Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!


Recommended Posts

καλημερα κι απο μενα κοριτσια,

Εγω γενναω Φεβρουαριο με το καλο, και απο την αρχή ειχα αποφασισει να γεννησω στο Ιπποκρατειο, με οποιον γιατρο εφημερευει. Πριν λιγο καιρο γεννησε μια φιλη μου και ηταν πολυ καλα. Ετσι κι αλλοιως αν γίνει κατι(που μακαρι να μη γινει βεβαια...)στο Ιπποκρατειο μας πηγαινουν.

Και για μενα, ειναι το τριτο, τα αλλα τα γεννησα στη Τατιάνα, κι ετσι δεν αναζητω πολυτελειες.

Ελπιζω να πάνε ολα καλα για ολες μας.

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 74
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

geia sas koritsia.egw pit exw 30/1 kai tha gennisw sto papagewrgiou i sto ippokrateio.tin kori mou tin gennisa sto papagewrgiou kai itan xlidi,pentakathara,wraia dwmatia,oloi exipiretikoi,mas afinane ta paidia,boithisan ston thilasmo,tirousan austiro episkeptirio kai ta paidia ta eixe mono i mama kai o babas kai den ta fernane otan itan oloi oi alloi me ta mikrobia tous.kai fusika xwris na skasw ta 3000 xiliarika pou dinoun oi alloi stis idiwtike klinikes.kai emena stin 1 egimosini mou o giatros pou me parakolouthouse itan sto gennesis alla otan irth i wra sto efimereuon.oxiipaidia.gia 3 kai 4 meres pou tha meinw sto nosokomeio den tha dwsw ena karo lefta.xilies fores na parw tin oikogeneia mou kai na pame diakopes .ase pou xtupa xilo kati na ginei panw stin genna oles sto ippokrateio tha pame.emena se autin tin egimosini me parakolouthoun oi giatroi tou ippokrateiou.me to kalo oles kai kali leuteria.filia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Πάμελα.Είμαι η Μαρία στον 7ο μήνα κύησης. θα γεννήσω και εγώ στο Ιπποκράτειο Δεκέμβριο και πιστεύω ότι θα πάνε όλα καλά. Θέλω να σε ρωτήσω για κρεβατάκια, καροτσάκια και άλλα παιδικά έπιπλα σε ποιά καταστήματα έχεις πάει? Μέχρι τώρα έχω πάει mothercare,Κόυκου, jumbo kai Prenatal. Για καροτσάκι έχω σχεδόν καταλήξει αλλά για κρεβατάκι και συρταριέρα το ψάχνω ακόμα. Ξέρεις πού αλλού μπορώ να πάω? Αλήθεια κοριτσάκι περιμένεις ή αγοράκι? Εγώ κοριτσάκι. Με το καλό να γεννήσουμε εύχομαι, σε σένα και σ'όλες τις μελλοντικές Θεσσαλονικιές μανούλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλες θεσσαλονικες και μη. Ειμαι επιτελους στο μηνα μου οποτε τοσο ο ενθουσιασμος οσο και η αγωνια μας ειναι στο αποκορυφωμα. Ολα εχουν πια δρομολογηθει, παιδικο, ψωνια, βαλιτσα και περιμενουν το μεγαλο γεγονος. Τελικα αποφασισαμε για γενικη και ελπιζω και ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να πανε ολα καλα για ολες μας. Αληθεια οσον αφορα στη βαλιτσα της κλινικης εχετε κατι να προτεινετε που ειναι απαταιτητο να εχουμε? ακουω συμβουλες και προτασεις! Πολλα πολλα φιλια και για ολες μας ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ. :)

dev300pr___.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σουτιεν θηλασμου πηρες?στο δωματιο που ημουν οι αλλες 2 δεν ειχαν παρει γτ λεει δεν ηξεραν κ συνεχεια τους ελεγαν οι μαιεσ να πουν τους αντρεσ τους να τους φερουν μα αυτες τιποτα...παρε κ μια πουρελαν γ το στηθος σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

savropinguine μου σευχαριστω πολυ για την αμεση απαντηση σου.Εχω παρει 2 σουτιεν θηλασμου. Η πουρελαν ομως τι ειναι? για τη θηλη?

