Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΩΣ ΚΡΑΤΑΤΕ ΤΗΝ "ΦΛΟΓΑ" ?


Eleny2

Recommended Posts

ολα απο μας περνανε ρε παιδι μου.Απο μας τις γυναικες εννοω,δεν λεω μου την δινει αυτο καμια φορα και μανα-και συζυγος-και "με λενε Λολα και τα κανω ολα" ποσο να αντεξει μια γυναικα αλλα υπαρχει αλλη μεθοδος???ρωταω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 78
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ! ΕΜΕΙΣ ΟΛΛΑ! ΑΛΛΑ ΜΕ ΚΟΥΡΑΖΕΙ ΑΥΤΟ! ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΣΕ ΟΛΛΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΤΕΛΕΙΑ! ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ ΕΠΑΘΑ!:huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν κοριτσάρες το τραγούδι "Είμαι η Μαίρη Παναγιωταρά μια εργαζόμενη μητέρα μια καλή νοικοκυρά " σας θυμίζει κάτι;;

(Παναγιώτα μου μεγάλωσε η μπουμπούκα σου.!!!Βάλε καμία φωτό της να την καμαρώσουμε)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατά αρχή πιστεύω πως πρέπει να τα βρεις πρώτα με τον εαυτό σου.

Αν δεν αρέσεις εσύ τον εαυτό σου πως περιμένεις να αρέσεις στους άλλους και ειδικά στον σύντροφο σου.

Και μη μου πεις πως δε μπορείς γιατί τη σημερινή εποχή όλες οι γυναίκες μπορούμε να είμαστε όμορφες.

Βρες αυτό που σε ενοχλεί και άλλαξέ το.

Αγάπησε τον εαυτό σου και τότε θα το κάνουν και οι άλλοι.

Και ερωτεύσιμη είσαι και όλα … φτάνει να το πιστέψεις.

Μη μου πεις πως δεν έχεις δει να κυκλοφορούν γυναίκες πολύ χειρότερες εμφανισιακά που έχουν αέρα και τσαχπινιά σαν να μη κοιτιούνται στον καθρέπτη?

Είναι αυτές καλύτερες από εσένα?

Όχι!

Και όμως αυτές περνούν καλά και τα έχουν βρει με τον εαυτό τους.

Μη παραμελείς τον εαυτό σου…

Αξίζει τα καλύτερα!!!

Και μπορεί να τα έχει … φτάνει να το πιστέψεις!

(Και εμένα κάποιος μου τα είπε αυτά … και μετά άνοιξα τα μάτια μου… μη νομίζεις πως το παίζω έξυπνη … χαχα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ ΜΟΝΟ Ο ΕΝΑΣ. ΓΙΑ ΝΑ ΑΦΕΘΗΚΕΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΕ ΑΦΗΣΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ. ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΝΟΙΩΘΩ ΟΤΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΕΡΩΤΕΥΟΜΑΙ, ΜΑΛΩΝΩ, ΞΕΝΕΡΩΝΩ, ΞΑΝΑΕΡΩΤΕΥΟΜΑΙ, ΞΑΝΑΘΥΜΩΝΩ... ΚΙ ΟΤΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΩΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ!!:woohoo: ΣΤΑΣΙΜΟΣ ΣΕ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ, ΚΑΤΑΣΤΑΛΑΓΜΕΝΟΣ.:angry: ΜΕΤΑ ΑΠΟ 13 ΧΡΟΝΙΑ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΠΙΑ! ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΕ ΤΙΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΝΑ ΝΟΙΩΣΕΙΣ ΕΣΥ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ. ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΝΟΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΗ. ΧΟΝΤΡΗ, ΜΕ ΣΠΥΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΟΚΚΙΝΗΛΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΝΕΛΕΗΤΟ ΞΥΣΙΜΟ. ΔΕΝ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΝΟΙΩΘΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Ο ΣΥΖΗΓΟΣ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ. ΑΝ ΦΤΙΑΧΤΩ ΛΙΓΑΚΙ ΑΜΕΣΩΣ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ Η ΔΙΑΘΕΣΗ ΜΟΥ ΚΑΙ Ο ΕΡΩΤΙΣΜΟΣ ΜΟΥ. (ΑΣΧΕΤΑ ΠΟΥ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΤΟΝ ΒΡΙΣΚΩ, ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΤΟΝ ΧΑΝΩ. ΧΕΧΕ) ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΘΑ ΞΑΝΑΕΡΩΤΕΥΤΗΤΕ!! ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ!!:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι νομιζω οτι ολες το περναμε...

