !!! ΤΟ ΑΣΠΡΟ ΦΑΝΕΛΑΚΙ ΜΑΣ

ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΕΜΑΣ:P :laugh: :woohoo:

Υ.Γ. Α ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΛΤΣΑ

ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ!!!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καντινού μην απελπίζεσαι καθόλου. Έτσι είναι ειδικά τον πρώτο χρόνο. Ο μεγαλύτερος ερωτας στην ζωή σου είναι το μωρό σου. Ο άντρας έρχεται τελευταίος και κατα ιδρωμένος!! Απόλαυσε τον έρωτά σου με το μωρό σου και προσποιήσουμε όσο μπορείς με τον άντρα σου. Σκέψου το από το πρωϊ και μόλις έρθει η κατάληλη ώρα να του την πεσεις έσύ όσο δύσκολο και να είναι. Εντάξει δεν είπαμε συστηματικά αλλά μια στις τόσες. Δεν προκειται να φύγει μην φοβάσαι. Εξήγησέ του την κούρασή σου και πόσο διαφορετικός είναι ο ρυθμός της ζωής σου τώρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

;) ΜΑΛΛΟΝ Η ΚΑΝΤΙΝΟΥ ΠΕΡΝΑΕΙ ΚΟΛΑΣΜΕΝΕΣ ΕΡΩΤΙΚΕΣ

ΣΤΙΓΜΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΤΗΣ ΓΙΑΤΙ ΚΕΡΔΙΣΕ

Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ(ΣΙΧΑΜΕΡΟΣ!):silly:

ΑΝ ΚΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΤΟ

ΑΥΡΙΟ (ΑΝΑΝΕΩΜΕΝΗ ΕΛΠΙΖΩ)ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ, ΟΤΙ

ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙΣ ΝΑ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ

ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ!!!!!!!!!!ΛΙΓΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ

ΟΧΙ ΛΟΥΣΑ ΚΑΙ ΕΞΟΔΑ...ΕΝΑ ΚΟΥΡΕΜΑΤΑΚΙ,ΛΙΓΟ ΜΑΣΚΑΡΑ..

ΕΝΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΝΥΧΤΙΚΑΚΙ(ΣΕΧΥ)...ΘΑ ΑΝΕΒΑΣΟΥΝ ΚΑΙ

ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΗΘΙΚΟ ΚΑΙ ΤΟ.............;)

Η ΡΟΥΤΙΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΠΡΑΓΜΑ....

ΘΕΛΕΙ ΤΣΙΓΚΛΙΣΜΑ ΕΡΩΤΙΚΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΥΟ ΠΛΕΥΡΕΣ

Ο ΕΡΩΤΑΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ 2 ΟΧΙ ΓΙΑ 1!!

ΑΝΕΒΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ..................:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΡΑΤΗΘΕΙ Η ΦΛΟΓΑ ΑΝΑΜΜΕΝΗ ΘΕΛΕΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΥΟ. ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΟΥΝ ΕΝΩ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ. ΕΧΤΕΣ ΛΟΙΠΟΝ ΚΕΡΔΙΣΕ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΔΑΜΕ ΑΣΠΡΗ ΜΕΡΑ. ΜΗΝ ΤΑ ΠΑΡΑΛΕΩ ΟΜΩΣ, ΑΥΤΟΣ ΕΙΔΕ. ΕΓΩ ΕΙΜΟΥΝ Η ΑΡΝΗΤΙΚΗ. ΕΧΩΠΕΙΣΜΩΣΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΒΑΖΩ ΚΑΤΩ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΝΙΩΣΩ ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΜΕ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΕ ΟΛΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ. ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΣΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα κοριτσια με την αποχη που του κανω γιατι ειμαι κι εγω σε παρομοια φαση με τη Καντινου,δε χρειαζεται σεχυ εσωρουχα και τετοια..και με το σωβρακο του παππου μου να με δει πυραυλος θα γινει!!!Προσπαθω ομως κι εγω να αλλαξω λιγακι να φτιαξει η διαθεση μου γιατι δε παει αλλο θα το κλεισουμε το μαγαζακι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastacia έγραψε:

Αντε με το καλο να τελειωσει ο αγωνας Ελενη μου....Να δειτε κανα πυροτεχνημα πριν σε παρει ο υπνος!!!!Ελπιζω μονο να κερδισει η ομαδα του γτ αλλιως..... :P

Υβοννη με εστειλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!χαχαχαχαχαχαχαχα

Παντως κοριτσια δυσκολο πραγμα να φτιαξεις ατμοσφαιρα και να το κανεις... Επιτηδευμένα!!!!!!!!

Μια φορα ειπα να οργανωσω θεματακι...Κρεβατι με τα σουπερ σεντονια μας,φαγητακι αγαπημενο,μετα τον εστειλα για αφρολουτρο και ετρεξα να βαλω τα σεξυ μου εσωρουχα.....