dev300pr___.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai einai mia krema pou voithaei sto na min erethizontai oi thules k enudatonei to derma ,ego tin xrisimopoiisa apo ton 5o mina tis egkumosunis k meta,kathe fora pou thulaza meta evaza ,einai tis medela,tha meineis efxaristimeni eimai sigouri,episis ego eixa parei mantilakia detol k genika ugra mantilakia gia na katharizoume ta xeria mas osoi thelan na paroun agkalia to moro,pira k panes gia na tin vazoun pano tous na min erxete se epafi k mia vamvakeri kouvertoula na tin tuligo k vamvakera petsetakia g otan tin ekana na reftei,na thumitheis na pareis k saliara gia tin eksodo ,servietes sou dinoun ekei ma den ftanoun ,ego den pira k mou efere i mama mou,episis pitzames min pareis xontres opos ekana ego k eskasa dioti exei idi polu zesti mesa sta domatia,tsimpidaki g tra frudia pare e?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σευχαριστω ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ, θα ακολουθησω τις συμβουλες σου ως εμπειρης :) . Α!και κατι ακομα, πρεπει να ετοιμασω και μπιμπερα, αποστειρωτες απο τωρα?

dev300pr___.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

savropinguinos έγραψε:

σουτιεν θηλασμου πηρες?στο δωματιο που ημουν οι αλλες 2 δεν ειχαν παρει γτ λεει δεν ηξεραν κ συνεχεια τους ελεγαν οι μαιεσ να πουν τους αντρεσ τους να τους φερουν μα αυτες τιποτα...παρε κ μια πουρελαν γ το στηθος σου

ε δε παιζεσαι...τρελη..

ναι απο τωρα αποστειρωσε τα μπιμπερο κ βαλ τα σε σακουλακια κ στο ψυγειο.. ;)

ευχομαι να μη τα χρειαστεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασε μια αλλη τρελη μανουλα μου τα ειπε αυτα και μου φανηκαν υπερβολικα. Ειμαι και λιγο της οργανωσης.... :laugh:

dev300pr___.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σευχαριστω tselinka. Κοριτσια τι γινεται με τα ρουχα? προβλημα...αλλαζει ο καιρος και δεν εχω τιποτα. ελπιζω αυριο αγορα να βρω κατι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια. Τελικα πηγα στην αγορα μετα απο ποοοοσο καιρο και πηρα 2 πουκαμισες και μια ζακετα απο ζαρα. Δεν ειχε και πολλα ρουχα εγκυμοσυνης αλλα βολευτικα για το λιγο καιρο που εμεινε και κανουν και για αργοτερα. Η φαση ηταν οτι ο κοσμος με κοιτουσε σαν καμια εξωγηινη με την κοιλαρα μου τους εντυπωσιασα ολους :lol: .Παντως με τη φιλη μου το απολαυσαμε, παντου προτεραιοτητα τρομαζαν και εκαναν πισω τι γελιο! Η μικρη πηρε θεση αλλα ακομη δεν την εκοψε ο γιατρος για ετοιμη. Βασικα καλυτερα δε βιαζομαι...

dev300pps__.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο μενα ..Ειμαι και γω μια μελλοντικη θεσσαλονικια μανουλα ..Εχω ημερομηνια μεχρι 25/1 και μαλλον θα γεννησω στο διαβαλκανικο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εγω μολισ εφερα στον κοσμο την κουκλιτσα μου στισ 110...2440 γεννηθηκε το κατσαριδακι μου...τελικα πηγα με καισαρικη γιατι τον τελευταιο μηνα ανεβασα πιεση...ευτυχωσ ολα πηγαω καλα..λοιπον,ημουν μια μερα σε δικλινο στην γενικη,τελεια..ειχε κ καναπε κ μπορεσε να βολευτει κ η μανοθλα μου η καημενη,που να μου κοβει ο θεοσ μερεσ κ να τησ δινει χρονια,με βοηθησε παρα πολυ..πολυ καλη εξυπηρετηση,οι νοσοκομεσ ολη την ωρα πανω απο το κεφαλι σου,το φαγητο ωραιο κ να φανταστειτε το δικο μου ηταν αναλατο λογω πιεσησ κ παλι ηταν νοστιμο..καθαριοτητα αψογη..οτι κ να ζητουσεσ οι νοσοκομεσ στο ποδι..κ μετα που πηγα στο τρικλινο την ιδια κατασταση αντικρισα,μονο ο καναπεσ ελειπε,κ κοιμηθηκαμε στο ιδιο κρεβατι με την μαμα,γιατι λογω εγχειρησησ μποροθσα να εχω εναν συνοδο 24 ωρεσ,κ ευτυχωσ,γιατι ειμαι πολυ λιγοψυχη κ μολισ προσπαθησα να σηκωθω απο το κρεβατι την δευτερη μερα και μου ηρθε μια λυποθιμια ηταν εκει να με βοηθησει(κ οι νοσοκομεσ βοηθουσαν εκεινη που τρελαθηκε μολισ με ειδε να γινομαι ασπρη σα το πανι)τεσ.πα ολα ηταν αψογα α!κ να μην ξεχασω να πω κ για τον βαδιμηρο τον αναισθησιολογο,ο τελειοσ τυποσ,κ ο τραυματιοφορεασ με βοηθησε πολυ οταν βγηκα απο το χειρουργειο κ μου ηρθε ταση για εμετο,μονο που δεν εκατσε να κανω εμετο πανω του..βεββαια ενταξει υπηρχανε κ 2,3 νοσοκομεσ πιο ξινεσ να πω,αλλα τι να κανεισ,ολα μεσα στην ζωη ειναι..κ βεβαια ο συζυγοσ εχει κρτουλα που μπορει να ερχεται οτι ωρα θελει ανευ επισκεπτηριου...οι τιμουλεσ τωρα..2300 περιπου για το τρικλινο μαζι κ με κατι εξετασεισ που καναμε για το μπεμπε,κ 180 ο αναισθησιολογοσ,πυ να ναι καλα ο ανθρωποσ δεν καταλαβα τιποτα..