Εγω περασα πολυυυ αποτομα σε αυτη την απραξια γιατι ενω συζουσαμε και ημασταν μαζι μονο 1 χρονο και με πολυ χαλαροτητα...βγαιναμε ο,τι ωρα να ειναι, στα κλαμπακια στα μπαρακι και στα μπουζουκια...και ξαφνικα ενα ωραιο μεσημερι μαθαινω οτι ειμαι εγκυος...

Το σεξ ηταν κατι που παντα μας ενωνε και μας κρατουσε σε συνεχη εγρηγορση...

Αφου εμεινα εγκυος εγινε σεξ με προσοχη και με τυψεις...Το τι τυψεις ειχα οταν εκανα ερωτα αφου εμεινα εγκυος δε λεγεται...

Μετα αφου γεννησα ....μμμ ηρθαν τα ζορια τα μεγααααλα...

Νομιζω οτι κουραζομαστε τοσο πολυ και οι 2 μας εγω στο σπιτι με την μικρη αυτος στην δουλεια που οταν εχουμε χρονο θυμιζει κατι σε προγραμματισμενο και στημενο και γενικα ξενερωνουμε απιστευτα...

Θεωρω ομως τον εαυτο μου απο τις τυχερες γιατι ο αντρας μου ειναι ακομα παιδι...Με ποια εννοια...οτι ακομα ειναι χαδιαρης ακομα εκει που μαγειρευω ή κανω καμια δουλεια με τσιγκλαει οποτε το ενδιαφερον και τη "φλογα" 9 στις 10 το κραταει αυτος...

Εγω ειμαι πιο "βαρια" που λεει ο λογος...

Γιατι δεν πατε καμια εκδρομη?

Εγω πηγα στο Μετσοβο ενα βραδυ και περασα υπεροχα...

Δεν ειχα την μικρη εννοειται και ευχαριστηθηκα και υπνο και απο ολα!!!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ, ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΦΥΓΩ ΚΑΙ ΝΑ ΑΦΗΣΩ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ. ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΟΛΛΑ ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ! ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΛΕΩ ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΑΣΧΗΜΟ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ, ΑΛΛΑ ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΠΟΥ ΚΑΙ ΛΕΩ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΕΤΣΙ! ΜΠΟΥΓΑΤΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΟΥΚΛΑΡΑ ΟΠΩΣ ΕΣΥ ΛΕΣ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΝΟΙΩΘΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΤΣΙ! ΒΛΕΠΩ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ ΧΑΛΙΑ! ΒΛΕΠΩ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ, ΧΑΛΙΑ! ΝΟΙΩΘΩ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ. ΑΠΟΡΡΟΦΗΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ Ο ΣΥΖΗΓΟΣ ΚΑΙ Ο ΕΑΥΤΟΣ ΜΟΥ ΜΕΝΕΙ ΠΙΣΩ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΣΕ ΟΛΛΑ! ΚΑΠΟΤΕ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΑ ΟΛΛΑ! ΤΩΡΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον η ασχετη τωρα το ειδα το θεμααααααα :blink:

περιγραφεισ εμενα μονο που αυτα τα περναω 2 βδομαδεσ το μηνα τισ αλλεσ δυο εβδομαδεσ ξυπναω και περναμε καλα....

κοριτσαρα εισαι να ανταλλαξουμε tips ομορφιασ ακοουω ναι;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα ειναι ο τελειος συνδιασμος ειναι ενα απο τα γνησια ταυρακια αλλα τον ελγχο στο σεξ τον εχω εγω......τοσο καιρο που ειμαστε μαζι....ζητημα ειναι να μου το εχει ζητησει 10 φορες!!αλλα το καλο ειναι οτι οταν θελω εγω μια χαρα σηκωνεται το....κατω κεφαλι ;) !!!!ειμαστε απο τα πιο ευτυχισμενα και ερωτευμενα ζευγαρακια....

Αλλα εκτος απο το οτι ολες οι γυναικες το περανανε καποια στιγμη αυτο, μηπως φταιει ο αντρας σου?? μηπως (συγχωρεστε με για την λεξη)δεν σε ερρεθιζει??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ. ΑΠΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ! ΟΠΩΣ ΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ Η ΚΟΥΡΑΣΗ, ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ! ΔΕΝ ΞΕΡΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΜΗ ΝΟΙΩΘΕΙΣ ΕΤΣΙ!!!:(

ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΥΤΕ ΕΣΥ ΟΥΤΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ.

ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΑ ΞΕΧΝΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΑΜΕ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗΣΑΜΕ ΤΟΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΑΝΘΡΩΠΟ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΟΛΑ (ΣΕ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟ ΜΕ ΤΑ ΟΙΣΤΡΟΓΟΝΝΑ ΜΑΣ:laugh: )

ΘΑ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ ΕΡΩΤΙΚΗ. ΚΑΤΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ ΤΟ ΑΓΑΠΗ ΕΙΝΑΙ(LOVE ACTUALLY). ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΚΛΑΙΣ ΘΑ ΕΚΤΙΜΑΣ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ, ΘΑ ΤΟΝ ΑΓΚΑΛΙΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΑΙΣΘΑΝΘΕΙΣ ΚΑΛΑ (ΔΟΚΙΜΑΣΜΕΝΟ ΑΠΟ ΠΟΛΛΕΣ ΑΥΤΟ!!)

ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΕΝΑ ΣΟΥΠΕΡ ΒΡΑΔΥ;):blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγαπημένη μου Καντινού είναι λογικό μετά απο κάποια χρόνια γάμου και με δύο παιδιά να έχει χαθεί αυτή η φλόγα ανάμεσα στο ζευγάρι που υπήρχε τον πρώτο καιρό. Απ' ότι έχω δεί και φωτογραφία σου όταν έδωσες κρέμα στη μικρή είσαι μια χαρά κοπέλα ωραιότατη και δεν είδα να έχεις περιττά κιλά. Οπότε όλα είναι στο μυαλό. Πολλές φορές αισθάνομαι και εγώ έτσι αλλα δεν αφήνω να με πάρει απο κάτω. Με έχει βοηθήσει πολυ το ότι εργάζομαι και η δουλειά μου απαιτεί να είμαι περιποιημένη αφού έρχομαι σε επαφή με κόσμο. ¨Οταν ετοιμάζομαι φτιάχνομαι βάφομαι νοιώθω πολύ όμορφα αφού αυτό που βλέπω στον καθρέπτη με ικανοποιεί. Αυτό με κάνει να νοιώθω ερωτική. Οπότε πιστέυω αυτό που θα σε βοηθήσει πολύ είναι να ξεφύγεις απ' το σπίτι. Ντύσου, βάψου στολίσου πάρε και τις όμορφες κόρες σου και βγές μια βόλτα. Θα νοιώσεις όμορφα και αυτό θα βγεί προς τα έξω. Πήγαινε ψώνισε και κανένα ρουχαλάκι, πήγαινε και κανένα κομμωτήριο ξέρω μπορεί τα οικονομικά σας να μην είναι στα καλύτερά τους όπως όλων μας αλλά νομίζω οτι το δικαιούσαι! Όταν αρέσεις εσύ πρώτα απ' όλα στον εαυτό σου τότε θα αρέσεις και στουν άλλους. Θα σου κάνουν και ένα κομπλιμέντο στο δρόμο και τότε θα ανέβεις πολύ. Θα΄νοιώσεις ερωτική. Πάρε και κανένα sexy εσωρουχάκι και μην ντέπεσαι καθόλου τον άντρα σου. Αν του λές όλο όχι τί θα κάνει και αυτός? Κάποια άλλη θα βρεί που δέν θα ντρέπεται καθόλου Στα λέω για να τα ακούω γιατί και εγώ κάποιες φορές τα ίδια κάνω. Ντύσου στολίσου κλείσε τον υπολογιστή και βγές απ' το σπίτι! Φιλιά! Για tips ομορφιάς εδώ είμαι ότι θέλεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνω με την Αμαντα!αυτο που σου ειπα κι εγω στο πμ..κι επειδη ειμαι κι εγω στην ιδια θεση με την Καντινου λεω να αρχισω να τα εφαρμοζω και θα σας ενημερωσω για τα αποτελεσματα;) Α!Θα παρω και τη ταινια που προτεινε το gioulaki:laugh: ή μηπως να παρω το ''βασικο ενστικτο 2'' μηπως κι επιδρασει καλυτερα πανω μου;:blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καντινού μου...:)

Συμφωνώ με όσα προαναφέρθηκαν...

Θα προσθέσω ωμά...

Απέκτησε διπλή προσωπικότητα!

Εκτός από σύζυγος-μητέρα, γίνε και γκόμενα κοινώς!

Με όλα όσα συνεπάγονται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μελίνα έτσι και εμείς...

