Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΕΝΝΗΣΕ Η DALLIA!!!!!! ΨΥΧΗ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!


Recommended Posts

ΓΕΝΝΗΣΕ Η ΚΟΥΚΛΑ ΜΑΣ!!!!!!!B) B) B) B) B) B) ;) ;) ;) ;) :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :) :) :):side: :side: :side: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ ΜΗΝΥΜΑ!!!!!!! ΟΥΦ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ ΗΡΕΜΗΣΑ!!!!!

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΜΑΤΑΚΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΓΕΡΟΙ ΚΑΙ ΥΓΕΙΑ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΤΟΥ ΚΟΥΚΛΟΥ ΤΟΥ ΠΑΙΔΑΡΟΥ!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :silly: :silly: :silly: :silly: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :laugh: :laugh: ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΤΥΧΗ ΝΑ ΣΑΣ ΤΥΛΙΓΕΙ ΠΑΝΤΑ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ,ΑΣ ΤΟ ΚΑΛΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΘΑ ΧΑΛΑΣΩ ΤΟ ΛΑΠΤΟΠ ΜΕ ΤΟΣΟ ΚΛΑΜΑ!!!!! ΕΙΜΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ !!!!!!!!!!!!!:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) Ν Α Σ Ο Υ Ζ Η Σ Ε Ι !!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :) :) :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 82
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κουκλα μου αχου ποσο χαρηκα ηξερα οτι γενναγες σημερα αλλα δουλευα πως να ερχομουν στο μαιευτηριο???

να σου ζησει ο παιδαρος να τον καμαρωσετε οπως ποθειτε και να ειναι παντα γερο το ζουζουνι σου φιλακια πολλα και στους δυο σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΤΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΤΗΣ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΤΗΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΧΕ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΓΕΝΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΗΣ:):kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να της ζήσει.

Τον περίμενε από μέρα σε μέρα αλλα σε εκεινο μάλλον αρέσουν τα προγραμματισμένα :laugh:

Να ειναι γερός ο μικρούλης και τυχερός.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos είδες που ανησυχούσες!Σε σκέφτηκε η κοπέλα!:laugh: Σου λέει κάτσε να στείλω μήνυμα γιατί θα φάει τα σίδερα η mikroulaxristos!:P

Dallia μου να σας ζήσει το αγοράκι σας! Με το καλό να γυρίσετε σπίτι! Θα περιμένουμε νέα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ ΤΩΡΑ!ΝΑ ΤΗΣ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΤΗΣ,ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ.ΝΤΑΛΙΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΟΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΣΗΜΕΡΑ,ΣΕ ΠΕΛΑΓΗ ΕΥΤΥΧΙΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει το μωράκι dallia μας!!

πάντα γερό να είναι και να το χαίρεσαι!!

σε περιμένουμε με αγωνία στη παρέα μας!

Φιλάκια πολλά πολλά πολλά :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΑΣ!!! ΝΑ ΧΑΙΡΕΤΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙ ΟΠΩΣ ΠΟΘΕΙ!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΤΑ ΠΕΙ!!!:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου ζησει κουκλα μου!!!!!

γερος και δυνατος!!!!!!πολυ χαρηκα μολις το ειδα!!!με το καλο να επιστρεψεις και να μας πεις τα συναισθηματα σου!!!!

φιλακια πολλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ και την είχα όλη μέρα στο νου μου!!!

Να της ζήσει το αντράκι και να τον καμαρώνουν χαρούμενο και υγιή!:P Εύχομαι κάθε ευτυχία στην ζωούλα του καθώς και στην Ελενίτσα μας καλή λοχεία!

Αντε σιγά σιγά να παίρνουν και οι υπόλοιπες κοπέλες που περιμένουν σειρά και η Νταντούλα μου που περιμένω να την δω με μωράκι ή έστω φουσκωμένη κοιλίτσα!!!:laugh:

Ελενίτσα να σας ζήσει!!!!!

1497881urvzq5yzn7.gif

1662379wmpamuonxm.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dalliaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa μουυυυυυυυυυυυυυυυυυ

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ κοπελαρα μου εσυ αχ ποσο χαρικα σε σκεφτομουν πολυ αυτες τις ημερες

γερος κ δυνατος να ειναι παντα χαρουμενος κ καλοτυχος καλο σαραντισμο σου ευχομαι κ καλη λοχεια :D :woohoo :woohoo :woohoo

αχ χαρικα παααααααααααααρα πολυ

αααααααα κοιτα μην μας ξεχασεις τωρα που θα εισαι με τον παιδαρο αγκαλια ετσι????????????? χιχιιαιαιχιιαχαιχ

κ λειαν συντομος περιμενουμε φωτο ετσι!!!!!!!!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dimitroula29 έγραψε:

mikroulaxristos είδες που ανησυχούσες!Σε σκέφτηκε η κοπέλα!:laugh: Σου λέει κάτσε να στείλω μήνυμα γιατί θα φάει τα σίδερα η mikroulaxristos!:P

Dallia μου να σας ζήσει το αγοράκι σας! Με το καλό να γυρίσετε σπίτι! Θα περιμένουμε νέα σου!

αστα δημητρουλα μου!!! ολη νυχτα εκοβα βολτες στο σπιτι σαν τη μουρλη,δεν εκλεινε το ματι με τιποτα!!! και μονο που σκεφτομουν οτι μπορει να ποναει,δεν μπορουσα... αλλα ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!!! ΓΕΝΝΗΣΕ Η ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΕΝΑΝ ΠΑΙΔΑΡΟ!!!!!!! ΠΟΟΟΟΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΙΝΕΙ ΓΑΛΑΤΑΚΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΜΕ ΤΗΣ!!!! ΠΟΠΟ ΕΝΤΑΞΕΙ ΕΧΩ ΛΙΩΩΩΩΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΧΑΡΑ ΜΟΥ!!!!!!! ΨΥΧΟΥΛΙΤΣΕΣ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥ:) :) :) :) :):kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :) :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...