οσον αφορα την βαλιτσα σιγουρα κοντομανικεσ πυτζαμεσ,μιλαμε για ζεστη,κ μεγαλεσ σερβιετεσ οπωσδηποτε..τωρα για κατι αλλο ρωτηστε με εσεισ γιατι ειναι τοσα πολλα που μπορω να γραφω μια μερα...αντε με το καλο κ σε σασ...καλη λευτερια σε ολεσ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Fotoula να σου ζησει το μωρακι σου ..Σε ποια εβδομαδα γεννησες?

Εισαι απο τις λιγες κοπελες που εχω ακουσει να μιλανε με τοσο καλα λογια γιατη γενικη!!

Ευχομαι καλη λοχεια και καλο σαραντισμο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fotoula να σου ζησει η νεραιδουλα σου. Μονο τετοια να γινονται. Χαιρομαι που εμεινες ευχαριστημενη απο γενικη γιατι και εγω μετραω μερες πλεον που θα την επισκευτω! Πες μας αν μπορεις για το θηλασμο. Πως ηταν τα πραγματα τις πρωτες μερες και αν γινονται μαθηματα εκει οπως στο γενεσις. Φανταζομαι τωρα στο σπιτι τι χαρα ε! Πολλα φιλια..

dev300pps__.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΩΤΟΥΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ. ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΦΡΟΝΤΗΖΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ.

ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΓΕΝΙΚΗ ΘΑ ΤΙΣ ΠΩ ΣΤΗΝ ΞΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΕΣΑ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΕΚΕΙ, ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟΝ 3ο ΓΙΟ ΤΗΣ! ΑΓΟΡΟΜΑΝΑ! ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΤΟΝ ΕΚΑΝΕ ΣΤΟ ΔΙΑΒΑΛΚΑΝΙΚΟ, ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΣΤΟ ΓΕΝΝΕΣΙΣ.

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 36 ΕΒΔ. ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΚΑΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΣΤΟ ΔΙΑΒΑΛΚΑΝΙΚΟ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ ΜΑΣ. ΑΓΟΡΙ - ΚΟΡΙΤΣΙ. ΤΟ ΜΟΝΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΕΧΕΙ 2 ΑΝΤΙ 3 ΑΓΓΕΙΑ ΣΤΟ ΛΩΡΟ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΛΕΓΧΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΗ ΓΡΑΜΜΙΚΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΤΟΥ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΩΣ ΤΩΡΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ. ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΥΠΕΡΗΧΟ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΙΓΟΥΡΕΥΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΩΣ ΤΗΝ 39 ΕΒΔ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω για τισ ευχεσ...ευτυχωσ το κατσαριδακι μου ειναι πολυ ησυχο φτου φτου..οταν πασ με τα νερα του βεβαια,γιατι αν κανεισ κατι που δεν τησ αρεσει,παταει γκαζια κ μασ ακουνε μεχρι την πλατεια του χωριου..με τα κακακια μασ τραβαμε ενα ζορι,αλλα απο οτι ξερω συμβαινει σε ολα τα μωρα..λοιπον,μια μερα πριν φυγω απο την κλινικη ειχε σεμιναριο μπανιου και μασ μαζεψε κ ο παιδιατροσ κ μασ ειπε πολυ ενδιαφεροντα κ προτοτυπα πραγματα,αξιζει να πασ αν ειναι καποιοσ καλαμπαλικησ,εχει πολυ ενδιαφερουσεσ κ διαφορετικεσ η μαλλον περιεργεσ ιδεεσ..τωρα την πρωτη μερα που μολισ ειχα βγει απο το χειρουργειο,ειχε ερθει μια νοσοκομα και μου ειπε για καποιο σεμιναριο,τωρα δεν θυμαμαι αν ηταν παλι μπανιου η αν ηταν θηλασμου,δεν εδωσα σημασια γιατι δεν μπορουσα να κουνηθω καν εκεινη την μερα,ποσο μαλλον να τρεχω σε σεμιναρια..παντωσ θηλασμο παρα θηλασμο ερχοταν οι μαιεσ και σου εδειχναν και σε βοηθουσαν με την ρωγα κ πωσ να την πιασει το μωρο,οχι καθε φορα που γινοταν ο θηλασμοσ.α!επισησ,μπορεισ να ζητησεισ να σου φερουν το μωρακι κ το βραδυ,οχι να το κρατησεισ στο δωματιο,απλα να στο φερουν για θηλασμο,στσ 1 το βραδυ κ στισ5 το πρωι,ειναι πολυ ωραια εμπειρια..σου δινουν κ ενα βιβλιαρακι που λεει σχετικα με θηλασμο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fotoula μια χαρα βλεπω τη γενικη οπ'οσα περιγραφεις. Αρκουν και με το παραπανω. Αντε με το καλο να ερθει και η σειρα μας γιατι οσο περναει ο καιρος η υπομονη εξαντλειται. Εχω και κατι νευρα ρε γμτ, ωρες ωρες μου τη σπανε κατι χαζομαρες ειναι φυσιολογικο αυτο? Τι να κανουμε υπομονη..............