Χαχαχα!Νομίζω πως τα 2,5 χρόνια που είμαστε μαζί είναι λίγα για να σβήσει η φλόγα :P Κατά την διάρκεια της εγκυμοσύνης και τώρα με την μπουμπού......καίει δάση!!!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: :P Αχ βρε κοριτσια μου,με ολες σας συμφωνω,με ολα οσα λετε,θελει προσπαθεια η ατιμη η φλογα οπως ολα σ αυτη τη ζωη,να ειμαστε σε εγρηγορση και να ειμαστε και γκομενες οπως το ειπε η Κατρινα!!!;) Πολλοι οι ρολοι για μας τις γυναικες:blink: αλλα τι να κανουμε.....τα αγαθα κοποις κτωνται!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Βρε Υβοννη μου δεν παιζεσαι!!Εγω κοριτσια να σας πω ουτε που καταλαβα πως εμεινα εγκυος την δευτερη φορα αφου σεξ καναμε μια στο τοσο αλλα πετυχαμε την μερα.Δεν πιστευω οτι υπαρχουν ιδανικα ζευγαρια αλλα ιδανικες στιγμες!Σιγουρα με τα παιδια ο χρονος για μας λιγοστευει αλλα δεν χρειαζεται μονο το σεξ για να νιωσεις κοντα με τον συντροφο σου.Οταν κοιμηθουν τα παιδια μπορειτε να δειτε μια ταινια μαζι αγκαλια να βαλετε κι ενα ποτακι να πιειτε και αφηστε τα πραγματα να ερθουν απο μονα τους.Την ωρα που βλεπει τηλεοραση πανε κανε του μια αγκαλια,οταν ειναι στην δουλεια στειλε του ενα απλο μηνυμα οτι σου λειπει,οτι τον σκεφτεσαι και οτι τον αγαπας!Εγω αυτα προσπαω να κανω κατα καιρους γιατι αλλιως δεν παλευεται η κατασταση!Και κατι αλλο εγω πιστευω οτι η γυναικα ειναι το παν!Μια γυναικα μπορει να ανεβασει εναν αντρα να τον κανει να νιωθει θεος και μπορει να τον ριξει στα ταρταρα!Θελει προσπαθεια κοριτσια αλλα πιστευω για να επανελθω στο κυριως θεμα οτι οταν πιασεις δουλεια καντινου μου τα πραγματα θα αλλαξουν.Θα κουραζεσαι περισσοτερο αλλα θα αλλαξει η ψυχολογια σου και θα ρθειτε παλι πιο κοντα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΛΟΓΕΡΕΣ ΓΥΝΑΙΚΑΡΕΣ ΜΟΥ ΕΣΕΙΣ!!!! ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΦΤΑΙΜΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ. Ο ΕΝΑΣ ΒΑΡΕΘΗΚΕ ΝΑ ΛΕΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΟΧΙ ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΥΕΙ!!! ΕΤΣΙ ΔΗΛΩΣΑΜΕ ΑΠΟΧΗ! ΣΗΜΕΡΑ Η ΑΛΗΘΕΙΑ, ΕΙΠΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΛΙΓΟ ΜΕ ΕΜΕΝΑ! ΑΦΟΥ ΑΝ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΦΤΙΑΧΤΗΚΑ, ΑΡΩΜΑΤΗΣΤΗΚΑ, ΑΚΟΜΗ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΔΙΟΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Η ΜΕΓΑΛΗ ΤΟΥ ΑΓΑΠΗ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ!:laugh: ΑΡΑ, ΣΕ ΑΝΑΜΩΝΗ!:laugh: ΘΑ ΔΙΞΕΙ! ΑΝ ΚΕΡΔΙΣΕΙ, ΘΑ ΤΟ ΓΛΕΝΤΗΣΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ! ΑΝ ΟΧΙ ΔΕΝ ΜΕ ΒΛΕΠΩ!:blink: ΠΑΝΤΟΣ ΤΟ ΟΤΙ ΠΕΡΙΠΟΙΗΘΗΚΑ ΕΝΙΩΣΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ Η ΑΛΗΘΕΙΑ! ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ! ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΚΑΙ ΤΟ ΣΕΞΥ ΜΟΥ ΤΟ ΝΥΧΤΙΚΟ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΩ! Ε, ΜΕ ΤΟΣΗ ΠΤΟΣΠΑΘΕΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ??? ΤΩΡΑ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΕΣΥ! Ε, ΜΗΝ ΜΕ ΒΑΖΕΤΕ ΣΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΑΜΕΣΩΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φλογερές ε;;;Πιπεράτες...ΧΙ...

Και λίγη αποχή από το φόρουμ...Αξιοποίησε τον χρόνο και ανανεώσου!!!

Ναι με το θέμα ποδοσφαίρου συμφωνώ...Δεν έχουν διάθεση...Οπότε ευχήσου νίκη!

Αλλά όπως και η Lemon εννοεί...Στιγμές είναι η ευτυχία!Όχι κατάσταση μόνιμη...

Δυστυχώς...

Κάτι σαν οργασμός;;;ΟΥΑΟΥΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ καλο το θεμα που ανοιξατε.εγω η καημενη βλεπω τον αντρα μου καθε σαββατοκυριακο.θελω δεν θελω θα κρατησουμε την φλογα αναμμενη.πρωι θα ειναι,μεσημερι-βραδυ η φλογα εκει.χαχαχα.κοριτσια πρεπει που και που να κουναμε και εμεις τον πωπο μας.αλλιως δεν εχει χαιρι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


×
×
  • Προσθήκη...