Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΛΟΙΦΗ ΓΙΑ ΚΟΥΝΟΥΠΙΑ


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΑΛΟΙΦΗ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΑΙ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΤΣΙΜΠΑΝΕ ΚΟΥΝΟΥΠΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ?ΡΩΤΗΣΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΗΝ FENISTIL ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΜΕΓΑΛΟΙ!!Ο ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ ΜΟΥ ΟΜΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 2 ΕΤΩΝ!!ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΤΕΛΙΚΑ ΤΗ FENISTIL Η ΝΑ ΕΠΙΛΕΞΩ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω ξερω το ξυδι.Και μαλιστα τ επιβεβαιωσα φετος στην κερκυρα οπου οι γαμπες μου σε ενα απογευμα γινανε λες κ εχω ανεμοβλογια.Και για την φενιστιλ εχω ακουσει οτι δεν κανει για μικρα παιδια.(τον λογο δεν τον ξερω :unsure: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις επειδη αντιμετωπιζουμε μεγαλο προβλημα με τα κουνουπια (δεν υπαρχει περιπτωση να ζει κουνουπι σε αποσταση χιλιομετρων κ να μην ερθει να τσιμπησει την Κατερινουλα μου:P ) η παιδιατρος μας συστησε την κρεμα After nip της Frezyderm.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΥ ΜΟΥ ΚΙ ΕΜΕΝΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΒΑΛΩ FENISTIL ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΤΗΝ ΤΣΙΜΠΗΣΕΙ ΚΟΥΝΟΥΠΙ ΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΜΟΥ, ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΑΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΑ ΤΣΙΜΠΗΜΑΤΑ...ΤΗΣ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΓΙΑΤΙ ΜΙΑ ΣΚΝΙΠΑ ΤΗΝ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΠΟΥΑ ΦΡΑΟΥΊΤΣΑ ΜΟΥ...ΔΕΝ ΕΠΑΘΕΠΑΝΤΩΣ ΚΑΤΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ...

ΦΙΛΑΚΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΤΗΝ FENISTIL MOY ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ! ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ! ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΑΛΙΣΤΑ ΝΑ ΒΑΖΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΡΙΛΕΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΤΣΙΜΠΑΝΕ ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΥ! ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ Ο ΦΟΒΟΣ ΚΑΙ Ο ΤΡΟΜΟΣ! ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΝΟΥΠΟΜΑΓΝΗΤΗ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΚΟΚΙΝΙΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ρε γμτ πολυ κουνουπι...Μεχρι και ενα ειδικο της πηρα που το βαζεις στην πριζα και κανει εναν ηχο για να τα διωχνει...

Φουλτακιασε η καυμενη!!!

Λετε να παρω της Φρεζζυ ή Φενιστιλ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xntou έγραψε:

Εγω ξερω το ξυδι.Και μαλιστα τ επιβεβαιωσα φετος στην κερκυρα οπου οι γαμπες μου σε ενα απογευμα γινανε λες κ εχω ανεμοβλογια.Και για την φενιστιλ εχω ακουσει οτι δεν κανει για μικρα παιδια.(τον λογο δεν τον ξερω :unsure: )

nai nai ksudi,mas evaze i giagia mou ,treli anakoufisi!!!annoula exete kounoupia epao?edo tipota...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΑΣ ΑΠΟ ΒΡΕΦΟΣ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΤΗΝ FLIXOTIDE. ΑΥΤΗ ΕΧΕΙ ΛΙΓΟ ΚΟΡΤΙΖΟΝΗ ! ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΙ Ο ΓΙΟΚΑΣ ΜΟΥ ΓΕΜΙΖΕ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΣΩΜΑΤΑΚΙ ΤΟΥ (ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΑΛΛΕΡΓΙΑ).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΕΜΑΣ ΠΑΝΤΩΣ ΤΗ FENISTIL ΤΗΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙ.

ΤΗΣ FREZYDERM ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΜΥΡΙΖΕΙ ΠΟΛΥ ΕΝΤΟΝΑ...

ΑΣΤΕ ΠΟΥ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΤΡΩΕΙ ΟΛΑ ΤΟΥ.

ΠΟΔΙΑ , ΧΕΡΙΑ....ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΑΝΤΙΗΛΙΑΚΟ ΝΑ ΤΟΥ ΒΑΖΩ:blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και σε μας την After nip της Frezyderm. αλλα μου ειπε να μην βαζω αμα την εχει τσιμπησει ενα κουνουπακι αλλα βλεπω οτι ειναι πολλα μαζι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...