dev300pps__.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!

ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΗΓΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤΗ ΔΗΜΟΣΙΑ ΤΡΑΠΕΖΑ ΟΜΦΑΛΟΠΛΑΚΟΥΝΤΙΑΚΟΥ ΑΙΜΑΤΟΣ, ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΤΗΛ ΔΕΝ ΤΟ ΣΗΚΩΝΑΝ ΠΟΤΕ! ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΕΞΥΠΗΡΕΤΙΚΕΣ. ΤΟΥ ΕΞΗΓΗΣΑΝ ΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΗ ΑΠΟΡΙΑ ΕΙΧΕ. ΠΗΡΕ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΣΚΟΥΣ (2 ΑΦΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΔΙΔΥΜΑ) ΚΑΙ ΤΙΣ ΦΟΡΜΕΣ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΟΥΜΕ.

ΕΠΙΔΗ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΩΡΕΑ, ΔΕ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΤΗΣ ΛΗΨΗΣ, ΟΠΩΣ ΠΑΡΑΝΟΜΑ ΖΗΤΑΝΕ ΛΕΦΤΑ ΟΤΑΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΦΥΛΑΞΗ ΣΤΙΣ ΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΤΡΑΠΕΖΕΣ.

ΟΣΕΣ ΛΟΙΠΟΝ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΤΕ ΦΥΛΑΞΗ ΣΕ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ. ΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΑΡΚΕΤΑ ΜΕΓΑΛΗ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΒΛΑΣΤΟΚΥΤΤΑΡΩΝ ΩΣΤΕ ΟΠΟΙΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΒΡΕΙ ΣΥΜΒΑΤΑ ΒΛΑΣΤΟΚΥΤΤΑΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΩΘΕΙ.

ΑΠ' ΟΤΙ ΕΙΠΕ Η ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΤΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΧΕΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ, Η ΜΙΑ ΜΟΝΑΔΑ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΩΡΟ, ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙ ΜΙΚΡΗΣ ΗΛΙΚΙΑΣ. ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕΤΑ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ 2 ΚΑΙ 3 ΜΟΝΑΔΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΙΑΘΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ. ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΛΟΓΟ ΑΥΤΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΩΣ ΟΛΟΙ ΑΠΕΥΘΥΝΟΝΤΑΙ ΣΤΙΣ ΔΗΜΟΣΙΕΣ ΤΡΑΠΕΖΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΠΟΣΟΤΗΤΕΣ ΙΣΤΟΣΥΜΒΑΤΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ.

ΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΒΕΒΑΙΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΑΝ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΣΥΝΕΛΕΓΑΝ ΤΑ ΒΛΑΣΤΟΚΥΤΤΑΡΑ ΤΩΝ ΜΩΡΩΝ ΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥΣ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑΝ ΝΑ ΤΑ ΔΩΣΟΥΝ ΓΙΑ ΦΥΛΑΞΗ ΣΕ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ, ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟ, ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΝΑ ΕΙΧΕ ΤΗ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΙΑ ΤΡΑΠΕΖΑ.

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΠΟΤΕ!!!

ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΟΣΤ, ΑΛΛΑ ΕΠΙΔΗ Η ΔΗΜΟΣΙΑ ΤΡΑΠΕΖΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΜΑΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ "ΔΙΑΦΗΜΗΣΤΕΙ" ΟΠΩΣ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΜΑΘΑ ΚΑΤΑ ΤΥΧΗ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΑΝΟΙΞΕΙ, ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΝΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΣΧΕΤΙΚΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Προσθήκη...