Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΧΡΥΣΟ ή ΑΣΗΜΙ;;;


katrina

Recommended Posts

ΚΑΤΡΙΝΑ, ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΛΕΣ ΕΙΠΑΝΕ ΧΡΥΣΟ ΚΑΙ ΕΣΥ ΔΙΑΛΕΞΕΣ ΑΣΗΜΙ!:woohoo: ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΙ ΕΓΩ, ΜΕ ΘΕΛΩ ΜΙΑ ΘΕΑ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ ΤΗΣ ΚΟΥΝΙΑΔΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 60
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Φίλη μου Καντινού:) (όχι επιστήθια;) ), ειπώθηκε το χρυσό αλλά με την προϋπόθεση του μαυρίσματος...

Υπήρχαν και προτάσεις ασημί...Εξάλλου αυτό ερώτησα...

Αλλά όντως η μειοψηφία με έπεισε...:lol:

ΦΥΣΙΚΑ θα έχεις την άποψή μας...:) Θα είσαι ΚΟΥΚΛΑ! :);)

ΥΣ.εσύ συνωμοτείς και εκτοξεύεις το κάρμα σου;;:laugh: ;ΧΙ...:laugh:

Δεν πιστεύω αγαπητή να είσαι μία από αυτές που μου το μειώνει;;;:lol: :woohoo:

θα έχεις αντίποινα...:woohoo: Δεν θα έχεις άποψη(αν σε ενδιαφέρει ΦΥΣΙΚΑ) περί ντυσίματος... :blink: :silly:

ΣΕ ΦΙΛΩ!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΗ ΕΠΙΣΤΗΘΙΑ ΦΙΛΗ! ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΟ ΚΑΡΜΑ ΜΙΑ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΜΙΑ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙ! ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΟΤΑΝ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙ ΤΟ ΚΑΡΜΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΑΝΤΙΘΕΤΗ ΑΠΟΨΗ. ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΛΕΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΟΥΜΕ ΣΕ ΟΛΛΑ! ΜΕ ΕΚΝΕΥΡΙΖΕΙ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ!ΤΟ ΠΡΕΠΕΙ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΖΩ ΣΕ ΚΑΛΟΥΠΙ! ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΧΩ ΜΕΙΩΣΕΙ ΤΟ ΚΑΡΜΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΟΥ ΤΟ ΑΝΕΦΕΡΕΣ ΚΑΙ ΑΡΧΗ ΔΙΑΛΟΓΟΥ ΚΑΝΑΜΕ, ΣΟΥ ΤΟ ΑΝΕΒΑΖΩ. ΑΝΣΑΝΣΕΡ ΠΙΑ!!!ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΘΕΜΑ ΘΑ ΚΑΝΩ . ΦΤΙΑΞΤΕ ΜΕ! ΘΑ ΔΕΙΞΩ ΦΩΤΟ, ΠΡΙΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ!ΘΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΤΕ! ΟΧΙ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΩ ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΝΑ ΜΟΥ ΚΟΥΝΙΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΞΩΠΛΑΤΟ! ΚΑΛΑ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΕΓΩ Η ΚΑΚΙΣΤΡΟ. ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΤΗΣ ΛΕΩ ΝΑ ΦΕΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΠΑΤΣΑΔΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΚΟΡΟΪΔΕΥΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ! ΤΗΣ ΤΗΝ ΕΣΠΑΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΑ! ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΞΕΚΙΝΑΩ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΑ! ΟΧΙ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ! ΧΑ! ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ ΝΑ ΜΕ ΚΑΝΕΤΕ ΘΕΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φυσικά και είναι φυσιολογικό ο πλουραλισμός απόψεων...:)

Αλλά άλλο διαφωνία άλλο εμπάθεια!;)

Επίσης θεωρώ ''ΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ''(όπως είπε και η φίλη Ανθή) τη φάση κάρμα!:woohoo:

Τέλος πάντων...:P

Μην ασχολείσαι με την πεθερά σου! Εσύ δίαιτα καταρχάς...;)

Έπειτα θα μας αναφέρεις χαρακτηριστικά και οι φίλες σου στο mammyland θα προσφέρουν τις γνώσεις τους! :)

Εν αναμονή λοιπόν!;)

ΥΣ.είδα είσαι και από Ρόδο!:) Έχω ΕΠΙΣΤΗΘΙΑ φίλη Ροδίτισσα!;)

:):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ, ΑΠΟ ΡΟΔΟ! ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΦΙΛΗ ΣΟΥ? ΑΠΟ ΚΕΝΤΡΟ? ΛΟΙΠΟΝ ΞΕΚΙΝΑΩ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΑΙΤΑ ΚΑΙ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ! ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ!ΦΙΛΑΚΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πρσπάθεια για φώτο...

Τα ρούχα της ζουζούνας μας...:) (για να μην ανεβάζω νέο θέμα)

Όπως θα πάει στην εκκλησία, όχι τα βαφτιστικά...

Επέλεξα λιτά και ρομαντικά...:)

Marasil όλα...Λινό φόρεμα...

Χρωματισμοί παρόμοιοι με της μαμάς και το μπαμπά...:)

Ελπίζω να εμφανιστεί...:)

Αν όχι,:( αύριο εκ νέου προσπάθεια...

Επίσης Πέμπτη και το δικό μου φόρεμα...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω...αν και αργα...ψηφιζω ασημι!

το θεωρω γενικα πιο σικ και γουστοζικο.το χρυσο μου τη σπαει λιγο και δεν μπορω να σε πεισω με επιχειρηματα γι αυτο!!!:woohoo: :woohoo: :P :laugh: :P

Ετσι απλα!!!χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


×
×
  • Προσθήκη...