Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Καλημέρα πέρα ως πέρα!!!!

Πριν απο λίγο πήρα τα αποτελέσματα της χοριακής. Είμαι έγκυος, πιθανότατα σε δίδυμα!!!!!!!!!!!!

Την Τρίτη θα κάνω άλλη μια χοριακή για επιβεβαίωση.

Τά'χω λίγο χαμένα.....!!!!!!!!!!!!!!!

Κορίτσια σας ευχαριστώ όλες για τις θετικές σας σκέψεις και για τις ευχές σας..... Σας ευχαριστώ πολύ,πολύ,πολύ,,,,,!!!!!!!

Μην σταματάτε να παλλεύετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 55
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Συγχαρητήρια κοπέλα μου..από δω και μπρός μόνο θετικές σκέψεις, έτσι? Χαρές και γέλια και αισιοδοξία και όλα θα πάνε καλά. Μετά από πολλές προσπάθειες τώρα που είμαι κι εγώ έγκυος νοιώθω μιά απέραντη ευτυχία αλλά και μιά δικαίωση..παλέψαμε και τα καταφέραμε..αξίζει κάθε στιγμή! Συγχαρητήρια και πάλι και μακάρι όλες οι κοπέλες στο ΜΑΜΜΥ να νοιώσουν αυτή την ευτυχία ΣΥΝΤΟΜΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηριααααααααααααααααααα.......συγχαρητηρια......μπραβο μπραβο σου....τελεια νεα....να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη......φιλια πολλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια!!!!!:woohoo: Αντε ηρθε κι η δικη σου σειρα!Μπραβο,μπραβο,και διπλη χαρα κιολας!!!Ειδες..ολες...μια-μια...εγκυουλες!:woohoo:

κοριτσια εσεις που αγχωνεστε να τα βλεπετε αυτα!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ Υ Γ Χ Α Ρ Η Τ Η Ρ Ι Α !

Εύχομαι να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη και να κρατήσεις στην αγκαλίτσα σου 2 υγιέστατα μωράκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουαου!!!!!!!!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!Με το καλο κοπελα μου ευχομαι ολα να πανε καλα και η κοιλιτσα σου να σε γεμιζει χαρα και ευχομαι και διπλη χαρα!!!Η Παναγια να ναι κοντα σου οπως και σε ολες τις εγκυουλες και ολα να πηγαινουν καλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΤΟΥ ΠΟΤΕ!

ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΜΑΓΙΚΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ 2 ΓΕΡΑ ΜΩΡΑΚΙΑ!

ΠΑΝΤΑ ΧΑΡΕΣ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣ ΕΥΧΕΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΟΜΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ, ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΓΕΝΝΑ ΚΑΙ ΔΥΟ ΥΓΙΕΣΤΑΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!:cheer:

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια γλυκιά μου!!εύχομαι όλα να πάνε τέλεια με την εγκυμοσύνη σου και να έχεις μια ευτυχή κατάληξη έχοντας 2 ζουμπουρλάκια στην αγκαλίτσα σου..:laugh:

Περιμένουμε νεότερα,φιλάκια:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ΄!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δεν έχω λόγια να περιγράψω αυτό που αισθάνομαι!!! Νιώθω πως ζω ένα όνειρο!!!!!!!!!!!!

Σε όλες μας αξίζει η μητρότητα!

Κοριτσάκια μου εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου καλή επιτυχία σε όσες προσπαθούν! Επιμονή και υπομονή!!!

Σας ευχαριστώ όλες μέσα απο την καρδιά μου!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!:laugh: :laugh:

Σου εύχομαι από καρδιάς να έχεις μία ήρεμη εγκυμοσύνη και με το καλό να κρατήσεις ένα ή δύο υγειέστατα μωράκια στην αγκαλιά σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια πολλά-πολλά καλή μου! Να προσέχεις την "προσεχώς φουσκωμένη" κοιλίτσα σου! Με το καλό να σφιχταγκαλιάσεις τα μαναράκια σου! Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλά πολλά Σ Υ Γ Χ Α Ρ Η Τ Η Ρ Ι Α !!!!! :woohoo:

Σου εύχομαι να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη και οταν με το καλό έρθει η ώρα να κρατήσεις αγκαλίτσα το ζουζουνάκι σου (ή τα ζουζουνάκια σου!).

Απόλαυσέ το και να είσαι συνέχεια ήρεμη και χαρούμενη!!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...