Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΕΝΝΗΣΕ Η DALLIA!!!!!! ΨΥΧΗ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Ελενάκι μου, λογικά θα'χετε γυρίσει στο σπίτι σήμερα.

Κοριτσάκι μου, να χαίρεστε το μπουμπουκάκι σας. Είναι ένας κούκλος (και δεν είσαι κουκουβάγια, εκτός κι αν το ίδιο σύνδρομο το περνάνε και οι θείες! :P :laugh: ).

Εύχομαι να λάμπετε πάντα από ευτυχία, έτσι όπως σας είδα να λάμπετε προχτές και το νέο μέλος της οικογένειά σας να σας γεμίζει πάντα με χαρά και χαμόγελο.

Πολλά πολλά φιλάκια! :kiss::):kiss::)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 82
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

na sou zisei glikiaaaaaaaaaaaa mou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

na to kamarwneis to ANTRAKI SOU me ta prosonta;) opws mou eixes pei.....:laugh:

ante na mpeis na mas perigrapseis thn empeiria sou!!!!!!!!!!!!!!!!!!

filiaaaaaaaaaaa:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DALLIA μου να σου ζήσει το μωρακι σου..:woohoo: .γερο κ ευτυχισμένο να ειναι...φανταζομαι χαρες..........τελεια.τελεια...

περιμενουμε νεα κ φωτογραφίες....ευχομαι να ηταν ολα ανωδυνα...φιλιά :kiss: πολλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεννησε το γλυκο μας το κοριτσι!!!

Μπραβο!

Χαρηκα πολυ και πανω απο ολα να ειναι γεροι και οι δυο τους να χαρουν και να εχουν ενα καλο σαραντισμο...

Μπραβο κοριτσακι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντάντη μου σε ευχαριστώ πολύ... πολύ!!!Άντε τώρα να μας ανακοινώσεις για την εγκυμοσύνη σου.. και να ανοίξω εγώ ένα ποστ σε 9 μήνες που θα λέει ... ότι έφερες στον κόσμο το θαυματάκι σου όπως αναφέραν και τα κορίτσια!!

Κορίτσια σας υπερευχαριστώ όλες σας για τις ευχές σας και την αγάπη σας! Πραγματικά είναι πολύ όμορφο και συγκινητικό όλο αυτό!!Εύχομαι σε όλες τις ήδη μανούλες να χαίρονται τα θαυματάκια τους, στις εγκυούλες με το καλό και να μην φοβούνται τίποτα.. και στα υπόλοιπα κορίτσια σύντομα μ'ένα μωράκι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elena moy soy eyxomai olopsixa na sas zhsei to moraki sas k na einai panta kalotyxo sthn zoh toy... xtes gyrisa apo to xorio k ta nea moy ta eipe h royla mas..den eixa internet ekei alla se eixa mes sto myalo moy...to moraki sas einai panemorfo kyriolektika k poly tytxero me esas goneis...filakia polla polla polla

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

asterias έγραψε:

elena moy soy eyxomai olopsixa na sas zhsei to moraki sas k na einai panta kalotyxo sthn zoh toy... xtes gyrisa apo to xorio k ta nea moy ta eipe h royla mas..den eixa internet ekei alla se eixa mes sto myalo moy...to moraki sas einai panemorfo kyriolektika k poly tytxero me esas goneis...filakia polla polla polla

Σ'ευχαριστώ πολύ κούκλα μου!! Να 'σαι καλά.. κι εύχομαι ολόψυχα και εσύ γρήγορα μ'ένα θαυματάκι! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...