Η πορτα μισανοιχτη.....Το γυμνο μου ποδι δινει την πρωτη γευση.....Ενα "μμμμμ" ακογεται απο μεσα....

Και ξαφνικα.......

Ανοιγω (καταλαθος) πολυ αποτομα την πορτα θελωντας να εμφανιστω μπροστα του και να ...Του κοψω την ανασα.....

Η πορτα χτυπαει στον τοιχο και επανερχεται με φορα πανω μου :woohoo: :woohoo: :woohoo: ....

Ενα "ωωωωωωωωωωωωχχχ" βγαινει απτο στομα μου(κουτουλησα!!!!!),ενα "σιγα βρε ταλιμπαν μου!!!!" απ'το δικο του

και ατελειωτα γελια κι απτους δυο μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!χεχχεεχχεεχχεχχεχεχεε :laugh: :laugh: :laugh:

Αχ τι μοιραζομαι μαζι σας αποψε!!!!!!!!!!!!!!!Γελαω μονη μου-και το ειχα αναγκη!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αχ Αναστασια!τι γελιο εκανα:laugh: !να σαι καλα,με ανεβασες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καντινου έγραψε:

...ΕΧΩΠΕΙΣΜΩΣΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΒΑΖΩ ΚΑΤΩ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΝΙΩΣΩ ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΜΕ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΕ ΟΛΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ. ....

μαλιστααα....αλλου ειναι το θεμα μας δλδ. γιατι ετσι? το χεις παρει ολο πανω σου (παιδια,ρουτινα,σχεση κτλ) ή μου φαινεται?και τωρα τα χεις παιξει μαλλον και σου φταινε ολα?πως ειναι ακριβως η ιστορια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σκεφτομουν μηπως εχεις θυμωσει λιγο μεσα σου.Επειδη εχεις παρει το πραγμα πανω σου,μηπως εχεις θυμο προς τον αντρα σου?εχω νιωσει ετσι,γι αυτο και σε ρωταω.Να σου πω,στα εχει φορτωσει κι αυτος ή εσυ κανεις τον ηρωα?γιατι το εχουμε αυτο συνηθως οι γυναικες.ε καντινου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα εχω να πω οτι αυτο το θεμα απλα δεν υπαρχει! εχω ριξει τρελο γελιο!!!

αχ το ειχα αναγκη !

τελικα τι εγινε πως πηγε το θεματακι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΝΤΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΔΙΧΝΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΝΑΓΚΗ!ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ, ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΒΟΗΘΕΙΑ! "ΠΕΡΙΦΑΝΟ" ΑΤΟΜΟ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ! ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΚΑΝΕΝΑΣ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ ΝΑ ΚΛΑΙΩ, ΝΑ ΛΥΓΙΖΩ! ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΔΥΟ ΜΟΥ ΓΕΝΝΕΣ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΜΑΝΑ ΟΥΤΕ ΑΝΤΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΔΟΥΝ ΝΑ ΠΟΝΑΩ! ΕΣΦΙΓΓΑ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΚΑΙ ΕΠΝΙΓΑ ΤΗΝ ΦΩΝΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΚΟΥΣΤΩ! ΟΟΟΛΟΙ ΘΕΩΡΡΟΥΝ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ! ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ ΜΕ 2 ΠΑΙΔΙΑ, ΣΠΙΤΙ, ΑΝΤΡΑ, ΠΑΛΙ ΛΕΩ ΜΠΟΡΩ! ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΤΟ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΚΑΙ ΛΕΩ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΕΣΑ ΜΟΥ"ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ?" "ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ?" ΤΩΡΑ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΕΧΩ ΠΕΙΣΜΩΣΕΙ ΕΝΝΟΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΣΚΟΠΟ ΝΑ "ΜΠΟΡΕΣΩ" ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΤΟΜΕΑ! "ΣΟΥΠΕΡ ΗΡΩΑΣ"? ΗΛΗΘΙΑ ΘΑ ΜΕ ΕΛΕΓΑ ΑΦΟΥ ΑΡΚΕΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΕΙΝΑΙ ΠΛΕΟΝ ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΑ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ! ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ. ΔΕΝ ΒΑΡΥΓΚΟΜΩ! ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΦΡΟΝΤΙΖΩ ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙΚΟ ΜΟΥ! ΑΠΛΑ ΛΕΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ! ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΘΥΜΩΜΕΝΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥ! ΟΧΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eμάς όλο αυτό που περιγράφεις ήταν μια φάση κ πέρασε...

Τώρα αν δεν προσέχαμε οχτάδυμα θα είχαμε...

