Μετάβαση σε περιεχόμενο

θεσσαλονικες μανουλες ποιος ειναι ο γιατρος σας?


newmama

Recommended Posts

ειπα κοριτσακια μου να ανοιξω αυτο το θεματακι.ποιον γιατρο εχουμε η καθε μια μελλοντικη μανουλα απο θεσσαλονικη και που θα γεννησουμfile] ε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον νεα μαννουλα,ο γιατρος μου ειναι ο Αντρεας Τζιοβας,ξεγενναει στο γεννεσις αλλα εγω δεν ειμαι ετοιμογεννη:laugh: Δυο φιλες μου γεννησαν προσφατα στο διαβαλκανικο και μια τριτη φιλη μου μπαινει στον μηνα της σε 10 μερες και θα γεννησει κι αυτη επισης στο διαβαλκανικο!Η μια μου ξαδερφη γεννησε στο Ιπποκρατειο και η αλλη στο Παπαγεωργιου,αυτες ηθελαν σε νοσοκομειο!ολες τα πηγαν μια χαρα,ευχομαι και σε σενα το ιδιο!Φιλακια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα ο γιατρός μου είναι ο κ.Στάθης Ευσταθιάδης. Φοβερός γιατρός και με απίστευτο χιούμορ!!!:P

Θα γεννησω στην Γενική κλινική, όπως και την πρώτη φορά!

Έμεινα πολύ ευχαριστημένη από όλα!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα ο γιατρος μου λεγεται Κωνσταντινος Δινας ειναι πολυ καλος και σε κανει να αισθανεσαι πολυ ανετα.ξεγεναει στη γενικη κλινικη και στο διαβαλκανικο( ισως και στο γενεσις και στο ιπποκρατειο αλλα δεν ειμαι σιγουρη).εγω και τα 2 μου παιδια τα γεννησα στη γενικη.εσυ newmamma ποιον γιατρο εχεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα ο γιατρός μου λέγεται Φλώρος, ξεγεννά στο Γένεσις, αλλά για φλώρος τα λέει πολύ χύμα .....:laugh: :laugh: τον γουστάρω πολύ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

serene έγραψε:

Εμένα ο γιατρός μου λέγεται Φλώρος, ξεγεννά στο Γένεσις, αλλά για φλώρος τα λέει πολύ χύμα .....:laugh: :laugh: τον γουστάρω πολύ!!!

:cheer::cheer: πολυ καλο!!

Βρε κοριτσια μηπως ξερετε καποιον Χατζηιωακειμιδη;; Καποιον Γιαννουλη;; Εχω μια κολλητη στην πολη σας που ταλαιπωρειται με χρονια κολπιτιδα και ειναι σε αναζητηση καλου γιατρου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τον Χατζιωακειμείδη τον έχω εγώ. Είναι παααρα πολύ καλός γιατρός και πολύ καλός άνθρωπος. Απανταει στο τηλέφωνο οποιαδήποτε ώρα, δεν αρέσκετε στο να δίνει φάρμακα για ψηλού πήδημα και πολύ προσεκτικός. Έχει γραφείο στην Εθνικής Αμήνης, αν θέλεισ περισσότερα μπορώ να σου τα δόσω - επίσης δεν θα φύγει διακοπες φετος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπα apis δεν μου λένε τίποτα τα ονόματα... πάντως οι κολπίτιδες ρε παιδί μου είναι τσιμπούρια κανονικά....... όσες κοπέλες είχανε κάνανε αμάν για να την ξεφορτωθούν ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τον Χατζηιωακειμιδη εχει και αυτη..αλλα εχει κουραστει γιατι δε βλεπει βελτιωση Μου ειπε να ρωτησω μηπως και υπαρχουν αρνητικα σχοιλια για τον γιατρο της..Ομως μονο καλα ακουω μεχρι στιγμης..και μαλιστα τα καλυτερα

Την εχει ριξει πολυ ψυχολογικα (ηταν ηδη ασχημα) αυτη η κατασταση( πανω απο χρονο) και πιστευει οτι η αλλαγη γιατρου θα την βοηθουσε..Δεν ξερω ..παντως θα της προτινω τα ονοματα που διαβαζω απο εσας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο δικός μου γιατρός λέγεται Τυμπανίδης Γιάννης. Εξαιρετικός γιατρός, φιλικός, συζητήσιμος και πάντα διατεθειμένος να μου λύσει κάθε απορία (σημ. δεν έχω και λίγες). Αυτός έφερε στον κόσμο την ανηψιά μου όταν ήταν στο Παπαγεωργίου. Τώρα είναι στο Διαβαλκανικό και στο Γένεσις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια φιλη μου ειχε το ίδιο προβλημα με τισ κολπίτιδεσ. Επρεπε να παει για μεταπτυχιακο στην Αγγλια για να το λύσει. Θα τη ρωτήσω τι θεραπέια ακολουθησε, απλα για τισ κολπίτιδεσ οι αιτιες σε καθε γυναίκα εινα διαφορετικές. Μετα αν εχεισ θεραπευτει εσυ μπορει να σου μεταδοσει κάποιο μικροβιο ο καλος σου και ξανα τα ιδια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΕΣ! ΕΜΕΝΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΔΗΜ. ΔΟΒΑΣ. ΑΥΤΟΣ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΣΤΟ ΔΙΑΒΑΛΚΑΝΙΚΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΚΕΙ ΘΑ ΜΕ ΞΕΓΕΝΝΗΣΕΙ ΣΕ 2 ΜΗΝΕΣ (ΕΛΠΙΖΩ). ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΔΙΔΥΜΑ (ΑΓΟΡΙ - ΚΟΡΙΤΣΙ) ΕΙΝΑΙ ΝΕΟΣ ΣΕ ΗΛΙΚΙΑ ΜΕ ΜΕΤΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΣΤΟ ΛΟΝΔΙΝΟ, ΓΡΑΦΕΙ ΣΤΟ SITE BABYBABY.GR ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ COOL ΤΥΠΟΣ. ΑΝΤΕΧΕΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΥΣΤΕΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΠΑΝΤΑ ΑΝΟΙΧΤΟ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ, ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟΣ ΣΕ ΗΛΙΚΙΑ ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ. ΑΥΤΟΣ ΕΚΑΝΕ ΠΡΙΝ ΧΡΟΝΙΑ ΥΣΤΕΡΕΚΤΟΜΗ ΣΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΕΚΑΝΕ ΤΑ 2 ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ Η ΑΔΕΡΦΗ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ. ΑΠ' ΟΤΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΤΩΡΑ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΚΑΡΚΙΝΟΥΣ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ, ΟΧΙ ΜΕ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cecilia η φιλη μου κανει αποχη εδω και καιρο λογω της κολπιτιδας..Ειναι πολυ ψυχοφθορο και της εχει γινει εμμονη..φοβαμαι οτι στο τελος θα χρειαστει και αλλη ειδικοτητα:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα στείλω mail στη φιλη μου να που πεί τι της είπανε. Γιατι δύο χρόνια τωρα φτου φτου δεν έχει τίποτα. και αυτή συνέχεια ήταν. Αφού Daktarine και άλλα συναφή είχαν γίνει αχωριστοι φίλοι της

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια,εμενα γιατρος μου ειναι ο σαββιδης και ειναι στο ιπποκρατειο.ειναι παραπολυ καλος,ειναι τελειος.ακουει καθε χαζη ερωτηση μου και μου την απανταει και ενδιαφερετε πολυ για μενα κ το μωρακι μου.δεν ειναι καθολου φιλιχρηματος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...