Μπορώ να αφήσω τα πάντα πίσω, το ερωτικό δεν το αφήνω ποτέ ;) , έτσι έχω κ το κεφάλι μου ήσυχο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα εννοειται οτι δεν βαρυγκομεις που φροντιζεις τα παιδια σου!ανθρωπος εισαι!σε καταλαβαινω! αλλα αρχισε να ζητας βοηθεια καντινου μου,απο τη μαμα σου,τον αντρα σου.δεν εμαστε μονες στη ζωη μας,συμπορευομαστε.αν ζητησεις βοηθεια και το μοιραστεις το βαρος θα το δεις αλλιως το πραγμα.και θα ερθει και η φλογα.Και σε αυτο παλι να τα καταφερεις μονη?πως θα γινει δλδ?αφου το δοκιμασες και ησουν αλλου.μην παιδευεσαι λεω εγω.Και αν δεν τα καταφερεις τι θα γινει δλδ?θα σε αγαπανε λιγοτερο?λιγο ο εγωισμος σου θα "χτυπηθει" αλλα αυτο ειναι και καλο τελικα.Δεν ειμαστε ηρωες,και δεν εχουμε και λογο να ειμαστε,ετσι δεν ειναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΑΝ ΣΤΟΝ ΕΡΩΤΙΚΟ ΤΟΜΕΑ ΤΑ ΠΑΣ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ, ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΙ ΣΥΧΝΟΙ ΤΣΑΚΩΜΟΙ, ΟΙ ΜΟΥΡΜΟΥΡΕΣ, ΤΑ ΠΑΣ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΣΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγγνωμη που λεω την αποψη μου,ισως να ειναι βλακεια...παντρεμενη δεν ειμαι,παιδι δεν εχω πια,προσφατα συγκατοικω με τον καλο μου...οποτε ισως η αποψη μου να ειναι χαζη...συγγνωμη

πιστευω οτι αν τα πεις ενα χερακι με τον καλο σου θα βρειτε μια κοινη λυση,δεν εισαι κανενα ρομποτακι να το κουρδιζουν και αυτο να αντεχει,χρειαζεσε και εσυ μια βοηθεια οσο και σου αρεσει να μην εχεις την αναγκη κανενος...δεν λεω ωραιο να εισαι ανεξαρτητος αλλα συγγνωμη μαζι δεν την κανατε την οικογενεια? μαζι θα λουστητε την κουραση και τα βασανα!

για να ειστε παντρεμενοι σημαινει οτι αγαπατε ο ενας τον αλλον! πιστευω οτι αν σαν καλη σουπερ ηρωας εννωσεις τις δυναμεις σου με τον αντρα σου θα ειστε μια καλη ομαδουλα! αρκει να του το ζητησεις...και ισως βηματακι βηματακι βρειτε μια χρυση τομη! με αγαπη κατανοηση και λιγο ναζι...οοολα γινονται! ελπιζω να μην σε κουρασα...ειμαι ρομαντικο παιδι και πιστευω στην δυναμη της αγαπης! ανοητο ε?

τα φιλια και την αγαπη μου και παλι συγγνωμη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καντινου έγραψε:

ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΑΝ ΣΤΟΝ ΕΡΩΤΙΚΟ ΤΟΜΕΑ ΤΑ ΠΑΣ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ, ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΙ ΣΥΧΝΟΙ ΤΣΑΚΩΜΟΙ, ΟΙ ΜΟΥΡΜΟΥΡΕΣ, ΤΑ ΠΑΣ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΣΟΥ!

εγω παλι μια χαρα σεξ κανω αλλα δεν με εμποδιζει να παρω αναποδες:P και η επικοινωνια χρειαζεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ, ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΝΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ, ΣΩΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ! ΕΧΩ ΑΦΗΣΕΙ ΠΙΣΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ. ΕΧΩ ΠΕΙΣΜΩΣΙ ΚΑΙ ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΛΙΓΟ ΝΑ ΦΤΙΑΧΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΒΡΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΕ ΤΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ. Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΑΠΟΨΗΣ ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ, ΚΑΙ ΓΥΡΝΑΕΙ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΟΣ. ΕΓΩ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΩ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ, ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΩΣ ΤΟ ΞΥΝΩ!:angry: Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΝΩΡΗΣΕΙ ΤΟ Τ ΚΑΝΩ, Η ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟ ΛΕΕΙ! ΣΥΜΦΩΝΩ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΠΑΝΤΟΥ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΤΟΥ ΤΟ ΖΗΤΑΩ! ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΦΟΡΑ ΠΑΡΑΠΟΝΕΘΩ, Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΑ ΠΙΟ ΠΑΝΩ! ΘΕΛΩ ΛΙΓΟ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΜΕ ΕΜΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΟΥΝ ΕΤΣΙ, ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΩ ΟΣΟ ΣΤΡΑΒΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ! ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΜΟΥΡΜΟΥΡΕΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΑΠΟ ΕΚΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


×
×
  • Προσθήκη...